Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawskaTesciowa

Jakie nieodpowiedzialne idiotki, szkoda słów !!!!

Polecane posty

Gość a jak
ale to chyba nie powinno ciebie interesowac czy ja chocham czy nie to moze odoptuj wszystkie dzieci palacych kobiet aha i tych tatusiow co jak zapladniaja to jeszcze nie zucili plaenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
a mnie obchodzi i jak widzę ile pieniedzy i czasu poświęca moja kolezanka na leczenie astmatycznego dziecka to zal sie robi a ona paliła n nic ja wtedy nie mogło przekonać,że szkodzi dziecku-urodził sie miesiac przed terminem ,leżał w inkubatorze a wody płodowe były czarne ,że lekarz zjechał ja od stóp do głów :o teraz dziecko też cierpi bo ciagłe wizyty u lekarzy,leki,inhalacje antybiotyki i inne przykre sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
a jak - ciebie to ja akurat mam gdzieś :O Szkoda mi tylko tych jeszcze nie narodzonych dzieci które są trute, albo tych urodzonych z jakimis wadami przez to ze matka miała takie widzi mi sie że bedzie paliła i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Trzepie mnie jak widzę zapakowany po brzegi samochód, w tym małe dziecko, okna pozamykane i 2 osoby na 4 z papierosem w zębach -- siwy dym w środku.Mam ochotę wyjsc z auta i nawymyslac bezmózgom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cojaturobię - od współczucia dzieciom maltretowanym są inne topiki, na których też ludzie nie szczędzą słów żalu nad dziećm,i i złości nad ich opiekunami. Ten topik dotyczy palenia przyszłych matek i ich beztroski. Więc trzymajmy się tematu. koobi - następnym razem zwymyślaj takich :-). Ja tak zrobiłam. Opierdzieliłam babę ciężarną z papierochem w buzi (stała przy kinie, pewnie chciała zdążyć zanim zacznie się seans). powiedziałam jej, ze jest głupią i nieodpowiedzialną pustą babą, któa ma w dupie zdrowie swojego malucha i że powinna się wstydzić za swój brak wyobraźni. Powiedziałam, zeby zamknęła się w pomieszczeniu z silnikiem spalinowym - zobaczyłaby jak fajnie robi swojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jeszcze nic moja
sąsiadka spaceruje z wózkiem koło ulicy, a jak się zapytałam czemu nie idzie z dzieckiem do parku itp to odpowiedziała, NIECH SIĘ HARTUJE! To jest dopiero baba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wspaniałe
Jakie wy jesteście wszystkie wspaniała, jakie obrączynie praw dzieci, ciekawa jestem jak dbacie o swoje. Do autorki z tego co widzę nie wiesz jaki wpływ ma na dziecko stres a ty chyba do osób spokojnych nie należysz zajmij się głupia babo swoimi sprawami a nie wtrącaj się do innych acha i nie siedź za długo przed kompem bo to też szkodzi, wyjedź na wieś bo w mieście jest zanieczyszczone powietrze i uprawiaj tam ziemię bo jedzenie jest nafaszerowane chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa436
e ja tam pale fajki w ciązy i nic złego sie nie stanie ale panikujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuj
Nie rusza mnie to, że ciężarna pali, ale nie mogę zrozumieć jak ten odór może Wam smakować? Ja raz się zaciągnęłam i zwymiotowałam, ten smród był nie do wytrzymania. Zrozumiem ludzi, którzy piją alkohol, biorą narkotyki, ale nie zrozumiem jak można palić papierosy. Po papierosach śmierdzi z ust, ubranie przesiąka dymem i generalnie smród można zidentyfikować na całym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
mnie odrzuca jak czuje dym papierosowy i takiego palacza ktory ma w mieszkaniu szaro fuuuuuuuuuj jak tak mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×