Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aguśka22

położenie miednicowe płodu

Polecane posty

Gość aguśka22

witam jestem w 37 tygodniu ciąży mój lekarz stwierdził że dzidek ma położenie miednicowe czyli nogami w dół a że będzie to mój drugi poród będę rodziła siłami natury chyba że nastąpią jakieś komplikacje tylko że po rozmowach z innymi jestem przerażona dowiedziałam się że strasznie popękam i mojemu dziecku grozi niedotlenienie a nawet uduszenie a lekarz nie widzi wskazań do cięcia cesarskiego co mogę zrobić już mam koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sie liczyć
z wiekszym nacięciem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne to na gorze
idz do innego szpitala i powiedz,ze chcesz cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie cesara!!!!!!!!!!!!ja mialam to samo i wszystko zakończylo się szczęsliwie. Moja babcia rodzila moją mamę silami natury z takim ulozeniem i o malo co nie umarlo. Zlamano jej kość ogonową!!!ale to bylo jeszcze w latach 50, teraz tylko cesarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy drugim porodzie położenie miednicowe nie jest wskazaniem do cesarki, chyba że pierwszy poród skończył się cc. Niestety to norma w polskich szpitalach....pozostaje mieć nadzieję, że dziecko jeszcze się obróci chociaż już trochę mało ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że lekarz do którego chodzę zresztą prywatnie jest ordynatorem więc pewnie chodzi tu o pieniądze tylko że dla nas 1000 zł w łapę lekarzowi za cesarkę to majątek tylko że zdrowie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×