Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

jakiej firmy bielizne nosicie pytanie do kobiet??

Polecane posty

[20.01] 21:59 agatussssssss I czy kiedykolwiek miałyscie bielizne firmy miriale?? [20.01] 21:59 bosa noga gucci [20.01] 22:00 zdegusowana Tryumph [20.01] 22:02 jkhgfy akurat,wszystkie noszą bieliznę kupioną na bazarku,ja rownież i się tego nie wstydzę,wimieniam bieliznę co jakiś czas więc szkoda by mi bylo kasy na takie drogie cuda. Nie wstydze sie tego [20.01] 22:04 a ja mam teraz Konrada na sobie [20.01] 22:04 katiiiii ale triumph wcale nie jest juz taki drogi [20.01] 22:04 szame kocham bielizne tej firmy, choc z roku na rok jest coraz drozsza, niestety no ale i tak tansza niz triumph a moim zdaniem ladniejsza i wygodniejsza [20.01] 22:04 lumpeksiara E nie myśl,że jesteś lepsza jkhhgfy, ja mam lumpeks noszę same rarytasy [20.01] 22:04 agatussssssss ytam sie bo na stronie miriale jest komplet za 19,90 (niby kosztuje 137,7 zł) wiec sie pytam jaka jest ta bielizna ?? [20.01] 22:05 chlańsko Triumph - z przeceny stanik za 30 zł Reserved, majtki Victorias Secret (prezent, sama bym nigdy nie wydała tyle za majty) Tej firmy którą wymieniłaś nie znam. [20.01] 22:06 miriale jak się zastanawiasz czy kupić to sie nie wahaj,mega.nie do zdarcia ładne trwałe efektowne.POLECAM. [20.01] 22:07 agatussssssss a jak rozmiary?? [20.01] 22:08 szame kocham bielizne slyszalam o tej bieliznie, jest nawet topik o nich ze musisz pozniej co miesiac cos kupowac bo Ci przysylaja do domu bez Twojej zgody [20.01] 22:09 Gatita Lupo amar es darle a una persona el poder de destruirte y confiar en que lo hara. [20.01] 22:09 w ogóle nie nosze [20.01] 22:10 miriale PRZYSYŁAJA ale mozna nie odebrac -ale odbieram bo jest super.20 pln za 2 pary su[per majtek-to nie duzo-a mam pary w których chodze od 2 -brak oznakznoszenia!!!!! [20.01] 22:10 niedopytalska nieśmiało pragnę zauważyć, że mężczyźni też noszą bieliznę - przynajmniej niektórzy [20.01] 22:10 agatussssssss tak?? a niby jest napisane ze musze sie okreslic potem czy chce zostac klijentka w przyszłości!! wiec jak?? możesz dać namiary na topik?? [20.01] 22:10 miriale aha -mi co kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatussssssss
no już myslałam ze mi topik wykasowano ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy...
co w lumpexie rzuca.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatussssssss
ok znalzałam topik o tej firmie i teraz mam mieszane uczucia hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywicielka
ja tam nie kupuje mirale to jakas straszna ściema sczegołnie po tym co przeczytałam tu na forum. Osobiście bardzo mi odpowiada nasza polska bielizna - która przede wszystkim ma świetne wzory i materiały - bardzo podoba mi się kolekcja mistique jest elegancka i w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to w swojej szafie mam tylko kilka firmowych rzeczy z bielizny... :P ostatnio szukałam w sklepie czarnych majtek takich koronkowych damskich \"bokserek\" no i kosztowały ok 30 zł, i wcale mi sie tak bardzo nie podobały, a kumpela na rynku kupiła za 8 zł duzo ładniejsze :P wiec chyba tez się wybiorę:P nie ma sensu wydawac tyle kasy na cos za co mozna dac 3x mniej na rynku a i tak się nie rozni... :P takie moje zdanie i wydaje mi sie ze 3/4 pań ma chociaz kilka rzeczy z bielizny z rynku ale wstydzi się przyznac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaaa22
ja mam z ryneczku od babeczki, fajne komplety bielizny czy tez właśnie boxerki "koronkowe"... tanie i ładne.... tylko, nie wiem jak z wytrzymałością, bo mi po kilku razach prania robią się jakieś "mikrouszkodzenia":P w tych boxerkach(bo w tych kompletach jest wszystko ok)... chciałabym kiedyś się skusiĆ na takie boxerki z "prawdziwego zdarzenia" za 50zł czy cuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby czysta była
Najważniejsze aby bielizna była CZYSTA .Majteczki zmieniam nawet trzy razy dziennie,biustonosz raz dziennie,czasami bywa ,ze dwa,wiec jakbym chciała nosic bielizne firmowa to zabrakłoby mi kasy na kupno takiej drogiej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to ty
idz sie leczyć, bo to obsesja na punkcie czysta. Koniecznie psychologa potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby czysta była
ej to ty to Ty idź do psychologa .Nie wiem Kim Ty jestes,ale wspołczuję Ci bardzo jezeli uwazasz mnie za jakąs stuknięta osobę.Czystosc to normlana rzecz.Widocznie Ty masz dwa komplety najdrozszej ,seksi bielizny i nosisz je az zasmierdna i koloreku innego dostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sorry
ale od bazarkowej bielizny lepsze jest wszystko... jeśli szkoda ci wydać 15 zeta na markowe i dobrej jakość atlantiki to współczuje. Co to za oszczednośc jak kupujesz majtki za grosze i zaraz musisz je wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja noszę różną bieliznę
:) Mam staniki i z Triumpha, chociaz jak dla mnie oni mają dziwne rozmiary, bo 70A jest za małe, a 70B takie za duże:O WIęc już sobie darowałam:O Jak byłam grubsza, to nosiałm Triumpha;) Teraz tylko 70B z H&M, Cubusa, KappAhla, Atlantica. Zależy. A majty mam głównie z atlantica, H&M, i reserved. Lubię bawełniane i proste:) W takich mi najwygodniej i sa najzdrowsze. I mam majty we wszystkich kollarch i z koronką połączoną z bawełną, i gładkie, i hotpantsy i stringi i figi, i bokserki. Lubię takie mjatki, mój chłopak też nie narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamika
Ja też mam problemy z triumfem oni mają jakies takie szerokie miseczki, poza tym ostatnio jakoś nie mają dla mnie wzorków. Za to bardzo mi się podoba to co robi atlantic kupiłam u nich nawet kilka kompletów przed świętami, a w szafie mam tego tyle ze nie bede tutaj wypisaywac wypracowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że w szafce
do : o sorry Nie masz racje jeśli chodzi o bielizne z bazaru. I nie obrazaj ludzi bo nie kazdego stac na markowe ciuchy. Moze za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctrl+alt+del
a ja lubie atlantica:) dobrze sie nosi, nie "szmacieje" szybko. biustonosze, majteczki, topiki koszulki.. only atlantic- i ceny przystepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik_47
chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
triumph??... byłam kilka razy w sklepie i jak poprosiłam o ładny biustonosz w rozmiarze 70D to zademonstrowano mi gwałtochron;/ ogólnie najczęściej uda mi się kupić coś w sklepach z włoskich firm, niestety moge pomażyc o kupowaniu bielizny na bazarku a powiem że wcale niebrzydkie fasony tylko miseczki małe. Z ubolewaniem stwierdzam ze w polsce niestety kupić ładny stanik w cenie ponizej 80 zł to tragedia:( a ze mnie nie stać to mam tylko kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki lubię od atlantica
a bardziej "wykwintą" bieliznę kupuję u znajomej - jej rodzice maja firmę, w któej szyją bardzo ładną bieliznę, któa potem jedzie w świat (głownie włochy) i zawsze jak jest jakaś nowa kolekcja to sobie coś tam wybiorę za niewielkie pieniądze (w końcu producent:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
ja sie na majtkach atlantica przejechałam;/ wytrzymały krócej niż takie które kupiłoby sie na placu ale moze tylko miałam pecha i trafiłam na jakieś wybrakowane sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet
Ja zawsze nosiłam staniki z triumpha, ale ostatnio odktryłam atlantic i tam się zaopatruję. Ładną bieliznę ma równiez gatta, niedawno kupiłam sobie tam komplecik. Wybór fasonów niewielki, ale dużo kolorów. Nie wiem czy dopiero się rozkręcają czy traktują ten dział jako mniej istotny. Niestety atlantik wycofał się z produkcji bielizny dla dzieci, a lubiłam tam kupować majteczki dla mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
Niestety atlantic ma barrrdzo małą rozmiarówkę staników... czy ktos mógłby poradzić gdzie można kupić ładne i niedrogie biustonosze z dużą miseczka i obwodem 70 lub mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, żeby byla wygodna ;) Najczęściej Atlantic i Reserved (szczególnie z przecen :P). Z Triumpha miałam staniczek i musze powiedziec, ze byl swietny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
rynkowe, triumph, H&M, new yorker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
i 1 stanik lupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szame triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
LUPO, jak dla mnie, leża świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkoco popadnie
Reserved,Atlantic,czasem jakieś"bezfirmowe",gatta,najbardziej lubię Trend Station-mają zabawne, kolorowe, bawełniane,wygodne majtki,duży wybór wzorów i fasonów,uwielbiam je..a stara już jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkoco popadnie
a lupo mają rzeczywiście dobre staniki,staniki kupuję za ok. 50 zł,zwykle jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesin
Ja polecam Wszystkim, a zwłaszcza właścicielkom większych biustów bieliznę firmy Gaia. Super jakość i władne wzory. Polecam rówież sklep internetwy www.wyprzedażbielizny.pl- mają czesto jakieś promocje. Zawsze tam kupuje i jestem bardzo zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×