Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

WŁATCY MÓCH...czy tylko mnie to bawi??

Polecane posty

[20.01] 21:13 Łoluś \"Czesiu chce siiiikuuuuu\" \"spieprzaj dziadu! -Maślana,ale to jest dziewczyna! -no to....spieprzaj dziadówo!!\" \"ja nie wiem cos ty synciu zrobil ale smierdzi mi tu Belzebubem\".... czy tylko mnie bawi ten serial?Bo co z kims gadam to albo nikt o nim nawet nie slyszal albo jesli juz widzieli to nie brechtaja sie z tego jak nienormalni tak jak ja Fani Włatców-łączta sie! [20.01] 21:16 Łoluś sądząc po lichym waszym odzewie chyba jestem osamotniona w swym zafascynowaniu czesiowa ekipa [20.01] 21:20 mało śmieszne [20.01] 21:25 Łoluś no ok ale to trza zobaczyc zeby ujrzec wtym cos zabawnego...sam tekst bez zobaczenia minki czesia nic nie znaczy [20.01] 21:27 nie mam pojęcia co to za serial, ale teksty denne [20.01] 21:27 sialalalalala zabawa trwa a czy to przypadkiem nie jest taki animowany serial na tv4? [20.01] 21:30 Łoluś tak wlasnie,serial animowany,tv4 [20.01] 21:30 atrida (atrida@o2.pl) Czesiu pusty już ... http://www.szipszop.pl/tickers/3512.gif \"Aby kochali nas ci co nas kochają a tym co nas nie kochają niech Bóg odmieni serca a jeśli nie odmieni im serc niech poprzetrąca im nogi abyśmy poznali ich po kulawym chodzie.\" [20.01] 22:42 Brondynka Bardzo fajny ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciciwie
jakos nigdy nie moge zdazyc na ten serial. albo zapomninam,albo leci cos innego .. a fajne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy on leci i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy w srode, wieczorem, tylko nie pamietam dokladnie o ktorej. Fajne ten serial:D Nawet bardzo:D Ale oglądanie kilku odcinków pod rzą jest trochę męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaa
www.milanos.pl tu są odcinki wlatcow moch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
a mnie ta kreskówka rozwala.... jak ja oglądam , to normalnie brzuch mnie boli od smiechu.. ale faktycznie, nie kazdego moze smieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
czesiu ma muuuche :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem fanką Czesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdy
CZESIO DEBEŚCIAK!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladyszka
W ogóle mnie to nie bawi:( Kiepskie jest moim zdaniem, albo jestem za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna liza
uwielbiam! czesio i jego teksty mnie rozwalają ale reszta paczki też jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
jeden dla czesia, jeden dla koszyka :D:D:D:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich lubie...link...www.milanos.pl \"weźcie kalosze i kufajki..transport na wykopki..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do fanów włatcó(f)... A pamiętacie akcje z maczugą? -Angelika mamy dla Ciebie kwiata........... Czesiu wal!!!!.. Albo - A co to jest kiła? - konieczko na pewno wie -no pewnie że wiem... yyyy kiła to..... taki wyraz A Czesio chce być piosenkarzem i śpiewać gorzkie żale.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
WŁATCY MÓCH -- oglądacie ?? 15:54 teoria Czesio wymiata nie ?? http://www.youtube.com/watch?v=ebBJ0-a7Pic&mod e=related&search= Ssij maleńka, ssij. To nie ma stać - to ma się błyszczeć !!! ♥ ■ ♥ http://www.szipszop.pl/tickers/4119.gif ♥ ■ ♥ 15:55 gibon Ta bajka jest super 100 razy lepsza od South Park ... 15:57 Outsider Czesio lubi skakać pajaca "Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" "Kobiety z reguły starają się sprawić, by mężczyzna się zmienił; Przerobiony zaś przestaje się im podobać" "Ile razy mężczyzna patrzy na kobietę, szatan zakłada mu różowe okulary" "Umieranie to pozytywne doświadczenie, kształcące charakter. Owo doświadczenie poleciłbym każdemu gdyby nie nieuchronny element ryzyka" 15:57 pijawka "plastelina ... he he " Bylam obsikana Zbiczowalam sie... 16:00 teoria eeee jednak oglądacie się zakochałam w Czesiu Ssij maleńka, ssij. To nie ma stać - to ma się błyszczeć !!! ♥ ■ ♥ http://www.szipszop.pl/tickers/4119.gif ♥ ■ ♥ 16:01 dziczek malutki "Ty idź, Ty idź, Czesio nie lubi bez wacka" "Błogosławieni, ci co lubią móchy" On ją czasem zabierał na łódki a ona jego leczyła smutki 16:03 Krysia Tuchałowa "czesio zostanie piosenkarzem i będzie śpiewal gorzkie żale " czy jakoś tak ale i tak najlepszy jest "suwenirowy cios zapomniienia" Pal licho cnotkę 16:03 pijawka higienistka tyz wymiata...widzieliscie wczoraj jej przepustke I jaka mila byla Zbiczowalam sie... 16:05 gibon "Co to jest napletek ? ... kuzyn mi mówił, że to jest wtedy gdy skóra schodzi z palca" 16:08 pijawka http://www.wlatcy.net/viewpage.php?page_id=2 Zbiczowalam sie... 16:09 ptyszkaa czesiu co ty robisz? spiewam!, ale jak czesiu przeciez nic nie slychac bo spiewam w srodku, no w czesiu spiewam 16:10 dziczek malutki ale analfabeta widzać nigdy nie oglądał (a) włatcóf móch A co to jest kiła? kiła to.. to.. to... to taki wyraz On ją czasem zabierał na łódki a ona jego leczyła smutki 16:11 zakrwawiona Mańka wczoraj moj maz czestowal tym czyms moje 10-letnie dziecie 16:14 WTF OMG Totalna żenada. Debilna bajeczka dla 14-letnich prymitywów. 16:15 ptyszkaa no kurcze wylecialy mi z glowy co fajniejsze teksty czesia 16:16 ptyszkaa oj niektorzy nie potrafia patrzec na niektore rzeczy z przymruzeniem oka, oj szkoda, bo wtedy latwiej prze zycie isc 16:20 dziczek malutki e tam.. to są gazobetony i jusz hehehehe a f czfartki nie da się oglondać, bo fiększość tekstuf to piiiiiii On ją czasem zabierał na łódki a ona jego leczyła smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 37 lat i sikam ze smiechu ogladając Czesia i jego kompanów:D ...i nie jestem prymitywem ,zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feela
nie mowi się do kibla tylko do tualety toszto apokalipsa ... ja pierdyle jaki jebitny widok... ty ordynacie jeden... misiuuuuu .baj baj maszkaro.... ksiażka może być interesujaca , ciekawa jaka jeszcze może być ksiażka Czesiu ... ZAJEBISTA Pani Frał jest najlepsza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantHa*
często to oglądam..;D fajnie to ktoś wymyśliŁ;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ich
:D Czesio spiewa sobie w srodku....w Czesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykopki są the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzior
najlepszy odcinek byl z radyjkiem babuni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusiaczek
włatcy móch sa super;) tylko trzeba odpowiendio do tego podejsc;) i raczej nie ejst to bajka dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesiu dlaczego nie śpiewasz? bo zapomniałem słowa.. a, już pamiętam! alleluja.. alleluja... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×