Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppppppp

pas wyszczuplajacy

Polecane posty

Gość pppppppppp

hej hej, mam pytanko- czy dziala ten pas?czy go uzywacie? bo ja go keidys uzywalam podczas cwiczen- bylam zlana potem i wydaje mi sie ze efety jakies byly- w sensie byl bardziej jedrny- ale nie o jedrnosc mi chodzi tylko o gubienie oponidla. myslicie ze jak bede go nosic w dzien albo sobie w nim spac to tez cos zadziala? no wiadomo ze spanie w nim nie jest to samo co cwiczonka, ale czy chociaz cos da? hm?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym pasie chodze na aerobik i ćwicze w domu. W sumie on ma za zadanie wypocenie danej czesci ciala, sadze ze daje jakies efekty :) w kazdym razie ja go uzywam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp
no ja zaczelam w nim cwiczyc te straszne weidery- i fakt bylam spocona jak mysz- spalam w nim dzis skorka jedrniejsza lalala, ale nie wiem czy cos schudlo w talii, pewnie nie, ale sam fakt ze cos robie...to pewnie schudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co sadze, ze neima potrzeby spania w nim i chodzenia caly dzien, bo jak cos cwiczysz to zapewne Ci to cos da. Ja tam go nosze tylko do cwiczen :P Pisz jak tam postepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc taki pas bylby idealny na celula- tylko jak go zalozyc? na jedno udo hehehehehe:D poki co wzielam sie za beboszysko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moje kolezanki na aerobiku obwijaja se tym tez uda na czas cwiczen :PPP wiec wiesz :PPP zreszta etz o tym myslalam chyba sobie zakupie jeszcze ze 2 :P i tez tak zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp
ooo fajnie bybylo miec takie spodenki:) ale poki co skupiam sie na brzuchu - owijam sie nim podczas robienia weidera i poce sie jak mysz;/ ale efekty widac- tzn po cwiczeniach a po pasie tylko tyl e ze skorka jest gladka jak po peelingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj znowu po raz ktorys zaczynam 6W, bo trzeba sie tego sadelka i boczkow pozbyc :) i oczywiscie obwijam sie pasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka
nie wiem,czy to takie cudo,bo ja sie dorobilam tylko rozstepow:( moim zdaniem on nie spala tluszczu, tylko powoduje pozbywanie sie wody z organizmu,a to zaden efekt.moze sie myle,nie wiem. jedyne,cego jestem pewna,ze wygladam i czuje sie wstretnie przez te p**e rozstepy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pasy neopronowe można kupić w większych sklepach na dzale sportowym, w sklepach sportowych czy alegro. Swoje kupiłam w pażdzierniku w Auchanie za 50 zł ale były też tańsze tej samej firmy, różnica była taka że te które wybrałam mają jeden zamek z boku a w tamtych po obydwu bokach były zamki. Bałam się że ćwicząc mogą przeszkadzać albo psuć się. Ja ze swoich jestem zadowolona i polecam z czystym sumieniem ale pod warunkiem że zakłada ich się do ćwiczeń a nie leżą w szafie. Cwicząc lub jeżdząc na rowerku treningowym byłam wszędzie spocona tylko nie w tych partiach problematycznych. W spodenkach sytuacja wygląda następująco: najpierw zakładam bawełniane geterki, na to spodenki i na rowerek. Po godzince czasami można było getry wyciskać z potu. Ale wiadomo chcąc schudnąć należy z jedzeniem przystopować, ruszyć tyłeczek. Wszystko inne to tylko dodatki ale jak mobilizują do walki to czemu by nie mieć w nich sojusznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepów jak pisala swinka to wydaje mi sie ze po prostu za duzo schudlas i od tego Ci sie rozstepy zrobily... bo dziwne by bylo, zeby od tego pasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
Wydaje mi się, że taki pas nie działa. Dużo lepszym pomysłem byłoby chodzenie na masaże antycelulitowe i wyszczuplające. W przypadku mojej mamy bardzo się sprawdziły. Do tego dobra dieta, która jest podstawą odchudzania i po jakimś czasie można chwalić się swoim ciałem :) http://artmassage.com.pl/zabiegi/masaze-kosmetyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz pasa wyposażcie się jeszcze w iqacai dla spalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaalenn21
Co do pasów wyszczuplających dużo przydatnych informacji znajdziecie tutaj https://adamed.expert/pasy-wyszczuplajace/ a ja dodatkowo chcialam o suplementy diety zapytac. Jakich uzywacie zeby zrzucanie kilogramow bylo skuteczne i szybkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja

Mam dobre zdanie o pasach wyszczuplających na brzuch. Zakładane podczas ćwiczeń faktycznie pomagają spalić tkankę tłuszczową. ARmedical ma takie neoprenowe. Jeszcze do niedawna nie stosowałam takich nowości (dla mnie!) ale przekonał mnie znajomy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×