Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość minia kinia

portale dla SAMOTNYCH i co????

Polecane posty

Gość minia kinia

zarejestrowałam sie na portalu dla singli :) i co?? ktoś tam się odezwał - a i oweszem...nawet fajny chłopak .... Co jakis czas psrawdzam sobie listę gości,którzy zagladaja na moja wizytówke...i co? SZOK!!!!!! Sami Niemcy!!!! Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz mi powiedziec co to
za portal i jak sie tam zarejestrowac bo ja nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
ale ja nie chce!!! nie chce żadnych Niemców!!!! chjolera jasna...co oni tam kobiet nie mają? bardzo mało Polaków jest...:( mam ochotę wystawic sobie tam taki opis - NIemcy spier....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
single.pl a jak sie zarejestrować? hm..normalnie :) jak będą jakieś konkretne problemy - służę pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portal
Pewnie jakiś niemiecki, przerobiony na polski, typu single.pl. Zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz mi powiedziec co to
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
jak toprzerobiony na polski? kurde...na prawde mnie to wkurza! tym bardziej,że zaznaczyłam przedział wiekowy do 40,a zagladają do mnie obleśne Szwaby... rekord - 70 lat (było zdjecie!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josr
minia kinia no i co sie ciskasz??widocznie zaden polak nie jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
paru jest....ale co z tego... :( denerwuja mnie te szwaby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josr
rozumiem pani wybredna...no ale coz mozna sie spodziewac po kims kto nie umial znalesc sobie partnera w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
właśnie rozstałam się z cvhłopakiem.....3 w moim życiu.... jakoś nie narzekam na brak zainteresowania... po prostu za parę meisiecy przeprowadzam sie do Warszawy i już szukam tam nowych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia kinia
ridiculous :) mam CI podać jakis kontakt do siebie ? :classic_cool: madchen - >> faktycznie...przeczytałam cały topki..trochę mnie poniosło,chciałam sie wyżyć,hehe... ale to nei żaden rasizm,zapewniam CIę....nie mam absolutnie nic przeciwko Niemcom, Amekrykanom, Bułgarom ani Rosjaninom:) za określenie - Szwaby przepraszam. Jestem po prostu sfrusrtowana faktem,iż mimo mojego wyraźnego zaznaczenia w profilu że szukam osób mówiących po polsku i mieszkajacych w Polsce... A tymczasem odzywaja sie do mnie Niemcy...po niemiecku...w dodatku starsi niz bym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wlaśnie odpalamy Nowy Portal Gadka.eu ->>> www.Gadka.eu Gadka.eu Portal społeczności Emigracyjnej tworzony przez Polaków. Praca za granicą, mieszkanie, ogłoszenia, forum, Londyn, kalendarium wydarzeń w Europie. Załóż swój profil już dziś! Portal w którym możecie dzielić się swoimi zdjęciami. Możecie tworzyć grupy tematyczne związane z waszymi zainteresowaniami, pisać bloga emigracyjnego, dodawać zupełnie darmowe ogłoszenia i korzystać z wielu innych udogodnień, które tylko czekają aby je odkryć. Zapraszamy wszystkich serdecznie Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
Porale dla samotnychsą dla nich. Każdy czegoś szuka. Nie znam sie za bardzo na tym, bo zapewne nad takimi sprawami debatują szaby ludzi. Jak miałbym sam uczestniczyć w takim projekcie to obowiązkowo dałbym warunek w portalu. Masz tydzień na jedno spotkanie , obowiązkowo ze zdjęciem, które muszą umieścić obje uczetników spotkani/randki na specjalnie wygenerowanym miejscu, a w pierwszym miesiącu 3 spotkania w ogóle. Na pewno nie na pierwszym spotkaniu było by to to czego sie szuka, ale skoro ktoś cie zmusza do inicjaywy, to już sam bądź sama wybierasz kogoś. Ponoć najgorzej jest zacząć. Jak sie już zacznie to puźniej z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię błękitne
Gratuluję odkop roku ! 2 lata różnicy między pierwszym a ostatnim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwatka
a ja spotkalam kogos powaznego na szybkarandka.pl w sympatii sie nie powiodło- same propozycje kolacji ze sniadaniem, dopasowani - mialam wrażenie, że to wspolnota chrześcijańska. a szybkarandka.pl spoko i skutecznie:D i co najważniejsze- facet nie okazal sie gejem, jak z reguly bywa z fajnymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCMEN
Ostatnio na YouTube trwa walka przejmowanie filmików: A teraz niemcy przerzucili się pewnie na inne strony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
ja jestem na zapisani sobie pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-ciiia
Weszłam sobie z ciekawości na mydwoje.pl i od lutego pozostaje tam do dziś. Nie sądziłam że w ogólę kiedyś uda mi się poznać drugą osobę przez taki właśnie serwis. Póki co jest to znajomość tylko poprzez internet, ale kto wie, kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppo
Zastanawiam się właśnie nad tym żeby zarejestrować się na takim serwisie, ale jestem po 3 nieudanych związkach i troszkę się boję, że znowu się rozczarujeNo chyba że skorzystam z tej mozliwości poznania mężczyzny z zagranicy Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
katja a czy Ty znasz ten serwis z własnego doświadczenia ? Ja tak się przymierzam do rejestracji, ale ciągle się zastanawiam nad zdjęciem, opisem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killjakowa2
essmerka nic się nie zastanawiaj, tylko jeśli w ogóle czujesz potrzebę bycia na takim portalu to spokojnie się rejestruj. Ja tez na początku w ogóle z 2 mc robiłam podchody aż wreszcie się przemogłam i jestem już 9 mc ( ładny czas) i do tego mam nawet kogoś , z kim miło spędzam wieczory - oczywiście poprzez łącza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzat
Czy ktoś tez dzisiaj jest nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwy jestem zawsze
gdy nikogo przy mnie nie ma, czyli wiekszosc czasu. Nie kazdy zasluzyl sobie na szczescie, odnosze takie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×