Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusianiusi

spódniczki od projektantek dla przyszłych i już Mam

Polecane posty

Witajcie Ciężarówki i te, które już szczęśliwie urodziły... Chciałam Was zaprosić do nowootwartego sklepiku na www.fiu-fiu.pl Znjadziecie w nim spódniczki ciążowe, prosto od młodych, zdolnych projektantek, w cenach znacznie niższych niż są w sklepach, a przede wszytkim nie są to produkty masowe. Część spódniczek jest szyta z myslą o \"jeszcze nie Mamach\", a częśc \"już Mamach\". Można je przerabiać na nieciążowe. Ponieważ dopiero zaczynamy, oferujemy rabaty, chętnie pomagamy w wyborze i chciałabym też poznać Wasze opinie, bo raczkuję w tym biznesie:) Oczywiście to dopiero początek pracy sklepiku więc nie wszytko jest jeszcze takie, jakbym chciała, ale... Zaczęło się od tego, ze kupiłam sama trzy spódniczki. Noszą się super (jestem w 8 m-cu) i postanowiłam zająć się ich promocją. Pomożecie? Będę bardzow dzięczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam klikam i nigdzie tam
nie widze zadnego towaru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spodniczki super az milo sie patrzy i chce sie nosic tylko nie stac mnie nawet na jedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzorcystka
fajne i nie są takie bardzo drogie - ale trochę jeszcze tańsze by mogly być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są super! kórde że też wcześniej ich nie było kiedy ja byłam w ciązy wrrrrrr :) a napewno ucieszą się mamusie które nosza rozmiary powyżej 42 bo widzę że jest tu szeroka rozmiarówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co te rozważania
bardzo ładne te spódniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
taaa, mi tez sie podobają anusia rzuciłabys coś meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga techniczna: W Operze nie widać wogóle tego spisu towarów pod kategoriami. Osoba tworząca stronkę powinna wiedzieć o tym, ze wielu ludzi boi się używać tego badziewia IE :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azanna7
cześć anusia! kiecki super! lepiej powiedz, czy przy zamówieniach większych jakis rabat przewidziany? Podoba mi się różowa wycierana, czy jakoś, ta z koronka grafitowa i ten fiolet!!!naprawdę fajne i całkiem niedrogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te spódniczki wcale nie są
ładne i okropnie drogie, nie wiem co w nich nadzwyczajnego. OśMIESZACIE SIE RABATEM Z 79 NA 76 Zł HA HA HA. fUSZERKA TOTALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusieczka
a mogę je też odebrać osobiście? Bo jak sobie zamówię jedną, to szkoda mi płacić koszta przesyłki. Podoba mi się ta dżinsowa w kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuuuuu
ooo ale znalazłam, fajne spódniczki, spora rozmiarówka, można chyba wybrać cos dla siebie. Dżinsówki ciekawe iceny? faktycznie. Kupiłam ostatnio po 109PLN, nic nadzwyczajnego- prosty krój. A tu? Czemu wczesniej nie dałas znać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
no właśnie nie ma żadnego towaru, niedorobiona ta strona i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są długie wieczory
Już kiedyś pisałam, ale ktoś to wyciął. Ciekawe dlaczego? Uważam, że oferowane ciuchy są ochydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są długie wieczory
I to oCHydne przez CH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda że
nieładne! ktos zazdrposny jakiś, wszytko działa jak należy i kiecki tez fajne. Nie takie, jak maja wszyscy! dajcie spokój sceptyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja miałam realniej
A tak dokładnie, to: de gustibus non est disputandum Ale to rzeczywiście nie o to tu chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po rozwiazaniu........
no własnie rzecz gustu, dla mnie też ok:) i w ogóle popieram niemasowy ciuch! a poza tym niewiele teraz sklepów, ze dostaniesz dokładnie takie jak chcesz, a tu z tego, co sie zorientowałam szyja na miarę:):):) o to unikat!!szkoda tylko, że ja juz po ciazy, moze w nastepnej? Anusia do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×