Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie wiem sama

pomózcie dziewczyny

Polecane posty

Gość już nie wiem sama

idę na bal karnawałowy, mam ciemno czerwoną sukienke prosta na ramiączkach dół ze skosa, jakie buty do niej ! (kolor) i czy pasuje czarny żakiet z satyny na nią? i do tego czarne pantofelki i dodatki? czy moze lepiej w innym kolorze i jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem sama
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem sama
ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem sama
********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endora
jezeli bedziesz miala czrny zakiet i dodatki to buty moga byc czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE !! JEsli sukienka jest cala czerwona to te czarne buty bedą za cięzkie...no chyba ze to zamsz. Ja osobiście jestesm za beżowymi pantoflami... takimi w kolorze skóry. Ten czarny żakiet też mi tu jakoś zgrzyta... tak troche latami 90 pachnie... może lepszy jakiś szal w kolorze złota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
buty koniecznie takie jak torebka....ciezko powiedziec co to ciemna czerwona sukienka....mysle ze czarne buty beda pasowaly....a moze udezysz w np zloty zestaw.....zlote buty+dodatki+torebka? na bank wg mnie jak ciemne-czarne buty to na bank nie czarne ponczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem sama
no właśnie mi się tez trochę to zestawienie gryzie kolorystyczne... dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem sama
czerwień ze złotem brzmi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalem i torebka sie nie przejmuj ..bo i tak beda ci potrezbne na wesjcie..buty to wiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no beżowe pantofle to
jakies nieporozumienie..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszówka
jeżeli czarna góra - to buty jak najbardziej czarne pasują do czerwonej sukienki złote buty do czerwieni jak już była mowa- też świetnie pasują mam przed sobą grudniowe Avanti- czerwona sukienka, czarne bolerko i czarne buty- taki zestaw tam jest pokazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlote dodatki beda najlepsze, zwlaszcza ze to karnawal- czas by blyszczec :) baw sie dobrze. a co do zestawienia czerwien-czern to trzeba baaaaardzo uwazac, zeby nie przegiac. nie bardzo wiem jak to wytlumaczyc, ale w zasadzie zawsze wychodzi z tego tandetny przyciezki zestaw. i nie ukrywam, ze ze starymi babami mi sie kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciorrrrrrrra
dodatki czarne,zlote lub srebrne, inne odpadaja, plaszcz jak najbardziej tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób fotke i
pokaz sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie jej doradzacie
ale jak was czytam to przesatje sie dziwic ze polska ulica wyglada jak wyglada.... po pierwsze w zestawie czerwony+zloty to dziewczyna bedzie wygladac jak choinka albo prezent pod nia...:O po drugie zestaw z czarnym moze jest dosyc odwazny ale w dalszym ciagu jest to klasyka jesli bedzie miala sporo czerni do zrownowazy ona czerwien ja zalozylabym czerwona sukienke, czarny zakiet, czarne buty i torebke, darowalabym sobie naszyjniki, chociaz to zalezy od dekoltu, za to zalozyla czerwone albo czerwono-czarne kolczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie zloto i co z tego zlota... poza tym mamy karnawal! a czern z czerwienia.. ble! no takie moje zdanie jedno jest pewne- absolutnie NIE ubieraj czarnych rajstop! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
nie słuchaj ich! matkooo nie zakładaj tego złota (butów) do sukienki czerwonej będziesz pośmiewiskiem słuchaj postaw na elegancję a nie na odpust... załóż tę czerwoną sukienkę do tego cieliste rajstopy (nie czarne!) czarne buty i czarny żakiet i będzie elegancko i z klasą do tego srebrna biżuteria byle nie złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
sory wszystkim za moja glupote! tak naprawde ide na te sama impreze co autorka i chce, zeby zrobila z siebie posmiewisko przecez wszyscy wiedza ze polaczenie czerwonego z czarnym to nie elegancja a kicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony z czarnym ??? Wow - to dopiero szczyt elegancji ! :D Proszę CIę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wlozyla czerwone buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
wiesz co, najlepsze buciki byłyby wiazane na kostce czarne, skoro zakiet jest czarny choć osobiście nie podobaja mi sie satynowe zakiety to moze akurat ten jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×