Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Własnie wydelegowaąm o pracy ;) a sama miałam śmigć poczywać :P ale ...korciło mnie by wpaśc do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra a teraz lecę poważnie :P bo kruszynka domaga sie snu i kłuje w brzuszek ;););) 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiendoberek szanownym kobietkom🌼... normalnie wiosna idzie🌼🌼🌼...;););) a dzisiaj nawet odpuscilam sobie autobus i pare przystankow przespacerowalam do pracy:)... ale najwazniejsze zeby w naszych serduszkach wiosennie bylo, prawda????❤️.. iti jak widzisz mamy kolejna mame;) OLKA...:) - SYPIE SIE, CO....:)teraz my w sznureczku grzecznie czekamy;) mam nadzieje ze weekendzik udany i duzo energii na nowy tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) i na kawkę zapraszam ;) 🌻 a tu porcyjka fluików :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka GRATULUJĘ, super, coraz więcej mamuś na naszym topiku. Oby tak dalej :) Wzięłam dziś aparat do pracy aby wysłać Wam zdjątka i pomyliłam kabelki - nie wzięłam tego co trzeba :( i nie mogę ich zgrać. Obiecuję poprawę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zachlanna andzia juz je lapie :p:p:p ale bedze ustapie pierszenstwa;)....a wlasnie bega - gdzie nam znowu ucieklas????? witaj Mamusiu Luxorku ;) czesc iti - oj bedzie lanie iti, oj bedzie za ten kabelek;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam czy lapac serduszka czy kwiatuszki Luxor... jak myslisz;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti. oj będzie bura :P ;););) tylko jutro zapomnij to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zrobić kawkę, zajrzę niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz iti pewnie polowala na jajo;) i sie pomieszaly kabelki;).... jak weekendzik ituniu, co... u mnie i polowania na pozne jajo;) i bawiebnie dzidzi i piweczko i jeszcze pol ksiazki wczoraj przeczytalam;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka w miarę.....za wyjątkiem koszmarów :P hehe...ale brzydki sen :D śniło mi sie że podrywałam jakiegoś młodzieniaszka :P:P:P a docierac, nie dociera..:) chyba jak zobacze serduszko ... ale za to mąż...:D cały czas traktuje mnie jak nas dwie ::D:D:D:D i każe mi jutro iść ponownie :P więc coż mi pozostaje...polatam sobie na samolocie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz szefowa sie zjawi i trzeba bedzie udawac ze sie pracuje:);)... ale poki co klikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - powinnas jakies ulgi dostac jak nie karte stalego klijenta:p.... i jezeli to nie zaszkodzi to moze warto faktycznie pojsc...juz tam malenstwu serducho puka i to pewnie w rytmie cza, cza;););) a sen Luxor...hmmmmm....mlodzieniaszek powiadasz;) mam nadzieje ze nie na bialym koniu:p......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe :D był bez rumaka niestety...;) ale za to, zbudziłam się cała spocona...czy przypadkiem nie wydawałam z siebie zadnych odgłosów :P i M. nie słyszał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta sie należy!! :D tak sie przyzwyczaje,ze niedługo nie bede mogła zyc bez krótkiego lotu :P:P:P;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Luxor....dzidzi w drodze a tobie sie mlodziency snia :p dobrze ze chociaz bez rumakow:p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzieczynki. Ja właśnie wstałam i szykuje śniadanko.:):):):):)🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że ja na to jajo dopiero polować będę :P , bo wg mnie owu się zbliża czyli cykl wraca do normy. Dziś 13dc, trochę śluzu, temperatura spadła w sobotę, żadnych objawów nie mam, pewnie będzie jutro albo w środę. Zobaczymy, jakoś odpuściłam, jak sie ma udac to się w końcu uda. Teraz nie czekam, nie niecierpliwie się, ale wiem że po owu te 2 tyg to koszmar, zobaczymy jak wtedy będę dawać sobie radę. W sobotę byliśmy na rowerkach, wczoraj mielismy trenera do pieska, uczylismy go min. skakać przez przeszkody. Poza tym to uczyliśmy się całą niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje.:) Andziu.Dzisiaj mam wolny dzionek, no ale jutro czeka mnie kurs paznokietków. więc troche się denerwuje.2 dni pod rząd w Szczecinie, koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega lenia ciąg dalszy...:( jak ja dzis prztrawam dzionek :P jeszcze 2 tyg. i urlopik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Menia 🌻 Luxorku Ty to masz sny.... I nie martw się na zapas, to że Twój lekarz tak mówi, nic nie znaczy, może ma stary sprzęt do usg? A na moje to jeszcze było za wcześnie. Dominiczko ostatnio też czytałam gdzieś o badaniu nasienia, a konkretnie o badaniu nasienia u mnie w mieście, że nie polecają badań w szpitalu, bo nie są wiarygodne. Nie znam szczegółów, ale jak sama się doczytałaś bierze się pod uwagę wiele czynników. Może warto poszukać szpitala, gdzie można pobrać nasienie na miejscu i odrazu oddać je do badania. Ta klinika w Gdańsku jest chyba dobra, poczytaj sobie na bocianie o niej. Wiem, że dziewczyny chwalą sobie Białystok i Łódź, Novum w Warszawie chyba nie ma aż tak dobrych wyników, za to ceną powalają, ale to stolica, więc wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Ty spryciarzu - na urodziny urlopik bedziesz miala, co Luxor;).. jakies plany.... iti - uda sie slonce;)..... menia - powodzenia jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ituniu, ja też myśle,ze to było za wczesnie...:) ale co zrobic....jutro pojde i zobaczymy,w pierwszych tygodniach zarodek rozwija sie w zaskakujacym tempie...:) wiec moze juz cos dostrzeże:) a jak nie to chociaż popatrzy n moja macicę :P A co do urlopiku to plany sa...tye ,ze dopiero w 2 tygodniu :) mamy zamiar jechać do Holandii:) a moze mieliśmy w planach...bo teraz to już nie wiadomo czy wyjazd wypali ...podobno tak dalekie podróże nie sa wskazane, ze wzglęgu na zmiany ciśnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zwijam żagielki :) bo jeszcze 20 min marszu przede mna :P ale juz niedługo, w tym tyg.autko kupujemy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×