Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dziewczyny wszystkim Wam udanego weekendu. Trzymajcie się cieplutko pomimo nienajlepszej pogody. Jak dobrze pójdzie, to mój facet zmieni pracę, ale narazie cicho szaaaa.... musimy pogadać w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już idę do domku, a tu nadal pustki. Brydzia gdzie się podziewasz dzisiaj? Będę w poniedziałe. Całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! brydziaa przykro mi bardzo z powodu babci :-( trzymaj sie 🌻 luxorku dbaj o siebie i idz do lekarza jak tylko bóle brzucha nie ustapia u mnie wiosna dzis na calego, slonecznie i cieplo... pieknie :-D I w dodatku zaczal sie weekend !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););)-wpadlam sie pozegnac i dobrego weekendu zyczyc bo dzis mnie nie bedzie jade na ploteczki nocne a jutro z brzdacem zostaje ...:) a popoldniu jedziemy do znajomych na nocke;););)... tak wiec - Luxorku uwazaj na siebie i malenstwo❤️...zdroweczko slonce zycze bo to najwazniejsze a zaraz potem duzo, duzo usmiechu i radosci;)... brydziaa - robaczku bega moze ma racje - babcia odeszla ale moze niedlugo jakies nowe zycie zapoczatkuje kolejny ciag ... jedni odchodza a inni przychoodza...duzo sily dla Ciebie .. pamietaj ze babcia bedzie zyla zawsze w Twoim serduszku bo to nigdy nie umiera❤️..milosc i pamiec:) beguniu-cierpliwosci slonce...iskiereczka sie tli i trzeba ja pielegnowac - moze jakis wielki ogien z tego bedzie..🌼.. OLKA -niedobra, meldowac sie ale sadze ze juz nam to sprawnie pojdzie teraz - odstrzelane po kolei, co do jednej a TY nastepna w kolejce;) Trzymam kciuki;) Eulaila - podrzuc troche sloneczka do szarej i ciemnej Szwecji - u nas uch..szkoda gadac, az sie z domu nie chce wychodzic a w pracy to nawet zaluzji nie podciagalam bo tak brzydko..:(nie jest zimno ale tak ponuro...😭.. dziewczatka - bawcie sie dobrze, kto moze oczywiscie;););) a ja wyskoczylam na zakupy po pracy jednak i to sprawilo ze mam lepszy chumorek;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Andziu, wysiadła nam myszka i zanim kupiłam minęły dwa dni, ale jestem Otóż kochane @ nadal nie ma, od zapachu jajk mdli mnie jak niewiem co, dzis jest 30dc, jutro rano chyba zrobie test bo juz nie wytrzymuje, jak nic nie pokaze to trudno, za tydzień zrobie następny, no chyba ze @ zawita ale wiecie co mam przeczucie ze jajo ustrzelilismy, dziś znowu pojawił sie płodny śluz, brzusio mnie pobolewa, potem przestaje i za jakis czas znów a jak wracam z pracy to muszę poleżeć bo mnie troche brzusio boli, niewiem mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje, mój biust chyba mi odleci bo boli jak wszyscy diabli hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Luksorek bardzo sie cieszę popłakałam sie jak to wszystko czytałąm, a potem smiałam sie głosno aż M pytał co sie dzieje i do kogo ja sie tu śmieję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek a który dzień cyklu masz dziś? i w któym dniu cyklu poszłaś do gina? tak pytam z ciekawosci na wypadek gdyby..... wiesz.... Mój M jest pewny że tym razem sie udało, ciekawe, to czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA -fajnie...a skoro cykle zawsze regularne to moze oznaczac tylko jedno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę poleżeć bo brzusio boli , trzymajcie sie dzielnie i strzelajcie celnie w jajo,, zajrze potem jak odsapne trochę, bo padam poa kochane i dziękuję ze o mnie pamiętałyscie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Luxorek byl jakos w tym tygodniu u doktorka...ale nic nie wypatrzyl doktorek tylko stwierdzil ze objawy \"wewnetrzne\" wskazuja na ciaze..;) no i Luxorek w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu przykro mi sama niedawno przez to przechodziłąm ale wiecie co? jeśli ustrzelilismy jajo to stało sie to na dzień przed śmiercią babci.....wiec Brydziu moze to tak jest ze jedno zycie sie konczy a drugie zaczyna? niewiem zobaczymy jak zrobię test , przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka oby oby OBY to bylo to o czym wszystkie myslimy ze jest... :-) Objawy jakby sie zgadzaja o ile ja sie znam.... zrób test i koniecznie podaj wyniki!! Trzymam kciuki mocno!!! andziu milego weekendowania!! Nie mam jak wyslac sloneczka do szwecji wiec wysylam chociaz gorace pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sobie mowie ze jajo ustrzelone;););) a bedzie co ma byc - M. na badania 29 marca...ale sie odwola jak by cos:p a tez dobrej mysli jestem chociaz u mnie 17 dc dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja cykle mam jak w zegarku a w tym cylku @ miała byc wcześniej buziaczek dla Andzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu kochana strasznie ci tego życzę i trzymam kciuki mocno, kochana oby to jajo ustrzelone było juz u ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 👄 za buziaki i pozdrowienia... a to jak OLKA - wiesz dokladnie kiedy owulacja byla i wyznaczylas sobie termin @ w tym miesiacu czy jak...bo w tabelce masz termin na dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - uciekam bo M. jest i jeszcze sie rozmysli i kluczykow mi nie da... a Wy bawcie sie dobrze;)... do zobaczyska dziewczatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu w tabelce podałam ostatni maxymalny dzień @, choć nigdy nie przyszła tak późno, a według owulacji powinna być od niedzieli- środy (czyli 14-17 dni od owu), dziś jest piątek, 30dc. Spóżnienia jeszcze chyba nie ma, ale nie sądzę żeby miała przyjść, niewiem poprostu mam przeczucie że nie przyjdzie. Zobaczymy, ach trzymaj kciuka choć jednego 🌼żeby do mnie nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka witaj u mnie dziś 42dc ...ale to że badabie krwi wyszło na tak i to że mam pełno objawow wewnetrznych nie rokuje na ciąze na 100% 😭 tzn.to początki ciąży...tylko gin dziś powiedział,że powinno byc juz coś widać, a nie widać😭 i mówił,że jest ewentualność,iż mogła sie ciąża zatrzymać :( nie zniosłabym tego.... mam nadzieje,ze to tylko przesunieta owu i pozniej doszło do zaplodnienia.... zwariuje z tym czekaniem...we wtorek kolejne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good evening:) Brydziu...bardzo mi przykro z powodu smierci babci. Przytulam Cie mocno ❤️ Luxorku...ty sie oszczedzaj teraz i dbaj o siebie dwa razy bardziej. I rob co lekarz zarzadzi:) Bega...przyjezdzamy do Polski 4 maja i zostajemy do 13 maja. Jesli bedziesz mogla przekazac mi jakies ciekawostki na temat tego spotkania z ta pania to bede bardzo wdzieczna. Ostatnio czytalam cos na ten temat. Nie dalej jak wczoraj nawet. I bede bardzo zaskoczona jesli chodzic bedzie o te sama pania doktor:) Wiecie...pare dni temu mialam dziwny sen. Snilo mi sie, ze pewna osoba z mojego bliskiego otoczenia miala problemy malzenskie i dzis dowiedzialam sie, ze maz tej wlasnie osoby zdradza ja:( Strasznie mi przykro z tego powodu i az mi ciarki po plecach przeszly jak sobie przypomnialam ten sen. Poraz kolejny przekonalam sie, ze chyba mam jakis szosty zmysl. Czesto sie zdaza, ze moje sny sie sprawdzaja. Tylko dlacezgo te zle tylko? Albo malo istotne? Troche sie problemow ostatnio skumulowalo. Ciezko czasme to wszytko opanowac, ale staram sie jak moge. Dzis dokupilam mezowi selen. Zobaczymy jakie wyniki dadza te witaminki. Dziewczynki...wszytkie bez wyjatku...usciski i buziaki dla Was! 🌻🌻🌻 Olka...trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki już jestem . Byłabym wcześniej ale pół dnia dzisiaj spędziłam w ubikacji coś mi zaszkodziło i wymiotowałam i do tego ból głowy. Luxorku i Poziomeczko gratuluje i bardzo się ciesze że wam się udało. :) Brydziu bardzo ci współczuje z powodu babci sama coś takiego przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze mam szczęśćie . Ale już przez cały luty tak mnie męczy. No a mój Krzysiek to już jutro chciał iść ze mną do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor mam nadzieje ze Twoje przeczucia sie nie sprawdza i to jest naprawde upragniona ciaza.. Dbaj o siebie i oby najblizsze USG wykazalo co trzeba ;-) trzymam mocno kciuki i wierze ze bedzie Ok Menia a moze to nie zatrucie???? ;-) ;-) deszcz sie rozpadal, czekam na meza i ciesze sie ze jutro nie musze rano wstawac do pracy bo weekend !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Eulalio . Ja już sama niewiem @ nadal niedostałam i boli mnie tylko jeden sutek no i nawet wstaje w nocy do ubikacji siusiu. a wdzień to już niemówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że jutro będe sie lepiej czuła bo ide na ryby z Krzyśkiem.:) No i niebędzie padał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to jak odstawiłąm tabletki anty. to idzie 4 miesiąć jak niemam @. Ale zaczeły mnie boleć sutki troche brzuch jak na @ a teraz nic już się niedzieje i boli mnie jeden sutek.Test też niedawno robiłam i wyszedł negatywny ale mama twierdzi że testy niesą wiarygodne i lepiej iść do lekarza. Dlatego 12 marca ide do mojego gina.i niech zobaczy co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×