Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

duzo dziewczyn pisze ze zaszly w ciaze jak przestaly o tym myslec, wyluzowaly...tylko jakim cudem????? jak? dajcie jakas recepte na zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no nie da się mysleć, tyle że ja myślę o tym czy się udało po a nie w trakcie :D Tyle że dziś Andzia jakoś nie mam ochoty na przytulanki, nie mam ochoty narzucać sobie ze powinnam i takie tam, bo wiadomo, że jak bym bardzo chciała, to my kobiety mamy sposoby aby naszych panów do łózka zaciągnąć :P ale mi się nie chce kombinować, patrzeć kiedy powinniśmy się kochać. Bo to albo wychodzi, że za często albo że za wcześnie albo akurat w owu a i tak d**a blada wychodzi. Wiem, że się nie da całkowicie zapomnieć, nawet chyba podczas wyjazdu, wakacji, bo bardzo tego pragniemy. Mi też powiedzcie jak Wam się udało wyluzować???? Czy to w ogóle realne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem z jakiej gliny zostalysmy my kobiety ulepione;)... alez tak iti - myslimy po a nie w trakcie;););)hiii, hiii no ja nie bo nawet sam lekaz mi poduche pod tylek kazal wsadzic z powodu tylozgiecia i masz babo placek:( ale najlepiej jest wtedy kiedy sie kochamy tuz po @ albo tuz przed - durnej andzi nawet wtedy przez glowe przemknie mysl ze a moze sie stal cud i sie udalo bo przeciez czasami sie zdaza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam kalendaz i czesto z niego kozystam...;) mi wychodzi termin porodu na 20 listopada:p:p:p ;););););););)-oj andzia, andzia.... ale juz dobry humorek mi wrocil a to zasluga tez szefowej ktora \"niestety\" sie w firmie nie pojawila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka!!!:) ja juz w domku. przeczytalam troche pobieznie wszystko bo mam dzis bardzo napiety plan.wieczorkiem juz na spokojnie bede z wami z pracy klikac;) witam nasza zalozycielke, szkoda ze nas opuscila ale jednoczesnie pragne jej podziekowac za zalozenie nafajniejszego topiku na kafe, gdyby nie ona nie poznalybysmy sie byc moze nigdy❤️❤️:) Andzia, twoje nastawienie w tym cyklu jest przewspaniale!!!🌻 dziekuje, ze o mnie pamietalas, bo tu jak widac wystarczy na kilka dni zniknac i juz o tobie zapominaja!!;) ale poniewaz tym kims byla ciezarowka Luxor to wybaczam(ach te homony):P:P:P:P Acha, moj maz tez chce koniecznie nazwac synka Max i obawiam sie ze juz go nie przekrece...ogolnie nie fajne choc troche sie z Rexem kojarzy...;) ale jak chce niech bedzie i Max, oby w ogole cos bylo!!!!buuuu!!! Iti, dziekuje za zdjecie, bardzo ladny kolorek:) ja jestem w trakcie tworzenia naszego albumu online, bo mailem przesylania mam dosyc. jak ktos bedzie chcial albo sie nudzil,przesle linka mailem:) wszystkim dziewczynkom na topiku, szczegolnie naszym zaciazonoym zycze spokojnego dnia bez nerwow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brydziuchna slonce Ty nasz❤️.... mam nadzieje ze wszystko dobrz u ciebie i serduszko juz tak nie boli po smierco babci - najwazniejsze ze babcia zawsze w Twoim wlasnie Serduszku miejcse bedzie miala❤️... cieszymy sie ze wrocilas i skoro kochana brydziu nastepna @ masz miec k. 22 marca to wlasnie zdazylas na polowanie;););) no bo owulacja tuz tuz powinna byc - nic nie ucieklo jeszcze robaczku a jak wizisz marcowe mamusie sie nam teraz zaczynaja sypac i i my moze sie zalapiemy;););) a Luxorkowi musimy wybaczac teraz wszystko, hmmm;) no moze prawie wszystko bo juz ta mala kropeczka daje znac o sobie;););) a co do mojego nastawienia to moze mi sie w glowie pomieszalo ale na omiane pozytywnie mysle w tym miesiacu i jak mowilam - moze meza plemniki jak sie dowiedzialy ze pod lupe pojda to sie tak sprytne uwinely i ustrzelily jajo;););) a juz mnie korci tescik zrobic ale to glupie , dopiero 22 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle ci andziula jutro, jeszcze musze kilka szczegolow dopracowac;) polowanko bylo wczoraj, milo, bez myslenia o celach prokreacyjnych...dzis moze mala przerwa i jutro znowu;) zobaczymy co z tego bedzie. ogolnie to krotkie oderwanie mi pomoglo, moje mysli pobiegly w innym kierunku i bardzo dobrze, musze sie postarac zachowac ten stan. ciesze sie ze mymy tyle mamus na raz, naprawde ogromnie, ale wywolalo to we mnie takie glupie uczucie, ze ja tez musze teraz i dzis!!!!takie jakies wspolzawodnictwo, jakby to wyscig byl, nie wiem jak to okreslic...az sama sie przestraszylam swoja reakcja i powiedzialam sobie ze tak byc nie moze. musze to przezywciezyc bo inaczej nie bede mogla z wami zostac ze wzgledu na swoje zdrowie psychiczne, a przeciez nie chce was opuszczac!!poki co jest dobrze...oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie :) ale dziś pieknie :) słoneczko przygrzewa, ciepełko :D wiosna!! aż chce się zyć :) Ituniu, my nie marzymy o dziewczynce...my poprostu juz od dawna wiemy ,że to będzie córa ;) kiedys jak się jeszcze nie znalismy....wyszła nam wrózba z obrączek,że bedziemy mieli 2 córy i synka :D i na weselu identycznie!! co za zbieg okolicznosci, prawda :) a tak naprawde jeśli chodzi o pierwsze dzidzi to byleby zdrowe :) Brydziaaa, Słoneczko :)❤️ witaj z powrotem :D:D:D:D klękam...i jeszcze raz przepraszam :) to przez oszołomienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś...trzymaj się ❤️ i czekamy na usmiech od Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie rozumiem i mam nadzieje ze dziewczyny nie maja nam tego za zle;)...ale tez tak pomyslalam - dlaczego kurna nie ja!!!!! Ale zaraz potem sobie pomyslalam ze i ja sie doczekam a troszke ukulo bo Luxorek czy OLKA czesto z nami bywaja i jak takie wirtualne psiapsiuly....u mnie nie wiem - moze czas nauczyl ze pokora i cierpliwosc zecz swieta??? a teraz nam wszystkie mamy kibicuja i pzytywna energie przesylaja;););) tak czy nie;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA, ja też zamawiam link :P mam nadzieję,że w rewanzu Ty Brydzia o mnie nie zapomnisz ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tew Max się przewijała i Wiktor, ale jak będziemy już mieli drugiego syna, to nie wiem na jakim imieniu stanie. Ja to jestem jakaś nienormalna, czekam na to owu jak głupia, za każdym razem w tolaecie wypatruję śluzu płodnego. A przecież u mnie to norma, że owu jest 15-16dc więc nie powinnam panikować, a mi się głupiej wydaje że to cykl bezowulacyjny jest buuu. Może to skutek tego wiesioła i zwraca uwagę na efekty. Puknijcie mnie w głowę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana nic Kochane innego nie robie jak tylko przesyłam Wam fluidki :D:D:D:D:D to już jak niemalże \"miłość\' :P:P:P:P ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do albumiku to na e-maile bo jak by sie moj M. dowiedzial a z pewnoscia by sie dowiedzial to bym bure dostala ze na widoki publiczne jego gebusie wystawiam!!!!!! ja tez z reszta nie za bardzo chce sie pokazywac, wazne ze wy wiecie i basta;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - juz cie pukamy;););) w glowke oczywiscie a raczej to ten ogrom fluidkow od Luxorka...;) spokojnie kochana ❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Andzia :) u mnie dziś Luxorku też wiosna, aż milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia witaj 🌻 ja własnie planuje święta, jeszcze nie wiem dokładnie gdzie je spędzimy, bo jest kilka opcji. Dziś wieczorem może coś będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz wyjazd nie dojdzie do skutku do Holandii....koncem marca :) lekarz zabronił :P ale w końcu dla takiego celu jestem w stanie zrezygnować :) bede więc 2 tygodnie lezeć bykiem :D:D:D:D:D a według tabeleczki...termin porodu wstepnie wyszedł mi na 31 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie i mi troche tych fluidow prosze:):) Dzis dostalam przed chwila@...wiedzialam ze nadejdzie...ale jednak w glebi mialam nadzieje...ehhhh Tak zazdroszcze tym co juz maja w srodku dzidzi. Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus, nie martw sie ta owulacja, mamy termin @ prawie taki sam prawda??mi wlasnie test owulacyjny jedynie bardzo slaba rozowa kreske pokazal, wiec nici poki co. glowka do gory, jeszcze sie uwolni to jajo!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorka!!!bedzie dobrze, w przyszlym cyklu bedzie kolejna lawina mamusiek,i pewnie ty bedziesz wsrod nich, zostan z nami a sama sie przekonasz!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorka przytulam ❤️ wszystkie tu wiemy jak to jest dostać tę wredną @ Brydzia u mnie wszytko wskazuje że owu już tuż, tuż. Może kupię colę, jeszcze z colą nie testowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam ze sluz mam plodny qrna!!!!ja chyba oszaleje. te testy w sumie dla zabawy robie, bedzie seksik grzecznie co drugi dzien i koniec.ale nie rozumiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cole polecam :) a najlepiej dożylnie:P bo ja poiłam nią M ;) i może akurat ona przyniosła skutek :P Asiorkaa, dla Ciebie też sa fluidki :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorkaa - slonce❤️...uda sie :)... no zobaczymy Luxor czy ta cola przyniesie efekty;) bo oj poilam mezusia oj poilam tym trunkiem;););) a ze lubi cole nie bylo problemu...tylko sie cwaniak pytal raz czy moze kropelke czegos mocniejszego sobie tam dolac ale juz mu to z glowy wybilam;););)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa ja nie wiem jak z tym sluzem😭...bo jak bylam u gina w poniedzialek i mowie zeby mi dal sobie w koncu polatac na tym fotelu bo nie chcial i ze owulacje mam najprawdopodobniej bo mam wlasnie taki plodny sluz no i sie okazalo ze jeszcze nie ...a potem jak reka odjal-sluzu juz nie bylo plodnego:( ale sama kiedys pisalas ze u Ciebie nie \"wylewa sie\" ze tak powiem ale gdzies tam skubany jest w srodku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem andzia , ze nawet tym razem grzebac nie musze:P:P:P rozciaga sie jak nic. tylko ten test owulacyjny jak na zlosc nic nie wykazuje i jest zrodlem mojego zwatpienia!!nie chce mi sie wierzyc ze juz owu, choc wlasniwie z tymi testami powinnam byla w niedziele zaczac. zobaczymy, przez kolejne dni bede testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×