Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

HEJ KOBIETKI:**** przed chwilka robilam test kolejny ,aby sprawdzic czy dzidzius jest i II KRESECZKA JEST I TO O WIEEEEELE MOCNIEJSZA NIZ POPRZEDNIO:))) nie mam juz watpliwosci ze zostalam mamusia:))))) dzis oznajmie ta wiadomosc rodzicom i mezowi ktory niczego sie nie spodziewa:) tylko nie bardzo wiem jak w romantyczny sposob mu to oznajmic bo jak siebie znam to rzuce mu sie na szyje i od razu powiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje bardzochce.......... dziendoberek sloneczka;) Luxorku, mam nadzieje ze gloweczka juz tak nie boli...❤️... brydziuchna - i jak tescik kolejny, wykazal cus...???????? iti - wieczorek udany pewnie, co;););) ja wczoraj bylam sie podciac a w koncu fryzjerka tak pociela ze buuuuu😭...taka zla do domu wrocilam, nic sobie nie kupilam oczywiscie, pare godzin po sklepach latalam a wszystko´jakies male na mnie, nic nie pasuje i okropnie w tym wygladam...😭... do tego sie z M. poklocilam, ach...szkoda gadac bo czasami lapie sie na tym ze zachowuje sie jak bym nie 26 i troche miala ale jakies 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzoche... przeogromne gratulacje Andzia no całkiem udany był wieczorek, wróciliśmy ok. 22-gij do domku. A do fryzurki się przyzwyczaisz :) czasami tak się zdarza, że sceptycznie podchodzimy do tego co na naszej głowie zrobi fryzjer. Wczoraj odebrałam certyfikat z angielskiego, zdałam na stopień 1 co ozbnacza piątkę. Byłam zaskoczona, bo po tym jak mi wypadł ustny liczyłam góra na czwórkę. Ale miałam fajny prezent na dzień kobiet, miałam co wczoraj świętować. Dziś mi w końcu tempka skoczyła, więc nie jest źle, ale za cholerke nie wiem kiedy miałam owu, z moich obserwacji postawiłabym na 7 marca, ewentualnie 6.03 a wtedy przytulanek nie było :( były 5 i wczoraj, no chyba że plemniczki przetrwały to może z tego coś się wykluje. Andzia a u Ciebie czytam, że same fajne ciązowe objawy, mnie w poniedziałek piersi bolały i w ogóle nie wiem skąd i dlaczego, tak w 14dc. A teraz wracam do pracy, mam troszkę zajęc. No i kawka jeszcze nie zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzwonilam wlasnie do znajomego lekarza z pytaniem o ten moj cholerny nos, i mowie c sie dzieje bo naprawde nie jest dobrze - nie moge oddychac, dziurke mam cala zapchana a najgorzej jest rano... kiedy usiluje sie wysmarkac:) nic nie leci tylko caly czas krew😭..i to juz trwa tak moze z tydzien..ale czesto tak mi sie dzieje tyle ze tym razem czuje ze tam cos jest, jakies narosle i blee.. no i pierwsze co zeby badania zrobic na bilale i czerwone krwinki a ja mu ze robilam ostatnio badania hotmonow i gin zrobil tez leukocyty i one sporo podwyzszone... no nic, kolejne kropelki krwi mi zabiora😭...a boje sie ze to oslabienie, mdlosci i krew z nosa to moze jakies chorobsko oznaczac.. 3 lata temu na polipy zmarla moja ciocia😭... ale marudze, wybaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ituniu ze wieczorek udany...❤️;););) a owulka skubana pewnie bezobjawowo sie pojawila a z tymi plemniczkami nigdy nic nie wiadomo - a moze przetrwaly;) ja bylam tak zla wczoraj i zupelnie zapomnialam ze to dzien kobiet juz potem a maz wydzwanial gdzie sie szlajam i kiedy w domu bede...wpadlam do dom z durna fryzura, bez zadnej nowej szmatki ani butow i z metlikiem w glowie bo cala droge rozmawialam z mama i mnie troche wystraszyla... a iti - widzisz te objawy moga zupelnie cos innego znaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki . :) Andziu niemartw się będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. 🌻🌻🌻 Mnie dzisiaj tak sutki bolą że nawet niemoge sie dotknąć. A to i może dobry znak :) (@) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Menia:) no, no ...moze to faktycznie dobry znak dla Ciebie ale do gina i tak prosze idz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku napisz mi jak Ty brałaś luteinę: podjęzykowo czy dopochwowo? hej Menia, dobrze że Ty w końcu do tego gina idziesz w poniedziałek. Eulalia dzięki za zdjątka, ja na Twoim miejscu to bym się bała na tej żaglówce, ale ja w ogóle wody się boję trochę. Dziś ma przyjechać szef z upominkami z okazji wczorajszego dnia, pewnie przywiezie czekoladki :) a ja dziś po pracy zmykam do szkoły niestety i tak cały weekend. A taka ładna pogoda za oknem, że aż szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki!! andzia, nie martw sie na zapas tymi polipami, bedzie dobrze. twoje objawy sa calkiem calkiem....;) trzymam nadal kciuki!! iti, super ze tempka ci skoczyla. plemniczki gdzies czytalam az do 6 dni przetrwac moga wiec nic sie nie martw:D u mnie nadal lipa,test pokazal dzis cien drugiej kreski, wczoraj absolutnie nic.nie wiem czy jest sens nadal te testy marnowac...jak myslicie?moze mam owu pozniej, przez co za krotka jest ta faza lutearna czy jak ja zwa...a jesli tak to co wtedy??:( martwie sie tym troche..w przyszlym cyklu pedze do gina niczym strus pedziwiatr;) milego dzionka, ja uciekam jeszcze przed praca na spacer bo pogoda cudowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brygadka :) ale mi się pospało :D chyba za wszystkie czasy :P a teraz jestem lewo tomna...kawy bym sie napiła :o Iti, ja cały cxzas biore luteine...tą podjęzykową,fuj,wstrętna jest :( a do tego Duphaston, nospe,folik,feminaral...3 razy dziennie pokźna kupka leków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, daj juz spokój testom ... teraz lepiej weź sie za plecienie pajęczynki :P co ma byc to bedzie, przeciez my i tak nie mamy wpływu na wszystko :) a ten sposób z tłumaczeniem sobie,że nieche dzidzi z listopada i grudnia ,coś mi sie zdaje ze przynosi przeciwny skutek :D ja też wolałam z wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brydzia;) i Luxorku i kropeczko Luxorka;););)❤️, no dobra - moge Lenka do niej mowic;)...????? iti - teraz doczytalam - gratulacje certyfikatu - 🌼CONGRATULATIONS!;););) brydziuchna - moze sie faktycznie pomrzesuwala owulka ale z tego wynika ze pare dni pozniej 2 dostaniesz...i dobrze ze idziesz do gina, nawet na kontrolna wizyte;) ja sie fatalnie czuje i sama na siebie sie juz wkurzam ze tak marudze😭...okropne mdlosci ale czemu sie dziwic??? wlasnie madra andzia zjadla platki z kefirem a przegryzla ananasem z ouszki co miala do obiadku;) a na obiadek pozostanie sam dziwny kotlecik z ryzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka wita ciocie :D a czy Lenka....? to dziś sie okaże :P wczoraj mnie tak rozwścieczyło słowo \"Wiktoria\",że myślałam,że dowalę mojemu M.! :D:D:D;);) tak więc dzis mam przygotować 2 listy z imionami..i drogą dedukcji wybierzemy kilka :) moze zostanie jakieś wspólne :D hehe, le mój M. i tak mówi,że to od niego zależy:P bo ona bedzie do urzędu szedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu, tak sie zaczytałam... że az nie załapałam :D wielkie gratulacje!!!!!🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - hii, a moze jednak dojdziecie do porozumienia ...i bedzie i Wiki i Lenka;););) czy juz wiadomo ze tylko jedna istotke masz w brzusiu...;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh, a to by była niespodzianka :D i zarazem kazdy byłby zadowolony :) ja to chyba widziałam 3 kropki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem spowrotem, zjadłam śniadanko , posprzatałam. a teraz mam zamiar posiedzieć z wami ale jeszcze pójde zrobić kawusie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm;) sadze ze kawusia do mojego porannego jedzonka tez pasuje;) i tez pedze sobie kawusie z mleczkiem zrobic a raczej mleczko z kawusia;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to ostatnio litrami moge pić kawe z mlekiem. Ale kwas foliowy tez biore w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kawę dziś zrobiłam sobie o 10-tej i średnio mi smakowała. Andzia mnie dziś też strasznie bolą sutki, ale nie mam zamairu niczego sobie wmawiać, bo jest na jakiekolwiek objawy za wcześnie. Poczekam na efekty Twoich dolegliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, iti🌻...cos sie szykuje w tym miésiacu i to duzzzzza bomba ciazowa;););) mnie strasznie, ale to strasznie mdli😭, a jezeli to nie ciaza to nie wiem co to moze byc... normalnie nie moge w metrze czy nawet w domu wysiedziec tyle ze ja naprawde takie mieszanki jedzonka mojemu brzusiowi funduje ze trudno sie dziwic...;) a u mnie juz 24 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie kobitki. Bo wy przynajmniej macie @ i możecie sobie planować . A ja chyba narazie bardziej wyczekuje na @ niż na ciąże. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - wizyta u gina moze jedynie ta sprawe zalatwic tak wiec glowka do gory;) Eulaila - ale sie usmialam z tej hodowli mezczyzny, naprawde 99,99% to prawda;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D - Eulaila - no przesliczne bobasy ale ta koncowka rozbrajajaca, cuz za faceci a jakie cialka, az mi slinka cieknie;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie podracze kawką :P a co tam, chyba jedna słabsza...nie powinna zaszkodzic :) czuje sie tak słabo...i brak mi sił witalnych,że musze.. Meniu jeszcze weekend i wizyta takze nie zamartwiaj sie ;) Andziu, kolejny planowany przelot to przyszły piatek :D pewno serducho bedzie już biło jak dzwon, żeby tylko jedno....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej hodowli naszych pupili to ja juz się usmiałam rok temu :D dobre....dobre...:) cała prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Andziu ja tez czekam z niecierpliwością . Ale by było fajnie kolejna mamusia w tabelce ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×