Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

No z tego co pamiętam to ta kreska musi byc albo tak samo wyraźna lub mocniejsza i wtedy jest owu, a moze jednak będzie jeszcze co? szkoda spisywać cylku na straty, a moze to wogóle trafił sie cykl bezowulacyjny, niewiem nie znam sie na tym tak bardzo. Upolujesz jajo napewno zobaczysz, jeśli mnie sie udało to wam wszystkim też sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uksorku właśnie ja też zawsze tak myślałam, przecież wszyscy mówią ze ciąża to nie chorobo owszem nie choroba ale człowiek źle sie czuje i nie da rady pracować tak wydajnie jak to robi kiedy nie jest w ciąży, boli brzuch, co chwilke trzeba jesć lub wymiotować zależy od osoby, robi sie słąbo i niedobrze i jak tu pracowac a dojazy!? kobiecie też cos sie należy w końcu musi mieć siłę wypchać potem dziecko na świat a zaraz potem sie nim zajmowac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Olus, święta racja :) musimy dbac o nasze istotki, bo to one sa najważniejsze , nie my ;) a wydajna to ja wogóle nie jestem ostatnio... i niestety dało się to zauważyc.. całe szczescie ,ze przy umowie na czas nieokreślony matka jest chroniona przed zwolnieniem już od pierwszego dnia ciaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaa, ratuj mnie! :D moze Ty mnie kawką poczęstujesz , bo mąz mnie gani!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Luksorku i nie mogą cie zwolnic i masz prawo isć na urlop wychowawczy a oni muszą cie potem przyjać spowrotem do pracy jeśli nie na to samo stanowisko to na inne ale tak zeby nie było różnicy w zarobkach, więc trzeba mysleć o maleństwie i już, a mnie do kawki nie ciągnie (ale jakbym jednak chciała to muszę w pracy bo w domu mi M też nie pozwala!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kawke wcześniej wypiłam a teraz się nudze. Najchętnie bym cos wcząchneła ale sama niewiem co. :( Może wy kobitki mi coś zaproponujecie. Ale to musi być naprawde coś innego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze sledzie w occie ale jakos juz niemam na nie ochoty. Najleprze były by chrupki o smaku kurczaka i ogórki korniszone. Poprostu pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Ale milo poczytac jak sobie dwie przyszle mamusie rozmawiaja :-) Kiedy to jak bede w takim stanie.... Troche mi dalyscie do zastanowienia z praca..bo ja myslalam ze sobie popracuje do conajmniej 5 miesiaca... ale skoro samopoczucie bywa takie zle i wogóle... tymbardziej ze mi w pracy zdarza sie podnosic ciezkie przedmioty.... wiec chyba trzeba bedzie zrezygnowac od razu, przynajmniej z czesci obowiazkówj jesli nie wogóle.. Dzien za oknem cudny, jeszcze nie wiem jak temperatura... Nareszcie wiosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Menia a moze by tak jeszcze jeden teścik ciążowy zrobić co? bo objawy to raczej nie jak na @ tylko na coś innego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eulalio człowiek sie cały czas czuje zdechły i wypluty, słabi cżłowieka i wogóle a o podnoszeniu ciężkich nrzeczy wogóle nie moze być mowy, zobaczysz jak bedziesz drzałą za każdym razem jak postoisz dłuzej gdzieś w autobusie lub na przystanku, jak za szybko pójdziesz lub pobiegniesz, lub jak coś przyniesiesz ze sklepu do domu, czy oby nie za cieżkie, czy aby napewno nic malutkiemu nie grozi i wogóle, ja narazie pracuję i so 5 lub 6 miesiaca tez zamierzam ale to zależy jak sie będę czuła, jeśli to bedzie dla mnie bardzo wykańczające to trudno pójdę na L4 i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem Olciu ale w ten poniedziałek ide do Gina. Więc będe wiedziała. teraz jadłam galaretki w czkoladzie ale jednak to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że w ten weekend jest nas więcej na topiku bo w zeszły weekend to normalnie pustki były.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia to musi być ciąza no bo skad by sie wziął taki długi brak @, a nic cię nie boli i nie piecze nie swedzi wiec stan zapalny wykluczony prawda? 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli troche lewy jajnik , bola mnie tylko potwornie sutki a zawsze przed @ bolały mnie całe piersi. sutki bolą mnie tak gdzies juz dwa tygodnie. Albo zaburzenia chormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia daj nam koniecznie znać co tam gin stwierdzi, ja w każdym razie trzymam kciuki zeby powiedział ze to malutka istotka się zagłębiła gdzie trzeba!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trochę tez bolał lewy jajnik ale po dwuch chyba dniach przeszło, ale sutki oj oj bolą potwornie do dziś, Menia oby to były szczesliwe objawy kochana, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja niechcem sie napalać. Bo wiele razy tak miałam że jak myslałam że jestem to było rozczarowanie. Ale teraz mam pierszy raz takie objawy. a jajnik zaczoł mnie wczoraj boleć. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że ci się Olciu udało. Naprawde to chyba najwspanialsza wieść dla kobiety która pragnie dzidziusia. co nie??:):):)🌻🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia masz racje, najlepiej podchodzic z rezerwa... trzymam jednak kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak i dla faceta któy tka bardzo tego chciał, chodzi teraz dumny z siebie ze jego kropelka jest u mnie w brzuszku, jest przekonany ze jest tam bezpieczna, tylko mi zakazuje kawy, smażonych kiełbasek, chipsów, ale za to kupuje mi soki i jogurciki, wiec póki co taka zamiana mi odpowiada. Cieszę sie Meniu a jednocześnie czego sie nie spodziewałam nigdy doe tej radosci dołączył ogromny strach żeby malutkiemu nic złego sie n ie stało, i obawa czy dam radę urodzic czy wytrzymie ból i czy znajdę siły, cóż bedę musiała jak juz przyjdzie ten czas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu pewnie ze lepiej podchodzic do tego rozważnie ale wiem ze i ty w końcu usłyszysz tę radosna nowine, trzymamy wszystkie kciuki mocno!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest rozczarowanie. nawet tet teraz rozmawiałam za swoim Krzyskiem i powiedział że może kupić test ale ja niechcem poczekam do poniedziałku. wtedy bede wiedziała na 100%. niechcem sobie psuc humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia jesli i tak w poniedzialek idziesz do lekarza to nie ma po co robic testu.. wszyskego sie dowiesz A swoja droda to ja ciagle nie moge sie nadziwic ze 3 miesiace bez okresu wytrzymalas bez nerwów i podejrzen....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie Menia to trochę długo nawet na najdłuzszy cykl co? ja bym już dawno siedziała u gina, mam nadzieję ze wszystko dobrze bedzie, boy to był objaw dobrych wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam Kciuki Za ciebie Olciu i za reszte przyszłych mamus żeby wam się udało. I zebyscie były wy i maleństwa zdrowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki wy sobie gadajcie a ja idę do łóżeczka poleżeć troche , obiadak prawie gotowy mam wiec teraz czas na odpoczynek, zajrzę do was jeszcze pa kochane!!!🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×