Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Eulalio ja robiłam test jakies 2 lub 3 tygodnie temu i wyszedł negatywny. Ale mama powiedziała mi ze niezawsze testy wychodzą. Dlatego lepiej żebym poszła do gina. i tak naprawde bardzo sie denerwowałam i denerwuje z braku @. Ale jak zaczeły mi się objawy na @ to myslalam ze juz dostane. A tu nagle zanikły. No i nawet w nocy budze sie do toalety siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nocna toaleta nigdy nie bedzie objawem ciazy bo ja generalnie co noc wstaje ...:-O Wkurza mnie to ale co zrobic?? :-( Olka milego odpoczynku. Ide jesc i na kawusie :-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie kobietki z samego rana...;) a ja i w bibliotece bylam, potem po sklepach sie wluczylam a zakupilam jedynie wiecie co??? test w aptece;) maz na rybkach byl a ja przesiedzilam dobre dwie godzinki nad woda i tak sie wluczylam i normalnie prowadzilam rozwazania nad sensem zycia, taki dziwny dzionek dzisiaj a pogoda wprost cudowna:) pierwszy raz tak slonecznie i cieplutko bylo🌻... no i czekam na M. i czas tez rowerki odkurzyc i posprawdzac i zaczac jakies przejazdzki robic;) i jeszcze kapusniaczek gotuje sie tj, ja kapusniaczek gotuje;););) a Olka z tymi ananasami w uszce to mi kolek teraz wbilas i mysle ale wiem ze to glupie - przed wczoraj opedzlowalam dwie puszki a wczoraj kefir z platkami zagryzalam wlasnie ananasem;););):P dobre, nie???? udanej soboty slonca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a tescik dopiero w srode zrobie oczywiscie jak wytrzymam;););)...chociaz jest napisane ze mozna zrobic 3 dni przed spodziewana @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wzdecia moga byc pierwszym objawem ciazy?? Od dwóch dni co nie zjem to mi brzuch puchnie i boli w dole... moze to byc równie dobrze niestrawnosc albo co gorsze zapalenie pecherza (bo do wc latam)..... Ciazy jakos nie przewiduje.... andzia wytrzymaj z tym testem... im pózniej tym wieksza szansa na pozytywny wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulaila;) hi, no raczej nie robaczku, nie sadze ale roznie moze byc z tymi wzdeciami... moze zjadasz cos co powoduje u ciebie nadmierne wzdecia, co??? a test wrzucilam do najglebszej szuflady, aby co nie kusil andzi;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eullio, u mnie utrzymujące sie wzdęcia, nawet po pochłonięciu mandarynek czy szkalnce wody ;) zaczęły mnie nastrajać ciążowo właśnie :D intuicja nie myliła sie , jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...i jeszcze zamknij tą szufladę na kluczyk.... a sam klucz wyrzuc za okno :P:P:P:P;););) bo jakos nie chce mi sie wierzyc,ze nie ulegniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wciągam chrupki kurczakowe i ogórki korniszony :):):) PYCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);); nie mam szuflada kluczyka Luxor:p niestety... ale wytrzymam - do jutra na pewno:p;););) mi wlasnie syfiatka przedokresowe wylazly😭..a jeden taki podskorniak cholerny na policzku:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już nie moge strasznie mi niedobrze, pospałąm troche potem zjadłąm obiad, potem znów spałam a teraz czuje sie jak wypluta smakuje mi, czuje że chce mi sie jesc a jak juz zjem to mnie tak mdli, boże !! co tu zrobić moze kolejna mietowa herbatak pomoże? idę zaparzyć, padne od tego oj oj taka mała kropelka a tak człowiek się fatalnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia no,no.....:P a mnie zaczynają rozpieszczac :) teściu przyszedł w odwiedziny z....TRUSKAWKAMI!! :D:D:D:D moimi ulubionymi :P:P:P heh...ale mi to dobrze;) niedawno kurczaczek z rozna...same pyszności... Andzia, ja mam codzień to nowego syfa :( a jak widac....:P @ brak....wiec te paskudy niekoniecznie musza oznaczac jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu bardzo wspłczuje ci i faktycznie zrób sobie miętową herbatke, i napewno lepiej się poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, z tego co wiem, żeby dobrze sie czuc trzeba jeść czesto, a w małych porcjach :) a miętówka napewno nie zaszkodzi...:) i duużo wody niegazowanej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - nie kus ;), truskaweczki, mniam, mniam..uwielbiam ale nie te w marcu, kwietniu napchane czyms..TY uwazaj Luxorku z tymi nafaszerowanymi sztucznie owockami.... ale za to mam Luxor jak Ty to powiedzialas "cyce jak donice"....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobno Olka dobra herbatka imbirowa i wogole ciasteczka z imbirem itp. i duzo spacerkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z zakupów no i oczywiście w slkepie zachciało mi sie loda wodnego. Ale kupując go niezwróciłam uwagi że on farbuje. no i przez całe miasto Kszysiek śmiał się ze mnie ze zjadłam smerfa. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z zakupów no i oczywiście w slkepie zachciało mi sie loda wodnego. Ale kupując go niezwróciłam uwagi że on farbuje. no i przez całe miasto Kszysiek śmiał się ze mnie ze zjadłam smerfa. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tych zimowych nie kupuje...bo to nie dość że nie ten smak to i strach...ale skoro juz dostałam, więc nie pogardze :D ale sama oczywiście nie bede kupowac...spokojnie :) a cyce, cholera, nawet najwieksze staniki , które dostałam od mamy i ani razu nie miałam na sobie, bo zwisały ,teraz sa za małe!!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie jem czesto a niewiele, choć dziś faktycznie z obiadem chyba przesadziłam ale taka mi dobrz tak ryba wyszła ze nie mogłam zostawić Boże jak tak dalej będzie to jak ja wytrzymie w pracy, fee!!!!!!1 Luskorku nie strasz mnie tymi cycami bo mnie sie juz wydaje ze mam balony a jestem zwolenniekiem niewielkich kształtów i bardzo bym nie chciała mieć nawet grama wieksze, oby nie urosły to juz nawet ich ból zniosę niech tylko nie rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody mineralnej wogóle nie mogę,a jak ten imbir się kupuje to jest jakaś herbata? wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Meniu siedzę i myslę sobie czy juz lecieć do kibelka czy moze przejdzie jak na bombie zegarowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba po tej mietowej herbacie nieco lepiej juz sam jej zapach mnie pozytywnie nastraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu normalnie sa herbatki z dodatkiem ibiru i ciasteczka imbirowe tez są bardzo dobre.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA - gdzies wyczytalam ze on dobrze na mdlosci robi...a herbatke podejzewam kupisz wszedzie...mama bartka tez wiem ze miala zapasy imbiru w domciu jak byla w ciazy;).. Badaczom udało się potwierdzić niektóre właściwości lecznicze imbiru np. na: - obrzęki - zawarty w nim olejek eteryczny działa moczopędnie dlatego zalecają go dodawać do różnych potraw - zaburzenia trawienia - reguluje pracę woreczka żółciowego, przeciwdziała nadmiarowi gazów w jelitach oraz zmniejsza wydzielanie kwasów żołądkowych. - infekcje - pobudza wydzielanie śluzu. Wskazane jest płukanie na bolące gardło i drapanie w gardle, łagodzi kaszel. Działa odkażająco i odświeżająco pozostawiając miły zapach w ustach - nudności i mdłości - przeciwdziała mdłością po narkozie i chemioterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×