Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Powinna tam byc :) i napewno w większych supermarketach ...hmmm...moze i ja sie zaopatrze,tak na wszelki wypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez zakupie ten cudowny trunek i tez tak na wszelki wypadek:P:P:P:P:P... oczywiscie zartuje;) ale ponoc przynosi ukojenie nie tylko mdlosciom spowodowanym ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Dziewuchy
NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa.........paulina.......25.........Kraków......... .....sierpien2006 marilynka.....magda........25.........Kutno............. ... sierpień 2004 ....................Klaudia......26.........Sulechów.... ..... sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.........Nowy Sącz..........lipiec 2006 kasia8768......Kasia........30........Świdwin........... październik 2005 nikkita.......ewelina........27.......Dzierżoniów...kwie cień 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi troszke lepiej, pedzę do wanny a potem do łóżeczka moze jeszcze zajrzę a jeśli nie to miłej nocki wam życzę wszystkim!🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Olciu i spokoju twojemu zoladeczkowi zycze ...;) ja od jakiegos czasu usiuje strescic ksiazke a ze pisze na komputerze to mi jako to nie wychodzi:p..chyba musze kabelek od internetu wyciagnac;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzwoniłam do swojego gina i chciałam się upewnic na 100% czy nic mu niewypadło no i mam na 19.20 w poniedziałek. No ciekawe co mi powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Menia...to dobrych wiadomosci w poniedzialek slonce i nie martw sie - juz gin cos wymysli;););) M. ´meczyk sobie oglada, ja nabazgralam streszczenie ksiazki a spac jakos mi sie nie chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Postanowilam do Was zajrzec jeszcze zanim sie poloze spac. Dzis u nas sliczna pogoda byla. Poszlismy z M. na 3-godzinny spacer. Obiad dzis zjedlismy na miscie, bo mialam lenia i nie bardzo usmiechalo mi sie dzis pichcic. Powiem Wam, ze w tym miesiacy nawet nie zauwazylam kiedy byla owu. Nie wsluchiwalam sie w swoje cialo tak jak w minionych miesiacach i chyba przeoczylam to. Raz tylko przesz pol minutki pobolal mnie jajnik i to bylo wszytko co zdolalam zobserwowac jesli chodzi o bole owulacyjne. Dzis rano poraz pierwszy w tym cyklu zmierzylam temperature i juz jest wysoka, wiec to juz po owu. Za dwa dni zaczna sie bole piersi, potem skurcze podbrzusza, pozniej czeste wizyty w toalecie. Znam juz na pamiec ten schemat. Ale teraz juz nie bede sobie wmawiac, ze to moze byc ciaza, bo nie ma takiej opcji w tym miesiacu. Zatem nie bede sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka. :) A to co za obijanie sie gdzie się podziewacie???🌻🌻🌻 Wstawać szkoda dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwiatuszki!! smacznie spicie widze wszyscy, tylko menia czuwa!!;) wstawac i korzystac z pieknego slonka!!!:) ja z testami sie nie poddalam i dobrze!!!, bo rezultaty mnie coraz bardziej zadziwiaja. dzis mi test po raz pierwszy pokazal druga widoczna kreske, troczke jeszcze jasniejsza od kontrolnej wiec pewnie dzis wieczorem lub jutro bedzie pozytywny... nie wiem co myslec, bo cykle mam regularne, wiec dluzszy niz 26 nie bedzie!!zakladajec ze pozytywny test bedzie jutro to owu wystapi 17 lub 18 dc :( faza lutearna kolo 8 dni czyli wiele za krotka!!!sluzu juz prawie nie ma, wiec ogolnie ciekawe to wszystko. ponoc faze lutearna mozna hormonami albo luteina przedluzyc bo w tak krotkiej jak moja zarodek nie zdazy sie zagniezdzic....:( ale widzicie, bez tych testow to moze i przez rok bym sie tego nie dowiedziala, a wg tego co czytalam latwo to mozna wyregulowac... no coz, w sumie nie wiem czy sie cieszyc czy zloscic. staranka uskuteczniamy grzecznie co drugi dzien niezaleznie od wszystkiego!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 CUDOWNA POGODA ZA OKNEM, WIOSENNIE I SLICZNEIE:):):) serducho az fruwa gdzies sobie razem z ptaszkamii cwierka, normalnie to prawda ze slonce dodaje skrzydel❤️.... brydziuchna ja juz na nogach od 7 bo jakos nie moglam spac..mamy strasznie sloneczne mieszkanie, wszedzie okna i latem to czasami az za duzo ....nawet jak zaluzje zasloniete to i tak sie slonce wdziera szparami i spac nie daje;););) ale wdzieczna mu jestem bo przynajmniej dnie nie marnuje andzia;) na spacerku byla z M., tarasik wysprzatany, zielona mata imitujaca trawke odkurzona, drzewko podciete i podlane, stoliczek z krzeselkami wniesiony ;););) i tylko czekac kiedy mozna by sie opalac;););) az mnie duma rozpiera dzisiaj ;) i kochana...nie wiem jak to jest z ta druga faza l...jakas tam..wiem ze powinna trwac 14 dni tak jak mowisz w krotszej zarodek nie ma kiedy sie zagniezdzic...ale skoro juz wiesz co jest grane i jak mowisz mozna to wyregulowac to dobrze, do gina predziutko i tylko dzialac;) a moze tez tak byc ze tylko w tym miesiacu ci sie owulacja przesunela - w koncu trosze przezylas, smierc bliskiej osoby, wyjazd i moze to tez mialo duze znaczenie....a staranka jak najbardziej uskuteczniajcie bo nie znasz dnia ani godziny❤️... zastanawiam sie czy to mozliwe jak niektore dziewczyny pisza czy mowia ze zaszly w ciaze zaraz po @ lub zaraz przed, czy to mozliwe...???? Dominiczku - moze ten twoj spokoj ma jakis cel i moze zaowocuje jednak, wiem, wiem ze szanse znikome ale zawsze sa slonce, zawsze..❤️..a czemu nie ma takiej opcji???zabezpieczaliscie sie czy nie bylo przytulanek w tych dniach???? mnie kusilo zeby tescik zrobic ale potem sobie uswiadomilam ze po co mam ryczec dzisiaj i wiosenny nastroj w serduchu zagluszac... a poza tym mam juz bole przed@- owe....:(tyle ze duzo za wczesnie:( bo @ ma byc sroda, czwartek....i poznaj swoj organizm dokladnie kobieto - jednak to niemozliwe... hej Menia ranny ptaszku:)....Krzysia na spacerek zabrac i cieszyc sie sloncem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andziu!!!ja tez bym miala taki skowronkowy nastroj jak ty, ale poniewaz musze zaraz do pracy...sama wiesz;) ale i tak jest cudownie, pojde czesc trasy piechota przez park!!:D z tym zachodzeniem w ciaze jeszcze podczas miesiaczki to w sumie mozliwe. bo jak sie ma cykl krotki 24-25 dni, a ja dluuuugo tak mialam, zanim tabletki zaczelam brac, odliczajac druga faze 14-17 dni to owulacja wypadalaby na 9-10 dc.zakladajac ze plemniki pare dni moga przetrwac...a krwawienie trwac moze i tydzien. moim zdaniem mozna kochajac sie w koncowej fazie miesiaczki (plamienie)zajsc w ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczku kochany:)❤️.... to okienko w pracy otworzyc a najlepije to jakies cwierkajace ptaszki zkolowac i niech spiewaja...;););) ja dzisiaj sie zbuntowalam i nic nie gotuje a na obiadek kapusniaczek wczorajszy, a co tam;)... no to prawa, nie pomyslalam o tych krotkich cyklach u niektorych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie gotowalam, moze mezus cos upichci;) a sasiadka z dolu zapachow narobila, cale podworko pachnie schabowymi!!!:D zapachu wiosny chyba nie lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre brydziaa;););) zapach schabowego nad zapach wisny przekladac;) jakas skarge trzeba by bylo zglosic;););).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gadasz, zaraz ide na skarge!!!:D:D;) uciekam do pracki, od 14 bede znowu czuwac czy jakas duszyczka mimo pieknej pogody dotrzyma mi towarzystwa milego dnia andziu!!pisz co dzis robicie, tak zebym sie z zazdrosci skrecila!!:P ;) ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj niestety
to do zobaczyska brydziaa... a czemu ma cie skrecac, ja nie dlatego, naprawde...❤️... w andzi dzisiaj jakas ogromna chec do zycia czycha i dlatego tak plote co mi slina na jezyk przyniesie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem andziu ze nie specjalnie ale ja wlasnie chce zebyscie mi opowiadaly co robicie dzis pieknego!!!🌻w sumie dobrowolnie w niedziele pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jestesmy po obiadku mieliśmy dzisiaj gulasz i ziemniaczki no i grzybki marynowane. na dwór niechce mi sie wychodzić bo niema słoneczka. Dlatego niedługo uciekam pobyczyć się z Miskiem w wyrku ptzed telewizorem. Dzisiaj mam 37.1 mam stan podgorączkowy i mam nadzieje ze jakies chorubsko mnie niedorwie. Bo wkoncu jutro mam wizyte.:) Ale ja i tak wiem że w ciąży napewno niejestem. Poprostu jakieś mam zaburzenia.:) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta ja zawsze mam szczęście bo jak wchodze na topik to nikogo niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie daj sie !!!!! u mnie tylko kapusniaczek byl ale za to platkami z kefirem sobie doprawiam, hmmm???dziwny zestaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz z pracy sie melduje:) otworzylam okno na cala szerokosc, zrobilam sobie pyszna kawke i teraz mysle jakby tu pracowac by sie nie przepracowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam sobie taka mieszanke jedzonka ze dziwie się że mnie niemęczyło bo zwykle to nawet jabłka niemoge zjeść bo zaraz mam wzdęćia a wczoraj nic ;P, ale za to jajnik daje mi czadu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×