Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a mnie sutki przestały boleć, bolały w piątek i w sobotę jeszcze a teraz już jest ok, u mnie kompletnie żadnych objawów na nic, ani na ciążę ani na @ Ale ja nigdy wcześnie nie miałam objawów na @ zawsze tylko 2-3 dni przed więc brdzo późno. Acha w środę idę do lekarza, będę też pobierać krew, zrobię sobie progesteron i powtórzę prolaktynę. Zalecacie coś jeszcze? to będzie 22dc. Do tej pry robiłam ogólne krwi + TSH i prolaktynę. Zastanawiałam się nad F3 i F4 ale nie wiem czy to jest konieczne skoro TSH w normie, może Brydzia mi doradzisz? Nie chciałabym pieniędzy niepotrzebnie wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iti Hania bedzie, bedzie Hania a wlasciwie Hanna bo tu tez nie ma Hani... zastanawiam sie jak ta bega ta paczke z ta cierpliwoscia i optymizmem wyslala bo u mnie zapasy sie koncza...?? bega - wysli jeszcze raz..❤️... i pomyslec ze dwa tygodnie temu po wizycie u gina stwierdzilam ze to moj miesiac i bedzie dzidzi, ze sie uda...a teraz juz to wszystko gdzies ulecialo😭.. iti - no mysle ze jak masz dobra droge do pracy to ok. ale pomysl ze takim pojazdem nie trudno o nawet glupia stluczke czy wywrotke a to juz nie wesolo...tak do 4 miesiaca to jeszcze tak ale potem radzilabym sie zastanowic...niby i piechota moze sie cos przytrafic ale pojazd kolowy to zawsze pojazd kolowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydziaa znowu mi kolek wbilas z ta szyjka:(... nic, poprosze doktorka o dokladne ogledziny jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam pomału, umówiłam się że podjadę po mojego pod pracę abyśmy razem mogli do domku popedałować, zawsze to przyjemniej :) a pogoda śliczna. Szkodz, że moje kochanie przed 17-tą wychodzi na jakąś uroczystość, to nie będziemy mogli dłużej pojeździć. Ale to kwestia czasu, bo dni się robią coraz dłuższe. Do jutra dziewczyny Menia czekam na wieści od Ciebie, jak po wizycie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to znalazlam brydziaa: Zmiany w pochwie i w sromie - Zasinienie szyjki macicy jest jednym z wczesnych objawów ciąży. W miarę rozwoju ciąży, szyjka dojrzewa. Ulega rozpulchnieniu a jej kanał staje się drożny. W czasie ciąży szyjka macicy zamyka dolną część jamy macicy - jest swoistą zatyczką dla worka owodniowego i płynu owodniowego. W I trymestrze następuje przekrwienie pochwy, co nadaje jej różowoniebieskie zabarwienie. Kolor pochwy to jeden z objawów ciąży. Zwiększa się rozciągliwość i elastyczność pochwy. Utrzymujące się w I trymestrze niskie pH pochwy i immunoglobuliny, chronią macicę przed patogenną florą przedsionka pochwy. Srom ciężarnej jest powiększony, obrzęknięty i przebarwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, ze takie zmiany moze wykryc tylko lekarz, chyba ze samamemu sie czlowiek kilka miesiecy dzien w dzien bada...ja jedynie polecam obserwacje szyjki, bo to chyba dobra metoda by potwierdzic owulacje. jak szyjka sie zamknie i stwardnieje znaczy ze juz po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uciekam brydziuchna 🖐️... trzymajcie sie kobietki i do wieczorka bo ja juz dzisiaj na sile musze cos kupic bo w jakos musze wygladac na tej wystawie a nie mam sie w co odziac😭...wszystkie moje stare kostiumiki ciasne, a to dziwne bo nie pralam ich ostatnio:p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak to jest z tymi ciasteczkami, piweczkim...taaaakie dobre ale tak niebezpieczne... 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Menia - milego lotu u gina robaczku i daj znac co ci ta bestia zalecila;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów wszyscy poszli jak ja przychodze... :-( U mnie pieknie jest, dzis 18\'C !!!!! Wiosna na calego!! mam pytanko do przyszlych mam- pisalyscie o bólu brzucha... jaki to jest ból? Czy taki na okres tzn. w podbrzuszu czy ogólnie caly brzuch?? I tepy czy raczej klujacy?? Od wczoraj wieczór dziwnie boli mnie brzuch.. taki tepy ból... Nie wiem o co chodzi.. moze samo przejdzie.. poza tym 20 dc i samopoczucie Ok, chcialaby zeby sie okazalo sie ze sie udalo za pierwszym podejsciem ale jakos nie nastawiam sie specjalnie.. Menia jak bylo u lekarza????? pozdrawiam, do potem (bo teraz nikogo nie ma :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssankkkkkaaaa
dziewczyny, prosze napiszcie mi dokladnie na czym polega obserwacja szyjki macicy, i w ogole jak sie to robi - ze sie tak wyraze;) wszystko dokladniutko, bo ja widze ze wy tu super obeznane jestescie;) duzo rzeczy mozna sie dowiedziec czytajac wasz topik:) :) :) trzymajcie tak dalej:):) no i oczywiscie zycze wam wszystkim szybkiego zajscia w ciaze, a tym ktore juz sa mamusiami duuuuzzzzoooo zdrowka, i blizniakow co niektorym...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szok!! ale mi sie roboty zebrało :P a miałam zamiar Brydzi umilić prace :D i wszystko w diabły :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxor, nie wiem czy ci ty to wybacze;) :P:P ale jeszcze nic straconego, w pracy jestem do 22:P masz szanse!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane.. sie nazywa miec szczescie do zakupow😭... buciki ladne kupilam, garniturek znalazlam ladny a kiedy juz oblecialam cale wielgasne centrum czy aby przypadkiem czegos ladniejszego nie znajde i wrocilam po niego bam-nagle prad w calym centrum wylaczyli, zaczeli wszystkich wyganiac, ciemno ludziska sie cisna do wyjscia, brrrr... zdazylam kobiecie tylko powiedziec zebymi odlozyla ciuszki i ze jutro op nie wroce... do tego tak okropny bol glowy mam ze zaraz zwariuje, ide sie popluskac...i mdlosci nie wiem czym spowodowane????? Eulaila - a jak dlugie masz cykle i czy to juz mozliwe zeby byly bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, nie ma sensu wydawac kasy na niepotrzebne badania, jesli TSH masz dobre, miesiaczkujesz regularnie i oogolnie dobrze sie czujesz nie ma podstaw by robicz szczegolowe badania tarczycowe. ja ogolnie mam problemy z tzw. autoimmunologia, mam lysienie plackowate, zaburzenia pigmentu i takie tam..dletego musze to kontrolowac regularnie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze prawdziwe emocje zakupowe masz za soba andzia:D:D oj cos czuje ze ty kochana dluzej bez tesciku nie wyrobisz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i nadal nie powiedzialas kiedy jedziesz i na jak dlugo?????chyba ze cos przegapilam dzis rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie i jeszcze raz nie:p nie zrobie przed sroda a i w srode pewnie tez nie!!!!! juz tyle testow brydziaa zmarnowalam ze i ten moze poczekac na wlasciwy mu moment!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ci, zobaczysz ze nie wytrzymasz :P:P:P;) i wcale nie zamierzam cie prowokowac;) tylko jak ma byc pozytywny to z kim podzielisz ta radosc w kolonii???:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam bylam, rzeczywiscie ladnie, szczegolnie latem jak te niezliczone tarasy i kawiarenki w centrum juz otwarte. no i oczywiscie katedra robi wrazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mielismy jechac wszystkie trzy w czwartek ale jedzie wczesniej tylko szefowa...ja i kolezanka z pracy dojezdzamy w sobote ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kwiatuszki🌻 Iti...jesli chodzi o mierzenie temperatury to ja mialam okladnie te sama sytuacje dwa miesiace temu. Wedlug moich obserwacji owu byla w tym drugim, pozniejszym terminie, bo wlasnie wtedy bolal mnie jajnik. Sadze, ze w Twoim przypadku jest tak samo. Andzia...czekamy z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie. To dobre oczywiscie:) Brydzia...mam taka mala wskazowke. Testy owu najlepiej robic w godzinach popoludnowych lub wieczornych. Wiem, ze czasem jest to rudne w realizacji, ale podobno wtedy te testy sa najbardziej miarodajne. I nie zdziwilabym sie gdybys zrobila dzis jeszcze jeden test wieczorem i okazalby sie pozytywny. Mnie juz piersi zaczynaja bolec, a do tego jeszcze sutki zaczely mnie piec. Chyba nalezy dopisac kolejny obiaw do mojej listy:) U mnie dzis w pracy ulatnial sie gaz. Zakrecono kurki, ale szef jeszcze nie wie o calej sprawie, bo go nie bylo. Zobaczymy co jutro powie na to wszytko. Nie zdziwie sie jesli cala sprawe zbagatelizuje tylko dlatego, ze gaz ulatnial sie na zewnatrz budynku. Wszyscy twierdza ( a znaja go duzo lepiej), ze pokpi sprawe, a ja juz zapowiedzialam, ze jak nic z tym nie zrobi, to ja zawine sie do domu. Nie mam zamiaru swojego zycia narazac. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze postapi jak mowia, ale z drugiej strony to chyba wcale bym sie nie zdziwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a albo lzy szczescia albo nieszczescia bede wylewac w ramionach meza i Waszych;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×