Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

czesc olciu!!:) w takim razie milego odpoczyku zycze tobie i dzidziusiowi❤️ jejku jak szybko ten czas leci, jeszcze niedawno na jajo polowalas a tutaj juz 7 tydzien zaczniesz:D:D:D pogoda cuuuuuuuuuuudowna:) az zyc sie chce!!spotykam sie popoludniu z przyjaciolmi na kawke i ciacho, niestety bez M bo musi pracowac do 24 :( dobrze ze jutro ma wolne popoludnie to cos razem porobimy, mianowicie juz we wtorek rano jade na pare dni do polski:) myslalam, ze potem bezposrednio na dni plodne wroce, ale chyba nic tego, bo cykl jak bylo do przewidzenia, ladnie sie przedluza:D i zeby troche zrownowazyc to tez pomarudze:P:P:P otoz od kiedy sie staram o dzidzie po owulacji zaczynaja sie mdlosci, w poprzednim cyklu tak nie bylo, ale w styczniu za to to samo. normalnie wypilam dzis dwie kawki zapodane do lozeczka prze mojego M:) i teraz tak siedze i mnie mdli. wkurzajace to jest bardzo i az trudno mi uwierzyc ze to tylko psychika, naprawde glupieje juz... milego dnia dziewczynki!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie:) U nas jakies niemrawe slonko spoziera zza chmurek:) Ja dzis pospalam znowu, az mam zal do siebie, ze przespalam pol dnia. Teraz trzeba ruszyc dupeczke i zrobic jakies sniadanko. Znowu mnie brzuch dzis boli. Wczoraj tak wieczorem dawal czadu, ze nie moglam usnac. Nawet nie jestem w stanie stwierdzic co dokladnie, bo boli mnie dokladnie cale podbrzusze. Troche tak @-owo, ale nie do konca. A po @ juz sladu nie ma. Do tego tempka ciagle podwyzszona i troszke sie boje, ze jakis stan zapalny...:( Planow na dzis brak...i bardzo dobrze. Pewnie bede lezec do gory brzuchem i ogladac tv:) Olciu...och ile ja bym dala za te poranne mdlosci. Ja stawiam na ten cykl! Jak ma sie udac naturalsik (jak to kolezanka na innym topiku okreslila:) ) to uda sie teraz!!!! Jestem pelna wiary w to, ze sie uda:) No to ja zmykam zrobic jakies kanapeczki. Milego dzionka dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :-) Imprezka wczoraj byla dosc udana. Dzis dzien jakos szybko uciekl ze wzgledu na zmiane czasu i juz trzeba isc lulu, i juz koniec weekendu 😭 😭 andziu jak minal tydzien?? witaj w domu :-D dziewczynki mam nadzieje ze niedziele mialyscie mila :-) Olka jak zdrówko?? Lepiej juz??? pozdrawiam wszystkie Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki!:) ależ pospały sie wszystkie :) wstawac leniuchy, komp czeka :P ale cuuuna pogoda za oknem ,az sie w domku siedzieć nie chce :) poprostu wiosna pełną para :D wczoraj byłam na wycieczce z rodzinką za miastem...i było całkiem sympatycznie :) czas szybko zleciał , a i oderwałam sie o siedzenia na d**** :P Olka , to Ci współczuje tych porannych atrakcji ...ja całe szczeście ani razu jeszcze nie ...bleee....choc czuje sie jakbym to robiła :P Eulalio,więc imprezka udana :) bardzo fajnie, otwarcie nowego domostwa na piatke ;) oby wam sie tylko dobrze tam mieszkało :)🌻 Dominique, no więc, jestem z Tobą, naturalnie sie uda! :D kciuki juz trzymam :) Brydzia, tylko nie leniuchuj za dużo :P jak ja;););) bo tyłeczek przyrosnie do łóżeczka ;) a z ta @ to nie uważasz ,ze troche dziwne.....co..?? ni troszke Cie nie korci...???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ale był piękny weekend i dzis też będzie pięknie :D Brydzia wygląda na to, że rzeczywiście owu była później, stąd nie ma @. Czekamy więc cierpliwie na efekty Waszych staranek :) Weekend szybciutko minął, sporo czasu spędzilismy przed tv ogladając sport, bo troszkę sie działo w miniony weekend. Andzia jak po powrocie do domku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jestem ale mam urwanie glowy w pracy, do tego sobie zaspalam, szefowa zaraz bedzie i od nowa kieracik.. a tydzien udany, jak najbardziej udany...:):):) ale dobrze ze juz w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku!!:D nie Luxor, nic mnie nie korci:P:P:P jest dokladnie tak jak pisze iti, owu sie przesunela, dzis dopiero 12 dzien po. temperature mam strasznie niska:( wiec nie mam zludzen. nigdy jej nie mierzylam, ale dzis cos mnie podkusilo;) i mam zaledwie 36,0 pewnie jutro jak bede jechala pociagiem mnie zaleje. taki to moj pech.ale pocieszajace jest , ze faza lutearna jest u mnie normalniej dlugosci:) ja rowniez mialam wczoraj mily dzien, w sumie nic nadzwyczajnego, spotkalam sie z paroma ludzmi i tak sobie siedzielismy przy piwku do wieczorka. dzis mam duzo latania, w zwiazku z tym ze jutro do polski jade. ale w taka piekna pogode to moge latac:D:D milego dnia wszystkim!!!!!!!!! no i czekamy na andzie❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo, witaj slonce nasze Andziula!!!🌻🌻🌻 fajnie ze juz jestes, tesknilysmy bardzo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, witaj znowu!!!!!! :D:D:D:D ❤️ steskniłyśmy sie na dobre za Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez cisza u nas:(....co to sie dzieje kobietki, co???? ja wiem, wiem....slonce i te sprawy ze az sie pisac nie chce:) u mnie ok. wszystko, zmeczona troszke ale zadowolona ;)... mielismy okropna pogode ale cucny hotel, nogi bola....zdjec mam pare to wysle :) Jejku jakos mi sie zdania nie kleja i nie wiem co pisac.... moj M. w tym czasie mial operacje nogi ponownie wiec nie za wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał....... słonko ładnie świeci aż nie chce się w pracy siedzieć :( dobrze, że za 2 godzinki koniec. Ja dziś pożegnałam moją @, mam nadzieję że na długi czas :) w końcu wiosna przyszła, hormonki szaleją, to coś z tego winno się wykluć :) Ciekawe jak Begunia nasza, chyba wraca do nas w czwartek, to napisze jakie ma przeczucia. Andzia a jak Twój mąż przed badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie się Andzia zgrałyśmy :) a planowana była ta operacja??? no mi się ewidentnie nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam na chwile do domu, by zakupy zostawic, kupilam sobie w vero modzie mila kurteczke:D:D:D i teraz humor mam jeszcze lepszy. za chwile jestem umowiona z kolezanka w takim 5o pietrowym sklepie z artykulamy dla dzieci. obje musimy kupis prezenty dla maluchow. jejku mam nadzieje ze sie tam nie rozkleje, bo tak bardzo bym chciala juz dla siebie takie rzeczy kupowac:( a wieczorkiem lece na kregle. tym razem z ludzmi z pracy, szef stawia;) kurcze to juz bedzie moj piaty pod rzad alkoholowy dzien i nie zapowiada sie na przerwe, jutro bede sie z M zegnac, potem w polsce 4 dni spotkania po dlugiej przerwie co wieczor z kims innym;), oczywiscie przy piwku czy winku... milego popoludnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ituniu;) brydziaa - cos mi tu wiesz czym pachnie u ciebie....26 i @ nie ma??? nie iti, operacja nie planowana a z badaniami nie wiem co bedzie...musze jutro do lekarza zadzwonic. M. bral przez caly tydzien antybiotyki i jeszcze dzis ostatnia dawka wiec nie wiem czy ma to jakis wplyw na wyniki czy nie????poza tym hmm, hmmm...troszke poszalelismy wczoraj ;);););)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia Ty uważąj z tym alkoholem, bo a nuż się udało i będziesz potem się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Andzia na te Wasze szaleństwa to ja liczyłam :D wszak badanie dopiero w czwartek, więc od dziś abstynencja wystarczy :P a może się okaże, że badanie trzeba przesunąć Wiadomo róznie może być...... tak samo jak z owu.... np u mnie cykl wcześniej owu w 12dc, w tym 15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););)...no nic zobaczymy...ale naprawde dobrze mi ten wyjazd zrobil i chetnie jeszcze bym gdzies na tydzien, dwa pojechala bo przez caly ten czas moze raz, dwa o ciazy myslalam... brydziaa - tobie sie nigdy jeszcze tak cykl nie wydluzyl, co???moze by tak tescik zrobic;)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się dziewczynki, zajrzę jutro. miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie jest wiosennie i ciepluto :-D I dzien dluzszy !! :-D Same pozytywy :-D :-D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy babeczki... Obijacie sie:) Ja juz po obiadku...odpoczywam wlasnie:) Andziu...witaj🌻 Super, ze milo spedzilas czas i nie myslalas za duzo o wiadomym temacie. Taka chwila wytchnienia dobrze robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy babeczki... Obijacie sie:) Ja juz po obiadku...odpoczywam wlasnie:) Andziu...witaj🌻 Super, ze milo spedzilas czas i nie myslalas za duzo o wiadomym temacie. Taka chwila wytchnienia dobrze robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletnie nie mam dzis natchnienia ....nie wiem co to sie dzieje?? jajniki nawalaja jak nigdy, senna strasznie a najchcetniej to zamknelabym sie gdzies na tydzien i przespala ten czas... zazdroszcze brydziaa urlopiku... ale bylam w szkole - egzaminy juz za mna, teraz jeszcze angielski dokonczyc i reszta od sierpnia...;) dobrej nocki dziewczatka i do juterka🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mam za soba super wieczor i pare coctaili lyknelam, wiec cos dlugo klawiszy szukam :P:P:P mija dzis 30dc, po raz pierwszy w zyciu jest dluzszy niz 27 dni!!!!ale nie mam podejrzem zadnych, raz ze tempka 36 tylko (wszystkie wiemy co to oznacza...) , dwa ze objawow zero, a trzy ze od owu minelo dopiero 13 dni wiec wszystko planowo..zjawi sie jak nic wkrotce nasza \"przyjaciolka\" @:( ale nic to, bede twarda i rozpaczac nie bede!!!! spijcie slodko kobietki moje kochane ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D widzę Brydzia, że u Ciebie wszystko ok, to dobrze że faza po owu jest w normie, obawialaś się że masz za krótką a to poprostu Twój organizm robi figle. Możliwe, że to przez Twój wyjazd do Polski owu sie przesunęła, też mi się tak kiedyż zdarzyło, że byłam parę dni za granicą i @ przyszła dopiero w 40 dc, ale to było z 9 lat temu, więc sprecjalnie się tym opóżnieniem nie przejęłam, bo miałam wtedy cykle 30-35dniowe. Ja wczorajsze popołudnie spędziłam z pieskiem, 2,5 godziny na dworze, ale taka pogoda, że szkoda było w domu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie Wy się podziewacie??? jak tak dalej pójdzie, to nasz topik umrze śmiercią naturalną :( Olka jak atmosfera w pracy, poprawiła się??? Poziomeczko kochana jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo załoga :) Ituniu, nie umrze :) nie martw sie :) jestem pewna ,ze to etap przejsciowy ;) niektóre z forumowiczek źle sie czują....inne raczą sie wiosennymi spacerami, a jeszcze inne nawał obowiazków w pracy mają :) napewno wróca :D a Poziomeczke to faktycznie wcięło ....nawet znaku życi nie da :( Brydziu, szerokiej i szczęsliwej drogi :D 🌻 ja kciuki trzymam dalej :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Luxorku :) tylko jakoś tak dziwnie, że przez 2-3 godziny nikt sie nie odzywa. Pusto, smutno :( no nic wracam do codziennych obowiązków. No tak a Brydzi dzis do Polski jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!:D:D:🌻🌻 brydzia zaspala, wlasniwie to przed minuta sie dopiero z lozka zwlekla, dlatego do polski pojedzie dopiero jutro:P:P:P:P w sumie dobrze wyszlo, bo moj M ma dzis wolny dzien, pogoda sliczna, cos milego porobimy. moze nad jeziorko pojedziemy posiedziec, najwazniejsze zeby w sloneczku:) @ nadal nie ma, wg. moich obliczen powinna do czwartku przyjsc. a moze to cykl byzowulacyjny???bo te moga byc dluuuugasne.zobaczymy;) chcialabym zeby juz nadeszla, bym mohgla o nowych starankach myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×