Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

tutaj to pewnie kosztuje fortune:( jak sobie pomysle ze za toxo zaplacilam 70 Eur, brrr, ale moze rzeczywiscie w polsce zrobie przy okazji, pomasle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy iti na wiesci!!milego popoludnia! olu, ja robilam test dopiero tydzien po terminie @, ale juz duzo wczesniej w okolicach @ mialam pozytywny test owulacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 eur za toxo!!!! w Polsce ok 80-130 zł zależy od miasta, u mnie w granicach 90 zł. No to się nie dziwię Brydzia, że Cię do płacenia z własnej kieszeni nie ciągnie. Dobra zmykam, miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mam wolne az do wtorku!!!!!! :-D :-D :-D Pogoda cudna, ok 20\'C, do konca tygodnia ma sie utrzymac minimum 17\'c :-D U mnie 17dc i juz po owulacji przypuszczam, czyli co ma byc to bedzie, my swoje w tym miesiacu juz zrobilismy :-) iti powodzenia z testami, szkoda aby wasza wstrzemiezliwosc poszla na marne ;-) Postaraj sie jednak az tak barzdo o tym nie myslec. Moze lepiej co 2-3 dni sie przytulac od konca @?? Ja póki co wyznaje taki sposób, a jaki efekt bedzie i kiedy to sie okaze :-) trzymajcie sie dziewczynki, zajrze pózniej bo obiadek robie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo :) puk,puk....:) ależ miałam ciężki dzień...szef przybył...i siedział caluski dzień ! takze bączki musiały sie ulotnic :P:P:P:P i polatac sobie u kogo innego :) i \"poważna\" rozmowa tez za mną :D szef pogratulował i powiedział,że to bardzo dobra wiadomość :D i że nawet jak teraz pójde na zwolnienie to za rok mam pierwszeństwo powrotu!!! przed osobą która bedzie zatrudniona za mnie, bom dobry pracownik :D:D:D:D :P:P:P:P:P:P aż sie miło zrobiło ;) i piórka mi juz rosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś, u mnie badanie toxo to koszt 60zł :) wychozi na to że czasem warto mieszkać w takiej dziurze :P a co do testów to niestety nie podpowiem....bo nie uzywałam, ale za to moge pomóc w odczytaniu wyniku ciążowego :P Andzia, a Ty co taka zaczepiara :D ciężarną chcesz bic ...no,no... widze ze pojawia sie druga natura naszej Andzi ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, ciezarna moze jestes, ale jak bedziesz nas zaniedbywac to w dupsko i tak dostaniesz :P:P:Pno i oczywiscie gratuluje pozytywnego podejscia szefa. a na pochwale pewnie zasluzylas, moze to byl dobry moment by o podwyzke zapytac co??:P:P:D:D:D ja siedze w pracy i sie koszmarnie nudze, od 4 godzin gram w bilard online.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak cholera sie wynudziłam :o ale musiałam udawac,że cos robie.... a juz napewno nie czytac kafe :D bo napewno by tak dobrze przyjął wiadomośc :) a co do podwyzki to chyba u nas w firmie tylko te w dół :) to znaczy zniżki a nie zwyżki :P ach, ale i tak fajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Was nie zanidbuje wcale !! tylko ile moge pisac Wam o tym że bekam jak stary, i brzuch mi rozsadza :D:D:D:D:D albo o tym ,że nie moge sie doczekac usg :P można Was do mdłości doprowadzić takimi zwierzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga natura andzii....czarna, wredna i ukasliwa....wybaczcie...:) nie nie Luxor - ciezarnych nie bede bic, smutno nam bez Ciebie❤️....a czy ciezarny Luxor teraz to tylko o bekaniu i baczkach moze pisac????? gratulacje rozmowy z szefem, ja przynajmniej wiem ze moja szefowa tak z pewnoscia nie zareaguje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z M. film ogladalismy...ja na jednej kanapie, M na drugiej a akcja tego filmu tak ciekawa byla ze poasypialismy i telefon durny nas obudzil.....fajno ze jutro wolne, nic nie robie, zastrajkowalam a na sniadanie wielkanocne do znajomych:):):)... salatke jakas zrobie, jajka pofarbuje:D i tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie moge sobie wyobrazić Andzi wrednej :) Ty taka dobra,szczera dziewczyna :D❤️ a wpadam do Was jak tylko moge...:) tzn.jak nie jeżdzę akurat moją nowa bryką :P:P:P bo ostatnio w niej spedzam najwięcej czasu ;) a ze niedługo bede pewnie na dłuuuuuuuuugim wolnym ....:) i bede miała duuzo wolnego...którego najwięcejWam poswiece :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po świątkach :D a niech sobie mała jeszcze podrośnie ;) do wtorku mam tabletki,także jakoś wytrzymam w tej niepewnosci, tym bardziej,że swięta..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...mi wlasnie o TE jajeczka chodzi:D i co prawda tylko dwa ale ....jakos je upiekszyc trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym tak uważaj z tym malowankiem :P siwe jest piękne :P:P:P:P;);););) a szkoda by wyszedł zielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie macie:)... a we wtorki z wawy masz lot do sztokholmu to zapraszam:D:D:D ja na filmik lece a Ty nakarmic Lenke marsz aby to baki lepsze wychodzily:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy perwersyjne jestescie laski :P:P:P:P aj meza w domu nie bede miala przez swieta praktycznie wiec nic mu nie pomaluje;) moj kocur wprawdzie facet ale juz dawno bez jajek szweda sie po tym bozym swiecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dokarmiałam Bountami :D:D:D niech i ona ma coś od życia :P jakoś mi ochota na słodkie wróciła:) to miłego oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D padne zaraz!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie kocurkowi brydziaa stalo????:D:D:D:D:D:D jeszcze w pracy???? ja normalnie chcialam sobie pocwiczyc troszke ale juz zakladaniem adidasow sie zmeczylam i sobie odpuscilam...:D a brzusio wydety ze nawet go nie probuje wciagac a baczki lataja wszedzie, buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kotus zgubil jajeczka u pana doktora;) dostal glupiego jasia i obudzil sie bez :P:P:P no ladnie z twoim zapalem do sportu, to prawie tak jak u mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz 7 godzin pod rzad uprawiam sport.....;);), w koncu bilard jest tez wyczerpujacy:P:P kurcze jak mnie wciagnelo, ja chyba jednak podatna na uzaleznienia jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brydzia, straszny zapal u mnie....ale od jutra juz cwicze, na 100%:D:D:D:D:D:D a gdzie Ty te kulki bilardowe rzucasz co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tó naprawde walnieta jestem!!!! zero sexu w okresie plodnym bylo, jeden numerek w niedziele po przyjezdzie z niemiec a do tego meza plemniczki nafaszerowane antybiotykami byly po operacji a mi przez mysl dzisiaj przeszlo ze moze jednak...😭.... oj andzia, andzia Ty na ziemie kobieto zejdz.... mam tylko nadzieje ze te badania w srode beda wiarygodne, ze organizm po dwoch tygodiach juz oczyscil sie z lekow... bo ja jak sie dowiedzialam ze nie ma badania w czwartek zeszly to oczywiscie doktorka zapomnialam zapytac o antybiotyki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gram z komputerem:P:P:P i musze przyznac ze zdolniacha ze mna, po 7 godzinach cwiczen juz przewaznie wygrywam:D:D:D:D nie ma to jak sie podbudowac pod wieczor;) na szczescie juz zaraz do domku, bo to sie niezdrowe robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×