Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

po pierwsze zaczne od tego ze wczoraj bylam juz zla a rano to juz w ogole bo czulam wyraznie moja owu, juz dawno tak nie mialam ze wszystkie objawy mega...sluz jak stad do hiszpanii, brzuch bolal! rano wstaje, a tu gesty bialy sluz ktory musialam wygrzebywac! pomyslalam sobie ze mam cholernego pecha, ze w tym miesiacu owu wczesniej przyszla i cykl zmarnowany...ale skoro bylam umowiona a poza tym chcialam poznac prawde i sie przekonac czy mam racje... no i poszlam i zgadza sie juz po ptakach ale UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak by d**a wyszla z tego bo gdybym do niej nie poszla to nigdy bym w ciazy nie byla!!!! MAM ZESPOIL POLICYSTYCZNYCH JAJNIKOW tzw PCO i niedomoge 2 fazy cyklu za malo progesteronu a za duzo androgenow itd... moje zasrane jajak w ogole NIE PEKAJA!!!!!!! i tworza sie torbiele!!!!, ktore sie z czasem wchlaniaja albo i niektore nie itd... poza tym owu mam duzo wczesniej niz myslalam tzn taj jak sluz teoretycznie pokazuje a bol owu niby ktory czuje to boj jajnikow na skutek niepeknietego jaja , ktore sobie w nich siedzi.... to wszystko uklada sie w jedna logiczna calosc, jak puzzle, pamietacie moej dziwne odczucia ze myslala, ze to owu bo sluzu kupa itd, a testy negatywne dopieru po 2,3 dniach testy ok i bol brzucha...? bylam skolowana , pamietacie??? no i to wszystko wyjasnia sie teraz!! poza tym hormonu LH to ja mam w nadmiarze zreszta...co tez nie wplywa korzystnie.... a testy owu moge sobie schowac gdzies...w moim przypadku!! dostalam luteine pod jezyk czopki doodbytnicze na torbiele ...nastepna wizyta 28.04.... lekarka jest w ogole PEWNA sukcesu, pewna wszystkiego to kwestia ustawienia mnie i juz!!! zrezta zobaczcie wszystko sie wyjasnilo...zobaczcie ilez to ja razy zdesperowana dzialalam w sama owu i nic??? no bo jajo nie pekalo!!! nawet gdyby jajo peklo to i tak by sie ciaza nie utrzymala!!!!! jezu alez mam glowe pelna...jestem podniecona niezdrowo i jakas uskrzydlona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomnialam ten wymaz ktory mi pobrala i z niego hormony zbadala to juz jej bardzo duzo wyjasnilo i tez stad jej wiedza na temat planowania oplci w tym wymazie jest jakis tam poziom jakichs tam hormonow i ich stezenia dla danej fazy cyklu, na tej podstawie mona okreslic dosc precyzyjnie najlepszy moment na poczecie danej plci bo X wola starsze jajeczka i cos tam,....ju nie pamietam bo znow bylam tak zszokowana tym co mi powiedziala i co na monitorze zobaczylam ze po prostu dech mizaparlo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś niemartw się bedzie wszystko dobrze. Ja też niedawno miałam torbiel ktura na szczęście się wchłoneła. Treaz dostałam normalnie @ ale niewiem jak będzie w przyszłym miesiącu. Ale mam nadzieje że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega to same dobre wiesci wlasciwie bo najwazniejsze ze trafilas na kompetentna lekarke która wykryla problem, a co za tym idzie bedzie umiala ci pomóc, czyli poczecie upragnionej córeczki jest tylko kwestia czasu :-D :-D fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio....mam taka nadzieje, i powiem wiecej uwierzylam teraz naprawde w powodzenie........ jejku jak sie ciesze prawie tak jak gdybym dowiedziala sie , ze jestem w ciazy chyba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus...zla i dobra wiadomosc zarazem. Najwazniejsze, tak jak pisala Eulalia, to ze trafilas do kompetentnej lekarki. Ona sie Toba zajmie i juz niedlugo przybedziesz do nas z dobrymi wiesciami:) Ja po obiadku imini spacerze. Galabki wyszly pyszne. Jeszcze chyba przez 2 dni bedziemy je jedli. Chcialam dzis M. do znajomych wyciagnac, ale leniuch jeden nie chce:( Wiec siedze w domu i ogladam jakies bzdurne programy w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czolem :D widze ze golabkowy dzien dzisiaj:D:D:D...u mnie krokietowo i barszczowo dzisiaj:).... oj cudny dzionek byl, spalilam sobie ryjka przez to wszystko tylko...za duzo slonca jak na pierwszy raz ...ale taki spokoj mialysmy, woda i lasek...itrawka jeszcze calkiem nie zielona a upal k. 24 stopni..i kielbaska ,´mniammm i pomidorek z rusztu i do tego soczek tylko ale tez dóbre:)... a po pikniczku przespalam prawie 2 godziny... bega - no cuz, ja wim ze PCO jest grozne...nie wiem jak sie to ma u ciebie, dlaczego lekarz zaden tego wczesniej nawet przy rutynowym badaniu nie wykryl ...ale Ty masz bardzo egularne @, mowisz ze mialas badania hormonow robione a one po to miedzy innymi by wykluczyc to schorzenie...a inne objawy???? owlosienie, nadwaga duza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA -super ze z malenstwek wszystko dobrze❤️, ze zdrowe i rosnie i ze ma raczki dwie i nozki dwie....piekne przezycie musi byc dla przyszlej matki zobaczyc taki cud... moze i ja kiedys sie doczekam...DAJ BOZE!!!! oj andzia wam smaka na golabki narobila....:D:D:D, ha to i mezowie szczesliwi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty andziu widze, ze mily dzionek spedzilas:) To dobrze!!! Nie ma to jak relaks na swierzym powietrzu!!! A co do golabeczkow...mniami, mniami... dwie porcje zjadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez golabki pycha !! nawet M. wzial dokladke co mu sie nie czesto zdarza :-) Teraz wstawilam jeszcze ciacho, musze sprzatnac lazienke, zmienic posciel i umyc podloge w kuchni :-O I wtedy dopiero moge odpoczac.. Chcialaby zeby juz sie wszystko wyjasnilo..zeby byl juz poniedzialek wieczór i bym wiedziala czy @ jest czy nie.. Jak dostane @ to odrazu biore sie ostro na odchudzanie i cwiczenia, jak nie dostane i test wyjdzie pozytywnie to sobie odpuszcze..chciaz nabralam ciala okropnie i zle mi z tym zwlaszcza ze cieplo przyszlo i kurtki poszly do szafy....:-( andziu a krokieciki to wlasnej roboty czy ze sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia...na pocieszenie powiem, ze mnie tez tutaj cialka przybylo, ale chwilowo staram sobie nie zaprzatac tym glowy:) Cos sie dziwnie czuje...goraco mi i duszno i tak jakby slabo mi sie robilo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...wszyscy golabki amaja, jak milo i golabkowo :D:D:D... a krokieciki Eulailo domowej roboty:D juz wczoraj mnie chec na krokieciki naszla i juz gdy mialam rezygnowac z nich bo to troche roboty...to otworzylam zamrazalke a tam jeszcze cale mnostwo sie platalo ktore mama zrobila jak u mnie byla:D:D:D i tam mi sie gebusia ucieszyla ze hej i tylko andzia barszczyk dorobila i obiado-kolacyjka gotowa;););).... Dominika - a jak myslisz, co to plamienie moze znaczyc u ciebie???? bo na @ za wczesnie chyba , tak??? a kiedy badania masz, dostalas jakies papiery juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichoooooo, o cialko a raczej jego nadmiarze cisza!!!!! no wlasnie, tez za duzo tu i tam mam:( no wlasnie, ide sobie popedalowac czy jak to zwac- na orbitreku polatac z pol godzinki.. - POL GODZINKI DLA SLONINKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio wiem dobrze co czujesz to czekanie jest najgorsze. Ja na poczatku staran podchodzilam dosc lightowo, az do moejgo podajze 8 cyklu, kiedy bylam pewna, ze sie udalo. Objawow mnostwo, nawet okres mi sie spoznial, ale niestety testy negatywne no i @ przyszla:( A potem kazdy miesiac byl coraz gorszy, ale chyba jakos sie podzwignelam i udalo mi sie \"przeskoczyc\" to. Az sama jestem zaskoczona. Za pare dni przyjdzie@, a ja nawet nie mysle o tym czy jestem czy nie. I to juz nawet nie chodzi o to, ze wyniki M kiepski, bo nadzieja zawsze jest. Chocby nie wiem jak bylo zle zawsze mamy nadzieje, ze przytrafi sie nam cud. Chyba po prostu doszlam do wniosku, ze nie ma co sie zadreczac i wycinac sobie z zyciorysu tych dwoch tyg po owu. Zycze Ci z calego serce, by @ nie przyszla i bys zobaczyla upragnione dwie kreseczki, ale jesli tak sie nie stanie to nie zalamuj sie, bo przed Toba kolejne szanse. Nie popelniaj bledu, ktory ja popelnilam, bo bedziesz szyla od owu do owu, a to jest najgorsze dla nas staraczek. W kazdym razie-trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to plamienie moze oznaczac andziu:( Na @ za wczesnie. Jesli chodzi o badanie to jeszcze nic nie wiem. Czekam na list ze szpitala z terminem. Pewnie zrobia je za jakis miesiac albo i pozniej. W piatek M zrobi powtorny seminogram. Zobaczymy czy salfazin poprawil w jakis sposob wyniki. Niestey pewnie najpierw dowiem sie tego z badania w Polsce. Bo tutejsze wyniki bedziemy znali dopiero po kolejnej wizycie i gina, a ta dopiero po moim Hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko dziekuje Ci bardzo za slowa wsparcia, postaram sie podejsc do tego racjonalnie i spokojnie .. Zreszta coraz czesciej mysle ze @ nadejdzie w poniedzialek jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! :D dzięki za troske Kochane :) ❤️ ..ból głowy póki co ustąpił, ale obawiam sie że jeszcze nie raz zagosci ...bo to jedna z przypadłosci cięzarówek pod koniec pierwszego trymestru :P a i jeszcze te zmiany pogody...:( najgorsze w tym wszystkim to ,że ten ból jest tak okropny,że nasila sie przy leże4niu...tak jak Olka napisałas, jak sie położyłam to było jeszcze gorzej :( a z APAP-em to mi doktor mówiła,że mozna ,ale tylko w nagłych wypadkach! jesli chodzi o pierwszy trymestr...tylko zapomniałam jaką ma nazwe:P i stad moje pytanie :) a pogoda przecudna, wczoraj pół dnia przesiedzieliśmy rodzinką na działaczce :D trzeba korzystac z witaminek słonecnych, coby nasze maleństwa były zdrowiutkie ;) ależ oblezenie gołąbków:D jeszcze tu jakieś lataja opętane :P moze i ja sie skusze....ale raczej na krokieciki :D:D:D:D Olu, nie jest mi wcale przykro :) ja w zasadzie tez widziałam swoja kruszynke, ale dopiero na zarejestrowanym kilkusekundowym obrazie na monitorze....wiem,ze to nie to samo...ale tak sobie myśle,że jednak to dobry specjalista i kompetentny lekarz :) z tego co Beguś napisała,że nikt wczesniej u niej nie wykrył PCO...to mój wychodzi na to,że jest rewelacyjny! :D przeciez juz po pierwszym badaniu przed odstawieniem pigułek, wiedział,że bede miała problem w zajscie w ciąze, a potem z utrzymaniem jej...i od razu zaczał leczenie, właśnie luteiną :) Beguś Kochana, teraz to juz nie moze byc innej opcji, jak tylko córa!! :D i to juz tak niedługo!! ależ sie ciesze razem z Tobą... i życze Ci szybkiego kopniaczka :)❤️ i pozostałym klubowiczkom równiez!! :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki witam niedzielnie, słonko piękne i pogoda super a ja niestety muszę dzis do pracy, oj oj leniuch mnie dopadł na dobre już dawno i nie chce opuścić, gołąbki mi wyszły pyszne , mój M powiedział, ze ma szcześci że mi się zachciało bo inaczej to bym nie zrobiła a jemu też zawsze smakowały, wiec Andziu nasi meżowie byli chyba najbardziej z tego zadowoleni, choć nie powiem ja sie też najadłam jak bąk!:):):) 🌼🌼🌼 I tak mnie tylko czasem dopada taka mysl, ze kocham moje dziecko bardzo, bardzo go chciałam mieć ale nie mogę robić kilku rzeczy które uwielbiałam i jak jest tak ciepło i wszyscy znajomi sie zbierają to ja zostaję i nawet mi dzis łezki pociekły, że ja będę mogła dopiero jak mały sie urodzi a to i wtedy juz nie tak czesto, wiec powiem wam tyle, korzystajcie z życia póki nie jesteście w ciaży, bo jak zajdziecie to koniec z niektórymi sprawami, i ja sobie myślałam ze ok, nie muszę pewnych rzeczy robić, ale to tak nie jest bo uczucie żalu się ma w sobie i juz. W takich chwilach myśle tylko o maleńkim życiu w moim brzuszku, i on jest teraz najważniejszy, trudno muszę wytrzymać, no musiałam to komus powiedzieć juz mi lepiej :) kobitki wypoczywajcie, ja do wieczora w pracy , ale dzis tata mnie zawiezie wiec nie muszę sie tłoczyć autobusem gorącym i dusznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorku, masz rację jeśli to dobry specjalista to szkoda go zmieniać, ja z mojego tez w pewnym czasie byłam niezadowolona, bo mnie wkurzył ale to swietny fachowiec jeśli można tak to ująć i warto, poza tym twój gin robi ći dosć często chyba usg co? wiec pewnie planuje znów niedługo, bo ja to chyba jeszcze będę miała tylko dwa do końca ciaży, wiec napewno nie raz jeszcze zobaczysz kruszynkę,najważniejsze ze rosnie i jest zdrowa, lub zdrowy! he he No i ma sie fotkę na którą można zawsze popatrzeć , to jest piękny widok prawda?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki to znowu ja, muszę zbierać sie do pracy więc pa kochane, miłego leniuchowania, wspaniałego słonka i nie myślcie o przykrych sprawach tylko cieszcie sie waszymi M i wspaniałą pogodą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz gotowa do pracy, teraz czekam tylko na tatę, za jakieś pół godzinki ma być, więc mam chwilkę, ale widze ze tylko my ciążarne ranne ptaszki, pozostałe smacznie śpią!he he, kochane korzystajcie z długiego snu bo jak będziecie w ciąży maleństwa wam nz to nie pozwolą!!:):):):):):):);););) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ranne ptaszki;) Ja wlasnie wykulalam sie z lozeczka, a w zasadzie to z podlogi. Obudzilam sie rano z bolem kregoslupa i pomyslalam, ze lepiej mi zrobi jak poloze sie na podlodze, wiec powedrowalam na dywanik. Zasnelam i obudzilam sie po dwoch godzinach jeszcze gorzej powygin ana, ale pomalu dochodze do siebie. Plamienie ustalo juz. Nie wiem co to bylo, ale skoro ustalo to nie jest to zapowiedz @. Poza tym u mnie przed @ plamienie trwaja zazwyczaj ok 2 godzin i potem pojawia sie juz prawdziwe krwawienie. Pogoda dzis w dalszym ciagu sliczna:) Na obiad serwuje dzis znowu golabki, ale w innym sosiku, pychotka. Zycze milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny niedzielny dzien!!! Widze ze nasze mamusie spac nie moga ;-) Olu pewnie masz racje z tym korzystaniem z zycia póki nie jestesmy w ciazy...ale ja osobiscie mysle ze pewnien etap mam za soba i jestem gotowa na zmiane, wyszalalam sie juz ;-) I uwazam ze bardzo macie fajnie mimo wszystko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio...ja tez tak wlasnie sadze, ze pewien etap w moim zyciu juz sie zakonczyl i nadeszla pora na zmiany. Swoje juz przezylam, wyszalec juz sie wyszalalam. Teraz czas na kolejny etap, ale los plata mi figle niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wiem ze @ nadejdzie, objawy ustaly, piersi przestaly bolec, brzuch mnie dzis w nocy bolal ale bardziej okresowo.... Chyba sie tym razem nie udalo... spokojnie to przyjmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×