Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

No ladnie:) jak tak dalej pojdzie to wszystko rozdam i nic sobie nie zostawie;) Ale co tam...slowa dotrzymam. Nie chcialabym Was jednak martwic, ale chyab wieksze jest prawdopodobienstwo, ze mnie dachowka spadajaca zabije niz ze wygram w totka:) Och...ale byloby fajnie...wygrac oczywsicie:) Ok...ja spadam do lozeczka. Moze mi sie te funty wysnia;) Papa...do jutra🌻 Eulalio....trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tak zawalona robotą jak dawno nie byłam, dlatego tak późno się witam i tylko na chwilę. Weekendzik upłynął szybko, wczoraj bylismy na 3 godzinnej wycieczce rowerowej, to taka pierwsza dłużasza moja trasa w tym roku, myślałam, że już nie wróce do domu, ostatnie pół godziny było ciężkie, na dodatek dopadł mnie mega głód, więc pierwsze co zrobiłam po wejściu do domu, to jedzonko i to w takiej ilości, że mi potem niedobrze było, brzusio bardzo bolało. Beguś masz super z tą panią doktor, ja też chciałabym znaleźć kogoś takiego, jak na razie mam jednego gina na oku, ale od 4 m-cy próbuje się zarejestrować i nie ma żadnych szans aby się dostać. Ma tyle stałych pacjentek że nikogo nowego nie przyjmuję :( muszę poszukać dalej, bo do tego wątpię czy mi się uda dostać kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti!!hej kobietki nieobecne jeszcze !!🌻 bylam na becie, wyniki jutro. troche sie uspokoilam zyskujac info , ze ewentualny zabieg w szpitalu, ale robi go moja doktor. zawsze lepiej niz obca osoba. no i bede miala w razie czego czas by zadac jej tysiace pytan , ktorych pod wplywem emocji ostatnio nie zadalam.. pytalam sie tez o cene badania hormonow na wlasna reke. jak bym chciala sam progesteron, to jest to koszt 45 eur. no i tu mam pytanie, robi sie go tylko raz czy trzeba powtarzac?? poza tym jak na zlosc w poczekalni znajdowaly sie cztery kobiety tuz przed rozwiazaniem i piec z malutkimi dziecmi ponizj 2 miesiecy. siedzac tam piec minut musialam leciec do toalety i sie uspokoic, bo normalnie zaczelam ryczec. jakie to glupie, czlowiek mysli ze juz wzial sie w garsc a tu wystarczy takie cos i .... no coz, obawiam sie ze zmieni sie to dopiero jak pnownie zajde w ciaze, do tej pory musze pamietac o noszeniu w kieszeni paczki chusteczek, tak na wszelki wypadek eulalia, ja tez czekam na wiesci!! mlego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brydzia czasami niestety tak bywa, szkoda że wynik bety dopiero jutro... Co do progesteronu to nie wiem czy należy go powtarzać, wiem że się go robi 7 dni po owu, aby potwierdzić że owu była, wtedy progesteron wzrasta, jeśli po owu jest niski to świadczy o braku owu lub niedomodze ciałka żółtego. To tyle co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia to dla Ciebie http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,1910,2 moim zdaniem na pewno warto zrobić prolaktynę obojętnie w którym dc, LH I FSH w 3dc i jak dobrze pamiętam Ty masz coś z tarczycą to badania z nią związane jeśli TSH nie jest w normie, chyba się robi f3 i f4, ale ja laik jestem, więc mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iti, przynajmniej sie nie obwiniam, ze dzis nie poczekalam az doktor wyjdzie. asystentka nie znala szczegolow, myslala ze z tej dzisiejszej krwi mozeny od razu ten progesteron zrobic. ale ja nie chcialam siedziec tam dzis ani sekundy dluzej niz to konieczne, wiec zwialam przed kolejnym atakiem placzu. moze jutro sie dopytam albo zrobie normalny termin bo i tak musze cytologie zrobic. wczoraj mnie moj M totalnie zaskoczyl. tak troche mi sie wieczorem zal zrobilo ze juz tyle czasu bez przytulanek i zaczelam rozwazac czy moze by juz nie sprobowac, plamienie w koncu minelo, oczywiscie ostroznie i z zabezpieczeniem. a on stwierdzl ze nie, ze nie jestem jedyna ktora w necie informacji szuka i on wyczytal ze przed pierwsza miesiaczka po nie wolno, bo UWAGA CYTUJE: moja gospodarka hormonalna jest zaklocona i nie wie czego sie moze spodziewac!!!normalnie zatkalo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarczyce sprawdzalam niedawno, jest ok. na te wszystkie badanie mnie nie stac bo tutaj to bedzie duzo kasy, kolo 250 eur. moze sprobuje bedac w polsce zrobic. a tutaj moze ten nieszczesny progesteron tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u ciebie iti, kiedy ma @ przyjsc???bo do tabelki nie moge sie dokopac cos. jakies odczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ma NIE PRZYJŚĆ 21 kwietnia, więc do soboty czekam. Odczuć zero, trochę bolą mnie sutki, są dosyć wrażliwe, ale tak poza tym to nic, temp. dzis rano to 37,00 dopiero 26dc, a że owu się przesunęła, to czekam na to co się wydarzy w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczwiscie ze ma NIE PRZYJSC iti;) no trzymam kciuki!!musimy tu trzymac dobra statystyke na topiku. poki co nadzieja w eulalii:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu sie troche obrobiłam, a tu i tak pustki dzisiaj. Dziewczyny gdzieście się zaszyły??? No Brydzia przydałaby się nam nowa ciężaróweczka, no czekamy czekamy, a u Domi dziwne te plamienia, no nic musimy poczekać aż się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się żegnam na dziś, zajrzę jutro, mam nadzieję, że chociaż po południu ktoś tu zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ dziwne rzeczy sie dzieja.. @ jeszcze nie nadeszla chociaz wczoraj wieczorem i dzis w pracy strasznie mocno bolal mnie brzuch tak jakby miala nadejsc.... i teraz brzuch juz nie boli od ok.2 godzin a @ nadal sie nie pojawia chociaz biegam bo wc co chwile i sprawdzam.. juz nawet test wyciagnelam zeby zrobic ale jak na zlosc siku mi sie nie chce :-P Slowo daje ze jak do jutra nie przjdzie to rano go zrobie.. Mam jeszcze nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis smutna wiadomosc..znajoma która jest bodajze w 11 lub 12 tygodniu ciazy trafila dzis do szpitala z krwawieniem... czekam na wiadomosci.. Jak sie okazuje utrzymac ciaze jest równie nie latwo jak w nia zajsc :-( U mnie nadal cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia. samo krwawienie przewaznie nic zlego nie oznacza o ile nie towarzysza mu regularne skurcze. mam nadzieje, ze dzidzia twojej znajomej ma sie dobrze andzia, luxor, ola i cala reszta gdzie wy sie dzis podziewacie kobietki??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje brydziu ze masz racje.... no wlasnie, wyjatkowo cicho tu dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, wlasnie sie dowiedzialm ze moja znajoma stracila dziecko.... a jeszcze wczoraj ja widzialam i mówila ze czuje ze to chlopiec....och zycie, bywasz zbyt okrutne :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi eulalio. niestety ja tez doswiadczajac tego, przerazilam sie, ile moich kolezanek blizszych i dalszych rowniez opowiedzialo, ze ma to za soba. szczegolnie jak ciaza jest juz tak zaawansowana musi byc to cholernie trudne. nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic, mimo ze wczesne poronienie tez przeszlam. trzeba bardzo, nawet przesanie uwazac, zeby nie´miec sobie potem nic do zarzucenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz brydziu, ja sobie nie zdawalam sprawy ze to tak czeste.. ze mlode, zdrowe kobiety nie dosc ze maja problemhy z zajsciem w ciaze to potem z jej utrzymaniem. Ja tez nie jestem sobie w stanie wyobrazic jakie to uczucie..Ty moja droga niestety juz poniekad wiesz jak to jest :-( ale smutno sie zrobilo... w dodatku nie wiem co sie u mnie dzieje, czy to poprostu @ sie przesunela czy cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob ten tescik jutro, nie czekaj dluzej!!czym szybciej bedziesz wiedziala, tym szybciej mozesz zaczac na siebie uwazac, gdyby co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak to jest eulalia, ale nie do konca. serduszko jeszcze prawdopodobnie nie bilo, nie widzialam pecherzyka ani zarodka na usg, jeszcze na dobre do mnie nie dotarlo ze w ciazy jestem. dlatego wydaje mi sie , ze poronienie pod koniec trzeciego miesiaca to tragedia w innym zupelnie wymiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku!!!!! Dziś dzwoniłąm do poradni urologicznej i sie okazało że fakt iż jestem w ciąży nie upoważnia mnie do tego by mnie szybciej zapisać a pierwsze wolne terminy są na czerwiec i lipiec, no więc zmuszona taką sytuacją zadzwoniłam do prywatnej poradni i facet (lekarz) (oczywisć nie ma sprawy, przyjmie mnie od ręki za kasę) wiec lekarz po tym jak wypytał o co chodzi zaczął, wymyslać że na usg najpierw muszę isć , a potem mi zrobi jakąś cytostomię pęcherza czxy coś takiego, zaraz pogrzebię w necie co to jest wogóle i ze trzeba pęcherz obejrzeć, tak sie przeraziłam ze będzie mi grzebał niewiadomo gdzie ze stwierdziłąm że prywatnie nigdzie nie pójdę i już, niech spada, bedzie mnie testował róznymi bzdurami a ja stracę kupę kasy. czy ktos wie jak wyglada badanie urologiczne?, po co on chce pecherz oglądać jak ja nie z pecherzem do niego przychodzę, usg-ok rozumie ale po co te inne?. chyba jeszcze podzwonię po innych przychodniach państwowych i zapytam o termin, najwyzej zapiszę sie na czerwiec, udam sie do gina i powiem że to musi poczekać i tyle, a moze do tego czasu wyniki się poprawią, no chyba ze coś mnie zaczniee boleć czy jak to wtedy pójdę prywatnie, już mam dosć tego wszytkiego, w pracy tyle roboty ze niewiem gdzie ręce włozyć, póki co mam świetne układy z szefostwem wiec nie chce tego naruszać biorąc L4 (bo pani u prywatnego lekarza, w recepcji mi powiedziała \"a co pani ma za problem, niech pani weźmie L4 jest pani w ciazy to dadzą i sobie pani badania zrobi\", a to nie takie proste, pewnie że bym dostała ale nie chce , uff. sama niewiem co mysleć, mój M mnie troche pocieszył bo też miął kiedys badanie u urologa ale tylko mu dotykał nerki , i nie grzebał nigdzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tetraplegik.com/index.php?subaction=showfull&id=1124142250&archive=&start_from=&ucat=7& kobitki juz wiem, to sie wsuwa rurkę przez cewkę moczowa az do pęcherza, kurcze w życiu nie pozwolę sobie tego zrobić!!!!, jeszcze mi sie jakieś zakażenie przypałęta ! bo pisze ze sie podaje leki przeciw zakażeniu dróg moczowych, o Boże, chyba jednak pójdę państwowo, moze nie będą mieli takich pomysłów zeby mnie wysyłać na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, jak trzeba to trzeba. wydaje mi sie ze to badanie ma na celu wykluczenie wszelkich groznych chorob zwiazanych z pecherzem i nerkami. bo jak juz sama czytalas krew w moczu to rozne rzeczy moze oznaczac...a ginka sie nie mozesz dopytac czy to normalna procedura jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciu, ty przyszlas do niego z pecherzem!!!!!!!!!!no bo czym niby sie urolog zajmuje co??:P:Ptrzeba znalesc pochodzenie tych krwinek i koniec. a tak poza tym to moim zdaniem nad zwolnieniem powinnac pomyslec. czytalas co sie dzis kolezance eulali przytrafilo?????uwazaj na siebie i na swoja dzidzie, ona przeciez najwazniejsza teraz, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. Tak sobie tabelke odswiezam zeby sie nie zagubila ;-) hop hop gdzie jestescie??? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×