Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Przeczytalam w necie ze bóle skurczowe moga wystepowac na poczatku... A termin to ja chyba bede miala na Boze Narodzenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dziewczyny a na poczatku mialyscie takie objawy jak nabrzmiale piersi? bo ja wyczytalam w necie ze takie objawy wystepuja a ja od tyg takie mam ale bede cierpliwie czekac do czwartku az @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a do tego strasznie bola i sa jakby ociezale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka, ja ci radze test zrobic. to moze oznaczac ciaze ale nie musi. moje piersi sa minimalnie powiekszone-jedynie okolice brodawek jakby wiekszy obwod maja-i w ogole nie bola, nic a nic.dlatego jednoznacznie nikt ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosignolka ja mialam jakies 10 dni po owulacji wszystkie objawy- bolesne piersi i ciezkie, mdlosci, podwyzszona temp., rozmiekczona szyjka i ciagle zmeczenie..teraz pozostalo mi z tego tylko bóle brzucha, temp. ok 37 i troche mdlosci rano, i ciagla sennosc 😴 powodzenia!!!!! do czwartku niedaleko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaryzykuje z tabelka.....choc ciagle sie boje ze lada moment me szczescie znowu prysnie jak banka Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79........02.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dzieki dziewczyny! z testem poczekam. jeszcze eulalia musi sie wpisac do tabelki pt:przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
:) tzn eulalia do przyszlych mam marsz!!!!!!!!~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Gratuluje Brydziu i Eulalio. Nawet niewiecie jak bardzo sie ciesze. Ja byłam dzisiaj u lekarza i doktorka nadal niewie dlaczego mam takie ciśnienie wysokie. Badanie sa ok. Jeszce mnie skierowała na mocz, USG i hormon tarczycy. Głowa boli mnie nadal. Ale tak poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI KOCHNE Boże!!! płaczę jak bóbr, gratuluję wszystkim, Brydziu Eulalio!!!!, iti czekamy, Dominiczku, trzymam kciuki, :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) ja mam od kilku dni koszmarne bóle głowy wiec wybaczcie ale idę lezeć, dzis nawet zwolniłam sie z pracy, napiszę co u mnie jak lepiej się poczuję, pozdrawiam wszystkie, zajrzę jak tylko będę mogła, i napiszę co z tym urologiem ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyniki ja tylko na sekunde, bo musze sie do bankomatu przespacerowac. Po pierwsze gratulacje brydziu i eulalio...strasznie sie ciesze razem z wami, a jednoczesnie smutno mi troszeczke. Powody sa takie same jak u andzi:( Po tylu miesiacach staran ciezko jest sie pogodzic z tym wszystkim. U mnie nie ma na co liczyc. Dzis dostalaam takich boli brzucha, ze jutro na bank @ przyjdzie. Teraz znikam. Pozniej jeszcze skrobne pare slowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale nie napisze nic wiecej. Poklocilam sie okrutnie z M. Wzasadzie to powinnam sie nad wieloma sprawami zastanowic i ustalic jakies priorytety. Trudno mi emocjonalnie nad soba ostatnio zapanowac:(Klocimy sie o byle pierdolke...jest coraz gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam chyba sobie wprost powiedziec, ze nie zajde w ciaze, bynajmniej nie w taki sposob w jaki bym chciala. Musze postanowic jak daleko sie w tym wszystkim posunac i wyznaczyc jakies ramy czasowe. Najgorsze, ze moj M. nie bardzo chce sie w to wszystko angazowac. Na kazdym kroku podwaza skutecznosc naszych dzialan, a moze nie tyle skutecznosc co wogole ich sens. A ja juz nie wiem jak sobie radzic z jego zachowaniem i komentarzami. Najgorsze jest to, ze robi to specjalnie, wiedzac jakie to reakce u mnie wywola, a potem napada na mnie, za to, ze wybucham...:( Przepraszam, ze znow tyle smutkow wylalam w taki radosny dzien. Pomincie ten post milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi Kochana ja tez mialam okropne bóle brzucha na dzien przed planowana @, i tego dnia...i do teraz sie zdarzaja, takze niczego nie przesadzaj aczkolwiek nie chce Cie nakrecac... A co do meza to niestety kazdy reaguje na trudne sytuacje inaczej..przykro mi ze to Was klóci :-( Mam nadzieje ze bedzie dobrze, tak jak Ty za mnie trzymalas kciuki skutecznie tak j teraz trzymam za Ciebie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna, eulalia!!!!!!!!!!!1 przede wszystkim ogromne GRATULACJE 🌼 ❤️ 🌼 dominiczko, andziu....roumiem was jak malo kto!!! nie ma sytuacji bez wyjscia... nie ma !!!!!!!!!!!!!!! andziu...robicie badania, szukacie przyczyny, niedlugo bedzie wszystko czarn na buialym!!!!!!!!!! bedziesz sei smiala!!!!!!! JA CI TO MOWIE!!!!! ituniu,.,nie zostaniesz sama...ja tu jeszcz ejestem i dziewczyny....takze spokojnie.....teraz niedlugo my bedziemy brylowaly!!! dominiczko.....koniecznie musisz na spokojnie ze swoim mezem ustalic pewne rzeczy...ale bez emocji postaraj sie...ja wiem ze to cholernie trudne...ale musisz!!! ustalcie na ile sie decydujecie? co robicie... jakies widelki...jak juz zaczniecie isc ta droga to ani sie obejrzysz a on wsiaknie w walke o dziecko...ale blagam CIE!!!! nie mozesz tak emocjonalnie bo zrazisz go... jezu oddalabym Ci moj miesiac, zeby tylko Ci sie udalo...ja wiem jakie to trudne..ale jeszcze jak facet zaczyna sie migac.....w koncu do tego potrzebne sa dwie osoby cholera! dziewczynki ide spac, mialam zakrecony dzien jak zwykle zreszta :) do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka uprzedzam wszystkie pytania testu nie robiłam jeszcze. Postanowiłam poczekać. Dziś dopiero 11 dzień po owu Widzę, że wczoraj radość przeplatała się ze smuteczkami. Trudno mi tak naprawdę coś powiedzieć i Was kochane dziewczyny pocieszyć. Ja wierzę, że każdej z nas się uda i każda nowa zaciążona mi osobiście daje wiarę, że będzie dobrze. Wiem, że jakby spojrzeć z drugiej strony i porównać czas starań to niestety nie wygląda to najlepiej :( Ja czuję się tak sobie, rano obudził mnie tak potworny bół brzucha, że myślałam że za chwilę dostanę okres. Na szczęście mi przeszło. Temp znowu dziś skoczyła o 1 stopień, Eulalio ja też mam szyjkę rozpulchnioną i sama nie wiem co to oznacza, bo czytałam sprzeczne opienie na jej temat jaka jest na początku ciąży. Miłego dnia dziewczyny, będę zaglądać w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ ituniu trzymam mocno kciuki slonce :-D nie bedzie mnie dzis do wieczora, odezwe sie jak tylko bede miala mozliwosc milego dnia!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio Tobie również miłego dzionka, a mąż już wie???? ja mam dziś taki sobie humore, wczoraj mała scysja z moim, nawet spałam sama, tak więc średnio mi do śmiechu, ale mniejmy nadziejęk, że dziś jak wróce do domku będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke, bo zaraz do pracy ide. Chcialam Wam tylko podziekowac za dobre slowo i wsparcie. 🌻🌻🌻 Jestescie kochane! Odezwe sie wieczorkiem, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko ja teraz naprawdę trzymam gorąco kciuki za Ciebie 🌻 aby ten test się nie mylił 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki! :) Alez wieści z samego rana! :D:D:D Brydziu! ja czułam od samego początku,że cos tu \"śmierdzi\"! :D i miałam nosa :)❤️ normalnie nie wiem co powiedziec! poprostu GRATULUJĘ z całego serca...i mocno ściskam ❤️ Eulalio, Tobie i Twojej fasolce również ogromne GRATULACJE składamy :D❤️ i życzymy Wam Kochane duzo,duzo zdrówka i spokoju :)🌻 co do bóli brzucha, to miałam od samego początku okropne :( do tego stopnia że nie mogłam chodzić tak mnie skręcało :( i dlatego poszłam wczesnie do lekarza...i sie po becie okazało ze to dopiero 4-5 tydzień :) ja mam na te bóle Duphaston i nospe, a Wy skoro cos czujecie skurczowego bez obaw bierzcie nospe 3x1 tabl.,napewno nie zaszkodzi a pomoze :) ja cały czas biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, Dominiczko....Kochane nasze duszyczki❤️❤️❤️ nie dziwie sie wcale,ze takie wieści Was bolą... ale wiedzcie,że i Wy doczekacie tej pięknej chwili :)❤️ to ze troszke dłuzej stoicie w kolejce po swoje szczescie nie znaczy ,że go nie dostaniecie... i pamiętajcie,że to co Was nie zabije Was wzmocni! jesteśmy z Wami całym sercem i dusza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ituniu :) to coś mi sie zdaje,że czeka Cie cudny wieczor...;) po takiej scysji....ach, ależ bedzie godzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Luxorku nie wiem czy będzie godzenie, przynajmniej nie takie jakie masz na myśli :P bo jeszcze mi nie przeszło i nie mam ochoty się godzić :( Niech wie, że zrobił źle. Nie podoba mi się jego zachowanie i podejście do sprawy, że niby nic się nie stało. I udaje, że wszystko jest w porządku czym tymbardziej mnie wkurza. Ach szkoda słów, nie warto do tego już wracać, jestem w pracy, mam parę godzin na tzw. ochłonięcie, uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leczy \"rany\" ;) 🌻 a ja zmykam na spacerek :) tak pieknie,ze zal w domu siedzieć :) 🖐️ do potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!! dziekuje jeszcze raz za gratulacje 🌻🌻:D:D:D powolutku dochodze do siebie, mam dzis i jutro wolne, wiec mam czas by odpoczac i troche przestawic myslenie...lykam ten paskudny antybiotyk i modle sie zeby nie zaszkodzil dzidziusiowi. oglnie po tym wszystkim co przeszlam troche mi trudno wlaczyc to pozytywne myslenie...ale musze!!!musze wierzyc ze bedzie dobrze:) iti, dominiczku, rossignolka-trzymam mocno kciuki kobietki!!! domi, podlaczam sie do wpisu begi, musicie z mezem znalesc jakas wspolna plaszczyzne, moze daj mu chwile oddechu a potem porozmawiajcie na spokojnie (polecam jako miejsce knajpke i piwko-u mnie sie lepiej sprawdza niz domowe gadki miedzy telewizorem a lodowka ;)) musicie oboje dzialac, moze wzielas wszystko na siebie a twoj M czuje sie tylko pionkiem, moze przekaz mu paleczke, niech porobi sam kilka terminow, niech poszuka jakis informacji, no nie wiem co jeszcze...na pewno wiem jednak, ze oboje musicie chciec i to bardzo!! tutaj link do wczorajszego zdjecia usg, troche niewyrazne ale mozna dopatrzec sie zarysu glowki i kregoslupa:D:D http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/dominika.bolle/detail?.dir=/7350re2&.dnm=5eadre2.jpg&.src=ph milego dnia kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia super nie mogę dziś się udzielać, piszę z ukrycia :) Do juterka, rano się odezwę acha, mamy EURO 2012!!!!! hiphip hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×