Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Jutro czeka mnie ciężki dzień, ale też idziemy do Urzędu Stanu Cywilnego,mam nadzieje że uda nam się coś załatwić. Dlatego teraz ide lulu. Dobrej nocki życze. Papappapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a tu co sie dzieje????widze ze wam upaly dziewczynki nie sluza skoro sily na pisanie nie ma ;) u nas dzis bylo 36 stopni, koszmar jesli spedza sie ten dzien podobnie jak ja w biurze, gdzie klimatyzacja akurat teraz nie dziala..a u nas z czterech stron szyby, naprawde strasznie bylo, ale dalam rade. milego wieczorku babeczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie też jest upał trzydzieści pare stopni. Ale teraz jestem wkońcu w domu i mogę odpocząć od tego upału. Poprostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A u mnie 17 stopni tylko, ale na szczescie nie pada. Gdzie sie wszystkie podziewacie? Begus, iti...co z Wami dajcie znac czy @ przylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... dominiczko @ jeszcze nie ma...zaczelam sie juz martwic... bo chce juz zaczac nowy cykl a ta cholera mi to uniemozliwia... cycki mnie bardzo bola, wiec niech da juz wytchnienie moim biednym cyckom, poza tym wszytsko b/z lada dzien powinna przylezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Begus...co Ci tak spieszno do niej:) A moze...csiii...nic juz nie powiem. Bede tylko trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynyny no i zaczynam kolejną bajkę, w nocy dostałam @. Potem napiszę więcej. Wczoraj nie było mnie w pracy, więc muszę trochę tu się ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tabelka :) Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 15....13.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..14...20.05 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....11.....20.06 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! :D ano upał wypalił wszystkie szare komórki i móżdzek nie mysli :P:P:P ale gorąco :D ponad 30 stopni było i dziś tez napewno nizej temperatura nie spadnie :D wybieram sie dzisiaj na miasto, kupic jakies rybaczki czy cuś...;) bo \"wieloryb\" mieści sie tylko w dresy i długie spodnie sztruksowe :D a tu taki skwar,że az po tyłku spływa ;) :P Beguś...niech bedzie co ma byc ;) ❤️ Iti, widze,że z pokora przyjęłaś wieść o @ :) i bardzo dobrze, dzielna jestes :)❤️ a ja tymczasem ide po kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Luxorku spokojnie przyjęłam, tymbardziej że wiedziałam że przyjdzie. Zastanawiam się czy schować termometr, bo folik odstawiłam m-c temu i ogólnie stram się wyluzować, w czerwcu zamierzam jeszcze iść do gina, ewentulanie pójdę w lipcu, ale wolałabym w czerwcu dokładnie 5, bo wtedy będzie w okolicach owu i fajnie byłoby zrobić usg. Ja chcę wyluzować i chyba pomalutku mi się udaje. Może w czwartek pójdę jeszcze na krew, zrobić resztę hormonków, aby mieć na wizytę u gina komplet badań. Wczoraj strasznie się umęczyłam wracając z komunii, w same południe w pociągu, porażka. A w najbliższy weekend jedziemy na chrzciny, jeszcze w piątek do szkoły i kolejny weekend też w szkole, dopiero 9-10 czerwiec wolny weekend. Beguś i jak u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje drogie, dopiero dopadlam kompa od rana dzialam i tak jak itunia musialam sie \"zorganzowac\" chociaz i tak w proszku jestem ze wszystkim ja w ogole ostatnio jakas rozmemlana jestem... luxorku wielorybie....:D koniecznie musiasz kupic soie cos lekkiego i duuuuzego! wszak przed Toba dopiero gorac i brzuszek sie zaczynaja!!!!! to dobra inwestycja... ituniu!!! pociesze Cie i powiem zazdroszcze Ci!!! juz masz NOWY CYKL!!! a ja i tak wiem, ze @ nadejdzie czuje to intuicja mi mowi!!! a go nie ma i jestem zawieszona w prozni...tylko czekam i czekam...a @ i tak przyjdzie... tak sobie mysle, ze to po duphastonie, w piatek wzielam ostatni raz.....moze to powd opoznienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu jak to dorze, ze juz masz taki spokoj psychiczny i luz....to polowa sukcesu mowie Ci!!!! teraz tylko porob te badania idz do gina zebys wszystko czarno na buialaym wiedziala....a poza tym spokoj i psychika to juz duzy krok do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beguniu to masz mały poślizg z @, bo to chyba z 16-17 dzień po owu, może rzeczywiście duphaston miesza, kto wie, no chyba że mała fasolka, ale ja też jestem zdania że to by się czuło. Tak sobie pomyslalam, że zrobię te 3 ostatnie hormonki i jesli one będa w porządku, to gin zleci co dalej. Także chyba się zmobilizuję i w czwartek pójdę na krew. A na 5 czerwca umówię się do gina, to będzie mój 15dc, więc powinno byc w samo owu, no chyba że znowu coś się poprzestawia. Postanowiłam, że schowam termometr do szafki, chyba juz mi się nie chce. Czas wyluzować, prawda dziewczynki? Nie mam zamiaru się załamywać, to dopiero 11 cykl starań będzie. W czwartek idę na zakupy, muszę kupić prezent na chrzciny i na dzień mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu i super postawa!!!! bedziemy razem!!!! bedzie razniej co? a co do mnie masz racje ja tez mysle, ze to sie czuje??? co prawda bylam juz w dwoch ciazach,a le cholera jakos to inaczej bylo? nie pamietam :( chociaz przeciez ta druga byla tak samo planowana i obstawiana, ale ze za 1 razem sie udalo to pewnie nie zdazylam sie koncentrowac na odczuciach czy znakach....? tak czy owak co moge zrobic??? juz nic...czekam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Begus czekamy, Menia też czytam że czeka z utęsknieniem na @. Ciepło jest, nie wiem jak na dworze, ale w biurze mam duszno. Za 1,5 godz do domu, nie wiem cy nie będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety!! Nareszcie wiosna przyszla do Londynu!!! Po 2 tygodniach zimna i deszczu dzis pieknie, cieplo i slonecznie! Chce sie zyc!! Zwlaszcza ze nastrój mam bardzo dobry. Poza bólem piersi nic mi nie dokucza, poranne mdlosci przeszly (oby bezpowrotnie), jedzenie nie smierdzi :-P. Czasem jeszcze odczuwam zmeczenie w ciagu dnia ale ogólnie jest dobrze. Mam nadzieje ze z dzidzia równiez bo badan nadal nie mialam, a dzis zaczynamy 9 tydzien ciazy :-) iti dzielna z Ciebie babka, tak trzymaj! Pzrykro mi ze tym razem sie nie udalo ale wszystko co najlepsze jeszcze przed Wami!!! baga- nadal trzymam kciuki i wierze...., Dominiczko nie zalamuj sie, domyslam sie ze nie jest Ci latwo ale szczescie nadejdzie i Twoja cierpliwosc zostanie wynagrodzona! Jeszcze tylko troszeczke czasu... brydzia z tym wszechogarnaijacym zmeczeniem to u kazdego inaczej, w sumie z dwojga zlego lepiej spac niz wymiotowac :-P a takich objawów chyba nie masz?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas dzisiaj na noc zapowiadaja deszcz i silny wiatr. Mnie piersi nadal bola . Mam hustawki nastroju i przez to nieciekawie jest u nas. Jeszcze plany mi się pokrzyżowały bo do lekarza niepójde jutro. Musze czekać. Zobaczymy co to będzie.:) Głowa mnie troche boli. Ale na weekend jedziemy do babci, odpoczniemy sobie pójdziemy na rybki zrobimy ognisko. Bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... Nas tu na angielksiej ziemi upaly poki co omijaja:) Temperatura nie za wysoka, nie za niska. Mielismy dzis 19 stopnie. Ale najwazniejsze, ze nie pada. Begus...kiedy odstawilas duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... dominiczko to przyjedz do polski...u mnie dzis bylo 33 stopnie... duphaston odstawilam w pitak tzn w piatek wzielam ostatni raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej humorek mi dziś dopisuje, jutro rano idę na hormonki, zrobię FSH, LH i testosteron, wcześniej robiłam prolaktynę, tarczyczę, progesteron, no i ogólne badanie + cholesterol, cukier no i badanie moczu. Powinnam jeszcze zrobić estradiol, ale jego się bada w innym dniu cyklu. I z podstawowych badań będzie to wszystko z głowy :) Begus ja myślę, że u mnie czas tak działa, że każdą kolejną @ przyjmuję z pokorą. Przyzwyczaiłam się do takiego samego scenariusza przez te kilka miesięczy. Nie nastawiam się na nic szczególnego, nie wiem co gin zaleci, czy w ogóle coś zaleci. Na pewno zrobi mi cytologię i usg, zobaczę czy coś zasugieruje. Ja mam koleżankę, która stara się o dziecko 6 lat iod 1,5 roku wie że tylko in vitro wchodzi w grę, a że ich nie stać, mają kredyty to przygotowują się do adopcji. Ona dopiero po ponad 3 latach dowiedziała się, że przyczyna niepłodności leży po stronie jej męża, przez 3 lata lekarze skupiali się na niej. Dlatego chyba poproszę gina o skierowanie na badania dla mojego faceta. Zobaczymy co mi zaleci, ale to jeszcze dwa tygodnie do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam, że estradiol też można zrobić w 3dc w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, a w póxniejszych dniach cyklu robi się po to aby spr rozwój pęcherzyka. No to badania będą mnie kosztować 80zł. Trudno, wiem że powinnam je zrobić, to zrobię. Dla swojego spokoju. Idę na kawkę Miłego dnia dzieczynki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ituniu ja w snach bym nie przypuszczala, ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze....a tu jednak i takie rzeczy sie zdarzaja... wiesz itus zbadac faceta nie zaszkodzi, bedziesz tylko eliminowala po kolei rozne rzeczy i utwierdzala sie, ze to tylko kwestia np psychi8ki??? ale wiesz ja tez z kazdym cyklem latwiej znosze rozczarowanie coraz lzej, ze tak powiem ...ale co dziwne wiara mnie nie opuszcza.... uda nam sie ituniu wiesz? obiecuje CI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie wiem czy pisalam, ale moja kolezanka w pierwsza ciaze zaszla bez problemu tak ot...a z druga bujala sie 5 lat...ale o dziwio nie maila cisnienia nie latala po lekarzach po prostu miesiac w miesiac obsadzala dni plodne przez 5 lat i w koncu sie udalo? jak dlaczego itd?? nie wie nikt-tydzien temu urodzila..!!!! to tak moze ku po krzepeniu??? oczywiscie my nie bedziemy czekaly 5 lat bo u nas to juz tuz tuz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to szczerze nie chce się robic tych badań, i gdybym nie szła do gina bym ich nie robiła, tylko starała się o dzidzi bezstresowo, a tak stwierdziłam że warto zrobić je sama dla siebie, bo gin mi nic nie zalecił. Zastanowię się jescze nad tym estradiolem, bo to w zasadzie nie jest konieczne badanie, bo go się bada nawet kilka razy w cyklu po to aby spr jak rozwijają się pęcherzyki, a to sprawdzę na usg, no chyba że znowu owu mi się przyspieszy. Zobaczymy, nie bedę się przecież zamartwiać. Jejku dziewczyny biorę się za robotkę, zajrzę póxniej, mam nadzieję że ktoś się tu dziś pojawi. A Andzia poszła w zaparte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha umówiłam się dodatkowo na wizytę państwowo w szpitalu w poradni rozrodczości, nie ma może ona rewelacyjnych opinii w leczeniu niepłodności, bo ludzie z mojego miasta leczą się w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu a ale lekarz który przyjmuje tam jest dobry, czytałam sporo opinii na jego temat. Może on mi coś zaleci, zobaczy moje wyniki, może każe brać luteinę lub inny lek na fazę poowulacyjną. Zobaczę. Wizytę mam 27 czerwca, więc to będzie gdzieś 7-8 dc, mam ndzieję że @ się nie spóźni i nie będę musiała tej wizyty przesuwać. Szczerze to myślałam, że dłużej będę musiała czekać na tę wizytę, bo wiadomo państwowo i bezpłatnie to zawsze są długie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu i bardzo dobrze....tak dzialaj nie przerywaj dzialan a w tak zwanym miedzyczasie sprawdzaj....draz temat itd!!! taaa a andzia poszla w zaparte, ale tak czujue, ze wpadnie do nas szybko obwiescic nam dobra nowine...!!!! czego jej zycze z calego serca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikogo oprócz Beguniu tu nie ma :( ojjj dziewczynki, nieładnie. Jutro rano zajrzę później, bo idę na krew. Dziś może zostanę w pracy dłużej, muszę pracę napisać, a tak mi się nie chce :( u mnie @ jakaś skąpa, pewnie jutro się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
no i tabelka Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 15....13.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..14...20.05 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....11.....20.06 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........18.05 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
tak tylko uaktualniam. witam!!! zaczal sie nowy cykl, i do tego baaardzo bolesnie:(( myslalam ze dam rady. caly czas na przeciwbolowych jeshalam i nospie. cholera! a was tez tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×