Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxorku co do znaków to tez patrzę z przymrużeniem oka, ale przyznasz że coś w tym jest ;) bo takie malo ciekawe te wyniki, dlatego przesune wizyte na 1-szego aby zobaczyć jak dojrzewają pęcherzyki, bo to może byc istotne przy takich wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakże Brydzia, jesteś baaardzo ffffaaaaaaaaajoooowym wodniczkiem :D:D:D:D a ja postaram sie przyspieszyc, coby waga wyszła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie wiem co się dzieje, drugi raz z rzędu okres trwał 3 dni, dzis tylko już plamienie. Zawsze miałam 5-dniowe, w ostatnim roku tak 4 dniowe, ale żeby 3 dni, to nigdy wcześniej. Nie mam pojęcia od czego to zależy, może Wy wiecie???? czekam z niecierpliwością na wizytę u gina, jeszcze tylko tydzień... po części towarzyszy mi obawa, że coś będzie nie tak, a po części nadzieja że coś się w końcu ruszy do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu, ta wizyta napewno Ci nie zaszkodzi, a pomoze :) ja myśle,że tu chodzi o ewentualnie jakieś leki ...skoro tylko 3 dni...nie znam sie za bardzo, ale skoro wyniki wszystkie dobrez, więc napewno to tylko jakaś drobnostka, a moze tylko główka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe Luxoru, choć naprawde jakoś spokojnie do tego podchodzę, wyniki nie są złe, odbiegają co prawda od idealu, ale nie świadczą o tym że coś jest nie tak, więc nie będę się niepotrzebnie zamartwiać. Jejku u Was też taka duchota, ledwie wytrzymać się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jeszcze niewiem, bo niedawno wstałąm i nie zdążyłam jeszcze balkonu otworzyc :D:D:D w piżamce sobie posiaduje ;) a w mieszkanku całkiem chłodno i miło, a za oknem chyba delikatny wiaterek :D na duchote sie narazie nie zapowiada, chyba ze przygnasz ją od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przygnam, bo to zdecydowanie pogoda nie dla ciężarnych kobiet, a jeszcze całe lato przed Tobą i brzuszek coraz większy, więc niestety zdąży Ci się jeszcze ten upał naprzykrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! iti u nas wczoraj bylo duszno nie do wytrzymania, juz myslalam ze jakas burza bedzie...dzis lepiej bo wiaterek powiewa :-) brzuszek mi wyskoczyl i musze przyznac ze jestem z niego bardzo dumna :-D Kupilam sobie kilka dluzszych bluzeczek coby go ladnie zakrywaly i jest Ok. Tylko cos mnie boli w lewym boku na wysokosci zeber....:-O Zaczelam dlugi weekend!! W Anglii w poniedzialek jest swieto wiec mam wolne do wtorku :-D brydziu myslami jestem z Toba ❤️ Ide pichcic obiadek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już wymiękam :( mam dziś zajęcia w szkole, ale nie idę :) dopiero w niedzielę zamierzam iśc do szkoły. Taka ze mnie pilna studentka, a co.... Za tydzień w piątek też nie pójdę, bo ide do gina, no chyba że po wizycie u gina, ale to się jeszcze zobaczy. Mam dość dzisiejszego dnia, upał, duchota, głowam mnie boli i chcę iść do domu. Nie wyspałam się i w ogóle samopoczucie bleee, dobrze że @ się skończyła. Życzę Wam spokojnego weekendu, Brydziu trzymaj się dzielnie i nie myśl za dużo o tym usg. Rozumiem, ze tak do końca się nie da, bo sama od dzisiaj mam zaprzątnietą głowę tym wysokim LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia gratuluję widocznego brzusia, super 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mnie to pech chyba nigdy nieominie. Dzisiaj w nocy po przytulankach zaczoł mnie potwornie boleć lewy jajnik z bólu chodziłam po ścianach, niewiedziałam co mam ze soba zrobić. Wziełam 2 nospy i pół nocy niespałam i do tego tylko na siedzoąco. Dzisiaj umówiłam się do lekarza na poniedziałek na godzine 18.40. Niemoge schylac sie ani dźwigać znowu mnie boli, i wezme zaraz nospe . Boje się że niejest ciekawie. Ale dziwi mnie to bo było juz dobrze a tu znowu coś :( Czuje w okolicach narządów rodnych ostry ból jak by mnie ktoś pocioł.Niezycze tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki witam ale sobie podjadłam kapusty kiszonej, ale pycha!!!!!!! Luksorku mam do ciebie pytanko, chodzi mi o to że od kilku dni raz lub dwa dziennie odczuwam ponizej pępka w brzuchu jakby delikatne łaskotanie, czy to dzidzi sie rusza? czy ty tez tak masz?, u mnie teraz koniec 15 tygodnia jeśli liczyc od owu, i przełom 16/17 jeśli od @ buziaczek dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkę uaktualnię w przyszłym tygodniu jak zacznie się 17/18 tydzień kobitki u mnie w tym tygodniu pokazał sie światu brzuszek, i od dwóch dni noszę ciażowe spodenki bo juz w nic sie nie mieszczę :):):D właśnie pakuję rzeczy z któymi żegnam sie az do listopada he he:) a tak wogóle to remoncik coraz blizej, troche mnie to przeraza jak to bedzie pozbyć sie bałaganu ale cieszę się, czy nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja dokladnie nie wiem ale to juz chyba czas aby dzidzia zaczela sie poruszac...To musi byc fajne uczucie :-D Menia nie wiem co Ci pordzic, szoruj do lekarza jak najszybciej.Masz Ty sie biedna z tymi klopotami :-( Sciskam ❤️ A u mnie spokojny, leniwy wieczór...nic mi sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Niedawno wrócilismy z rybek. U nas zerwała sie wichura. Ale nie pada. Teraz lepiej sie czuje. Mam nadzije że bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie brzuch..tak dziwnie i troche niepokojaco...to taki tepy ból na wysokosci pepka...byl tylko z lewej strony a jest po obydwu..nie caly czas a zwlaszcza przy ruchu..kurcze nie wiem co o tym myslec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! :) Oluś, te łaskotanie to moze byc ruszanie sie małej istotki :) tez tak miałam koło 16-17 tyg ;) ja póki co to mam bardzo delikatne, lekko wyczuwalne i nieregularne kopniaczki :) musze sie najpierw wyciszyc i połozyc na plecach by cos poczuc :P dzis rano kopnęło mnie 3 razy :D:D:D:D Eulalio, ból brzucha to jest raczej norma w ciąży :) tak mi ostatnio mój gin powiedział...ze prawie każda skarzy sie na różne bóle, ale najlepszym sposobem na pozbycie sie ich jest no-spa, jesli ona nie pomoze to trzeba wybrac sie do lekarza. Nie denerwuj sie niepotrzebnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.:) Eulalio niemartw sie Luxorek ma racje, co do tych bóli brzucha. Bedzie dobrze. Mnie czeka sprzątanko. I jeszcze musze lecieć po kwiatki dla mamy. A tak poza tym to nic mi sie niechce. Jest pochmurnie ale ciepło. Jeszcze później się odezwe.🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posprzątałam , zrobiłam obiadek i niedługo jedziemy na rybki. Oby tylko niepadało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobre mam dzis popoludnie...zoladek mnie strasznie boli i jest mi mdlo i slabo...czuje sie jakbym sie czyms zatrula :-O A bardzo malo ostatnio jem bo na nic nie mam ochoty... Wypije herbatke mietowa i ide polezec... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, Luksorku, dziękuję, dzis nie czułąm nic wczoraj tylko przez chwilkę wieczorkiem, ale to superowe uczucie jakby malutka nóżka łąskotała mnie od środka:):):):):):):):):):):):):):):) Kobitki kochane u mnie remont ruszył całą parą w domu mam sajgon, poligon wojskowy i pole bitwy, dziś wyrzuciliśmy starte kaloryfery-1 krok do przodu, chcemy górę domu wyremontować póki co, przynajmniej większą część, cieszę sie strasznie, wreszcie bedą normalne warunki, własna wanna i pryszlnic i wogóle. Padam juz dzis, niewiem jak długo bedę podłaczona do netu, bo jak zaczniemy na dobre to trzeba bedzie na jakis czas odłączyć i przebić do nowego pomieszczenia, wiec jesli mnie nie bedzie przez dłuzszy czas to nie znaczy ze u mnie coś źle, póki co bedę się odzywać tak czesto jak bedę mogła, idę poleżeć miłego leniuchowania i jutrzejszego dnia też milutkiego wam zyczę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz wróciłam z połowu, złowilismy rybcie i na kolacje bedą smazone rybcie i sałatka po grecku. Mniam mniam. Dobrej nocki życze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. U mnie dzisiaj słonko zagląda do okien. W nocy popadało. Dzisiaj tak mnie bolą piersi i nabrzmiały że normalnie niemoge wytrzymać. Mam nadzieję że niedostane @ w poniedziałek no najwyrzej lekarz zrobi mi tylko USG. No powiękrzyły mi sie . Wstawać pobudka śpiochy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu mi sie w nocy bociany śniły , nieiwiem dlaczego, nigdy wcześniej mi sie nie śniły.:) A może z którejś z was się śniły bociany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zalanej deszczem Anglii. Ja tylko mowie \"dzien dobry\" i zmykam, bo jedziemy z M. do mojej kolezanki do Londynu. NIe widzialysmy sie od grudnia i jakos mnie naszlo na spotkanie z nia:) Pozdrawiam i zycze milego dnia🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nawet niewiecie jaka jestem szczęśliwa. Dostałam dzisiaj @. Akurat jak byłam u mamy. Wiedziałam że lada moment dostane bo bardzo mnie bola piersi. Ale i tak jutro ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie bo wkońcu dostałam normalnie bez żadnych tabletek. Poprostu naturalnie tak jak powinno być.:):):):):) Może ktoś tam na górze nademna czuwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest Burza zrobiło się ciemno, ale jeszcze niepada.Widze że jest cisza na naszym topiku.:) Dzisiaj bylismy z Krzyskiem ułozyc jadłospis, w restauracji. Jutro idziemy do Urzedu. No i niedługo zamówimy obrączki. Przygotowania ida pełna para.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! :D Pogoda wciąż cudna...tyle ,że z domu starch sie ruszac samemu :o przynajmniej ja powinnam sie nie wypuszczac...bo mam problemy z krążeniem, a takie upały...ale i tak lepsze niż mróż :P a to ze sie wynudziłam juz jak mops siedzac w domu....to nic ;) oczywiscie jak M. w pracy, bo potem to na działeczke jedziemy w cieniu poleżakować :D chyba musze sobie dzis kupic truskaweczek :D bo za mną chodza...:P to chyba było by na tyle póki co :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć przy trzecim dziecku się normalnieje, odzież ciążowa 1 dziecko: Zaczynasz nosić jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. 2 dziecko: Jak najdłużej nosisz normalne ubrania. 3 dziecko: Odzież ciążowa to twoje normalne ubrania przygotowania do porodu 1 dziecko: Nabożnie ćwiczysz oddech w każdej wolnej chwili. 2 dziecko: Nie ćwiczysz oddechu, bo wiesz, że i tak nic nie pomoże. 3 dziecko: O środki przeciwbólowe prosisz w ósmym miesiącu ubranka dziecięce 1 dziecko: Pierzesz wszystkie, segregujesz kolorami i kładziesz w osobnym miejscu 2 dziecko: Sprawdzasz, czy ubranka są czyste i odrzucasz te z najciemniejszymi plamami. 3 dziecko: Chłopcy mogą przecież chodzić w różowym, nie ? płacz 1 dziecko: Dziecko bierzesz na ręce przy najmniejszym kwileniu. 2 dziecko: Podnosisz dziecko, kiedy jego płacz może już obudzić to starsze. 3 dziecko: Uczysz trzylatka jak nakręcać mechaniczną kołyskę smoczek 1 dziecko: Jeśli smoczek upadnie na podłogę, odkładasz go do momentu, aż można go będzie wygotować. 2 dziecko: Jeśli upadnie, myjesz go soczkiem z butelki. 3 dziecko: Jeśli wypadnie z buzi, ocierasz o koszulę i wciskasz z powrotem. pieluchy 1 dziecko: Zmieniasz co godzinę, czy potrzeba, czy nie. 2 dziecko: Zmieniasz co 2-3 godziny w miarę potrzeby. 3 dziecko: Zmieniasz, kiedy rodzina uskarża się na smród, lub pielucha z zawartośćią dynda już w kolanach. rozrywki 1 dziecko: Zabierasz dziecko na gimnastykę, pływalnię, czytanie bajek. 2 dziecko: Zabierasz dziecko na gimnastykę. 3 dziecko: Zabierasz dziecko do supermarketu i do pralni. opiekunka do dziecka 1 dziecko: Po wyjściu dzwonisz do domu co najmniej pięć razy. 2 dziecko: Przed wyjściem przypominasz sobie, że masz zostawić numer, pod którym można cię złapać 3 dziecko: Kategorycznie zabraniasz dzwonić - chyba, że zobaczy krew. połknięcie monety 1 dziecko: Biegiem do szpitala i żądasz prześwietlenia! 2 dziecko: Czekasz cierpliwie, aż moneta przejdzie. 3 dziecko: Potrącasz z kieszonkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×