Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cześć dziewczynki.:) Dzisiaj u mnie cały czas pada. Nawet niechce mi sie jechać do pracy. Z nosa mi cieknie , nielubie mieć kataru. Dzisiaj w nocy obudziłam sie z kłującym jajnikiem i musiałąm iść siusiu bo mi pęchez uciskał, dopiero jak się załatwiłam to poczułam ulge. Dzisiaj jest 31dc. A narazie do testu mnie nieciągnie ale mysle o tym. Może ktoś miał podobne objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) ale u mnie pada, chyba z Anglii napłynęło ;) mimo to humorek dopisuje. Andzia zapacowana czytam, czasami tak bywa. A do Paryża ruszamy 5 lipca rano, do pracy wracam 10 lipca. Co do weekendu w Szwecji, to musiałam się wczoraj ujawnić, że z Wami piszę, bo do tej pory żył w błogiej nieświadomości. Podchodzi do pomyslu sceptycznie, ja troszkę też bo na dzień dzisiejszy mam zero oszczędności (wszystkie pochłonął paryż i spałata długów :( ) ), może z wypłaty w połowie lipca udałoby mi się odlożyć na bilet. No i iśc do jakiegoś biura zakupić ten bilet, bo nie posiadam karty kredytowej. Beguś jeśli już, to ja bym też leciała z Warszawy, byśmy mogły się umówić, poza tym zawsze raźniej. Ze spraw przyziemnych jutro mam wolne, idę rano do gina na wizytę. Ja też lubię naleśniki, czasami robię je na \"ostro\" z żółtym serem, jak już przewrócę naleśnik to posypuję go utartym serem, do czasu jak się druga strona ipiecze, to ser się super rozpuszcza a potem się fajnie ciągnie. Dla facetów fajna sprawa, mogą jeść z np. ketchupem, bo oni nie zawsze za tymi na słodko przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Menia nie poradzę, bo skoro masz nieregularne cykle i skłonność do torbieli, to ciężko coś wyrokować. Jedno jest pewne, jeśli nie dostaniesz @ do końca tygodnia, to znowu będziesz musiała iść do lekarza. Tego nie wolno lekceważyć. Może też pomyśl o zbadaniu hormonów, wiem że to sporo kosztuje, ale warto sprawdzić, może trzeba coś wyregulować. Ja hormonki zaczęłam badać w styczniu, w maju zrobiłam ostatnie, co prawda jakbym była drobiazgowa to jeszcze kilka badań mogłabym zrobić, ale teraz czekam na opinię lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Myszki .. dzis mi smutno ..troche. Wasnie sie dowiedziala ze moja siostra -juz druga -jest w ciazy... Raduje sie razem z nimi -kolejny czlonek naszej rodzinki w koncu -ale taki smutek mi serce przepelnil....... ale Wam chyba nie musze tlumaczyc -co to za smutek ..... Jedna siostra rodzi teraz we wrzesniu a druga oglosila wlasnie dobra nowine.... a my?..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dziendoberek dziewczynki!!! bylam wczoraj i gina i okazalo sie ze torbiel na prawym jajniku dalej siedzi. nie urosl ale tez sie nie zmniejszyl. najbardziej dziwi ja to ze nie mam zadnych objawow. kazala zaczac 3miesieczna kuracje pigulkami anty. i po tym zobaczymy. mowila ze jak nie przyniesie to zadnych rezultatow to na laparoskopie. a ktoras z was moze to miala robione? bo troche sie pekam. wogole jakos tak mi smutno i przykro.:( a co do markera to Ca125, caly czas czekam na wyniki. ma byc za tydzien. na opisie usg dopiero teraz ojrzalam ze na lewym mam jakies pecherzyki co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
olinek a ty bedziez trzecia, bo to jak domino dziala. juz nie moge doczekac sie urlopu, 10 lipca jedziemy do Polski! najpierw na d morze a potem do Jeleniej Gory-do domu. musze troche odreagowac. dziewczynki a moze wy wiecie jak sie ma torbiela to sie jajeczkuje? czy to jakos sie hamuje samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. iti - ach paryz❤️...moze tam sie maly-wielki cud wydazy;)...nigdy nic nie wiadomo a takie romantyczne mijsca sprzyjaja bara, bara;););).. a co do drugiego wyjazdu jest jeszcze troche czasu - mozna z trzech wyplat cus odlozyc i zawsze bedzie...fajno ze spotkanko dojdzie do skutku, ciesze sie ze Was poznam;).. Olinek gratulacje dla siostry i klapsik w tyleczek od razu...:) nie wolno sie smutkac bo to nie ladnie zeby na takiej buzce i z takiego powodu smutem goscil!!! ale chyba kazda z nas cie rozumie ....ja tez tak mam jak kolejne dziewczyny zachodza w ciaze...czlowiek sie strasznie cieszy ze sie udalo ale jednoczesnie zadaje sobie pytanie a wlasciwie nie pytanie tylko wyzuty - nie, znowu nie ja??? aaaaaaaaaaa, i ma sie ochote krzycze, ryczec i wlosy wyrywac na przemian.. mysle ze to taka naturalna reakcja bo boli jednak troszke jak jedni staraja sie rok, dwa a innym udaje sie za pierwszym czy drugim podejsciem ...oj boli i czlowiek mysli gdzie ta sprawiedliwosc??? jak sie w tej kolejce ustawic zeby nikt sie przed toba nie wpychal?? aj i tu nie ma odpowiedzi:( ktos rozdaje karty i nigdy sie nie dowiemy co i dlaczego odgrywa role w wyborze.. Olnina - wiem ze teraz na urlopik wiec nos do gory i do przodu choc czasem brak sil🌻..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien dobry rossignolka :) oj robaczku nie mam pojecia jak to jest:( Menia ma ten problem i chyba tez anty poki co lyka... o laparoskopi pewnie Olinek ci moze cos pomoc bo wiem ze sie nad nia zastanawia... jejku, zawsze cos..moze urlop i czas odpoczynku beda mialy na nas wszystkie dobry wplyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapka Andzia 🖐️ no super by było począć dziecko w Paryżu a że akurat wtedy powinny być \"te\" dni no to kto wie :) może jednak załapię się na te marcówki 2008, super by było. Co do torbieli to ja nie pomogę, wydaje mi się że owu wtedy jest, choć nie jetem pewna.Wiem, że w Polsce też przepisują anty aby torbiele zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
w dublinie jestem. do lekarza chodze prywatnie. bo jak slysze o publicznej sluzbie zdrowia tutaj to mnie skreca. a do tego wszystkiego to od rana ma takie skurcze ze nie daje rady z bolem. co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
generalnie to mi teraz plodne dni wychodza ale skoro mam torbiela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka ale masz fajnie, dublin:) jaki jest??? a owulacje mozesz miec normalna, chyba..tyle ze pechezyk nie peka i robi sie torbiel...nie jestem pewna.. bega - gdzie jestes, pomoz kolezance!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dzieki za pomoc! sam dublin nie jest fajny, raczej smutny prawie caly czas pada. natomiast jak tylko wyjedzie sie poza miasto jest bardzo malowniczo. zielona jak w piosence. ale w Polsce i tak piekniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie - wszedzie dobrz ale w domu najlepiej;).. nie wszedzie pieknie ale Polska ma swoj klimat.. OLKA - jak tam po wizycie?? wiadomo co sie chowa u maluszka miedzy noziami???;););).. daj znac jak poszlo, czy malenstwo zdrowe i ogolnie, co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz idę do domku, hura!!! przestało na szczęście padać. Zrobię sobie spacerek, a po drodze wstąpię do galerii może coś sobie kupię. Na pewno odwiedzę aptekę, bo mnie kaszelek męczy. Andzia to szefowa na urlop się wybiera czy już Ty???? do czwartku, zdam Wam relacje z wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, pa iti..i powodzenia.. nie, oczywiscie ze ja na urlopik;) w sobote juz bede w domciu - przez tydzien sama a potem M na tydzien przyjezdza...a potem na tydzien domek wynajmujemy ze znajomymi na polnocy szwecji;).. bylo w planach tylko dwa tygodnie ale raz sie zyje!!!! do czwartku iti🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie raz się żyje :) Ty do Polski a ja z Polski w tym samym czasie ;) do czwartku Ps. trochę się stresuję tą jutrzejszą wizytą pozdrawiam cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti fajnie Wam- Paryz..oby pogoda dopisala i oby tam stal sie cud :-) My planujemy na rocznice slubu w sierpniu wyskoczyc do Paryza ale jak bedzie to czas pokaze... Kolejny dzien pracy z glowy..Jeszcze 3 i urlopik !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eulaila... widze ze odliczanie do urlopiku;) ...ja tez jeszcze tylko do piatku i wolna dusz:):):).. zmykam[szesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slonka. Ja tylko na chwilunie dzisiaj. Iti...znajomi byli kilka miesiecy temu w Paryzu i sa zachwyceni. Jedyne na co sie skarzyli to to, ze caly czas klaksony slychac nawet w srodku nocy kierowcy trabia non stop. Nawet film pokazuwali nagran o 3 nad ranem a tam ciagle sluchac...\"tuuuut\":) Oliniu myszko nasza...przytulam Cie mocno❤️ Az za dobrze wiem co czujesz. Ja co rusz sie dpowiaduje, ze ktos w ciazy. Ale zobaczysz i Tobie zaswieci slonko. Moze nie dzis, nie jutro, ale slonka promyki padna i na Twoja buziuchne:) A u nas powodz. Na szczescie mieszkamy w takim miejscy, ze nam zalanie nie grozi, ale kawalek od nas...wsio pozalewane:( Teraz uciekam, bo musimy z M. wyskoczyc do znajomych na chwile. Moze jeszcze pozniej zajrze,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, ze mi temka jeszcze nie skczyla i naszly mnie obawy, ze owu wogole nie bylo w tym cyklu. Jak sie do jutra nie podniesie do juz dupa blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki . Jestem szczęśliwa bo przysłali mi wkońcu testy owulacyjne.:) No zobaczymy. Rosignolko pierwszy raz miałam torbiel na lewym jajniku to lekarz przepisał mi tabletki anty ale najpierw tabletki na wywołanie @ bo jej wcale nie niałam przez torbiel. po tabletkach anty ładnie wciągu miesiąca się wchłoneła. Ale w następnymmiesiącu znowu to samo sie powtuzyło i do tego torbiel jeszcze większa. Lekarz znowu przepisał mi tabletki anty ale że ich nietoleruje mój organizm więc zmieniłam lekarza. Byłam u pani doktor której wytłumaczyłam wszystko, i że staramy się z nażeczonym o dzidzie i czy jest moze inny sposób leczenia , więc przepisała mi luteine niedawno skończyłam ją brać i czekam na @. W trakcie @ musze zrobić badania hormonalne bo tez dostałam na nie skierowanie. Też zależy jaką sie ma torbiel bo ja mam hormonalna czyli mogę starać się o dzidzie. Ale niejest na 100% powiedziane że mi sie odrazu uda. Rosignolko jeżeli masz jakieś jeszcze pytania to pytaj śmiało. Wkażdym razie niezamierzam już brac tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz liczyłam testyn ile ich mam i okazało się że mam 11 a nie 10 tak jak zamawiałam. Chyba cieli sie podlizac bo wysłałam im e-mail że jak mi niewyslą testów lub zwrot pieniędzy to podam ich na policje. Ituniu wiem że jak niedostane teraz wciągu tygodnia @ to pójde do pani doktor.Pani doktor dałą mi skierowanie na hormony ale jak dostane @ i mam zrobić od 3do 5 dc. Wiec czekam:) Ale piersi potwornie mnie bolą więc niebawem powinnam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) ALeż Wy jesteście okrutne :P normalnie nie moge z Wami, o Paryzach i innych pieknych urlopach :P:P:P a my 9 lipca też jedziemy na urlopik, ale tylko na Mazurki :D:D wynudze sie jak mops, i robalę mnie zjędza zywcem :P ale co tam :) czego sie dla męza wędkarza nie zrobi ;););) Domi Kochana, a Ty wywal ten termometr za okno!😠 tylko sie dołujesz...moze całkiem niepotrezbnie :) ❤️ zapomnij o jego istnieniu i daj losowi sie toczyc.. 👄 Ściskam mocniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku latwo powiedziec, trudniej zrobic. Mamy z M. tak male szanse na naturalna ciaze, ze gdybym wyzbyla sie tych wszystkich metod oznaczajacych owu, to chyba bym te szanse wogole sprowadzila do zera. Chcialabym tak nie martwic sie o zaden testy, o mierzenie tempki, ale chyba nie moge sobie pozwolic na taki luz:( A poza tym jesli cos jest nie tak to lepiej o tym wiedziec i zrobic cos z tym szyko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza:) Hej...ja tylko na sekunde. Niestety tempka nie skozyla. Wniosek tak, ze owu nie bylo. Jestem wsciekla. Boje sie, ze teraz ze mna beda jeszcze problemy. Jeszcze teraz tego mi brakowalo:( A teraz z innej beczki...nieco paranormalnej... Chyba mam w domu ...duszka. Dzis poraz drugi juz zdarzylo sie, ze gitara M. sama z siebie wydala dzwiek. Glosny, wyrazn dzwiek. Tak jakby, ktos szarpnal strune. Kilka dni temu zdarzylo sie to samo tyle, ze sama bylam w pokoju i nie mam na to swiadkow. Jesli ktoras zna jakies racjonalne wyjasnienie to ja bardzo o nie prosze, bo nie bardzo podoba mi sie swiadomosc, ze moge goscic ducha pod swoim dachem:( No to tyle o poranku. Zajrze jak zwykle wieczorkiem. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Domi i inne duszki ;).. Dominiczku cykle bezowulacyjne zdazaja sie kazdej kobiecie...mysle ze nie masz sie czym martwic ale moze lepiej do ginka by sie tak wybrac ...za miesiac wlasnie kiedy masz miec owulacje, zeby tak potwierdzic...albo moze sie opoznia, nigdy nic nie wiadomo a nasz organizm nie tanczy jak mu zagramy ale jak sobie sam zagra:(.. i rozumiem twiój niepokoj, tempke sprawdzaj dalej i wierze ze podskoczy!!!! a ktory to dc u Ciebie??? iti- mam nadzieje ze lot mialas mily;)... az roboty kupa i wiedzma na miotle (szefowa) juz leci, buuuuuu... a senny dzionek, szkoda gadac a tak na stojaco moge zasnac😴...pada, wieje i ogolnie taka pogoda do ksiazki... apropos ksiazek - czytala ktoras cos godnego polecenia ostatnio??? iti??? bardzo, ale to bardzo milego dzionka zycze i do zobaczyska;)...❤️🌻❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×