Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Od kilku dni przeżywam katusze , zgaga straszna mnie męczy 😭 a przecież nie jem jak świnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak swinia moze nie ale jak foka:P:P a wiki juz teraz daje ci popalic w ramach buntu niemowlecego, wiesz to taka faza nowa, bo dzieci coraz szybciej dojrzewaja:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech poczeka, jeszcze mi zostało tylko 4 miechy wolności :P:P:P:P:P cfaniara mała, jeszcze w środku a juz wie jak mamusi nie dać spac :P:P:;);) a teraz foczka rusza w kierunku kuchni... żeby zaskoczyc kolacją M. :D niedługo wraca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az wy niedobre...oj andzia moze nie co niedziele ale od swieta myje nie tylko moczy tylek a u nas swiat byly trzy teraz ostatnio wiec zapasy i limit na najblizsze polrocze wyczerpane:p..no bo co???kiedy najblizsze swieto??? no w moje urodziny moooooooze tez sie umyje;)... pa brydziaa i milego wypoczynku w takim razie jutro.. a Ty Wiktor;) nie kopaj mamy w watrobe:)...aj zbojnik ci juz rosnie Luxor.... Dobrej i slodkiej nocki kochane:) ja ide do M sie polasic bo pachne niesamowicie aaaaaaa, a w wodzie ostatnio sie mocze z dodatkami soli...mam taki jeden sklep body shop pewnie i w anlii i w niemczech i w polsce tez sa te sklepy a maja takie cuda do kapieli, do ciala ze szok...fakt ze drogie troche ale tam jak kupie sloik pealingu czy masla do ciala to czuje ze to jest pealing czy dobra odzywka...pierdolki jak roznego rodzaju sole, kuleczki aromatyczne, olejki....mmmmmmmm, no wspaniale... do juterka i pewnie nie czesto bede bo szefowa pewnie mi da popalic tuz przed urlopem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatka moje drogie...serca i litosci nie macie!!!! czytam i czytam i czytam i konca nie ma.... ufffff doczytalam....wlasnie pozegnalam mojego mikusia :( pojechal na oboz... ale jeszcze nie tesknie :) oddycham narazie....odpoczywam i mam luzik psychiczny... tyle wam chcialam popisac ale juz tyle watkow moje drogie poruszalyscie, ze sama nie wiem komu i co mialam napisac... w kazdym razie andziulek wstepne rozmowy z moim M poczynilam...teraz go urobie i hulaj dusza do szwecji...... zaraz sprawdze jakie mam tanie polaczenia!!!! olinku ja tez bylam na wiankach i pokazach ogni na wisle tylko ze w warszawie a nie krakowie :D ale rzeka ta sama ..... wrocilismy po 24 sporo ale fajnie bylo, dzieciaki usnely w samochodzie.... moje drogie gaduleczki wpadne do was niebawem ide moze jakies zakupki poczynic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek...juz sprawdzilam polaczenia mam jedno np z wizz air tanie na 321pln albo z sas za 435 ale to nie koniec tylko juz nie chcialo mi sie szukac.....ale FAJNIE!!!!!! ja juz sie ciesze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale andzia..cholera a gdzie ja mam leciec? do stokholmu??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, sorki ale ja w totalnej konspiracji dzisiaj a mlyn ze ho, ho... begus - super...:) ju, ju do sztokholmu masz leciec:) a sprawdz norwegian.no...tam chyba jeszcze taniej.. dobra, jak ta malpa sobie pojdzie to poklikam wiecej:) a gdzie reszta sie chowa po katach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziulek!!!!! sprawdzilam mam!!! jeszcze taniej huraaaa to juz loty mam obcykane...teraz tylko urobic meza....walowka, piweczko ismig do andziulki... ale odbierzesz mnie z lotniska? :P co by bega sie nie pogubila w obcym miejscu ani w zab po szwedzku, jak dziecko we mgle bede.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rzeczywiście miałam co czytać przy porannej kawce. Bardzo fajnie. Co do Szwecji, to musze obgadać sprawę w domku. A z W-wy rzeczywiście można niedrogo dolecieć. Weekend szybko minął jak zwykle, byłam u mamusi, a mój M się leczył. Biedaczek nadal chory, nie chodzi do pracy. Dzis idę zakupić walutę na wyjazd do Paryża, w środę jak M. dostanie wypłatę to idę na małe zakupy, musze kupic parę rzeczy na wyjazd. Już chodzę podekscytowana. W weekend patrzyłam na plan Luwru i zastanawiałam się co warto zobaczyć , bo czasu będzie malo na wszystko. Ach juuż się cieszę na te parę dni urlopu. W sierpniu na pewno spędzimy parę dni na Mazurach. I to w sumie cały plan na nasze wakacje. Bega a jakie Ty masz plany wakacyjne, pewnie gdzieś z dziećmi wyjedziesz. Eulali, Olu cieszę się że u Was ok i że zajrzałyście. Rossignolka super że się odezwałaś, z tego co widzę w tabelce to juz po terminie @ czy to tylko brak aktualizacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się pojawiam, to wszystkie znikają buuuuu.... a teraz ja zmykam sprawy slużbowe zalatwiać a potem do domku. Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITUNIU...SUPER stronka...naprawde jeszcze taniej...itus musisz obgadac w domu, ja tez zreszta bo maz poki co sceptycznie odnosi sie do pomyslu ale go urobie!!! mam nadzieje.... ty tez dzialaj....!!! co do moich planow..w tym roku jak zwykle takie postrzepione... wiec teraz mikus pojechal wraca 7.07., potem na tydzien z dziecmi jade do kolezanki na dzialke nad rzeczke...potem jedziemy do szczecinka mikus na warsztaty klarnetowe ja z olim rekreacyjnie..potem zostajemy sobie tydzien nad morzem, potem mamy slub i wesele kuzynki wiec tez z 5 dni zabawimy to taka fajna miejscowosc nad zalewem sulejowskim, potem moi rodzice biora chlopcow na wakacje mazury, a potem jak dobrze piojdzie ze znajomymi wszyc=scy rodzinnie na krete! a w miedzyczasie jakis weekendzik chcemy na mazurkach spedzic! to tyle!!!! mam nadzieje ze nasze plany sie powioda! teraz ide ogarnac chalupke bo nic dzis nie zrobilam tylko sie snulam i na zakupkach bylam.... sciskam was bardzo mocno do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor... Ale pogoda...no niech ja drzwi scisna:( Pada i pada a do tego jeszcze zimno. Dzis tylko 14 stopni. Pol Anglii pod woda. Oj sie porobilo z tym angielskim latem. Dzis dzien jak codzien. No moze poza tym, ze rano odkrylam, ze mam dziwne plamienie. Trwalo tylko kilka godz i nie bylo mocne, ale zaniepokoilo mnie to. Nigdy nie mialam zadnych plamieni w okresie owulacji. Co to moze oznaczac? Wlasnie za moment zabieram sie za robienie nalesnikow. M. mi dzis tak dlugo dziure w brzuchu wiercil bym je zrobila, ze w koncu uleglam:) Moze jeszcze pozniej zajrze. Tymczasem mowie \"pa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty begus przemow M. do rozsadku. Musi Cie puscic i koniec. Moj tez maudzil, ale chyba juz mam go w garsci. A jak ciagle bedzie mial obiekcje to ja z nim porozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczatka.. normalnie padam na mordke dzisiaj, dawno nie mialam takiego dnia :( urlop od poniedzialku i tak mnie szefowa gsnia, wszystkie sprawy na zapas chce zalatwic, uf..ale przynajmniej dzien jak z bicza mi strzelil!!! bega , jupii...super;););) to poszalejem, co??? ja latalam czesto wizzairem ale ze teraz wlasnie mam norwegian do krakowa bezposrednio to jes mi wygodniej i bardzo tani jak sie duzo wczesniej zamowi bilety;).. iti- kiedy dokladnie do paryza??fajnie, straszne upaly tam wiec koszulki japonskie z wiatraczkami zabrac;)... Domi cholerka ze tez zawsze cos...moze stresy, nerwy??? nie mam pojecia co takie plamienia znacza ale gdzies mi sie obilo ze jak jajko peka to moga lekkie plamienia byc - taka mocniejsza owulacja, kurka nie wiem...a nigdy nie mialas tak??? ide sie popluskac (tylek tez umyje, obiecuje;))...bo normalnie zasypiam na stojaco💤...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj, umyj andziu;) No wlasnie nie mialam nigdy takich plamien. Wiem, ze czasem kobiety tak wlasnie maja, ale u mnie to pierwszy raz cos takiego sie zdarzylo. No wiem sama...musze obserwowac swoj urganizm w kolejnych cyklach. Jak bede w Polsce u gina to powiem mu o tym i niech sie wypowie. Ja tez dzis padam na nos. Do tego jeszcze ta pogoda...:( Milego plumkania andzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Wczoraj zachciało mi sie lodów a dzisiaj mam katar. U mnie tez pada. Dzisiaj 30dc. mija i nic. Tylko prawy jajnik mnie kłuje i bola mnie piersi. Nadal czekam na @. Poczekam jeszcze z tydzień i zrobie test chyba że dostane wczesniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia nalesniki dzis z dzemem wisniowym. Lubie tez z bialym serem, ze swiezymi owocami. Wzasadzie to nalesniki moge jesc ze wszystkim co mi w lapki wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale pycha , mniam mniam mniam . Jeszcze Dżemik wiśniowy :) Życze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brygada :) Ja tez dziś serwowałam naleśniki :D:D:D:D:D:D z twarożkiem :D moje ulubione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to sobie dzis dogodzilysmy tymi nalesnikami:) Aleee dooobre byly:) Odkrylam nalesniki w nowym wydaniu, a mianowicie z serkiem mascarpone i dzemem. Mowie Wam dziewczynym-pychota! Szkoda tylko, ze to takie kaloryczne. Teraz juz zmykam. Dzis juz na dobre. Odezwe sie jutro. Kolorowych snow aniolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ale mi narobilas smaka tymi nalesnikami...uswiadomilam sobie jak dawno ich nie robilam...Juz wiem co bedzie jutro na obiadek ;-) Dzien przelecial, jeszcze 4 dni pracy i urlop!!!! Zaczal sie 14 tydzien ciazy. Brzuch wyskoczyl wyraznie jakos w ostatnim czasie przyspieszyl :-) Pogoda pod zmokla kura...Leje z przetrwami od kilku dni... Piekne angielskie lato 😠 Meniu a cie nie korci zrobic test wczesniej??? ;-) Milego wieczorku dziewczeta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja też chcę naleśniki!!!! pycha! ale mam smaka jutro zrobię bo dzis juz późno Domi zaraz posyłąm moja fotkę na Twojego maila, nie miałam czasu wcześniej przepraszam, Kobitki lece do wanny, jutro usg! oj już nie mogę się doczekać, pa kochane i dam znać co i jak Wszystkie fajne jesteście!!!:):):):):):) acha Eulalio ciesz sie brzuszka! ja sie z mojego cieszę choć na początku tez się martwiłam ze tyję he he:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×