Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

domi!!!! hej a moze boli dziwnie bo figla ci plata i wcale @ nie dostaniesz??? nawet nie masz pojecia jak bym chciala, nawet kosztem tego, ze ja bym jeszcze musiala poczekac pare miesiecy....och...marzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cycuchy zaczely niesmialo jednak bolec :( tez juz mi czar pryska....mimo iz sie nie nastawialam na maksa tylko tak lightowo to i tak jakos tak przykro...tym bardziej, ze nastepny cykl pojdzie w diably...nijak sie nie uda ja bede w ojazowala z chlopcami a M zostaje w wawie wiec dupa blada.....dopiero nasteony cykl...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Begus... To bardzo mile co piszesz, ale nie mozna tak...dlaczego Ty slonce mialabys poswiecic swoje marzenie dla mojego? Wszystkie sie doczekamy, ale kazda w swoim czasie (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej...to wierz mi...przyjdzie. Mimo, ze bardzo bym chciala by stalo sie inaczej to i tak wiem, ze sie pojawi. To sie czuje...sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole na konto mojej kolejnej @ chyba strzele sobie winko. A co tam...wypije sobie:) Moze po pijaku przemowie jej do rozsadku i przykonam ja, ze nie ma po co do mnie przychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi jestes jeszcze???? ja sie przylacze chetnie!!!! tylko musialam na moment sie oddalic.... ide otwierac winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to otwieram! bede tylko musiala sie na moment oddalic bo mezowi bede musiala nazwijmy to obiadokolacje wydac ale poki co go nie ma jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi u nas za oknem pogoda iscie barowa...jakis koszmar..ja w poniedzialek jade na tydzien z chlopcami do mojej kolezanki na dzialke, tyle tylko, ze tam warunki iscie spartanskie...wiesz mycie pod golym niebem i takie tam...w ogole jest super ale jak jest pogoda a tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...a ja potem tak jak pisalam bede musiala strawe M wydac i zamienic slowka a potem pewnie bede free.....\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milam chwilowy zastoj, bo M plyte nagrywal. Wracam za kilka minut. Nie uciekaj przypadkiem, no chyba, ze M nakarmic:) Nie ma co zloscic M, bo cie na zlot czarownic nie pusci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu zalaczyla mi sie wpierdzielaczka:) Moglabym jesc wszystko i we wszystkich ilosciach. I tak jak do niedawna nie kupowalam slodyczy i innych tego typu niezdrowych, kalorycznych przyjemnosci, tak podczas ostatnich zakupow wykupilam pol sklepu i dodam, ze szafki znow swieca postkami. A pozniej bede narzekac, ze przytylo mi sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie rozpoczynam konwersacje z moja (nienadeszla jeszcze:) ) @. Probuje przemowic jej do rozumu i ublagac by mnie zostawiala w spokoju:)... na jakis czas przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuchol coraz bardziej zaczyna bolec. Myslalam, ze winko zadziala jak znieczulacz, z tu zupelnie odwrotnie. I do tego krzyz mnie boli:( Czemu mu kobiety musimy tak sie meczyc co miesiac. Ja postuluje za tym by faceci przejeli polowe naszych @-owych dolegliwosci!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest!! Niech też coś mają od losu i zobaczą jak to miło :P:P:P a tak wogóle to heloł pijaczki :D a wy znowu mnie kusicie :P oj niedobre....ja tu o suchym pysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor...odrazu kusicie... gdybym ja wiedziala, ze i Ty tu zajrzysz to siedzialabym tu w abstynencji, co by Ci towarzystwa w trzezwosci dotrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, tylko tak mówisz :P eee, nie martwicie sie, ja sobie odbije za jakiś czas :D ululałm sie jednym piwkiem zapewne ;) i dymka puszcze....ach,tak mi sie on marzy..pomimo tego iz od 1 wrzesnia nie palę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie begusie wcięło? :) pewnie to nie tylko kolacja miała być... teraz cfaniara pracuje nad deserem :P:P:P:P ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×