Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hej babki :) Begus ale lacha :D normalnie super i widzisz nie było czemu przejmowac sie gipsem :)jak sie człowiek chce pobawic to nic nie stanie na przeszkodzie :P Andziu,ja tez bym chetnie poprawiła sobiehumorek taką butlą...:( a tak zostają mi tylko czekolada i lody :P Meniu, rób ten test :P Brydziu, ❤️ A mnie jakaś zaraza dopadła! 😭 i głowa mnie boli i wogóle :( właśnie racze sie miodkiem z cytrynką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś ślicznie wyglądasz w tej sukieniusi:) I zdjątka też są super. Dziękuje za nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś zdjątka dotarły, widzę że jednak trochę potańczyłaś, a synowie jacy eleganci. Ale mi się ten dzień dłuży, jakoś dziwnie mi. Głowa mnie trochę boli. Dobrze, ze zaraz do domku idę. Tylko nie wiem co zrobić na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D ja bylam dzis u lekarza i zgodnie z planem zaserwowalam sobie jeszcze tydzien zwolnienia, a co!!:P:P strasznie sie ciesze, bo do pracy isc mi sie nie chcialo.do tego pogoda cudna, 28 stopni w sloncu wynikow po ostatnim zabiegu jeszcze oczywiscie nie bylo, za to byly te wczesniejsze wazniejsze. potwierdzily one ze byl chlopiec, potwierdzily sie wszystkie najgorsze diagnozy lekarzy i nie ma wskazan do badan genetycznych-wiecej sie nie dowiedzialam. poprostu komorki sie na jakims poczatkowym etapie zle podzielily, przyczyna nie znana. na usg na dzien dzisiejszy wszystko ok, branie tabletek mi lekarka odradzila, choc sama chcialam...tak na kilka miesiecy, no nic, poslucham jej:( pytalam o ewentualne skutki, bo juz oczami wyobrazni widze u siebie zrosty na jajowodach a co za tym idzie czasami-ciaze pozamaciczna. lekarka nie chciala o tym slyszec ani rozmawiac bo niby tylko po zakazeniu wysyla na hcg a u mnie do zakazenia nie doszlo, zreszta do konca nie wiem bo wynikow nie ma:( no nic, zobaczymy jakie te miesiaczki beda kolejne, bo w wypadku zrostow sa ponoc bardzo skape. moze na wlasna reke hcg zrobie w polsce. a moze dac sobie spokoj, juz sama nie wiem... begus, dziekuje za zdjecia, sliczna mialas kreacje!! andziu, ciesze sie ze nastroj lepszy, jakos powoli wyjdziemy wszystkie z tych naszych dolkow :D:D iti, zazdrosze nie zakwasow po wycieczce rowerowej,ale samej wycieczki to owszem. moj rowerek juz pewnie totalnie zardzewial, buuu.. menia, czekam na wynik testu. wszystkiem dziewczynkom zycze milego dnia, ja teraz ide do kawiarni za rogiem na najwiekszy deser lodowy jaki znajde na karcie :D:D jak szalec to szalec:P:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! bega wygladalas slicznie!! Ciesze sie ze bylo super mimo wszystko i gips nie zepsul Ci zabawy. Dzieki za zdjecia :-) Menia oby test byl pozytywny!! Trzymam kciuki bo rzeczywiscie juz dawno nie mialysmy dobrych wiesci.. Ide cos zjesc... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już test. Krzysiek kupił mi test o nazwie AMIL. I nie wiem czy jest dobry. Rano kobitki dam wam znać.:) Ale naprawde nie trzymajcie kcików bo nie ma za co. I tak wiem że nie jestem w ciąży. Napewno stres i nerwy zrobiły swoje;) I dlatego @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu , jeśli kupiony w aptece to napewno dobry :) teraz yle tych firm,że aż w głowie sie kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Meniu czekamy na wieści, jak bardzo bym chciała aby były w końcu jakieś optymistyczne. U mnie spokojnie, wczoraj był wieczór filmowy. Planujemy pomału nasz pobyt w Bieszczadach. Proza. Jeszcze mam tylko jedną sprawę do dokończenia przed urlopem, a na samą myśl robi mi się słabo. Moje studia to moja zmora :( muszę pracę dokończyć i w końcu ją oddać, a czas biegnie nieubłagalnie a ja stoję w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Tak jak wczoraj wam mówiłam wyszła 1 kreska. Miałam jechać nad morze z psem ale mi sie odechciało. Po obiedzie pojedziemy z Krzyśkiem bo i tak musze nowy mundur kupić. Koszula do munduru już przyszła:) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu szkoda. Fajnie macie z tym morzem, a ja w pracy i jeszcze dziś wizyta u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Meniu wiem ze kolejna porazka znowu boli ale pomysl ze za niedlugo kolejna szansa a na weselu swym pozadnie sie wybawisz!!! Glowka do gory i do swojej gin migusiem sie umawiac na wizyte niech no w koncu @ ci sie ureguluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega - zdjatka sliczne a ta kobietka na zdjatka miod malina ;););)...slicznie wygladalas!!! a gipsu ani widu ani slychu :) jak ta kobieta sprytna potrafi byc;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziulek jakiś ten dzień dziwny jest, nic mi się nie chce, głowa mnie boli i najchętniej poszłabym spać. A pogoda bardzo ładna. Meniu to biegusiem do lekarza, aby zobaczył co się dzieje i dał coś na wywołanie. Na pewno się wszystko w końcu unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od dentysty, niestety 2 ząbki do leczenia, jeden już z głowy bo zrobiłam go odrazu, drugi za miesiąc. Po drodze umówiłam się jeszcze na piaskowanie aby usunąć osad od kawki. Idę zrobię sobie herbatkę i zadzwonię do mojego faceta spytać jak mu leci dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej moje wy kochane dziewczynki!!!! co ja bym bez was zrobila??? jestescie juz nieodlaczna czescia mego rytmu dnia, mojego zycia...tak tak...i nie ma w tym nuty patetyzmu!!!! ale do rzeczy.....zebyscie mi sie4 nie rozplynely za bardzo :D najpierw od newsow zaczne...oczywiscie dzis nad ranem, po 23 dniach nadeszla moja najwierniejsza z przyjaciolek @ coz zrobic....ale tym razem spodziewalam sie tej wizyty :( ale za 10 dni wstapia we mnie nowe poklady i nadzieja..kolejna zludna nadzieja ale jednak..... maniu...przykro mi z powodu 1 krechy ale tak jak andzia napisala...przynajmniej na slubie poszalejesz bez stresow!!! brydziu...caluje Ciebie mocno bardzo mocno..jedz te lody i usmiechaj sie do slicznej pogody!!! ituniu...ja zazdroszcze Ci jak cholera tego rowerku..nie wiem kiedy bede mogla pojezdzic:( wiecie wlasnei tego mizal najbardziej..jestem z natury zywiolowa i ruchliwa osobka, wiec pozbawienie mnie roweru, nart, biegania to prawdziwa kara....:( jutro ide do lekarza sportowego, prywatnie na konsultacje, podobno jais autorytet w kwestii kolan, wiec pokladam w nim duze nadzieje? zobaczymy co powie??? kochane widzialam malutnkie 1 dniowe szczeniaczki suczki moich rodzicow...jakie slodziutkie!!!!sam miod....jakie one sa piekne!!!! teraz szukamy domu dla 6 pieskow.......................... dziewuszki dziekuje za komplementy...szkoda tylko, ze czas plynie nieublagalnie i jak ogladam wlasne zdjecia to widze uplywajacy czas niestety.. :( ale co tam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testu to już mi przeszło. Nie mysle o tym już. I faktycznie przynajmniej w spokoju się wybawie:) właśnie przed chwilą umówiłam się do pani doktor na czwartek na godz. 16.30.:) Przynajmniej przed samym wyjazdem będe wiedziała co mi jest. :) I będę spokojniejsza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie przy okazji do fryzjera na czwratek na 11.00 no a później wizytka u pani gin.:) Żeby wyglądać jak człowiek na ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!! menia, mi tez sie wydaje ze nie ma tego zlego, w koncu slub bierze sie raz w zyciu, a juz taki wyjatkowy jak twoj to juz w ogole..wiec szalej ile sie da, na zapas, bo pewnie juz niedlugo czeka cie przymusowy post ;) iti, budzisz niepokoj mojego sumienia, nade mna tez wisi wizja leczenia zebow niczym chmura gradowa, tez dwa w tym jeden do kanalowego :O ach begus, czas plynie, pewnie...ale jak sobie pomyslisz ile juz w zyciu osiagnelas, ze masz cudowne dzieci, piekny dom i napewno wiele ekscytujacych i pieknych przezyc na koncie to chyba nie powinno cie martwic kilka malenkich zmarszczek czy kiogramow ktore od osiemnastki przybyly na plus...przynajmniej mi sie wydaje , ze gdy osiagne twoj etap to bede straaaasznie szczesliwa i spelniona. poki co jeszcze mi daleko jak widac. no ale nic, wierze ze sie doczekam!! ja bylam na zakupach , motto-wino!!!szukam mianowicie duzego ladnego regalu, z drewna albo metalu czarnego. nie znalazlam nic w rozsadnych granicach cenowych, ale za to kupilam sliczne kielichy do wina bialego, takie 500ml i kilka ladnych metalowych zatyczek. kielichy sztuk 6 przecenione z 70 na 20 eur:D:D:D poprawilo mi to nastroj jak nie wiem. teraz ide z M na obiadek do chinczyka. milego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno smacznego!!!!!!!!!!!!!1 masz racje....zgrzeszylabym, gdybym powiedziala, ze nie jestem w jakis sposob spelniona? na pewno tak!!! i ciesze sie, ze jest jak jest, ale ze czlowiek to prozna i pazerna istota to..... ale zebym ja jeszcze chciala gwiazdki z nieba a tak? ale....mam duzo wiary i radosci wiec w koncu sie uda spelnic wszystko!!!!!! a Tobie brydziu szybciej niz myslisz !!!!!!!! kochane milego dzionka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu cóz moge napisac- przeczucie cie nie zawiodlo niestety :-( Ale dziewczyny maja racje- przynajmniej wyszalejesz sie na weselu ;-) iti w tobie nadzieja na dobre wiesci :-) u mnie kolejny samotny wieczór, M. do konca tygodnia pracuje po godzinach i wraca b.pózno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła bo nie sprzedaja spodni osobno od munduru. Ale może na zlocie kupie. Zaczeliśmy sie już pakować, wiekszość ciuszków mam popakowane. Jeszcze jak na złość w myjni samochodowej suszrka połamała nam antene. Tak to jest , samochód jak skarbonka bez dna.:) Dobrej i spokojnej nocki życze wam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brydzia ja do dentysty chodzę regulasrnie raz na rok, no i byłam wczoraj przekonana że tylko usunę osad tak jak rok temu i usłyszę, że nie ma żadnych ubytków, a jednak coś się tam złego przydarzyło, więc odrazu leczonko, oczywiście bez znieczulenia, bo ja nigdy nie biorę, no chyba że ma być kanałowe. Troszkę bolała, ale ja nie boję się stomatlolgów, więc luz. Umówiłam się na pisakowanie za 2 tygodnie i na leczenie drugiego ząbka za miesiąc. Lepiej to zrobic teraz przed ciążą niż potem. Beguś ja po niedzielnej wyprawie rowerowej mam trochę dość roweru, przynajmniej na dłuższe trasy, bo codziennie do pracy jeżdżę rowerem. Na wiosnę będę miała nowy rowerek, to będzie mi się łatwiej jezdziło po lasach niż teraz. Eulalio jak tam Twój brzuszek, już wiesz kto w nim pomieszkuje??? Kiedy masz kolejne usg? Luxorku a Ty kiedy idziesz do gina?? Może potwierdzi Ci Wikusię. Andziu czy Twoja rzadka obecność na forum to efekt wyciszenia??? Jeśli tak to pozdrawiam gorąco i zyczę odstresowania i wyluzowania. Meniu Ty chyba już dziś wyjeżdzasz a za 10 dni Wasz ślub, więc życzę Wam wszystkiego najlepszego na Waszej nowej drodze życia. I pięknego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wyjeżdżam w piątek rano:) I napewno sie z wami pożegnam:) Niewiem kiedy będziemy wracaćpod koniec sirpnia napewno:) I narazie nie dziękuje:P Podziękuje po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Dopieor zebrałam sie do właczenia kompa...głowę mam jak z kamienia :( pęka...cholercia,że t teraz musiało mnie dopaść jakies choróbsko 😠 nawet boje sie zazyc apapu...hmm...wiem,że niby mozna w naglych wypadkach,ale na ulotce napisali zeby wczesniej skonsultowac sie z lekarzem 😭 moze jakos przezyje... na kolejny mój ulubiony i w promocyjnej cenie przelot..ide w piatek :D i juz mi sie mordka śmieje na mysl ousg...juz 2 miesiace nie miałam i mam nadzieje,że nie odwróci sie brzdac tyłeczkiem :P bo ja juz chce ustalic imie :D jak narazie od 3 mc ciazy nie poruszamy tego tematu :P zeby sie nie kłócic :D ale teraz to juz nie daruje! ja chce Lenke! :P Rowerek...tez bym chetnie go wystawiła...ale jeszcze tylko kilka miesiecy sie pokurzy :D i na wiosne bedzie jak znalazł Brydzia :D to ja jak bede kiedys miala zamiar do Ciebie wpasc w odwiedziny to biore swój kieliszek :P:P:P:P:P chociaz nie bedzie mi wstyd powiedziec ze usnęłam po jenej lampce ;) tylko po np. 3 :P mniejszych coprawda ;) Meniu, ale leci ten czas :) juz tuz,tuz...slubik, ach jak ja Ci zazdroszcze :) to był mój najpiekniejszy dzien w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to kuruj się jakimiś domowymi sposbami: malinki, sok z cebuli, czosneczek, cytryna itp. Ja mam dziś takji sajgon w pracy, że szkoda słów. Nie mam siły, ale za chwilę postaram się stąd ulotnić. Głodna jestem strasznie. Śniadanko pochłonęłam już o 10-tej, nie wiem czy to tak przed @ bo trochę wcześnie, jeszcze ok 1,5 tygodnia do tej paskudy. Menia a stresik prześlubny jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek, to pewnie juz nie poznasz tego swojego dzieciatka tak uroslo. i jak znam zycie to bedzie Lenka, postawisz na swoje:P:P a u nas bedzie tak, ze o imieniu dziewczynki decyduje ja a o chlopca M.-zreszta zobaczymy jak to bedzie w praktyce. acha, ty naprawde myslisz, ze na wiosne bedziesz miala czas na rower????? hehe-ciekawa jestem:D:D:P:P jejku jak ten czas leci, nasze pierwsze zaciazone na topiku beda juz za miesiac rodzic, zaraz potem Luxorek, jejku normalnie w glowie mi sie nie miesci jak szybko to zlecialo. moj urlop wisi na wlosku, mozliwe ze moj M zacznie za dwa tygodnie nowa prace, taka o ktorej juz od dawna marzy, wowczas moge sobie sama urlop robic...nie wiem tylko czy sie odwaze sama gdzies leciec daleko:O a tak bardzo tego urlopu potrzebuje, sama nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie!!!! jak milo poczytac sobie was... brydziuchna w dobrej formie, luxorek tez...tak sie ciesze...meniu a Ty masz przed soba taki piekny czas.....ach jak ja ci zazdroszcze!!!! i bardzo bardzo duzo szczescia Ci zycze... ituniu...w Tobie nadzieja...moze te napady glodu to to?? wiesz moje dwie kolezanki tak mialy... zaczely juz podejrzewac przed terminem @ bo jak nigdy nie jadaly sniadan, tak wtedy rzucaly sie wrecz na jedzenie...wiec moze???? andziulek gdzie jestes???? a ja moje drogie tez mam dobre wiesci....po pierwsze nie MAM GIPSU!!!!!!!!!!!!!!!!!! co nei znaczy, ze moge latac i fikac nawet samochodem jezdzic nie moge:( ale przynajmniej owlosienie moge zlikwidowac i sie normalnie wykapac!!!! ale teraz do rzeczy!!! ten profesor specjalista od kolan to fajny czlowiek..... po pierwsze ostatnia rzecz jaka powinni zrobic to wsadzic mi noge w gips!!! w dzisiejszych czasach nawet zlamania traktuje sie \"srubowo\" a nie gipsowo....gips jak sie wyrazil ten lekarz dobry jest dla pijaczkow! no ale do rzeczy....najwazniejsze to wiezadla cale i wszystko cale!!! mam tylko zerwany zaczep miesnia 2 glowego i rozerwana torebke stawowa stad zapewne krew.... ale uwaga!!! jedyne niepokojace to podejrzenie uszkodzenia chrzastki a tego usg, ktore mialam i rtg nie jest w stanie wykryc...tylko rezonans magnetyczny....po pierwsze to od cholery kosztuje ....ale jest cos jeszcze bardzo duza ilosc plynu w kolanie prawdopodobnie krew ktora mi sie znow nagromadzila, wiec zrezygnowal z kolejnej punkcji tylko rehabilitacja !!! jutro ide na pierwszy zabieg....mam ich zaleconych 15 i w zaleznosci odtego jak bedzie ta rehabilitacja przebiegala bede miala dalsze dyspozycje co dalej....ale chyba nie jest zle ogolnie :D teraz tylko mam kule izero!!!! obciazania tej nogi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti ja mam usg i badania polówkowe w poniedzialek. Moze wtedy sie okaze kto mi sie wierci w brzuszku :-) Nie moge sie doczekac.. begus co za ulga ze zdjeli ci gips, mam nadzieje ze rehabilitacja przebiegnie sprawnie i efektywnie :-) sennosc mnie ogarnia mimo wczesnej pory..Ide do sklepu moze mi troche przejdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slonka:) Wracam na lono topikowej rodziny:) Begus...foteczki super.Wygladalas sliczne. A Twoje chlopaki...no coz mowic...przystojniaki po prostu:)Przykro mi, ze @ przylazla. Ale moze to lepiej. Teraz czeka Cie rehabilitacja i na tym skup cala uwage. Najwazniejsza aby z noga bylo ok. Andziu dobrze, ze masz takiego wspanialego meza. To najwazniejsze, bo dzieki temu wszystkie smutki dziela sie przez dwa. Luxorku jak juz dolecisz do domciuy to daj znac co tam maluch pokazal doktorkowi:) Meniu zycze aby Wasz slub byl dokladnie taki jak sobie to wymarzyliscie. Przykro mi, ze sie nie udalo, ale widocznie to jeszczw nie ten czas. Iti...teraz w Tobie cala nadzieja. Trzymam kciuki...jak zwykle:) Eulalio daj znac co tam u dzidzi slychac jak tylko bedziesz cos wiedziala. Brydziu...na pewno wszystko bedzie ok i nie bedzie zadnych zrostwo. Nie martw sie na zapas zaba. A jesli naprawde bedzie Cie to trapic to zrob hsg. A ten tydzien zwolnienia wykorzystaj na maksa. A jesli chodzi o hsg to ja mam je jutro o 14.30, ale wynikow nie podadza mi od razu. Bede musiala czekac na wizyte u gina, ktora odbedzie sie nie predzej niz za jakies 6-8 tygodni:( A ja mam jakiegos pecha chyba. Za dwa dni zaczynam urlop, a ja chodze (przepraszam za wyrazenie) zasmarkana, do tego z kaszlem jeszcze. Przeziebilam sie paskudnie. Nawet nie mam kiedy do lekarza isc:( Mam tylko nadzieje, ze nie rozloze sie zupelnie w Polsce. Ja juz koncze. Odezwe sie jutro po badaniu. Trzymajcie za mnie kciuki. Mam troche cykora, ale poki co panuje nad strachem. Pozdrawiam Was serdecznie, papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×