Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cześć dziewczynki:) właśnie niedawno wrócilismy:) Chcieliśmy dłużej zostać ale Męża :P, ściągneli od jutra do pracy. Co do ślubu i wesela to zdjęć jeszcze nie mamy i filmu też nie ale jak tylko będe miała to wam wyśle. Tak po za tym wszustko się udało, narazie jeszcze nie dochodzi do mnie myśl że mam mężą:P A żeby było śmieszniej dostałam przed chwila @. I nocy poślubnej nie będzie. Jutro rano sie odezwe, teraz jestem padnięta i wściekła Ituniu, Dominiczko czekam na wspaniałe wiadomości I buziaki dla was wszystkich :) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ZONO!!!oj meniu meniu...ale fajnie i raz jeszcze gratulacje ❤️ kochane wpadlam na moment...wlasciwie tylko zameldowac, ze zyje ze wszystko ok...staranka byly uskuteczniane pelna para i na wysokich obrotach i wcale a wcale nie patrzylismy w kalendarz (tzn. ja czuwalam,) ale wcale nic na sile tak pi prostu pelne spontany i luzu...w kazdym razie jestem zadowolona, ze tak to sie odbylo... dzis moj 13dc wg mnie 2 dni temu byla owu...? ale zaniepokoil mnie pewien fakt a mianowicie koszmarny bol jajnikow i koszmarne wzdecia dzis, przed godzina...taki bol, ze musialam usiasc... zaczelam sie niepokoic co to jest? boje sie, ze cos zlego moze sie w moim organizmie dzieje?? oki..ide spac nie marudze juz jutro rano sie zamelduje moze jakas wspolna kawka? sciskam was mocno i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Właśnie wstałam, mąż robi mi kawke, ale fjnie mieć męża:P Na ślub moi rodzice tylko przyjechali ale jak przyjechaliśmy do domku to Krzyśka rodzice przywitali nas szampanem i dostałam piękny bukiet kwiatów:) Posiedzieliśmy sobie i też było wesoło:) Na ślub znajomi zawieżli nas Wyżutnia rakiet czyli LTM. Rodzice jechali limuzyną wykupioną przez znajomych od byłego prezydenta Lecha Wałęsy, i naprawde nie żąrtuje, jak tylko dostaniemy zdjęćia i film to wam pokaże. Zdjęcia robił nam Bogdan Woś jeden z najleprzych fotografów w Polsce. Taki prezent nam sprawili organizatorzy zlotu. Po ślubie odrazu mieliśmy interwencję i wesele odbyło sie dopiero pod wieczór. Dostaliśmy również prosiaka z rożna w prezencie od stoważyszenia ,i wiele różnych rzeczy. I jestem bardzo szczęśliwa, nawet przechodni na ulicy składali nam życzenia i śpiewali 100 lat. W urzeędzie upadłą mi obrączka ale świadek podniósł, no a później płakałam jak bóbr ze szczęścia. Mieliśmy również obstawe ludzi więć nikt nieproszony nie wszedł do Urzędu Stanu Cywilnego. No a jka już wyszliśmy to chłopaki zucali w nas kulkami ASG, z replik giwer, poprostu mnie zatkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczatka;) Meniu - NO TOS WPADLA JAK SLIWKA W KOMPOT;););) serdeczne zyczenia dlugiej drogi razem🌻...i bardzo ciekawy slub, originalny!!! czekamy na fotki;) ja caly czas jestem ale nie mam natchnienia jakos na pisanie i nie to ze mi sie nie chce ale nie mam o czym!!! weekendzik cudny - piatek przesiedzialam z kolezanka na piwku, sobota byl kumpel u nas i na chrzciny zaprosznie dostalismy - synek mu sie urodzil,aaaaa...potem z mezem na zakupy, wieczorkiem znajomi i tak dobrnelismy do niedzieli a to znajomi na obiad wpadli a potem to juz dola zlapalam i spac nie moglam😭.. no i sie tak zalatwilam depilujac pachy ze szok - piecze i szczypie i rany czerwone mam i boli, ufffffff i najwidoczniej uczulona jestem na ten krem ale ja nawet 3 minut nie trzymalam tego kremu - szok normalnie i cierp cialo jak chcialo - teraz chodze jakbym miala wsadzone jablkapod pachami!!! iti - robaczku obys dobre wiesci przyniosla❤️ beguniu a ty sobie glowki nie zaprzataj niepotrzebnie;) w koncu jajo ustrzelimy;) Domi - masz racje - polowa sukcesu za Wami i teraz bacznie obserwowac wszystko - Boze - moze Wam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeszcze papiery o in vitro nie przyszly ale maja czas do 8 tyg na rozpatrzenie naszej sprawy!!! Ja zastanawiam sie nad inseminacja tylko czasu na nic ostatnoi nie mam - szkole zaczelam a szczerze mowiac nie mam ochoty zakuwac ale cos trzeba robic... do gina 4 wrzesnia i zobaczymy - moze on cos wymysli bo ostatnio mowil ze jak sie nie uda to bedziemy jakos wspomagac kolejny cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez link na strone na której jesteśmy przed ślubem, nosiłam tydzień przed slubem wianek jest to tradycja zlotu. http://polska2007.wp.pl/gid,9114737,img,9114744,kat,76188,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu zdjecia doszly!!! super, czekam na wiecej!!!! alez mialas fajny slub!!!! kochane ja musze w koncu wziac sie w garsc, dosc leniuchowania, czas sprzatnac ten syf, bo nie ma nic gorszego jak powrot z wakacji do usyfionego mieszkanka! wiec biore sie w garsc i do sprzatania!!!! ale bede do was wpadala!!!! tymczasem buziaczki dla was mocne i ogromne!!! iti co u ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak chcecie to wejdźcie na strone Wirtualnej Polski tam dalej wejdxcie w Polska jest fajna,tam wchodzicie w Galerje i na stronie 2 na samym dole wchodzicie w Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie, i na 9 zdjęciu w samochodzie jest mój mąż a na 16 jesteśmy razem jeszcze przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam Meniu gratulacje,!!!:):):):):) Luksorek ale masz fajnie, ja pod koniec wrzesnia zamierzam zacząć wyprawke dla maleństwa kupować, :), narazie pokoik ma gotowy wczoraj powiesiałm firanki, ma pieknie!!!! Sypialnia juz gotowa, właśnie sie wprowadzam i ukłądam ciuchy w szafie, i wiecie co! mam gdzies wszystkie problemy w pracy, jutro idę do gina po zwolnienie znów i tyle, będe w domu i będę miała spokój, , najwyzej wrócę na jakis tydzień we wrześniu i juz. i ulżyło mi jak tylko to postanowiłąm, a zaraz lece zadzwonić do szkoły rodzenia i sie zapisać, Na szpital sie juz tez zdecydowałam, bede rodzic tam gdzie mój gin pracuje, bede sie czuła bezpieczna, mimo ze troche daleko mam Buziaczki i wszystkich pozdrawiam, Dominiczku strasznie mocno trzmam kciuki! Pa kobitki lece dzwonic a potem dalej wprowadzać sie z rzeczami:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Meniu ,dzieki za zdjecia:) i czekam na jakieś z młodą parą ;) to bardzo ryginalny ślub, musiało byc świetnie :D Begus, Ty to masz zapał :P ja do sprzatania jakos ostatnio nie moge sie zagonic :D błogie lenistwo mnie dopadło... a te wzdecia Kochana i \"kłopoty flakowo-żołądkowe\" to u mnie właśnie były jednym z pierwszych zwiastunów dwóch kresek ;) i to zaledwie kilka dni po owu.. ❤️ Olka, masz racje,nie wracaj do pracy! jesli ona Cie tak bardzo dołuje i stresuje :) w domku sobie wypoczniesz i bedziesz teraz miala czas by wic gniazdko 🌻 Andziu :) ❤️ to jak bedziesz we wrzesniu miała \"lot\" ;) to nie wychodz z gabinetu póki Ci jakiegos wspomagacza nie zapisze! :P a moze do tego czasu nie trzeba bedzie...;) ❤️ Iti, jak tam?? :) wracaj śmigusiem :P a ja sobie gotuje bigosik :D i mi \"wali\" w całym mieszkanku :P i o mało w kiblu nie wyladowałam :P bleeee......drazni mnie dzis zapach kiszonej kapuchy :D śmierdzi...a to wszytsko przez Brydzie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam przez brydzie:P:P:P najlatwiej na innych zwalic:D:D;) my dzis mamy trzecia rocznice slubu. rano dostalam sniadanko do lozka i kwiatki, od 9 bylismy na cudownej wycieczce rowerowaj: to niesamowite ze mieszkajac w takim miescie jak berlin mam tylko 10 min rowerkiem do lasu. a wiec jechalismy tak 35 km przez las i przy jeziorku i rzece caly czas, byl romantyczny piknik nad woda i w ogole do szczescia brakowalo mi tylko kapieli w jeziorku, niestety jeszcze mi nie wolno :( meniu, super ten twoj slub, zycze wam wszystkiego co tylko najlepsze!!!! luxorek, ola-jejku jak ja wam zazdrosze tych zakupow planow, super macie. iti, domi-nie przestaje trzymac za was kciukow ani na chwilke, andziulku, begus-wam oczywiscie rowniez kibicuje mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Meniu dzieki za zdjecia. Bukiet mialam bardzo ladny. Czekam na reszte. I jeszcze raz wszystkiego pieknego zycze!! Mam nadzieje ze Iti jutro przyniesie dobre wiesci, oby mnie przeczucie nie zawiodlo ze tak wlasnie bedzie. Potrzebna nam tu pozytywna enargia! Brydzia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!! My obchodzilismy wczoraj pierwsza rocznice :-) Dzien byl bardzo mily, dostalam sliczna bizuterie :-) Ola masz racje- zdrowko i odpoczynek sa najwazniejsze. Takze bez skrupulów bierz wolne! Ide robic obiadek. pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio, to w takim razie wam rowniez wszystkiego co tylko najlepsze, niech wasze malzenswo poprzez ta mala istotke bedzie jeszcze piekniejsze i pelniejsze🌻🌻 ja sie teraz zrobila na bostwo, odkurzylam jakas sukienke, pasujace akcesoria i ide z mezulkiem na elegancka kolacje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak szybko z rana w biegu, przeczytałam Was tylko pobieżnie.Domi super, że jajo pękło :) Menia zdjęć jeszcze nie obejrzałam, ale Wasz ślub musiał byc niesamowity Brydzia, Eulalia wszystkiego najlepszego z okazji rocznic ślubu. A u mnie cóż, dziś 31dc, @ brak, temperatura dziś rano obiecująca, bo 37, zero objawów ciążowych, no może lekko bolącymi piersiami, ale tylko przy dotyku. Objawów na @ też nie ma, zero plamień, brzuch nie pobolewa. Czekam dalej, może to zmiana klimatu coś poprzesuwało, bo jakoś mi się wierzyć nie chce., że to może być ciąża. Zajrzę później, bo teraz muszę pracą się zająć. Mam trochę zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa, iti - chyba Eulaili przeczucia sie sparawdzily;););) no to czekamy na pomyslny wynik testu - strasznie sie ciesze ze cos sie zaczyna dziac ..wiem ze to jeszcze nic pewnego ale powiem ci ze wyglada obiecujaco!!! Solenizantkom wczorajszym moc najlepszych zyczen na wspolnej drodze 🌻🌻🌻..dlugich lat wspolnego zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziulek no tak myślę, że kupię dziś teścik i rano zrobię, choć obawiam się że będzie mnie strasznie kusił już dziś popołudniu. Wiecie jak to jest jak ma się pod ręką :P trochę się chyba boję Choć przeczucie mam, że mój organizm się ze mną bawi. Chyba chciałabym wiedzieć na czym stoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu o matko jak ja Ci zycze by test byl pozytywny!!! Wytrzymaj do jutra rana, bedzie wiarygodniejszy..Ja jestem dobrej mysli ;-) Lece do pracy, zajrze popoludniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...ja tez w biegu do was..moje drogie wczorajszym rocznicowym dziewczatkom wszystkiego naj duzo lat w milosci!!!! ituniu.....ale numer...ja Ci juz zazdroszcze!!!! nie bede4 mogla spac przez ciebie!.... a co u reszty? co dobrego kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz bardziej się stresuję, staram się nie nastawiać, bo najdłuzszy cykl jaki miałam w tym roku był 32dniowy, więc niby ma czas. Choc owu obstawiałam na 11-12 dc tak wg śluzu, standarodow zawsze była w 15dc. Tak czy siak powinno już być po terminie @. Poza tym zero objawów, śluzu prawie nie ma, brzuch nie boli, czuję się normalnie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Beguś Ty już niedługo będziesz się wylegiwać na Krecie, ale masz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×