Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Meniu, to faktycznie duzy syncio! Ola ma 12,5 kilo :D a ma ponad 2 lata ;) Eulalio, i jak, znalezliscie cos? Brydzia, hop hop 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor no ja przecież o bliźnie ( nacięciu) cesarskiej myślałam, ze trzeba ją przemywać bo sie będzie mazać i ciągnąć i same kłopoty z tego potem, miałam ciecie wiec wiem:) Dziś test pokazał dwie krechy wciąż ale jedna jakby słabsza więc już chyba po owu, wczoraj staranka 2 razy!i nie wiem czy odpuścić M czy jeszcze próbować. Dziewczyny jak sie znów nie udało to aż się boje tego strachu co będę wtedy czułą i myślała, poczekamy teraz dwa tygodnie, mam nadzieję ze @ nie przyjdzie Iti ja w ciszy ściskam kciuki za ciebie Meniu co słychać Ciekawe jak Andzia nasza i maluszek!Andziu buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux i jak na nowych włościach??? Eulalio a jak u Was sprawy mieszkaniowe? U mnie M nie ma , więc korzystam, koleżanki, koledzy, imprezki :P Do niedzieli mam taki luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też niecierpliwie czekam na wieści od Andzi.. Co do mieszkania to wyjaśnie sie jutro bo rano idziemy oglądać jedno któe rokuje bardzo dobrze..Trzymajcie kciuki bo juz mam dość szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja również jestem ciekawa co słychać u Andzi świeżo co upieczonej mamusi :) Eulalio trzymam mocno kciuki :) Olu wierzę mocno że wam się tym razem uda :) Ituniu nie za dobrze masz tak sama w domciu :P a co się stało że M nie ma ??? Lux super że juz po przeprowadzce :) teraz będziecie mogli szykować pokoik dla syncia :) A u mnie wszystko dobrze :) w sumie dużo jest tłumaczenia jak było u lekarza więc w każdym razie Pani doktor przy okazji zrobiła mi cytologię a teraz czekam na wyniki. Jeśli chodzi o staranka to nie mozemy się zdecydować już na 100% ale również nie będziemy się zabezpieczać na siłę :) Co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) mieszka sie dobrze :) tak jakbym tu przebywałą juz dłuuugo ;) jakos od pierwszego dnia czuje sie tu jak u siebie :D do ostatniego mieszkanka przyzwyczajałam sie bardzo długo bo jakis rok, widac wiedziałam ze nie jest mi dane :P jest tu troche niedogodnosci, bo wsio sprzed 20 lat...ale nie to najwazniejsze :) za jakies 3 lata byc moze zaczniemy cos remontowac, teraz tylko zmieniamy, kupujemy rózne "pierdółki" na któe i tak majątek idzie :o Ola dzis spała pierwszy raz w swoim pokoiku na swoim nowym dorosłym łóżku :D i przespała całą noc bez marudzenia i przychodzenia do nas :D a u Andzi bosko :D mały rozkochał na zaboj rodziców w sobie :D dzis badz jutro chyba wychodza do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia111_80 bry bry meldujemy sie z domku juz we trojke... maly jest cudowny, siedze nad jego lozeczkiem i bucze ze szczescia Tak dwa slowka - w sobote w nocy dostalam silnego krwawienia, pogotowie, po pierwszej bylismy w szpitalu, skurcze, bol brzucha i nieustajace krwawienie >( stracilam 1,7 litra krwi) i decyzja o natychmiastowej operacji (operowala mnie polka Basia, super kobietka)... Niko urodzil sie 2.01, rowniuskie 3 kg i 48 cm - w 1 minucie 9 punktow, w piatej juz 10 mama zmeczona ale przeszczesliwa - tata zakochany w malym Mamy problemy z karmieniem piersia ale walcze, odciagam pokarm - co bedzie? zobacyzmy - glowy soboe nie urwe jak nie bede karmic piersia, najwazniejsze zeby maly przybieral na wadze a z waga roznie - jutro mamy kontrole wiec zobacyzmy czy maly przybiera - dokarmiamy sztucznym mleczkiem i ciagnie ladnie. dziekuje Wam wszytskim za ciplusie slowa do sklikania za jakis czas - chalupa zagracona, wszystko sie wala po podlodze ale co tam - damy rady podsylam fotki dla ciotek i kazdej z nas zycze tego doznania, doswiadczenia - tego uczucia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu, malenki jest cudowny!!strasznie sie ciesze waszym szczesciem!! moja emi tez wazyla rowne 3000gr- w ciazu pierwszych dni waga spadla do 2700. mleko mialam dopiero po 3 dniach ciaglego przystawiania i podlaczania sie w szpitalu pod laktator elektryczny. o dokarmianiu nie bylo mowy- taka tu filozofia. walcz o karmienie piersia bo to wygoda wielka i ogolnie piekne doswiadczenie.wiadomo ze nie za wszelka cene, ale trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, STO LAT! duzo usmiechu i samych słonecznych dni! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu Urodzinowe sto lat! Spełnienia wszystkich marzeń 🌻 Mieszkanko znaleźliśmy, za tydzien odbieramy klucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) eulalio, no to super!przeprowadzki samej w sobie nie zazdroszcze, a juz zwlaszcza przymusowej! pozdrawiam was wszystkie bardzo. mala spi to biore sie za kolejna czesc sprzatania po wczorajszej imprezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągam nas z otchłani Meniu co u Was? Andzia jak sobie radzicie z obsługą Nikosia Lux chyba Ci dobrze na nowych włociach u mnie luz blues, wybieram się na krótki urlop w przyszłym tygodniu to tak jakby ktoś za mną tęsknił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze, dobrze :P koczuje wiekszosc dni na kanapie :D bo nie dośc ze zimno strasznie, to i siły brak na chodzenie gdzies i kasy :P dzis tylko - 14 i śniezyca ;) za nami juz 5 nocek z sukcesem spaniowym Oli , tfu tfu! sama cała noc w swoim pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor tobie to dobrze, cieszę się że wasze lokum jest funkcjonalne no i własne!!:):), podeslij jakieś fotki:) Iti miłego wypoczynku!!! wracaj szczęśliwa i wypoczęta, a jak @ nadeszła? U mnie dziś 24dc, oj jak mnie kusi test ciążowy, ale jeszcze chyba zbyt wcześnie. Miałam dzis koszmarny dzień w pracy i padam ze zmęczenia dobrej nocki! a Andzia to pewnie zajęta młoda mamusia która sie cieszy swoim szczesciem i tak trzymać!!!!! chociaż Andizu jeśli znajdziesz krótk~ą chwilkę odezwij się!!! małutki jest prześliczny:):):):):) az sie poryczałam jak zobaczyłam cię na zdjęciu na łózku szpitalnym, wiedziałam ze doczekasz swojego chłopczyka kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) ja mam teraz tydzień wolnego bo dzisiaj przylatuje rodzinka:) Andziu buziaki dla was 👄👄👄 Luxorku super że juz na swoim :) I jeszcze raz proszę bardzo abyś przesłała mi linka do zdjątek swoich :) Olu poczekaj jeszcze n atestowanie a kiedy masz planowo @ dostać ??? Brydziu po zdjęciach widzę że śliczny Emilka ma pokoik :) wyslij więcej zdjątek :) Eulalio cieszę się bardzo że znaleźliście mieszkanko :) A u nas kolejne ząbki dwie górne jedynki wyszły i widzę że już górne 2 się pchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) a wybywam po śniegu pochodzić :) mam też małą sprawę do załatwienia, więc urlopik wzięłam a i cieplej jakby się zrobiło :) Olka a pewnie że @ przyszła, ja tam się jej spodziewałam, dziś mam 4 dc a za Ciebie kciuki trzymam Lux widzę, ze pokoik przypadł małej do gustu, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test rano, wydawało mi się ze idzę cień drugiej krechy, potem stwierdziłam ze chyba bardzo chciałam ją widzieć i ze po prostu nie ma co się nakręcać, po powrocie z pracy raz jeszcze spojrzałam i ta druga kreska jest wyraźniejsza, ale mam dziś 24 dc nie ma sie co nakręcać bo pewnie @ przyjdzie i nici z ciaży, ale nadzieja jest zawsze...ach gdyby tak za tydzień zobaczyć dwie tłuste krechy to juz by człowiek nic od zycia nie chciał. Te testy kupiłam na allegro i nie ma do nich instrukcji wiec nie wiem kiedy sie odczytuje wynik, ach....pewnie i tak nic z tego, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Meniu, jasne, dzis Ci posle ;) Brydziu, wlasnie, ja tez auwazyłam piękny pokoik :D zapewne Emi nie chce z niego wychodzic! nasz to sie umywa :P tylko firanka dziecieca :D Iti, jak chcesz pochodzic po sniegu to zapraszam do mnie :P przed klatka po kolana :D uziemiona jestem a tak mi sie chce na zakupy skoczyc... dzis M. wreszcie wraca do pracy po urlopie ;) Olka, kurcze...nie wiem co Ci napisac...nie chce Cie nakrecac, bo to nic dobrego, ja kiedys zrobilam dzien przed @ i tez byla jasna kreska a sie okazało ze lipa... potem zawsze robiłam conajmniej 3 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka w rezultacie czekasz dalej, a ja trzymam kciuki a jak się nie uda, to się nie załamuj bo ja dopiero wtedy mega doła złapię Andziu napisz w wolnej chwili jak Nikoś i jak sobie radzicie? Lux pogoda jest fajna, mrozek mniejszy, przyjemna ta zima, mi się naprawdę podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zima tegoroczna bardzo sie podoba :D od kilku lat wreszcie wiadomo jaka to pora roku... i tak powinno byc zawsze! pomimo ych niedogodnien :) a Andzia i Niko pewnie ucza sie siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux toteż dlatego sie nie nakręcam, czekam ze @ nie przyjdzie a jak przyjdzie to trzeba sie starać dalej,........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze to napisałas :) bo myslałam ze masz inne podejscie... ech...te czekanie jest okropne , ale musisz przetrwac ❤️ trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja mam dosyc juz tej zimy, srednio co drugi dzis sniezy u nas w poziomie, nie ma jak wyjsc na dluzej. ja juz marze o wiosnie!!!!!!!!!!!!! ola, trzymam kciuki. moim zdaniem szansa jest bardzo duza ze sie udalo. pokoik emilki jest jedynym pokojem, ktory jest juz gotowy, za wyjatkiem okien, nie znalazlam jeszcze odpowiednich zaslon...poza tym gotowa jest tylko lazienka. reszta tylko w mojej glowie;) jutro cykne jakies fotki, to wysle tym ktore chcialy. emilka nie bardzo docenia swoje krolestwo, chyba ze siedze tam razem z nia. poza tym jestesmy na etapie bardzo bolesnego przebijania sie czworek, meczy sie mala strasznie. wczoraj pol nocy mi wyla, lecimy na paracetamolu. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaku dzięki za pocieszenie ale raczej to fałszywy alarm, czekam na @ bo brzuch pobolewa, wiec to kwestia dni, zaczynam mieć tego momentami dość, ale co tam, i tak za jakieś kilka dni będziemy sie starać znów Luksor a ty te pół roku co się staraliście to z testami owu? napisz proszę, bo tam pisze na ulotce ze zdrowa kobieta powinna po 2-3 miesiącach z testami owu zajść w ciążę i mnie ciekawi czy ta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Brydziu, ja tez chce zobaczyc Wasze królestwo! :D moja Ola tez sama nie bardzo chce siedziec u sieie w pokoju, chyba ze w nocy :P Olka, nie, bez testów...w sierpniu sie udało, i powiem Ci ze od poczatku tamtego cyklu jakos podswiadomie czułam ze to bedzie teraz :) to dziwne, ale przemawiałam do plemników i krzyczałam do nich ze tym razem je wypuszcze dopiero jak zrobią swoje :D teraz sie z tego smieje :) to był chyba taki przełomowy cykl, wierzyłam ze kiedys sie uda, ale tez nauczyłam sie godnie przyjmowac każda miesiaczke...było smutno, ale nie załamywałam sie, wiedziałąm ze prędzej czy pozniej ustrzelimy jajo ;) wiesz co, ja tam nie biore do siebie tego co piszą na testach czy w internecie...kazda kobieta jest inna, i na to czy sie w danym cyklu zajdzie w ciąze wpływ ma wiele różnych czynników, i to ze testy przez 3 miechy pokaza owu nie gwarantuje zajscia nawet bardzo zdrowej kobiecie ❤️ zaskoczy Cie jajeczko, zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam kilka fotek chaty, kto nie dostal a chce dostac- meldowac!;) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry bry:) sie melduje kochane, wybaczcie za milczenie ale wiecie jak to jest... jeszcze do niedawna totalny sajgon w domciu - odciaganie pokarmu co 3-4 godz, karmienie malego, potem mycie parzenie tegio wszystkiego, usypianie, kapanie i od nowa odciaganie itp... od 2 dni maly ciagnie cyca tyle ze przez taka nakladke ale moze i bez tego zechce niedlugo. Slodziak z niego niesamowity :D w dzien spij jak aniolek ale w nocy troche do wiwatu nam daje i nie wiem czy go cos meczy czy nocny marek z niego bo nie placze tylko wierci sie i kreci - dalismy mu nawet butle bo myslelismy ze moze nie dojada ale nie chce. pieknie jest - co tu duzo mowic - pieknie i cudownie i kazdej z nas takiego szczescia zycze ❤️... brydziuchna ja tez poprosze foteczki:) OLKA - znajdzie sie to jajo ;) upolujecie je:) itus - hiiii obsluga Nikosia calkiem calkiem - kupkowanie, jedzonko, spanie choc juz taki fajny jest, patrzy tymi slipkami i usmieszki takie strzela .... calowac Was wszystkie mocno i do zklikania dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksor w ogóle bym sie nie przejmowała gdyby nie to cholerne zapalenie przydatków wtedy, teraz myślę ze sie juz nigdy nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×