Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxorku a powiedz mi czy Ola już coś mówi że będzie miała braciszka ,czy jeszcze jest za mała ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) Menia, tak mówi, pokazuje, przytula sie i całuje brzuszek :D jest cuuudna! wiem ze to moja córcia i moze jestem mało obiektywna :P ale mam wrazenie ze mimo dopiero 2 latek wszystko super rozumie :) i opowiada co bedzie z dzidzia robic, mówi ze dzidzia bedzie piła mleczko z cyca a ona z butelki i takie tam ;) co do butów to troche nie w moim stylu ;) ja tez chyba musze poszukac jakichs na wiosne bo ni mam :P podczas pakowania przed przeprowadzka wyrzuciłam sporo :D Olka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux witaj ranny ptaszku :) ja miałam weekend leniwy z książką w łapce :) czytałam Larssona - wciąga na maksa :) poza tym luz blues, M gotował, w sobotę tylko razem pichciliśmy wczoraj była ładna pogoda, a dziś u nas mróz, mgła i średnio przyjemnie no i spałam 5,5godz bo czytałam ;) Meniu ja gustuję w klasycznych bucikach :) M mi własnie zakupił super czółenka :) z wyprzedzeniem na dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Ja właśnie szykuje obiad bo z m mamy wolne dzisiaj a potem do znajomych idziemy :) Dzisiaj mały spał z nami do 8.30 :D szok normalnie!!!! :) Luxorku to musi być wspaniałe uczucie jak Olunia tak mówi do brzuszka i :) kochana:) Ituniu to miłe ze strony twojego m że kupił ci te buciki :) Ja jednak raczej kupię te pierwsze buty tylko muszę zobaczyć jak noga bedzie w nich leżeć :) a co mi tam :P :D A gdzie reszta kobitek ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odkopuję nas odrobinkę ;) Olka jak samopoczucie? skończyłam wczoraj czytać Larssona - 1 część ;) jeszcze dwie czekają, ale muszę sobie zrobić przerwę taka np do weekendu a do tego czasu może wyjdę na prostą ze "Zwierciadłem" bo leży i czeka na przeczytanie w piątek mam urlop, umówiłam się na hennę rzęś i na wizytę do endokrynologa, w związku z czym jutro idę na krew :( ale co zrobić, jak mus to mus a wczoraj byłam na spa manicure + french - super wygląda, ciekawe jak długo będzie taki ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello'' ja zdycham, w przenosni i dosłownie... zwaliło mnie z nóg choróbsko i od dzis biore antybiotyk :( prawie w nocy nie spałam... Iti, ja byłam kilka dni temu na pobieraniu...i całe szczescie trafiłam na moja ulubiona pielegniarke :P nigdy nie wiem kiedy sie wkuwa, tak super to robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku zdrówka życzę :) ja coś kaszel mam :( poza tym jadę dziś do Makro po zakupy głównie alkocholowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti samopoczucie świetne, jakby @ miała w ogóle nie nadejść, brzuch nie boli w ogóle, wiec czekam ze nie nadejdzie, dzis mam 25 dc...... nie nastawiam sie, nie myślę (przynajmniej staram się:) ), zobaczymy co będzie, do 4-5 dni będzie wiadomo, dam znać!!! Iti a u Ciebie jaki jest problem z ciążą ? te hormony tarczycy? bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć, bo to hsg chyba Ci dobrze wyszło prawda? no w każdym razie ja ciągle wierzę ze uda wam sie naturalnie, no i kciuki trzymam:) Luksorek to kuruj sie biedaczku! ciagle cos człowieka w tym zyciu dopada, wygrzewaj i odpoczywaj, MEniu a jak twoja @, jest juz? i jak test? nadal negatywny? Dziewczyny jak tylko pomyśle ze wkrótce powieje wiosna to mam w sercu nowe nadzieje i marzenia, bedzie cudownie jak tylko pojawi sie zielona trawka i drzewa zakwitną w moim ogrodzie i zeby w brzuszku też cos wykiełkowało to bym była szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho?????????????????? odezwijcie się co u was, pewnie tak świetnie weekendujecie że az nikomu się nie chce zajrzeć, ja tez bym juz chciała następny weekend:):) u mnie nic, 28dc dziś się kończy, @ na razie nie ma ale najpewniej przylezie jutro lub we wtorek uff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzymam kciuki aby @ nie przyszła u mnie @ się skończyła wczoraj, także kolejny cykl, już nawety nie liczę który :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Olu trzymam mocno kciuki za 2 kreseczki :) Ituniu i wybrałaś jakiś płaszczyk ??? Luxorku jak zdrówko?? I daj znać jak było u gina :) Andziu mi to już brak słów Aby opisać Nikosia :) Jest przekochany :D I dziękuję za foteczki :) U nas bez zmian wszystko oki :) @ nadal brak ale już się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu kupiłam taki z linku powyżej kolor szary chciałam czerwoniutki ale ten tu mi sie nie podoba, za jasny, wolałabym taką krwistą czerwień no i będzie szary, bardziej uniwersalny i do wielu rzeczy pasuje czarny mam taki do kolan na zimę, więc nie chciałam drugiego czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu śliczny jest ten płaszczyk:) bardzo podoba mi się ten krój :) i i nawet każdy kolor mi się podoba :) I nie jest drogi :) Czekam na fotki w tym płaszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ilez można czekać, 29 dc @nadal brak, jutro przylezie, mam już dość, niech przyłazi już jeśli ma przyleźć i juz albo niech znika gdzie pieprz rośnie!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo :) Itus, płaszczyk słodziutki :) tez chetnie bym sobie taki sprawila tylko chyba rozmiar 5XXL :D Kochane co ja bym dała za wasze szczescia...❤️ Olka, trzymamy kciuki! 👄 Nikos boooski!! a Menia nam wciaż kwitnie :D a ja wczoraj miałam chwile grozy...małej grozy....:( wieczorem takie skurcze mnie złapały ze juz sie widziałam na porodówce...nie były mocne jak podczas porodu, ale dokuczliwe nieco , dopiero po 2 nospach jako tako odpusciło... to chyba ostrzezenie zebym sfolgowała troche :/ jutro wizyta to sie dowiem czy cos mi sie tam zaczeło... i wreszcie moze wybierzemy imie dla naszego stworka :D aaaa, byłam wczoraj w 2 przedszkolach na naszym osiedlu do kwestionariusze do przyjecia :) i Pani dyrektor w jednym z nich odrazu mi powiedziała ze szanse minimalne i zeby sie nie nastawiac :D bo w tym roku w kazdym przedszkolu musza zrobic wiecej miejsc dla 6 latkow a tym samym mniejszyc liczbe 3 latków , wiec bedzie jeszcze gorzej niz w poprzednich latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to się przestraszyłaś nieźle , co ??? Ale dobrze że po Nospie ustały skurcze :) Widać że maluszkowi spieszy się na świat :) Luxorku a co miałaś na myśli z tym kwitnięciem ??? :P :D No i trzymam mocno kciuki aby znalazło się miejsce dla Oli w przedszkolu :) I daj znać kogo tam w brzuszku trzymasz ??? :) Iti a ty gdzie się podziewasz??? Olu daj znać jak z @ ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 30 dc @ nie ma jeszcze i nic jej nie zapowiada, ciekawe...., moze jutro przylezie, mam zamiast niej śluz i co chwila mi sie wydaje ze juz przyszła a tu tylko mokro od śluzu, czekam wiec nadal....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nie nastawiam bo jak zwykle nie wytrzymałam i zrobilam test w 26 dc były dwie kreski (ta druga słabiutka) a w 28 już tylko jedna, o ile można wierzyć tym testom z allegro, ale ponieważ przesunęła mi się owu to i moze @ przylezie troszkę później, choć od kilku lat nie zdażyła mi się przerwa dłuższa niz 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja obstawiam że porządnie trafiliście w jajo :P :D Może zrób normalny test z apteki albo bete ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj weny nie miałam Olka trzymam kciuki, może jednak się udało Lux z przedszkolami ciężka sprawa teraz wszędzie, u nas co roku ok 1000 dzieci nie dostaje się :( takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie machina ruszyła spłaciłam dziś kartę kredytową, wniosek o wypowiedzenie umowy przygotowany, dzis wyslę do banku na jutro umówiony agent z biura nieruchomości na obgadanie szczegółów, podpisanie ewent z nimi umowy jak się dogadamy co do warunków, no i nasze wystawiamy do sprzedaży i oglądamy coś do kupna, mamy jakieś trzy mieszkanka na oku z tego biura jeszcze jedno pismo do banku musze wysmarować i powiedzmy ze wszystkie wstępne sprawy będą załatwione No i w związku z powyższym czeka mnei dziś sprzątanie mieszkanka, pochowanie gratów, bo wiadomo im mniej na wierzchu tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przylazła dziś @ !!!! w 31 dc, masakra, myślałam ze będę załamana ale nie jestem czekam na kolejną owu, ale już mnie to meczy, bo to czekanie jest najgorsze ze wszystkiego, dłuży sie i ciągnie :( to tyle u mnie, juz mi sie momentami odechciewa tych staranek, chyba za bardzo bym chciała być w ciaży, może sobie odpuszczę ten cykl, nie wiem, mam mieszane uczucia, dziękuję ze trzymałyście za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka ale wg mnie zaskoczyło, skoro test ciążowy pokazał Ci 2 kreski, widocznie była to biochemiczna, często się zdarzają takie ciąże i wiele kobiet nawet o nich nie wie a dla Ciebie to informacja, że jajaowód masz drożny Słonko może załapiemy sie na grudniowe dzieci :) będziemy miały prezent na gwiazdkę Wczoraj pucowanie miszkania, chowania pierdółek, zmachałam się jak głupia. Za to potem otworzyliśmy z M winko i spędzilismy miły wieczór Lux miałas wczoraj wizytę??? poprosimy o relacje A płaszczyk przyszedł - super jest, bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D a wiec tak... ptaszek nie odleciał i ma sie dobrze, jest ogromny :P wazy juz bagatela 1950 kg ! jestem w szoku! co to bedzie za 2 miechy...na pierwszy rzut oka zdrowy :) mam brac nospe 2 razy dziennie i lezec...taaaaaaaaa....... :P brzuch wciaz twardy i bolacy i nie powinien byc taki :o ale lekarz powiedzial iz byc moze winny jest tu stan zapalny organizmu...wciaż kaszle :o gdyby znów bolesne skurcze mnie złapały jak w poniedziałek lepiej sie zgłosic do szpitala zeby czegos nie przeoczyc termin z usg na 26 kwietnia :D Olka, trzymam kciuki!!! Iti, napewno super w nim wyglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux czyli płeć potwierdzona zostaje kwestia imienia, ale pewnie nadal to temat tabu co do płaszczyka jak strzelę sobie fotkę na spcerze to Wam podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITI jak zmrozona czytałam co napisałaś, jeśli masz racje to dla mnie to ejst rewelacyjna wiadomość, już tak dwa razy było z tymi dwoma kreskami, juz nie bedę testowała dopóki sie nie spóźni @, kochana cudownie y było miec taaaaaki prezent na świeta, wieć trzymam za nas obie kciuki:)):):):):)dziękuję ci kochana za to co napisałaś, to mi dało siłę!!!!!!!!!!!!!!! bedzie dobrze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×