Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no to Twoja córka to mały śpioszek :) ale przynajmniej mamusia ma trochę czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja tylko na chwilę , wczoraj w pracy musiałam się czymś zatruć bo pod wieczór zaczęło mnie mdlić i biegunke miałam w nocy sie wszystko rozkręciło :( leciało ze mnie jak cholera a jak na złość wczoraj zakupiłam test i w nocy również dostałam @ ale się cieszę bo w końcu po tak długim czasie organizm troche dojdzie siebie. Jestem na w pół żywa. Buźka dziewczynki i sorrki że tyko o sobie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu trzymaj się Ja od jutra sama w pracy przez 1,5tyg więc czeka mnie niezły sajgonik, pewnie będę padać na pyszczek po powrocie do domu Kawa mi się kończy, czas na małe co nie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, ojejku :( to Cie dopadło... wracaj szybko do sił! ❤️ Iti taaaaaaaaa spioszek :P w dzien spi, ale za to rano pobudka dzien w dzien 5:50 :D no ale to mnie nie odstrasza, niedługo bede wstawac po kilkanascie razy, albo wcale nie bede sie kładła :P cos mi dzis zle :o ja chce wiosne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 🌻 🌻 🌻 Zdrowia, miłości i spełnienia marzeń Jak dobrze ze juz piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jak po ogień tylko złozyc życzenia, bow pracy jakaś masakra, wczoraj nadgodziny robiłam Luxorku wszystkiego dobrego, szybkiego porodu, pogody ducha i dużo ciepła na serduchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, trochę udało mi się prześledzić wasze forum staraniowe i muszę powiedzieć, że tak długo pisać to mega wyczyn! :) I że tylu z was udało się wreszcie zajść w ciążę! :) Niektórym 2 razy!!! Super. Ja jestem na kafe od ponad roku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3748343 Jestem szóstą z kolei forumowiczką, której się udało wreszcie!!! :) Jak któraś z was ma ochotę to zapraszam również do nas na kafe (tez na kafeterii) albo na mojego bloga, którego prowadzę odkąd dowiedziałam się o mojej ciąży :) www.pierwszaciaza.blog.onet.pl Buziaki! Pozdrawiam Katarina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku kochany 100 Lat :) 👄🌻🌻🌻 I ja również życzę ci łatwego i szybkiego porodu , pociechy z maluszków i męża , dużo cierpliwości, zdrówka i czego sobie tylko zapragniesz kochana 👄 Ja się już lepiej czuję, weekend mam wolny i właśnie nie dawno wróciłam z pracy.@ się nie źle rozkręciła i cieszę się z niej jak głupia :) Ituniu ja wczoraj też zostałam dłużej w pracy bo roboty kupa ale dzisiaj już się nie dałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarina , miło że podczytujesz nasz topik :) Ituniu dziękuję za zdjątko ale mam nadzieję że to nie koniec :P czekam na zdjęcie w bucikach i płaszczyku laseczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina gratuluje z okazji zajścia ciąży i nawet podoba mi się twój blog :) Teraz z mężem staramy się o drugie więc skorzystam z miłą chęcią z blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorek wszystkiego co najlepsze, łatwego porodu, zdrowych obu dzieciaczków i co tylko jeszcze zapragniesz!!!!!!!!:)::)):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane Wam bardzo!!! 👄 :) Itus, ale lacha z Ciebie ;) no no... Andzia, zdjecia boooskie, jak zawsze :D Niko juz taaaki duuuuuzzzzzzzyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłąm 6 okien, podłogi, meblr , kurze 3 prania, łazienka na błysk, kuchnia na błysk, posciel zmieniona, wyodkurzane, i padam na pysk i jeszcze dania na 4 obiady do zamrożenia i obiad na dzis i jutro:):) tak mnie wzięło :) na porządki, i przed świętami będę się wylegiwać, ogarne z grubsza i gotowe, póki co zmykam spać, miłej niedzieli i wypoczynku, ach aAndziu /Nikoś śliczny i ju bardzo podrósł, a ty jaka sliczna!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję, że żyję zawalona w pracy, bo nadal sama na stanowisku poza tym nic ciekawego jak będę miała chwilę to dłużej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zakatarzona :( leci mi z nosa od wczoraj :( w pracy bez zmian, no poza jedną - szef wrócił z urlopu :( zmykam w papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ituniu kuruj się kobietko :( Ta pogoda jest teraz zdradliwa, ja Victora doleczyć nie mogę bo ciągle katar wraca i dzisiaj ma temp. nawet w nocy znowu budził się i płakał. Dzisiaj mam wolne i jutro więc o tyle dobrze, ale znowu pogoda paskudna bo pada ciągle :( Luxorku jak się czujesz??? Jak Oli zdrówko ??? Andziu promieniejesz kochana :) A Nikoś ile już włosków ma :)Słodziutki :) Olu co słychać u was , jak Łukaszek ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już zdrowa za to @ się wczoraj przyplątała, zupełnie nie wiem po co zmęczona jestem tym tygodniem, pracy full, dobrze że weekend. Z rana jutro chatę ogarnę, bo ktoś ma przyjść oglądać to muszę odkurzyć bo moje cudo sierść zmienia i teraz co drugi dzień odkurzacz w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu nic u nas, @ przyszła tak wcześnie ze się wystraszyłam cykl miałam 21 dniowy!!!!! najkrótszy w moim życiu, póki co nie wierzę ze uda mi się zajśc w ciążę, mam straszne stresy w pracy i w ogóle to bym sie najchętniej zwolniła gdyby nie to ze M jest na wychowawczym i to ja utrzymuje finansowo rodzinę, złapałam doła i się meczę.... was wszystkie pozdrawiam i życzę kazdej z was miłej i pełnej wypoczynku niedzieli! a Łukaszek kaszle od kilku dni wieczorem, mam nadzieje ze sie to nie rozwinie w jakąś paskudę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) u mnie nostalgicznie i bez zmian wiekszych :) kazdy dzien taki sam i leci szybko...jakos czasu mi brak na wsio :P wymyslilismy sobie ze jednak wymieniamy okna :D i za jakies 2-3 tygodnie bedzie w chałupie wielka rewolucja,wrrrrrrrr... mam nadzieje tylko ze zdazymy ;) znowu choroba mnie dopadła, juz wychodze na prosta, tym razem obyło sie bez antybiotyku buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja donosze iż jestem po wizycie :) gin szyjki nie mógł recznie wyczuc :P wiec było usg... na 4 cm długa, ale mały na nią mocno napiera i ma juz 2700kg ;) lekarz stwierdził ze do konca kwietnia nie dotrzymam :D sie okaze! zaraz pralke nastawiam z ubrankami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor a na ile ma byc długa ta szyjka? pytam bo nie wiem, ale ci zleciało, jeszcze chwilka a juz bedziesz tulic maleństwo!!!!, kochana ciesz sie swoim szczęsciem, a my tu wszytskie bedziemy trzymać kciuki za ciebie Meniu u mnie po staremu, ach co wam bede smucić, trzeba sie cieszyc nadchodzącymi swiętami, wreszcie można będzie troszkę odpocząć, acha lux poslij jakieś swoje aktualne fotki!!!! z brzuszkiem w roli głównej oczywiscie umnie 8 dc, strzelamy, ale co z tego bedzie zobaczymy trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masakra w pracy czasu brak, zmęczona na maxa przychodzę z M kiepsko, jakoś tak dziwnie jest no i chyba chatę sprzedajemy odezwę się jak odpocznę wczoraj byłam na imprezie, o 2 w nocy wróciłam, więc dziś ledwo zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti u mnie to samo, nie wyrabiam z niczym w pracy, musiałabym tam chyba nocować, odpocznij i wyspij sie przez swieta, my w domu tylko jeden dzień pojedziemy do teściów na obiad, :) acha Iti śliczny masz suwaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux super, że z maluszkiem wszystko ok jejku jak ten czas leci, poród już tuż tuż Olka to trzymam kciuki ja mam kryzys z M, starania o malucha chyba w kąt odłożę, zresztą z taką częstotliwościa jak nasza to w ogóle nie ma co liczyć jak ktoś chce to niech poczyta na sąsiednim wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :) Przepraszam że was zaniedbuję :( Ale i ja mam nawał pracy , zostaję teraz dłużej, potem biegiem po zakupy i do domu bo m do pracy i tak sie ciągle mijamy :( Teraz awansował to już w ogóle mało jest w domu bo pracy kupa :( Dobrze że 8 kwietnia Victor ma roczek to m będzie miał 2 dni wolne a gdy by nie to to w ogóle najchętniej by nie brał wolnego :( Nawet starania poszły w dal :( Jak dobrze pójdzie to od 10 kwietnia zacznę chodzić do szkoły angielskiego się podszkolić, więc kolejne zajęcie . W maju natomiast zamierzamy jechać do Londynu bo dostałam 2 nocki w prezencie w obojętnie jakim hotelu z naszej sieci z okazji przepracowanych 2 lat.Zobaczymy czy to wszystko wypali. Mały przeszedł 3-dniówkę wysypka mu już schodzi. I już chodzi gdzie popadnie wszędzie bez podtrzymywania się . Luxorku jestem w szoku jak ten czas leci :) już nie długo będziemy oglądać zdjęcia waszego syncia :) Ituniu to chyba u każdego nadchodzą takie dni , ale i u was wyjdzie słonko :) i trzymam mocno kciuki za sprzedaż mieszkanka i kupna nowego :) Olu wysłała byś parę fotek Łukaszka :) Jestem ciekawa jak smyk wygląda :) I odpocznijcie w święta :) My świąt nie będziemy obchodzić bo pracujemy więc problem z głowy. Buziaki kochane i sorrki że tak na szybko :( Kocham was :) ❤️❤️❤️👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) ano zlecialo, zlecialo :D sama jestem w szoku! teraz tylko doczekac do wymiany okien i moge ruszac na porodówke :) jeszcze dzis pakuje torbe, zeby miec spokojną głowe ;) wiecie co, ja tam do siebie nie biore tego co lekarz mówił :D nie chce teraz codzinnie wyczekiwac czy to juz czy nie...poprostu kiedys mnie złapie i juz :D choc powiem ze ostatnio czuje ze cos sie juz dzieje...nie zapeszając... Wesołych Świąt i smacznego jajeczka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Świąt Dziewczynki!! Luxorku trzymam kciuki za łatwe i bezbolesne rozwiązanie! Nie duże maleństwo póki co a najważniejsze ze zdrowe :) Meniu Victorek juz ma roczek? Jak tez czas leci... sciskam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zyczę wam spokojnych swiat i duzo wypoczynku, u nas kolejne staranka bo właśnie zbliża się owu, Ucztujcie i zajadajcie, ja dzis sie objadłam wiec jutro muszę przystopować, :), mały spi wiec pedzę do wanny:) a cha Luksorku mój mały dwa dni przed porodem miał na usg wagę 2800, a tu wyszło mu 3250!!! wiec ta waga to tak na oko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×