Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

to smacznego :) ja juz po kolacji...ale wciaż mnie coś ciągnie żołądek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzien zwolnienia, potem do roboty. niestety bedac na zwolnieniu zarabiam mniej, bo odpadaja wszelkie premie. a tutaj to co potem bede przez rok dostawac na maciezynskim liczone jest ze sredniej netto za ostatni rok (dostaje sie 70procent). no wiec musze sie troche wziasc w garsc. jak bedzie trzeba to na zwolnieniu bede, ale jak nie to bede pracowac. choc obecnie po 21 czuje sie fatalie, wlasnie wtedy mnie mdlosci dopadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo , to faktycznie nizbyt ciekawie z ta kaską... ale Brydziu, nie pracuj na siłę :) gdy tylko gorzej sie poczujesz to bierz wolne :) a i pieniądze sie znajda jak trezba bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie ze najwazniejsze jest zdrowie. ale o ile lekarka uzna juz moja ciaze za stabilna to w sumie praca bedzie mila odmiana;) na jakis czas....:P:P:P martwi mnie ta moja infekcia, kurcze to ponoc przy antybiotykach w ciazy normalne. lecze sie jogurte ale nic nie pomaga, obawiams sie ze znowu bez lekow sie nie obejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide legnac przed telewizorkiem, bo juz sie zaczyna standardowe wieczorne niedomaganie;) milego wieczorku Luxorku i inne kobietki rowniez 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lec do lekarza , ino szybko, bo to chyba teraz ignorowac nie powinnas takich rzeczy ..napewno lek szybko załagodzi i wytepi zaraze ;) buziak🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki wczoraj to była masakra na kafe, cały dzień nie można było wejść :( u mnie już po @, wyjątkowo i chyba pierwszy raz w życiu trwała tylko 3 dni. Z moim facetem mamy kryzys, przedwczoraj nawet usłyszałam, że skoro nie udaje nam się zajść w ciąże to może czas się rozstać. Wyobrażacie sobie, faceci są okropni czasami. Usłyszałam jeszcze, że jak dostaję @ to tylko jemu jest przykro a mi nie :( Szczerze to mam pomału dosyć. Czemu faceci bywają czasami tacy nieczuli i okropni. Ech jutro mam urlopik to sobie w domku odpocznę. Pogoda piękna, może jakąś wycieczkę rowerową sobie zafunduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! :D Ituniu, faceci to bezduszne i bez serc kreatury!! oni są poprostu z innej planety!!😠 potrafią nam kobietom czułym i nadwrażliwym zrobić czasem ogromną przykrosć...:( ale kurcze oni sa tak gruboskórni,że nawet nie zdaja sobie sprawy ,że niektóre słowa, choc małe , ranią nas okropnie...ach, to tylko faceci...:P i nie ma co przez nich nerwów tracic! ;) nie warto :) uśmiechnij sie Kochana, jutro bedzie lepiej :)❤️ buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Lucxorku wiem, wiem wczoraj nawet przynióśł mi róże na przeprosiny wiem, ze będzie dobrze, to tylko taki kryzys chwilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D:D iti, coz ja ci moge kochana jeszcze powiedziec, kazdy ma czasami gorszy dzien, niestety wypowiedzianych slow nie mozna cofnac. ja bym tu nie generalizowala, ze to faceci tacy bezduszni, bo my kobietki tez dobrze potrafimy ukluc tam gdzie boli... ale fajnie ze przeprosil, dowiedzialas sie przy okazji dlaczego tak mysli??o ile nie bylo to tylko w afekcie oczywiscie ja przespalam dzies 11 godzin. bylam juz rano w szkole jazdy na teorii, kurcze pomalu musze to wszystk przyspieszyc, nie bede przeciez w dziewiatym miesiacu egzaminu zdawala... zaszlam po drodze do lekarza. miala szczescie ze akurat wyszla z gabinetu. dala mi recepte na lek , tylko kurcze na ulotce jest napisane zeby w pierwszych 3 miesiacach ciazy nie uzywac :(:( no ale obawiam sie ze musze. bylam tez w sklepie, nakupowalam cala mase zdrowych rzeczy, teraz bede wcinac :D:D milego dnia zabcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia teraz mi mówi, że on tak nie myśli, wtedy się kłóciliśmy i bardziej to powiedział, żeby mnie zdołować, wkurzyć, w sumie chyba taki był cel. Na dodatek było to paru piwkach, więc łatwiej mu przyszło. W każdym bądź razie zabolało, rozryczalam się na maksa, od 2 dni było między nami ciężko i jakoś dawałam sobie radę, jakoś się nie rozkleiłam, a wtedy pękłam jak bańka mydlana. Miałam taki atak, że nie mogłam oddychać. Na szczęście udało mi się uspokoić. A teraz jest ok, wczoraj pogadaliśmy już tak bez emocji, i tu nie chodzi o dziecko, ale też o innych sprawach i się prostuje. Chyba w każdym związku są takie kryzysy czasami choć życzę wszystkim ich jak najmniej. Dobrze, że pracy full, to też dalo mi ochłonąć i nie myśleć. Brydziu dbaj o siebie, Luxorku, OLka, Eulalia także. Zajrzę dopiero w poniedziałek, miłego weekendu. Mnie długi weekend nie dotyczy także będę z Wami w przyszłym tygodniu. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrócilam wlasnie z wizyty u lekarza podczas której to wizyty nie udalo mi sie zobaczyc lekarza 😠 Okazalo sie bowiem ze wizyta byla jedynie w celu zarejestrowania mnie do przychodni, na wizyte lekarska mam sie umówic dzwoniac w poniedzialek 😡 Czyli nadal moja kochana ciaza nie jest potwierdzona przez lekarza... wiem przynajmniej ze cisnienie mam dobre bo mi zmierzyli... :-O I tyle informacji zdrowotnych... bega juz wkrótce sobota..pewnie sie nie mozesz doczekac wizyty u pani doktor:-) pozdrawiam i ide obiadek pichcic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej eulalio...a nie moge, nie moge kochana!!!tak bardzo bym chciala juz rozpoczac ten cykl staran, tak bardzo!!!! juz mi tego brakuje...tymczasem czekam soboty i @...niech juz sobie zaraz po wizycie przylazi a potem juz za pare dni staranka....mam taka nadzieje!!! trzymajcie za mnie kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega trzymamy trzymamy mocno kciuki!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) kobitki jeszcze tylko jutro i wreszcie wolny weekend, jak fajnie, wczoraj sie trochę zmeczyłąm i zaczął mnie boleć brzuch, i sie wystraszyłam strasznie że coś maleństwu zaszkodziłam, teraz chodzę jak na szpilkach i uważam na siebie jak mogę, naszczęscie wszystko ok ale strachu sie najadłam jak niewiem co!!! jutro idę do gina potem gnam do pracy, mam nadzieje ze wszystko w porządku będzie, moze uda mi sie jutro wcześniej z pracy wyjsć bo chciałabym pojechać na zakupy z M. i wogóle, a w sobotę czeka mnie niemiłe spotkanie z teściami wiec uff... już sie psychicznie na to przygotowywuję pozdrawiam gorąco, idę na ogród troszkę na powietrzu posiedzieć zajrzę pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. :) Ja wjestem w trakcie pakowania tyle mamy tych rzeczy że niewiem jak my się doczołgamy, ale na szczęście teściu nas zawiezie . To niemusze sie martwić. Ale martwi mnie inna sprawa bo licząc od pierwszego dnia @ to jest 18 dzień a mnie juz pobolewają piersi , boli mnie brzuch jak bym miała dostać lada chwila @. Niewiem czy to normalne, a do tego mam swoje humorki, ale jak dostane @ na majówce to bede wściekła bo bede się tylko meczyć. Ale mam nadzieję że tak się niestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżamy nad ranem jutro o 5.00. Teraz niewiem naco mam liczyc co do @. Może kturaś wie z kobitek , bo ja się już pogubiłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu a moze brzuszek boli na owulacje?? Udanej majówki, odpoczywajcie ile wlezie!! Olka jak tez sie weekendu doczekac nie moge. Dzis brzuch bolal strasznie mocno, zwlaszcza jak glodna bylam w pracy...dzidzia sie zlosci ze mamusia jesc nie daje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Eulalio. :) Bo juz niewiem z jakiego innego powodu tak się dzieje. Bo nawet niewiem kiedy mam mieć owulacje. A jaki jest śluz w trakcie owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, ale jakże cudnym :D aż szkoda spac sie kłasć ;) paszcza juz sie nie zamyka... choć godzinka drzemi nieplanowana podczas ogladania programu juz była :P ale cieszy mie to,że wracają mi pomału siły witalne :D i juz sie tak nie meczy przemierzając droge z pokoju do kuchni ;) Meniu, ja tez bym obstawała ze to owu :) nie martw sie na zapas, tylko jedź spokojnie i odstresuj sie! :) Eulalio, to faktycznie Cie zwodzą..ale Kochana jak pójdziesz teraz to bedzie to jeszcze większe szczeście , hojnie nagrodzone tym czekaniem :) zobaczysz już dzidzie , na 100%!! a wczesniej lekarz mógłby niczego nie dostrzec jeszcze...a wtey byłabys rozgoryczona jeszcze bardziej, więc głowa do góry!! Brydziu, zdaj sie na lekarza, oni wiedza co robia, i napewno nie chca Twemu szczesciu zaszkodzic :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorek ja też sie czuje już o wiele lepiej , wracaja mi siły, mam wiecej siły na cokolwiek po pracy i juz nie padam jak mucha, mdli mnie tylko rano i zaraz przechodzi, chyba wszystko idzie ku dobremu, a brzuszka nie widać:( ale jak juz acznie rosnąć to na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek a jak ty liczysz swój 13 tydzień ciaży od owyu czy od @??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, jeśli liczyłabym od @ to byłby to juz dokładnie poczatek 15 tygodnia :) ale wiem z obserwacji,że owu była później....więc tak sobie sama ten tydzień odejmuje, i wychodzi 14! :D za tydzień w piatek zapewne dokładnie gin wyliczy :) ale Ty Kochana powinnas liczyc od @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorku dziekuję, ja właśnie liczę od @ bo gin tak mi liczy, od @ to jest 12 tydzień, a od owu to 11 (środek), wiec za tydzień (wg gina) bedzie juz 4 miesiac, a według owu (a wiem dokładnie kiedy dzidzi powstało,) to za dwa tygodnie bedzie 4 miesiąc już, ale fajnie, im dalej tym lepiej!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę robić kolacyjkę bo mężus głodny już, pa kobitki do jutra, dobrej nocki!!!!:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie by było jak by to faktycznie było owu. Może jeszcze dzisiaj przed wyjazdem bedą staranka. Ale sobie nieobiecuje bo jesteśmy styrani:) Jak Bóg bedzie chciał to obdarzy nas w dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×