Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

czesc kobitki!!!! dawno mnie u was nie bylo...dlugi weekendzik i mnie dopadl, co rawda nie wojazowalismy nigdzie daleko, ale latalismy troche..poza tym ogarnelo nas blogie lenistwo i nierobstwo..a juz jutro znow kieracik buuuuu widze, ze u was wszystko ok i brzuchatek naszych dzidzie ronal piekne i pulchniutkie super!!! dominiczko widze, ze dla Ciebie w koncu zaczna sie cudowne dni...zycze CI tego z calego serca!!!!!!!!!! ❤️ u mnie natomiast tak jakos bezplciowo....wydaje kase i czekam na cud..a powaznie to po sobotniej wizycie dostalam w koncu zielone swiatlo na dzialanie!!! jajniki w super stanie a jajo imponujace w 8dc mailo 19mm....poziom hormonow sprzyjajcy peknieciu, wiec zastrzyku nie dostalam bo nie bylo sensu, poza tym jajo juz bylo za duze na zastrzyk... dostalam prace domowa na seksik przez dwa dni i szlus!!!! w poniedzialek mam do niej zadzwonic zeby sie dowiedziec jak brac duphaston, ktory dostalam i sprawdzic jak poziom hormonow z soboty...i tyle! i znow czekanie.... ale jakos tak tym razem bez entuzjazmujestem...nie wiem dlaczego> najwazniejsze, ze mam odblokowane mysli i nie panikuje i jestem spokojna...co ma byc to bedzie! kochane zycze wam wszystkiego dobrego i znikam, jedziemy do moich rodzicow! wpadne jutro buziaczki moje drogie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beguś :) My tez zaraz zjemy obiadek i jedziemy na morze. :) Co bedziemy siedzieć w domu , słonko świeci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że później więcej kobitek się odezwie. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie menia, ze masz sloneczko...u nas zimni i ciemno fuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja juz po wizycie tesciowej, i wogóle to szkoda mi ze jutro do pracy, tak mi się strasznie nie chce,!!!:(:(:(:(:(:(:(:( Luksorek cieszę sie ze dzidza zdrowa, jak fajnie!!!, ja muszę porobic badania znów, i przełożyc wizytę u gina bo się z tymi badaniami do niej nie wyrobię, jakoś to będzie mówię sobie, ze wyniki będą wreszcie dobre, nic mi sie dzis nie chce, wczoraj oglądaliśmy meble i sie tym zmeczyliśmy oboje, właściwie od tego porzadkowania to wogóle nie wypoczęliśmy więc dziś leniuchowanie na cąłego, lecę robić kolacyjkę i potem filmik z mezusiem zobaczymy i spać, najgorszy bedzie jutrzejszy dzień bo pierwszy w pracy oj oj ale w wtorek przyjeżdza moja mama i strasznie sie cieszę ze sobie z nią pogadam, buziaczki i życzę wszystkim miłego wieczorku, Dominiczku trzymam mocno kciuki zeby wiele sie roziiazało spraw i zeby wszystko było dobrze Bega daj znać koniecznie co u ciebie i czy udało sie ustrzelic jajo! Rossignolka jak tam staranka?? pa kobitki , jutro niestety nie dam rady zajrzeć bo jestem do 20,00 w pracy!:(, ale zajrzę we wtorek:)!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
witajcie kobitki!!! juz jestem. bylismy na weekend po drugiej stronie wyspy. bylo superowo.przytulanki byly i wogole jakby sie udalo o dzidzia by zostala poczeta nad oceanem.;) wczoraj tez zrobilam test i byly mocne 2 krechy. dzisiaj juz jedna mocna a druga slabizna. zobaczymy jak to bedzie. buziaki wsystkim!!! ale wypoczelam...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znowu w pracy :( i sporo robotki Dominiczko niech wszystko pójdzie po Waszej myśli. Beguś gdzie Twoja wiara i Twój optymizm????? Andzia widzę, że nadal w konspiracji :) buziaczki dla Ciebie 😘 a u mnie już po owu była w weekend, przytulanko było w sobotę. Ale chyba za bardzo chcę aby się mogło spełnić. Muszę głowę "wyłączyć", bo to chyba blokada psychiczna. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti hej!!!! moja wiara jest, nadal jest, tylko moze juz bardziej sceptyczna i ostrozna jestem ot.... wlasnie jestem po rozmowie telefonicznej z gin..od jutra mam brac duphaston 2x dziennie a stezenie hormonow z 8dc bylo bardzo bardzo duze owulacyjne, czyli szansa jest....tylko czy jajo zeczcialo jednak peknac a plemniczki byly na tyle silne??? to juz nie w mojej gestii lezy niestety.....ja zrobilam co moglam....teraz czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beguniu to czekamy razem, bo ja owu też miałam w weekend, tyle tylko że u mnie to już 16 dc, a znając Twoje cykle to dużo wcześniej, bo Ty masz krótsze cykle. Mam dziś taki okropny dzień w opracy, że szkoda słów. Poniedziałek z samymi aferami :( Zajrze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przydałaby się aktualizacja naszej tabelce , dziewczyny do roboty :) Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....10.....21.05 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!:) ale tu spokojnie....:( ja dzis bylam juz w pracy, wrocilam o 15:30 i padlam na lozko, dopiero teraz mnie M obudzil. leje, szaro buro, do tego mam strasznie nudne techniczne szkolenie, caly czas ziewalam, a babka ktora szkolila widzac to ciagle mi jakies pytania zadawala, brr...teraz moze tylko wezme kapiel i wskocze znowu dolozeczka z ksiazka, bo na nic wiecej sily nie mam. buziaczki dla wszystkich!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus, mam nadzieje, ze jajo peklo w odpowiednim momencie!!!❤️ iti, rossignolka, menia trzymam kciuki!!!mam nadzieje, ze za dwa tygodnie bedzie wysyp pozytywnych testow ciazowych:D:D dominiczko, powodzenia na pielgrzymce po lekarzach, mam nadzieje ze trafisz na samych konkretnych i kompetentnych lekarzy!!!! andzia, tesknie tu za toba i mam nadzieje, ze niedlugo znow sie odezwiesz🌻 eulalio, a co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) U mnie też pochmurnie, troszke pokropiło i na tym koniec. Jednym sowem paskudna pogoda :( Głowa mi pęka, mam wysokie ciśnienie. Nic przyjemnego. :( Ale ciesze się że u was wszystko wpożądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy z Krzyśkiem wyjazd za granice do pracy, prawdopodobnie do Anglii.Jeszcze w tym roku. No i postanowilismy sie pobrać w sierpniu tego roku daty niemy jeszcze ustalonej. Narazie tylko cywilny , ale jak wrócimy to w przyszłym roku w Bornem Sulinowie bierzemy ślub kościelny w sierpniu. Mam nadzieję że się nam uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....10.....21.05 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80................. Kobitki aktualizuje tabelkę, pozdrawiam serdecznie wszystkie ale już nie mam siły bo dziś wróciłam straznie późno z pracy, a jeszcze gotowałam obiadek na jutro bo mama przyjeżdża wiec chciałam ze wszystkim zdążyc i padam z nóg, oczy mi sie kleją, o mało w wannie nie zasnęłam, mąż mnie wyciagał he he.. buziaczki i do jutra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! :) No Olka uwazaj z tymi kąpielami...a najlepiej to jak bedziesz szła myju myju to zabieraj ze oba męza :D I Ty Brydziu nie przepracowuj sie :) i leniuchuj ile sie da! ;) Ituniu, Beguś, mam cichutką nadzieje ze ustrzeliłyście jajeczka! :D trzymamy kciuki,żeby ziściło sie Wasze marzenie..❤️ ale pamiętajcie,że jeśli nie tym razem to następnym!! :) ❤️ Dominique,powodzenia w Klinice..niech Was wybadają i sprawnie wezmą sie do roboty! :) Eulalio, a Ty czemu sie nie odzywasz!!?? martwimy sie ... daj znac co u was :) ❤️ u mnie dzis tez pochmurno :( i jakoś rozlazło i wogóle blee :( a jeszcze mam do załatwienia kilka spraw...a tak mi sie nie chce ruszac z domu.. no nic musze sie wziać w garsc! :P Pozdrawiam wszystkie topiczkowe koleżaniki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś znowu młyn mam w pracy, juz nie mam siły a to dopiero wtorek i to rano. Z dziwniejszych rzeczy, to wczoraj pojawił się śluz płodny wieczorem, a od niedzieli już śluzu nie było. Dopiero 17dc, więc spoko, ale wcześniej takich rzeczy nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ituniu :) ach ta natura płata nam figle cały czas...i chyba nie przestanie;) a o zasługa naszego ciagłego mimowolnego obserwowania .. postaraj sie nie myslec o tym jaki jest sluz, wiem ze to nie łątwe, ale choc na te kilka dni wyłącz receptory :P i nie daj sie w pracy :) dasz rade, przeciez dzielna dziewczynka z Ciebie :) ❤️ szybko zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja już wiem, ze jest po owu, więc nie przejmuję się tym sluzem wczorajszym. Po prostu mnie zdziwił, ale wiem że nasze organizmy platają nam figle, mam masę zajęć. Nawet nie mam czasu myśleć o dzidzi, a na jakiekolwiek objawy jest dużo za wcześnie. A w pracy mam nadzieję, że do jutra się uspokoi, zobaczymy. Za 2 tyg jedziemy na komunię i za nic w świecie nie wiem co kupić dziecku, które praktycznie wszystko ma. Nie chcę dawać kasy, bo nie lubię dawania pieniędzy, wolałabym coś kupić, bo jak dam 200-300 zł, to zostanie to źle odebrane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu niestety nie pomoge Ci z prezentem...tez zawsze mam wielki dylemat, a szczególnie wtedy gdy ktoś ma wsztstko :) ale myśle ze pieniadze to w tym wypadku bardzo dobra myśl :) ja uciekam na jakiś czas :) sprawy mnie naglą.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co zrobimy, czasu coraz mniej, a na dodatek za 3 tyg mamy chrzciny, więc znowu wydatek. I to wszystko z bieżącej wypłaty. Ach, jakoś będziemy musieli sobie poradzić. Muszę się jeszcze zabrać za pisanie pracy dyplomowej, a i weny i czasu brakuje. Ta wiosna jest jakaś burzliwa w moim życiu. Sporo się dzieje, brakuje czasu na oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, ze nie mam czasu przekopiuje co juz przed chwila napisalam napisalam na drugim topiku. Witam serdecznie. Przepraszam, ze tak milcze, ale bedac w Polsce doba jest dla mnie zdecydowanie za krotka:( Wczoraj bylismy zrobic badania w Invic\\\'ie. Dzis je odebralismy. Ja juz mam wizyte u gina za soba. Wyniki M. troche lepsze. W poprzednim badaniu 2.5mln/ml. Tym razem 6.7 mln/ml. Niestety ruchliwoscx do bani: typ A-0 tyb B-15 typ C-21 typ D -64 Lekarz powiedzial, ze o ile androlog i nie zaleci jakiegos leczenia, ktore bedzie w stanie znaczaco zwiekszyc ich liczbe i ruchliwosc to jedym rozwiazanie jest ICSI. Opowiedzial mi dokladnie jak wygladaja procedury, dal mi juz skierowanie na badania, ktore sa wymagane do tego. Powiedzial jaki jest koszt. Wogole w trakcie wizyty wyszedl z wynikami M na jakies chba 10 min wiec chyba z kims je konsultowal. Byl szczery, nie owijal w bawelne. Wyjasnil dlaczego nie inseminacja, a wlasnie ICSI. O 16-tej M ma wizyte u androloga. Bedzie to pewnego rodzaju wyrok. Mam jedynie nadzieje, ze ten wyrok bedzie korzystny dla nas. Postaram sie dzis jak wroce do Grudziadza napisac jeszcze jaka jest diagnoza. Tymczasem koncze. Ide cos przekasic, a potem jedziemy do znowu do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje co krzyczec na mnie nie bedziecie:) Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81....14....18.05 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....10.....21.05 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi powodzenia u androloga i w ogóle niech się wszystko dobrze ułoży. A widać, że witaminki pomogły męzowi, to też myślę dobry znak. Zajrzę dopiero jutro, bo zaraz zmykam. Anidzia, Eulalia dajcie znać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jestem. Samopoczucie róznie :-O dzis po raz pierwszy rano wymiotowalam :-O :-O Mam nadzieje ze byl to zarazem ostatni raz..Nic przyjemnego zwlaszcza ze bylo to przed snaidaniem i nie bylo czym...a do tego bylo mi strasznie slabo i balam sie ze straca przytomnosc... Generalnie to mdli mnie dosc czesto i wielu rzeczy nie moge jesc.. Ale przynajmniej wszechograniajace zmeczenie i sennosc troche mnie opuscily.. Odliczam do konca 1 trymestru aby juz najgorsze minelo ;-) dominika trzymam kciuki aby wszystko skonczylo sie pomyslnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje co krzyczec na mnie nie bedziecie Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 14....18.05 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..14...20.05 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....10.....21.05 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku tzymamy kciuki, u mnie dzis pogoda straszna, byłam rano u lekarza (ale nie u gina), potem zakupy bo autobusu nie bło, i kurcze rozpadało sie , zrobiło sie zimno, jechałam z przesiadkami, naczekałam się na przystankach, potem zaczęła sie burza i ulewa, wiec przyjechałam do domu zmokłą jak kura i włąśnie zjadłam gorąca zupkę, i zasiadam żeby coś zrobić przy kompie, ale postanowiałam zajrzeć i dobrze bo widzę że sie u nas dzieje a dzieje, przedewszystkim Dominiczku daj na bieżąco znać co słychać, Eulalio odezwij sie, ITI trzymam kciuki!!! buziaczki dla wszystkich, pogoda straszna, ale życie bez mdłosci jest cudowne, choc brzusia nadal wogóle nie widać, ciesze sie bo za trzy dni maleństwo zaczyna 4 miesiac, wiec juz niedługo bedzie połowa ciaży, he he ale to leci i dobrze, buziaczki raz jeszcze :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ale mi wskoczyłąś! kochana znam to uczucie, właśnie przed sniadanie wymiotowałam i najgorzej jak nie ma czym bo gorzko w ustach potem, nawet suchar mi nie pomagał, ale niestety trzeba to znieść, potem wszystko przestaje śmierdzieć, mdłosci odchodzą i życie znów jest piekne, pomysl sobie że skoro mdli to znaczy ze z dzieckiem wszystko w porządku, to było moje jedyne pocieszenie:)w tych trudnych dniach i pomagała mi herbatka (słaba) mietowa lub rumiankowa, spróbuj i ryżowy chlebek, powodzenia i wytrwałosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ola...to juz 7 tydzien wiec za ok miesiac powinno sie wszystko unormowac... kiedy u Ciebie ustaly mdlosci? ituniu, bega, rosignolka trzymam kciuki mocno!! Menia- gratuluje podjecia decyzji o slubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio mdłości minęły ok 11-12 tygodnia, ale i tak sie cieszę bo to wcześniej niz czytałam że miajają na początku 4 miesiąca, powodzenia i trzymaj się ciepło!!:):):):) kobitki ale sie z mamą nagadałysmy he he, teraz jeszcze szykuję ciuchy na jutro do pracy i do łóżeczka, buziaczki i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×