Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Agniecha 73
Gościówa Ja z racji tego że mieszkam daleko od Polanicy nie byłam osobiście na konsultacji, zdjęcia przesłałam e-mail a potem rozmawiałam z doktorem przez telefon. Doktor wbrew obiegowej opinii, był bardzo miły, rzeczowy owszem, ale wyniosłam z tej rozmowy pozytywne wrażenie. Proponuję napisać do doktora, zamieścić w załącznikach swoje zdjęcia z obu profili i z przodu i zaczekać na odpowiedź. Ja tak właśnie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet melody
Ło matko!!!! jestem w szoku ... sto lat tu nie zaglądałam, bo siedzę raczej na forum "beauty w polsce" i jestem w szoku jak bardzo sie rozrósł mój topik. P.S. Ja zrobiłam operacje u dr Wójcickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 7.04
Do SWEET MELODY-I jesteś zadowolona z efektu w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*******************
Agusia napewno się zobaczymy także spoko! juz nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet mwlody
odp. nie, nie jestem zadowolona z efektu w 100 % ale to nie jest wina lekarza , ale mojego organizmu ;( Nie wchłonelo mi sie niestety po jednej stronie nosa i mam lekkie zgrubienie. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet melody
odp. nie , nie jestem zadowolona w 100 % , ale to nie jest wina lekarza tylko mojego organizmu :( Jeszcze nie wchłonęło mi sie po jednej stronie nosa i mam lekkie zgrubienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. w koncu i ja sie zdecydowalam na zabieg. wyslalam juz zdjecie,czekam na odp od doktora. Jak dlugo teraz sie czeka? kiedy najlepiej dzwonic? prosze o pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonilam sie.8 kwietnia mam konsultacje u dr Wojcickiego. dosc szybko,czytalam ze sie miesiacami czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
ja czekam 6 miesiecy, termin na 8 maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
p.s. konsultacje miałam w listopadzie, przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witaj Dorotko:) powiedz na jakiej podstawie wybralas wlasnie tego dr. ja czytalam opinie ..ale nadal mam mlyn w glowie krory..zastanawiam sie jeszcze nad Szczytem. nie bylas osobiscie na konsultacji? pozdrawiam:) .. w koncu ruszylo cos...odwazylam sie:) kurcze nadal jestem w szoku ze moze juz niedlugo nie bede miala tego nosa:) co prawda juz sie przyzwyczailam...ale...nie chce jzu go:) chce nowy! malutki zgrabniutki sliczny kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak czytam i sie usmiecham :) jak juz przed konsultacja skacze z radosci:) a co bedzie przed zabiegiem:) Ciesze sie ze sie odwazylam! zrobic ten pierwszy krok Fajnie ze juz niektore maja termin tak blisko:) zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) strasznie mnie dzis duzo:) ale wybaczcie:) jestem taka przejeta i podniecona ze to juz ruszylo:) Mam pytanie. Kogo jeszcze bralyscie pod uwage? i dlaczego wybor pad na dr Wójcickiego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiówa
Agniecha 73: tak właśnie zrobiłam. tzn. wysłałam zdjęcia. Ale doktor wysłał tylko odpowiedź: zapraszam na konsultacje. Z tego co widzę, to nikt nie ma takiego problemu, więc doktor musi mieć jakieś wątpliwości? Czy ktoś ma pomysł jakie mogą być rodzaju? Jakie są przeciwskazania do operacji? mita: dziękuję za odpowiedź! naprawdę dużo mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa . ja wyslalam i zdjecia ale jade osobiscie na konsultacje..chce porozmawiac i miec czas na przemyslenia:) jestem z Lublina kawalek drogi mam.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie zobacze juz kogos po zabiegu..prosze o zdjecia ja moge terazniejszego nochala;) a juz za jakis czas nowego noska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*******************
ja pitole dzisiaj przeczytalam taka straszna opinie po operacji ale ogolnie o nosa ze aż mnie zgięło.... makabra, nie wiem czy ktos klamie czy nie ale dam wam linka i co o tym myśicie/ ja mam nadzieje ze tak żle nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*******************
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2793286 pierwsza wypowiedz LAWINY Brrr aż mnie ciarki po plecach przeszły. tak mi bardzo zalezy na tym ale takie opinie mnie przerażają ... może to bylas kiepska klinika/ nie wiem mam nadzieje ze bedzie dobrze... jak ktoś przeszedł operacje to proszę o skomentowanie tej wypowiedzi bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja przeczytalam...kurde...ale mnie nie przeraza to. Mysle ze bol kazdy odczuwa inaczej ..no i zalezy co bylo robione. W koncu sie owazylam to zrobic..no narazie mam tylko termin konsultacji. Dzis przydarzyla mi sie dziwna rzecz..ja pracuje w szpitalu dzieciecym i pobieralam krew dziecku ktore w poniedzialek jedzie do Polanicy i to do dr Wójcickiego!!! czy to nie znak dla mnie??:))) Matka dziecka mowila ze to najlepszy chirurg. PO mnie widac juz radosc...ale nikt z otoczenia nie wie o co chodzi. Zobacza mnie po:) pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laksmi
Lyla wez juz nie czytaj nic na forum...;P....bedzie dobrze...ja ma termin na 23 marca...i na pewno bedzie Git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek od wójcickiego
re link.. to totalna ściema, ta wypowiedz z linka ...porażka, no chyba , że operację tej dziewczynie robił weterynarz, a nie lekarz. Nie wiem czy pisała to jakaś fantastka i przeciwniczka op. plastycznych czy co.. no trudno mi pojąć , że ktoś takie bzdury wypisuje!!! Kochani robiłam op. u Wójcickiego i nie wymiotowałam w ogóle po narkozie i żadnych drutów też nie miałam... Oj ludzie to jednak maja zryte berety , żeby takimi bzdurami innych straszyć... Pozdrawiam obecne i te przyszłe noski "Wójcickiego" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Laylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Droga Laylo, Twoje obawy i przerażenie są naturalne i uzasadnione , zostało Ci bowiem 20 dni do operacji:), ja już powoli zaciskam dla was ręce na szczęście! buziaczki:) Pozdrowienia dla Pati i wszystkich dziewczyn na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 7.04
Aguś dziękuję za pozdrowienia, ja również pozdrawiam Ciebie , Laylę i wszystkie Forumowiczki. Ja liczę już dni do operacji. Bardzo się cieszę, ze już za 3 tyg nie będę właścicielką tego nochala:)ale też coraz bardziej się boję-powikłań, bólu, narkozy...staram się nie czytać takich negatywnych wypowiedzi, bo będę się jeszcze bardziej stresować.Jak to mówią trzeba myśleć POZYTYWNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA**********************
aZ MI ULZYŁO! myslalam ze padne. no ale oki! i to trafilam przypadkowo na to forum bo wpisywalam w google kafeteria na temat operacji i zapomnialam dopisac Dr.Wójcicki. i t trafilam i sie pzrerazilam. ale dobra! juz wyluzowalam! marze zeby miec mniejszy nos! więc zdecydowalam sie i to moje marzenie.... ! 20 dni!!! pozdrowienia dla wszystkich i dzieki za Wasze wypowiedzi - sa dla mnie bardzo istotne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA**********************
do Laksami będe trzymac kciukasy! hahah! jestes pierwsza potem ja i Pati i Agnieszka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
do frost- nie byłam na konsultacji osobiście bo jestem z okolic Gdanska, wiec mam baaaaaaaaaardzo daleko, wysłałam zdjecia droga emailowa i doktor mi odpisał -"totalna korekta", wszystkiego więc po trochu do poprawki, zaznaczam ze moj nos jest głownie za długi, zadnego "wielbłada", choć mały garbek jest i krzywa przegroda. jak obejrzałam program "Klinika cudów" kilka lat temu to juz wiedziałam ze własnie tam pojadę, do Polanicy, a doktora Wójcickiego wybrałam dzieki temu forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka biedronka
Witam.Dziś potwierdziłam termin zabiegu-czerwiec:)Będę śledziła losy forumowiczek,bo widzę że sporo z Was będzie miała zabiegi przede mną.powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka;) Ja z Lublina tez kawal drogi..wiec mam nadzieje ze tez nie bede musiala jechac..po wyslaniu zdjec dr mi jeszcze nie odpisal..czekam cierpliwie. Dorotka masz jzu termin zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×