Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość patka 7.04
Dzięki Agnieszko za pamięć!!jutro rano wyjeżdżam, Layla jest już na miejscu.boję się strasznie, ale jak to mówią "Raz kozie śmierć:)".Życzę Ci zdrowych Wesołych i rodzinnych Świąt!do zobaczenia w Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
Witamy Was dziewczyny jestesmy jeden dzien po operacji --- czujemy sie dobrze , operacka też przebiegła okey , u Państwa Zacharów bardzo miło , opiekują się nami. Nos nic nie boli --- przynajmniej narazie. Patrcja się czuła bardzo dobrze i przespala cala noc , ja mialam troche gorzej bo nie moglam wstawac bo krecilo mi sie w glowie i wiadomo - wymiotowalam , ale to naprawde rzadko sie zdarza, nie macie sie czego bać, najgorsze są oczekiwania , ten stres. jesteśmy lekko podbite = Pati pod dwoma oczami ja pod jednym ale myslalaysmy ze bedziemy gorzej wygladac. Wart jesc Aescin naprawde . Jutro mamy siaganie saczkow --- tego sie bardzo obawiamy ale ogolnie jestesmy juz szczesliwe. Doktor miły , pielegniari miłe , anestezjolog bardzo fajna , opieka w pensjonacie tez na wysokim poziomie. Także nie martwcie się nic. Pozdrawiamy Agusia trzymaj sie i przyjezdzaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
Moje drogie, tak się cieszę , że wszystko w porządku, życzę szybkiej rekonwalescencji i miłego pobytu , przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT, mimo, że daleko od domu. Buziaczki do zobaczenia w Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha witam mam do ciebie jeszcze pytanko, nie pamietasz może ile przed operacją nie wolno już łykać leków aspirynopdobnych? Zaczynam mieć już jakąś paranoję co powinnam robić czego nie powinnam, żeby sobie nie zaszkodzić ;] Pozdrawiam, Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**********
2 tyg przed nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla********
nO CUDNIE ZE PO WSZYSTKIM ALE odczuwasz dość duz dyskomfort nie ma co się czarować , ale jestesmy szcesliwe ze juz po mam nadzieje najgorszym , wczoraj mialysmy setony wyciagane bo ja psikalam , dostalam kataru. dzisiaj juz troche lapiej ale wygladamy jak misie koala. bedzie dobrze dziewczyny Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
schirocco Właśnie chciałam odpowiedzieć na pytanie, ale zrobiła to Layla:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
Agnieszko jak Twoje samopoczucie? u nas dzisiaj znacznie lepiej , nie ma czego się bać naprawde , siniaki powoli i opuchlizna schodzą , setonów już nie mamy , teraz kurujemy się , odezwij się. Wesołych Świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do OLA.B hmm to mnie zaskoczylas...tak termin podal mi dr 27 lipiec..a 22 kwietnia mam potwierdzic juz ostatecznie.Olu kiedy powiedzial Ci o urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla i Pati Dziewczyny zazdroszcze ze jzu po:) pewnie macie sliczne noski..Mam prosbe czy mozecie jakos dowiedziec sie kiedy dr Wojcicki idzie na urlop? kurcze troszke sie zaniepokoilam..Ola pisze ze po 24 lipca go nie bedzie..a mi ustalil termin na 27. Ja tu w pracy wszystko tez musze ustalic...kurcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Drogie LAYLO, PATII Odliczanie w toku, zostało 7 dni Do walizki powrzucałam parę rzeczy, bardziej kosmetyczno-leczniczych niż odzieżowych, zboczenie zawodowe ;) Badania odebrane, wszystko w normie Łykam immulinę aby się zabezpieczyć przed wirusami, zwłaszcza opryszczki, która lubi mi wyskakiwać na...nosie :) Miesiączkę dostałam nawet wcześniej niż wskazywał termin, także w planowany pierwszy termin operacji (6 kwietnia), akurat miałabym 2 dzień cyklu Aescin zlikwidował mi popękane naczynka na nogach a właściwie miałam lekkie wybroczyny i teraz ich nie ma, mam więc nadzieję, że szybko rozprawi się z popękanymi naczynkami po zabiegu. Czy Pan Zachara poinformował Was o kwocie jaką zapłacicie za dobę pobytu w pensjonacie, mnie przez telefon powiedział 60 zł, ale gdzieś ktoś przedtem pisał 70 zł? W Polanicy będę we wtorek wieczorem lub we środę przed południem, wszystko będzie zależało jak będę miała połączenia. Sama jeszcze nie wiem czy jechać z Krakowa do Wrocławia IC, w dzień, czy może nocnym ekspresem. Zadzwonię do Was na numer LAYLI, jak będę w drodze. Buziaczki i dużo dużo zdrowia, katarom i wszelkim przeziębieniom precz!:) Wszystkim życzę spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla i Pati teraz mam jeszcze do was pytanko, jak jest z tym internetem, bo niestety w Polanicy wcale nie będe na urlopie i muszę mieć cały dzień dostęp do netu gdyby ktos jednak pilnie czegoś potrzebował i tak zastanawiam się, czy muszę sobie jakiegoś bezprzewodowego wtyczka załatwić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
do FROST: Hej! :) Skoro doktor ustalil z Toba taki termin, to musi mu to pasowac. Przeciez nie moze podac Ci date operacji, a go tam nie bedzie :) Ja musze potwierdzic do 20.05 czy napewno bede. Ale jesli mozesz 27.07 byc operowana to zazdroszcze Ci. Ja mam egzaminy do 24.07 a operacje mam juz 20.07 i bede musiala z czesci zrezygnowac :( Prosilam doktora na pozniejszy termin ale powiedzial ze nie da rady, moze doktor cos kreci... no nie wiem. Ale jestem pewna, ze skoro z Toba ustalil taki termin to napewno sie tam zjawi tego dnia :) Kurcze czytam wasze komentarze i sie boje. Ponoc dr Wojcicki jest specjalista od nosow, ale coraz czesciej czytam tu komentarze pacjentek, ktore nie sa specjalnie zadowolone z efektow :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ola_b Olu to moze sie wymienimy terminami? prawde mowiac mi bardziej by pasowal 20 lipiec. :) daj znak . do 22 kwietnia,wtedy musze dac odp dr.pozdrawiam i zycze spokojnych swiat,ostatnich z tymi naszymi noskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla******* i pati
moje drogie panie! Doktor robi nosy dopasowane do twarzy każdy jest inny , ale musimy pamietac ze nie nakleja nam nowego nosa tylo go poprawia , czyli ten asz stary nos! nie da sie zrobic np nosa jak znanej aktorki każdy nos jest inny! a niektore panie nie wiaomo co sobie wyobrażaja i potem narzekaja jak nie wiem. my jestesmy po sciaganiu gipsu nasze nosy sa bardzo napuchniete ale i tak sa łądne nie zapeszamy...! tzreba nastawic sie na korekte a nie na doczepienie nosa. Jezeli Doktor ustalil Ci taki termin to napewno nie ma wtedy urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Doktor jest bardzo punktualny! bardzo bardzo! Kochane oddajemy sie w rece specjalisty i mamy nadzieje ze wie co robi. nie martwcie sie , a le naprawde bardzo duzo zalezy od waszego nastawienia ..! nie mzona miec nosa znanej aktorki tylko o wiele wiele polepszony swoj! jestesmy z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla******* i pati
moje drogie panie! Doktor robi nosy dopasowane do twarzy każdy jest inny , ale musimy pamietac ze nie nakleja nam nowego nosa tylo go poprawia , czyli ten asz stary nos! nie da sie zrobic np nosa jak znanej aktorki każdy nos jest inny! a niektore panie nie wiaomo co sobie wyobrażaja i potem narzekaja jak nie wiem. my jestesmy po sciaganiu gipsu nasze nosy sa bardzo napuchniete ale i tak sa łądne nie zapeszamy...! tzreba nastawic sie na korekte a nie na doczepienie nosa. Jezeli Doktor ustalil Ci taki termin to napewno nie ma wtedy urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Doktor jest bardzo punktualny! bardzo bardzo! Kochane oddajemy sie w rece specjalisty i mamy nadzieje ze wie co robi. nie martwcie sie , a le naprawde bardzo duzo zalezy od waszego nastawienia ..! nie mzona miec nosa znanej aktorki tylko o wiele wiele polepszony swoj! jestesmy z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze czujecie sie dobrze:) a swieta w domku juz spedzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
Nie , zostajemy tu do środy . ale jest tu piekna okolica , zawsze mozna sobie cos kupic na poprawienie humoru. w hotelu niedaleko pensjonatu są świetne zabiegi typu masaże, kąpiel perełkowa, borowina...obiady na mieście są dobre i stosunkowo tanie. W środe doktor sciągnie nam gips i będziemy mogły wrócić piękne do domku:)pozdaiamy trzymajcie się Dziewczyny Noski do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
P.S.jeżeli chodzi o pieniązki, daje się doktorowi wyliczoną gotówke tuż przed wejsciem na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
aha, internet jest trzeba tylko wpisać hasło oliwia 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Laylo, Patii Walizka spakowana, jutro pobudka o 6 rano i w drogę. W Polanicy będę wieczorem. Mam nowy numer telefonu (macie go dostępny na nk Buziaczki Już się nie mogę doczekać , kiedy Was zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla i Pati
czekamy! pisalysmy do Ciebie wczoraj na stary numer ale nie ospisywalas, czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Do FROST Jesli Tobie pasuje 20.07 to byloby wspaniale. Bardzo bym chciala miec operacje po 24. Odpisz prosze i w razie czego bedziemy kontaktowac sie z doktorem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA_B Olu:) podaje Ci mail frost@frost.lub.pl ja musze na wrzesien byc w pelni funkcjinalna..zawsze to tydzien dluzej bede sie kurowac. 22 kwietnia mam dzwonic do dr,potwierdzac. Na poczcie porozmawiamy:) Pozdrawiam:) tak czy inaczej to sie pewnie spotkamy w Polanicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha73 Dotarlas szczesliwie?:)juz po ? trzymam kciuki i pozdrawiam:) Ola_b ciesze sie ze bede mogla pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla*****************
Agusia dotarła szczesliwie , poznalysmy się , tylko nie ma tam laptopa także nie bedzie na bieżąco śledzić kafeterii! jutro ma operacje Agusia. ja już jestem w domu , Doktor ściagnał gips. Nie chce zapeszac ale jest bardzo ładny , jest duża zmiana , tylko trzeba teraz uważac przez 4 tygodnie, bardzo na nosek . Co do Państwa Zacharów to naprawde jestem bardzo zadowolona i oczywiście co do Doktora to tym bbardziej. Dziwczyny nie zastanawiajcie sie długo! nie ma czego sie bac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layla :) ciesze sie bardzo ze wszystko jest oki:) ja juz tez nie moge sie doczekac tego lipca...boje sie jak cholera..u mnie jest duzo do roboty:( Layla napisz prosze kochana...co najlepiej wziac ze soba..mniej wiecej ile pieniazkow..ile za pokoj? za jedzonko...no wiesz...:) pozdrawiam Cie goraco i trzymam kciuki za Agusie:) Ola_B odezwij sie:) jezeli zamienimy sie terminami musze tez zmienic date urlopu:) Layla:) czy moge liczyc na Twoje zdjecia? ja sie zrewanzuje albo bnawet wysle pierwsza Tobie sprzed zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 7.04
witam serdecznie, wczoraj wróciłam z Polanicy z ładnym noskiem:)jestem bardzo zadowolona oczywiście nie zapeszając.zmiana jest bardzo duża, czuje się dobrze, nosek nic nie boli, mam jeszcze ledwo widoczne siniaczki, pod makijażem nic nie widać.państwo Zacharowie to bardzo mili i życzliwi ludzie, opieka na wysokim poziomie.pozdrawiam szczególnie Layle, z którą miałam przyjemność poznać się w Polanicyoraz Agę, która dziś miała operację noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×