Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Mój nos z profila podoba mi się, prawy jakby bardziej opuchnięty. Najgorzej jest z przodu, szeroki jak coś jeszcze nie do końca kształtnego, pewnie przez opuchliznę. Jednak najgorsze jest to, że nos jakby lekko był przekrzywiony w prawą stronę, wcześniej był krzywy na lewo, Nie wiem może to też wina opuchlizna. Miala może któraś z Was to samo? Z góry dzięki za odpowiedź. Boombelek Cieszę się, że jesteś zadowolona z noska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Aga ja mam tak samo. operację miałam 9.12.2010 i z lewej strony mam nos wklęśnięty i chyba bez opuchlizny już a z prawej mam taką kulkę, ale ta kulka zejdzie tylko na części kostnej też mam wrażenie z prawej strony jest szerszy i przez to krzywy nie wyczuwam tam opuchlizny tylko już kość ale ciągle mam nadzieję że to się wyrówna... także pisz na bieżąco jak u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. W poniedziałek dzwonie do Wójcickiego umówić się na konsultację. doradźcie na kiedy lepiej umówić się na operację-poczatek lipca czy koniec sierpnia? od października studiuję i chciałabym już w miare wyglądać, ale z drugiej strony wiem, że nie wolno sie opalać, trzeba unikac słońca, a to jednak trudne przez 2 miesiące... :/ Poza tym nie bardzo rozumiem te noclegi. czy od razu po operacji człowiek czuje się na tyle ok aby można było pojechac do jakiegoś pensjonatu w pobliżu, wybranego przez siebie samego? jak to jest, musiałabym codziennie stawiac się w klinice na zmianie opatrunku itp? dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
Orientujecie sie jak wyglada cena w olivii za dobe? czy jest wyzywienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Nocleg w Oliwii to 60 zł za dobę, i w tą cenę wliczona jest zmiana opatrunków przez Panią Wiesię (która jest pielęgniarką i prowadzi pensjonat). Zmiana gazików odbywa się na miejscu, do doktora jedzie się jedynie na zmianę gipsu, a potem na ściągnięcie (ok. 4 a potem 9 doba po operacji). Obiady kupuje na mieście Pan Michał. Jest taki tani bar mleczny Pod Kominkiem, obiad stamtąd smakuje jak domowy, i jest bardzo tanio. A co do powrotu do pensjonatu po operacji to też się dziwiłam, że człowiek tak szybko dochodzi do siebie, ale oni podają jakieś środki wybudzające, i naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przejść te kilka metrów do samochodu. Pan Michał podtrzymuje przez całą drogę do auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. byłam zapisana do dr broma ale zrezygnowałam jak poczytałam informacje w necie na rzecz dr Wójcickiego. Mam nadzieje, że dobrze zrobiłam...? Jestem spod Warszawy także kawałek drogi przebędę. W Oliwii to cena za dobe za osobę czy za pokój? Ja bedę miała zabieg, mój tata też a moja mama jedzie do opieki... Także 10 dni po 60 zł za osobe to troche sporo :/ widziałam inne pensjoinaty, tańsze - można w nich nocować. Doradźcie jak to wygląda ze strony praktycznej - opieka i póxniejsze traktowanie przez doktora, jeżeli wybierze się własny, niepolecany przez klinike pensjonat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Można wybrać z dwóch pensjonatów oiwię lub malwę, w oliwii jest taniej i to dużo. Ty i Tata jeśli oboje macie zabiegi zapłacicie od osoby po 60 zł natomiast mamę skasują mniej chyba po 30 za dobę, może też pan Michał policzy Wam taniej za mamę bo od osób mających zabiegi najmniej jest 60 zł za dobę.. ale w Oliwii jest bardzo fajnie i prowadzący to super ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
i z tego co wiem to swojego innego pensjonatu nie możecie wybrać bo w tych dwóch macie opiekę pielęgniarską. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
W Oliwii osoby objęte opieką płacą 60 zł, natomiast osoby towarzyszące 40 zł. Ja byłam z chłopakiem, i w sumie płaciliśmy 100 zł za dobę. Nie wiem, jak to jest z innymi pensjonatami, tzn dr z góry narzuca, że to ma być albo Malwa, albo Oliwia, ponieważ jest tam zapewniona opieka pielęgniarska, i chyba tak się umówili. Z tego, co wiem dr raczej nie dogląda pacjentek po operacji (przynajmniej mnie nie doglądał), on tylko operuje, a resztą zajmują się pielęgnarki. Ja miałam z nim kontakt tylko 3 razy- w dniu operacji, podczas zmiany gipsu i w dniu ściągnięcia. Ale w sumie i tak nie miałby zbytnio co doglądać, bo nos jest w gipsie, więc opieka pielęgniarska jest absolutnie wystarczająca :) dr jest świetnym fachowcem, ja jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaż mija dopiero 2 tydzień po operacji. Z czasem będzie jeszcze lepiej. Nie bój się, wg mnie oddajesz się w dobre ręce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jest mozliwość abys wysłała mi na maila zdjęcie sprzed operacji i teraźniejsze (mimo, że nosek troche jeszcze spuchnięty)? Ja chcę zrobić nos, mój tata dolne powieki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BOOMBEL 87 Czesc mam pytanie, jaki mialas nos przed operacja? Garbaty? Bo moj nos na taka golke na koncu jak by perkaty, i delikatnym garbkiem prawie niewidocznym, najwieksza bolaczka nojego nosa to krzywizan i to widoczna, na kazdym zdjeciu widze ten krzywy nochal aha no i jest dlugi jak dla mnie. Moj chlopak mowi zebym nic nie robila ze jest ok ale dal mnie jest za dlugi no i krzywy. Operacje mam za 2 tygodnie, wszystko jest juz zapiete na ostatni guzik a ja nadal sie wacham:( !! Wiem ze Wojcicki jest bardzo dobrym fachowcem,i nie mam sie czego obawiac ,ale nadal jest czlowiekiem a jak cos pojdzie nie tak. O Boze zwariuje zaraz.:(( Aha a bolalo po operacij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej inka 66. z Twojego opisu jakbym widziała swój nos :d długo czekałaś na konsultacje a poniej na operację? ja jutro będę dzwoniła by w połowie lipca zapisać się już na operację. może wyslemy sobie foty naszych nosów? :D daj maila wysle Ci mój to sobie porówanamy przed a potem poooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ann89 Do Wojcickiego dzwonilam jakos w listopadzie, chcialam sie umowic na marzec ale on akurat bedzie na urlopie, wiec wyznaczyl mi date 14 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na 14 lutego operacje, a na kosultacji kiedy byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam na konsultacij, Najpierw do niego zadzwonilam (w listopadzie), i spylalam sie czy konsultacja moze odbyc sie przez internet poniewarz mieszkam za granica, powiedzial ze tak i prosil o wyslanie zdjec nosa. Po wyslaniu zdjec odpisal mi co nalezy zrobic z nosem, i kazal zadzwonic do Siebie, aby ustalic termin operacij. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Wójcickim można się konsultować telefonicznie, przez internet nie musisz być osobiście. Ja w piątek miałam ściągnięcie gipsu i jak na razie podoba mi się. Nos miałam mocno krzywy, garbaty, długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to super! Mieszkam jakie 600 km od Polanicy i nie bardzo wyobrażałam sobie jechać tam na 10-minutową konsultację :D Extra, jutro dzwonie, zrobie foty moje BIGAŚNEGO nochala :) Inka i Aga - czy wyslecie mi swoje noski? Inka niezrobiony, Aga zrobiony??? Ja swój tez chętnie wysle Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć na razie nie wysyłam nikomu. Mam nadzieje, że zrozumiecie. Nos mam skrócony, wydaje się prosty-niestety wszystko zasłania jeszcze opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aga0323 A nie nudzilo Ci sie w tym pesionacie? Jest tam chociaz jakis telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do inka66 Wiem,że mamy obie operacje 14 lutego czy Ty będziesz w Malwie czy w Oliwii? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede w Malwie, poniewaz pan Michal z Oliwii bedzie na chorobowym w tym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Ja tez mieszkam za granica I mialam konstultacje telefoniczna I mailowa, Musze poteierdzic operacje 7 lutego a operacje mam 14 kwietnia, niestety nie moglam zarezerwowac oliwi, mam rezerwacje w malwie 70zl bez wyzywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an89
a czy konsultacja telefoniczna/przez internet jest płatna? bo nie wiem jak sie zachować podczas rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Nic mi nie mowil, wymienilismy kilka maili, wyslalam swoje zdjecia, a potem rozmawialismy przez telefon I tyle. Powiedzial jakie mam zrobic badania I zeby byc bez okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudziło mi się w Malwie, telewizor jest w pokoju. Na parterze jest sala biblioteczna z tv i dwoma komputerami gdzie jest łącze internetowe. W Malwie płaciłam 88zł za dobę w tym było śniadanie i obiad z deserkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Czesc:) Mój nos był szczupły, trochę krzywy, ale miał wielgachnego garba. Przypominał nos dziewczyny (blondynki) w galerii na stronie Wójcickiego. Teraz z profil mam piękny, ale od przodu nos jest jeszcze spuchnięty, i to trochę psuje efekt... Po operacji nie bolał mnie nos, tylko bardzo wkurzały setony- uczucie porównywalne do zapalenia zatok- w głowie ćmi, uszy zatkane, nos zatkany, nie czuć smaku, trzeba oddychać ustami, i ciągle wysycha w buzi. Miałam ochotę sama wyciągnąć sobie te setony... ale to tylko 2 dni męki, potem już z górki:) każdego dnia jest lepiej, nie brałam żadnych srodków przeciwbólowych (no, może profilaktycznie ketonal w dniu sciągniecia gipsu, ale nie był potrzebny, bo i tak bolało:P). Nos boli tylko przy sciąganiu gipsu. Na pierwsze dni po op proponuję zaopatrzyć się w spory zapas wody i soków, i w porządną pomadkę ochronną-natłuszczającą (żeby ograniczy wrażenie przesuszenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombel, a Ty wyślesz mi zdjęcie? ja chętnie bym komuś swoje wysłała, komuś kto już miał operację, aby doradził, abym mogła porównać, ale nikt nie che... ;( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosy po operacji są spuchnięte z przodu wyglądają jak coś jeszcze nie do końca kształtnego:) dlatego też nie ma sensu wysyłać tych zdjęć. W galerii zamknietej na forum beauty jest sporo fotek dziewczyn po operacji kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, trzeba miec minimum 20 postów aby do tej galerii sie dostać? ja sie tam dopiero zalogowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×