Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Magda101
Oliwia, place chyba tak jak Wszyscy 8000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia i jej nosek
wiecie co boje sie troche ze bedzie strasznie bolalo...czy ktos mial prostowana przegrode i jak to wygladalo po operacji?czy naprawde ona bedzie prosta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Nic nie boli , bo słodko spisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Pytanie, sluchajcie jak najlepiej dojechac do polanicy z wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Oliwia Moja przegroda miesiąc po operacji na razie nie jest całkiem prosta....Wiem, że nos się zmienia, bardzo długo dochodzi do siebie. Dzisiaj znajoma napisała mi, że kostnina (pagórek, który powstał w miejscu garba w jej przypadku) wchłonęła się po 4 miesiącach!!! Inna dziewczyna pisała, że nos zmienił się nawet po ósmym miesiącu, a dokładnie końcówka. Wiem na 100% że mam jeszcze sporą opuchliznę, a chrzęstno-kostna ma się pojawić dopiero za miesiąc, czyli dwa miesiące od operacji, tak mi powiedział Wójcicki. Skóra na nosie jest ok. myślałam, że będzie dłużej dochodzić do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
ja mialam prostowana przegrode, nos jest symetryczny. mialam rowniez wyszczuplana koncowke, narazie jest wciaz opuchnieta i ja mam wrazenie ze jest wieksza niz wczesniej, no ale miesiac po operacji to wogole nie mam co mowic. wiem jedno : na pewno bardzo podoba mi sie ksztalt jaki dr nadal mojemu nosowi jesli chodzi o bol, to mnie zupelnie nic nie bolalo, kompletnie, najgorsze jest wyjmowanie setonow, ale nie dlatego ze boli tylko jest baaaaardzo nieprzyjemnie, odnosilam wrazenie ze pielegniarka ktora mi je wyjmuje jest bardziej przerazona ode mnie no i mnie drazni czas, kiedy wszystko dopiero dochodzi do siebie,,,, a za miesiac druga opuchlizna :(( brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do Polanicy z Wrocka najlepiej dojechać samochodem drogą krajowa nr. 8 w kierunku Kłodzka, ewentuele autobusem lub pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek-waw
Widze, ze malo tu facetow na tym forum... czy jestem tu sam? Ja u dr. Wojcickiego mam operacje w 28 luego! Kto w tym czasie bedzie w Malwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Mój codziennie ładniejszy:) i powiedziało mi to z 10 osób heh:) jeszcze mam małe zgrubienia po bokach nosa, wyczuwalne tylko przy dotyku. Tylko dokucza ta sztywnosc końcówki, że nawet nie można zmarszczyć nosa... A jak tam Twój?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
hej dziewczyny dawno nie pisałam... ale nie mam dobrych wieści, 9 marca będzie 3 miesiące po operacji... nos nie ma garbka ale najgorsze jest to że nadal jest przekrzywiony w prawą stronę cały... miałam nadzieję że to kość jest może tak spuchnięta ale chyba jednak nie...czubek jeszcze troszkę spuchnięty ale ok. wszystko byłoby super gdyby był prosty... bo profil śliczny... a już wcześniej czytałam jakis post gdzie też nos jest przekrzywiony w prawą stronę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
Witam, ja tez poddaję się operacji noska u doktora Wójcickiego. Mam bardzo krzywą przegrodę , no i nos krzywy na lewą stone. wygląda on troche komicznie, zwłaszcza na zdjęciach. :) Bedę miała operację w polowie marca, i bede pewnie w Malwie, czy ktoś też w tym czasie ma termin?:) Szczerze, to był jedyny lekarz u którego byłam na konsultacjach, bo ma najlepsze opinie, mam nadzieję , ze nie popełniłam błędu... Pozdrawiam , wszytskie szczęściary, które mogą poprawić sobie noski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
Aha i jeszcze jedno, jestem straszną panikarą jeśli chodzi o ból. Proszę , napiszcie mi jak taka operacja naprawde boli.. Tzn. po operacji, okres rekowalescencji, pierwsze dni..czego mam sie spodziewać? Bo jak wiem to moge sie przynajmniej przygotować :) Dziekuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek-waw
Ja operacje mialem w poniedzialek - byla to pelna rekunstrukcja nosa. Spodziewalem sie duzego bolu po tym jak narkoza przestanie dzialac - tymczasem jest juz 3ci dzien po operacji - i nadal nic nie boli. Lekki dyskomfort w nosie i brak mozliwosci oddychania przez nos - ale bolu zadnego. Jesli nie przestrasza cie opuchlizna i siniaki - to bolu tez nie sie powinnas bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
Dzięki bardzo za otuchę :) Ja też będę pod pełną narkozą i boję sie przebudzenia :) W takim razie nie mogę sie doczekać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem 7 miesięcy po operacji nosa ;) jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości to pisac :) chętnie pomogę Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
Hej Mansueta, Ja mam za tydzien zabieg i strasznie sie boje, tym bardziej , ze ostatnio na innym forum przeczytałam NIE NAJLEPSZE opinie o Wójcickim...ale nie powinnam panikowac :) A jak tam u Ciebie? Wszystko jst ok? Jest tak jak chciałas, czujesz sie lepiej po operacji? Długo wychodziłaś z tego?Ja mam krzywą przegrodę, wiec wiem ze poprawi mi to standard zycia :) Dzieki za odpowiedz , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
rowniez mialam postowana przegrode, i jak narazie wszystko jest ok, zbliza sie magiczny termin dwoch miesiecy od operacji i wlasnie wtedy ma sie pojawic druga opuchlizna, czy ktos moze napisac jak to wyglada? czy rzeczywiscie jest sie czego bac? jak narazie nos wciaz dochodzi do siebie, sa dni kiedy wszystko lezy jak trzeba, czasami jednak i zwlasza rano koncowka jest opuchnieta. chcialam miedziec czy ta druga opuchlizna rozni sie od tej pierwszej? i pytanie do kolezanki ktora jest juz 7 miesiecy po, czy uwazasz ze Twoj nos osiagnal juz efektkoncowy? do Ago 0321 co u Ciebie, jak nos? czy widzisz juz jakies zmiany? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej Ja jestem 5 miesiecy po operacji. Szczerze mowiac tej 2-3 miesiecznej opuchlizny nawet nie zauwazylam wiec albo mi nie zeszla jeszcze po operacji ta pierwsza albo ta druga byla bardzo mala. Wydaje mi sie, ze moj nos bardziej mi sie podobal zaraz po operacji niz teraz, bo byl bardziej prosty a teraz jest taki lukowaty i mam wrazenie, ze mam malego garbka. Mimo wszystko jest milion razy ladniejszy od tego poprzedniego i uwazam, ze bylo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
to rozumiem ze mialas i chrzestna i kostna operacje tak? hmm bardzo dziwna sprawa, jak dla mnie najgorsze jest to oczekiwanie az opuchlizna przestanie sie juz pojawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noski2525
zazdroszczę wam ,że jesteście po operacjach ja marze o niej już 5 lat :( nie stać mnie na operację mam na koncie dopiero 100 zl odłożone :( s kąd wy bierzecie na to pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Ja wzięłam kredyt na 3 lata. Raz się żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debonek
Też ostatnio słyszałam więcej opinii niepochlebnych o PZ. A szkoda! Ja osobiście mam dobre doświadczenia, ale to było kilka lat temu. Koleżanki używały słowa "kobinat"... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxipolanica nr1
Witam!Zajmujemy się transportem osób, rzeczy na terenie miasta Polanica Zdrój.Jeżeli nie masz ochoty wychodzić,źle się czujesz możemy zrobić każde zakupy dla Ciebie.zakupy 15zł,kurs Kłodzko od 40zł,Wrocław od 200zł.tel 509 44 90 60 ANDRZEJ.więcej na taxi.yoyo.pl ZAPRASZAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
BARDZO WAŻNE PYTANIE!!!!!!!!!! HEJ, CZY PRZED OPERACJA NOSA MUSIELIŚCIE ZROBIC U WÓJCICKIEGO BADANIA ELEKTOLOITÓW I EKG Z OPISEM???? BO JA MAM TYLKO MORFOLOGIE, MOCZ, KRZEPLIWOSC I GRUPE, NIE WIEDZIAŁAM O TYCH INNYCH, CZY SA ONE WYMAGANE???? WIECIE COS O TYM? HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Myslę, że nie, ja zrobiłam tylko takie badania, jak Ty, i absolutnie wystarczyły. Elektrody do EKG przyczepiają podczas operacji, i wtedy monitorują pracę serca, wczesniej nie trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martamia
Dziekuje Boomblel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×