Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość to ja i moj nos
witajcie dziewczyna ja juz sie przymierzam od dawien dawna, ale operacje planuję na za rok, bo skończę wtedy studia :) Już dawno postawiłam na dr Wójcickiego, tyle dobrego o nim czytałam! Mam tylko prośbę, jeśli są tu dobre duszki to będę niezmiernie wdzięczna za zdjęcia rezultatów. to moj email: olcia-01@tlen.pl Myslalam jeszcze nad kims tanszym...ale popukałam się po głowie w końcu to NOS!! centrala twarzy nie mozna na nim oszczedzac! Pozdrawiam wszytkie noski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaol81
Witam Ponownie Czy któraś z forumowiczek ma może termin operacji na około 22 kwietnia i będzie w tym czasie w Polanicy? Zastanawiam się nad wspólnym pokojem z jakomś dziewczyną, czekam na infrmację Dzięki, pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikapechowiec
Gratuluje szczęśliwym Posiadaczkom nosków operowanych przez Profesora. Czy Orientujecie się jak Profesor zapatruje się na poprawki po innych chirurgach? Przy nieudanych operacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Hej Monika a co jest nie tak z twoim noskiem dawno temu mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikapechowiec
W tamtym roku. Jestem niezadowolona, mój długi nos jest jeszcze dłuższy. Oczywiście poczekam cierpliwie, ale nie czuje się z nim dobrze. Miałam być szczęśliwa a jest odwrotnie. Wybierając chirurga, wybrałam źle. Planuje napisać do Profesora, stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midda
Minęło 5 tygodni od operacji i mogę powiedzieć, że NARESZCIE zeszły mi czerwone oczka po wylewie wewnątrz-spojówkowym podczas operacji.... Dziś nadszedł ten dzień. . . . jupiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
a poza wylewem, nosek prezentuje się dobrze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midda
Temat rzeka..... 2 dziurki są .... ale czekam aż zejdą:// Ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaol81
Witam, termin już w poniedziałek, a ja się przeziębiłam, pewnie przez ten jeden ciepły dzien w czwartek i za szybkie rozebranie.. leczę się od wczoraj czosnkiem, miodem, mlekiem + herbatka z cytryną.. czosnek działa jak antybiotyk, więc powstrzymuje katar, lecz nie wiem czy do poniedziałku się całkowicie wylecze.. Jak to wygląda u profesora Wójcickiego? Czy w takim razie przełozy mi termin? Czekam i tak do poniedziałku, bo może wszystko przejdzie.. póki co jestem osłabiona, mierzyłam temp 35.5. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Witam wszystkich, chcialabym skierowac moje pytanie do dziewczyn po operacji, czy macie napuchniety nos rano, zaraz po przebudzeniu? Ja mialam swoja operacje prawie rok temu, na poczatku myslalam, ze to minie z czasem ale teraz mnie to martwi. Nos jest dosc bardzo napuchniety. Opuchlizna znika po ok 2 godzin. Z gory dziekuje za odpowiedz x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la ...
Mnie niedługo minie rok i opuchlizna wciąż się utrzymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa87000
Ja jestem dopiero niecałe 5 tyg. po operacji i też zauważyłam ,że po przebudzeniu nos jest spuchnięty po jakimś czasie to mija. Nos dochodzi do siebie do dwóch lat pewnie te poranne dolegliwości miną albo taka nasza przypadłość. Mnie to na razie nie martwi. Mimo ,że mój nos mi się podoba to czekam z niecierpliwością na ostateczny efekt bo boję się żeby w międzyczasie nic mi na nim nie wyszło (kostnina ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Monika, dziekuje za odpowiedz:) czyli jeszcze rok poczekam:) mam nadzieje, ze twoj nosek szybko dojdzie do siebie I nie martw sie kostnica, ja mam mala ale wcale jej nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midda
Nom mam dziurki , wgłębienia mniej więcej po środku nosa tzn troszkę wyżej w strone oczek . Z lewej i prawej strony jedną wyżej , drugą lekko niżej.... Porządne sa .... i niczym tego nie zatuszujesz....nie zapudrujesz bo puder dosłownie wpada tam .... w te dziury i to widac i jeszcze fatalniej to wyglada- dlatego też dałam sobie spokój i już nawet nie próbuje tego "zamalowywać". Czekam aż to zejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooodi91
ojoj, no to trzymam kciuki, by dziurki zniknęły!! pewnie to tylko kwestia czasu :)) a co konkretnie miałaś robione podczas operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la...
Midda mam taki sam problem, ile dokładnie jestes po operacji i co miałaś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midda
Miałam robione wszystko tzn osteotomie poczwórną.MÓJ nos był ok z profilu aleszeroki.... ola la la możemy na priv?? Te dziurki muszą zniknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midda
a jestem po operacji 1,5 miesiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la...
Midda podaj e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygzak zygzakowaty
Rozumiem problem z dziurkami w nosie (jeśli oczywiście o to samo nam chodzi ) Ja mam takie wgłębienia w nosie i jak dam puder to właśnie się jeszcze bardziej uwidacznia... Kurwa te operację to jakieś chybił-trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola la la la
Wiem przez co przechodzisz Podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la la ...
aleksandra.forys@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn tutaj które sa po op i nie są w pełni zadowolone z efektów . Czy mimo wszystko poddalubyscie się operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygzak zygzakowaty
Wiesz co-ja raczej nie... W glównej mierzę zależy to od nosa wyjściowego... Jeśli miałaś tak tragiczny nos jak np Gerard Depardie czy magda schejbal,Steczkowska...to komplikację nie będą dla ciebie aż tak strasznę. Ale jeśli nos jest do wymiany 9GARB,ZA SZEROKI,ZA DŁUGI ITD ) to komplikację to piekło. Bo ja mam podobnie jak ola la la jakieś dziury w nosie i do tego jeszcze problemy z oddychaniem...cały czas kata i nie jest to alergia. Ja żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oana
ja nie żałuję ... spoglądam na siebie w lusterko by z dnia na dzień lubieć sie coraz bardziej ... no i nareszcie nie zwracam na siebie uwagi :D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki dziewczyny :) a jeszcze jedno pytanko czy w pracy mowilyscie dlaczego bierzecie wolne i co planujecie ? moja szefowa powiedziala ze jesli chce wolnego 4 tyg to musi wiedziec po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×