Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Basia polanica
Zgadzam się u Wójcikiego nierówności to norma i on to jeszcze uważa za rzadne komplikację. Paranoja....dostajesz krzywy nos a masz się z tego cieszyć. Oj nie tak sobie to wyobrażałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4lata
Miałam operację 4 lata temu u Wójcickiego. Nie jestem zadowolona gdzyż... szczerze mówiąc nie zauważyłam ŻADNYCH efektów, żadnej poprawy. Nos jest nadal BARDZO krzywy, przegroda nie została wyprostowana, dziurki są różne profile mam zupełnie inne. Kupe kasy poszło się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia polanica
Do 4 lata... możesz opisać bardziej te krzywości... nos ci się skrzywił w którąś ze stron czy masz nierówności na grzbiecie. a co z ta pzregroda jest nie tak dokładnie Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4lata
Mój nos nie był garbaty. Przyznaję na pewno był on nosem trudnym do zoperowania gdyż jestem po wadzie genetycznej miałam już ogólnie niejedną operację i ta miała być ostatnia. Wiem i zdaję sobie sprawę z tego że nigdy nie będę wyglądać jak zdrowy człowiek i dlatego nie oczekiwałam cudów ale miałam nadzieje że po tej operacji będzie w miarę dobrze niestety przeliczyłam się. Nie mówiłam na konsultacji dr co i jak chciałabym zmienić bo wiem że u mnie to nie byłoby takie łatwe. Dr sam mówił co da się zrobić. Najbardziej zależało mi na tym żeby nos był prosty i symetryczny to miało być zrobione a nie jest. Nos jest całkowicie asymetryczny z jednej strony jakby spłaszczony. Dziurki są inne jedna mniejsza druga większa i jedna jest niżej a druga wyżej jak patrzy się na nos z przodu. Nie chcę wieszać na dr psów bo wiem że ta operacja nie była łatwa ale jeśli nie był pewny czy da radę cokolwiek jeszcze z tym moim nosem zrobić to trzeba było mi odmówić operacji. A tak.... wyglądam tak samo jak przed zabiegiem a kasy na następny zabieg nie mam już. Zresztą i tak nie poszłabym znów do tego chirurga. Opisuję tu tylko swój przypadek nie wiem może po prostu miałam pecha to ze mi się nie udało nie oznacza że z innymi też będzie kiepsko. Ja miałam operację jeszcze w zbliżonym czasie z 3 innymi dziewczynami i one były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłas lekarzowi o tych problemach? Dlaczego tak się stało, co to znaczy nos spłaszczony z jednej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4lata
Nie potrafię dobrze wytłumaczyć tego słowami po prostu prawa strona nosa jest bardzo bardzo brzydka przez to cały nos jest asymetryczny ale muszę podkreślić, że miałam tak jeszcze przed operacją i chciałam to zlikwidować ale się tak nie stało. Nos jaki był przed operacją taki sam został po. Patrząc na zdjęcia sprzed i po operacji nie widzę żadnej poprawy. Nie mówiłam o tym lekarzowi bo jak wyjeżdżałam z Polanicy po operacji to nos był jeszcze bardzo opuchnięty myślałam że to się wyrówna z czasem, niestety nie wyrównało się. Później już nie miałam kontaktu z dr bo na żadne kontrole się nie jeździ...przynajmniej wtedy się nie jeździło nie wiem jak jest teraz po tych 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja planuje w przyszłym roku, ale mieszkam w Kanadzie. Do Polski moge przyjechać na okolo 3 tygodnie. Wole w kraju, przy rodzinie itd.. Czy jest jakiś sposób na załatwienie wizyty kontrolnej i operacji przed trzecim tygodniem pobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka quell
czy jest tu ktoś kto boryka się z nierównoścami po wójcickim.... nie jest to tragiczne ale wygląda nieestetycznie i brzydko. Ostrzegali mnie,że on pozostawia nierówny grzebiet ale nie słuchałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felonia
Czy ktoś ma zaplanowaną operacje na 8 lipca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_9
Niestety ja mam nierówności po Wójcickim... zawszwe mówi będzie super a potem d**a...liczyłam,że to zejdzie....nie chcę żeby mój nos tak dziwnie wyglądał. Znajomi pytają czy ktoś mi przywalił....jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U niego nierówności to po prostu norma i potem wmawia ,że ma się super nosek... on najlepeij operuje takie nosy baby jagi,reszta nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi nierównoścami to się zgodzę. a jak u was z oddychaniem po op ? ja mam cały czas niedrożne dziurki przed op super oddychałam ohh te operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja mam również nierówności i wgłębienia jedno wielkie po 2 miesiącach i się strasznie tym denerwuje, dla otoczenia to jest mało widoczne, ale dla mnie jakbym dostała w nosa w tym miejscu. Ale na pewno nie będę już nic kombinować, jest jak jest Pozdrawiam wszystkie noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Jak dobrze znam te cholerne nierówności....jak się tym nie przejmowałam to było nawet o.k ale niestety zaczełam się tym przejmować.... najgorzej jak nałoże puder a on potem wsiaka w te wgłębienia i nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
Te "dołki" to prawdziwy koszmar! Ja jestem po pierwszej nieudanej operacji plastycznej i przed druga, już u prawdziwego specjalisty. Doktora Łątkowskiego i wierzę, że to będzie moja ostatnia operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marionaa
A u kogo miałaś pierwszą ? Zgodzę się ,że te niby małe nierówności,wgłebienia to istny koszmar.... możesz coś więcej o tym napisać,w jakich sytuacjach są najbardziej widoczne / Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie,że wółjcicki zostawia nierówny grzbiet i potem wmawia,że jest wszystko super....kiedyś to wogóle się nie jeździło do niego po operacji chore...zrobił i zostawia pacjenta na pastwe losu....teraz wiem,że są konsultację po operacji ale widzę,że rówwnego grzbietu ciąglę nie nauczył się robić. Miałam op nosa 10 lat temu i jestem bardzo średnio zadowolona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronach 110,111,112,113 niestety też jest bardzooo dużo negatywów o Wójcickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka91
większość operacji nosa nie wychodi. dobrze że zaczęto o tym pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory ?
A Kobus jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę to z innego forum ktoś tam napisał,że jak nie masz jakiegoś szpetnego nosa bardzo odchylonego od normy to zostaw go w spokoju...mówił to przystojny chirurg ze stanów ...gdyby tak nie było to by tego nie mówił przecież kosi na tym kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się nie uda op u wójcickiego to zobaczysz jak cię potraktuję ten gbur ma to w d*pię co ty czujesz,właściwie po założeniu gipsu ma w d*pię czy twoja operacja się uda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia odpuść sobie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka91
Wszystkie nieudane operację to nie tylko Niesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma nierówny grzbiet po korekcji od WUJKA czyli wójcickiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że wpierony jest od W z krzywym grzbietem.... niedawno była tu niezła dyskusja i ktoś napisał,że on często zostawia nierówności. czekaj może ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to zależy kto jakie ma szczęście . Pisałam z jedna dziewczynaktora miała op u dr W .na konsultacjimowila jakichce miec nos a dr W odradzil powiedział ze nie bedzie zadowona bo nie bedzie pasowal jej taki nos ,i nie pamietam co jeszcze dokładnie mówil) . Poddała sie operacji u dr W, ale nie była zadowolona upadła sie ze chce nos taki jak sobie zyczyla. Poszła do innego lekarza ( nie bede pisała do kogo bo nie mnie to dotyczy ). Opisała jaki chce miec nos dr zrobił jej jaki chciała. Słowa dr W sie potwierdziły nos ktory sobie zazyczyla kompletnie do niej nie pasował dziewczyna popadła w depresję i sie męczy rok czadu , i spowrotem idzie do dr W zeby zrobił jej nos jaki miała na początku . Bardzo sobie chwali dr W mówiła ze jes bardzo uczciwy, nie naciaga, konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Mialam zmieniany gibs nosek malutki :) , Ale dosyc mocno spuchniety w srode mam zdjecie gibsu byc moze juz bede mogla ocenic efekty do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nierówności po wójcickim a jestem już 2 lata po operacji,boję się znowu kłaść pod stół ale nie nierówności okropnie wyglądają jakby mi ktoś przywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×