Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola14

boje sie rakcji

Polecane posty

Gość lola14

juz niedlugo bede musiala nosic aparatstaly mam 14 lat i oje sie reakcji rowiesnikow w szkole!!!! Boje sie rowniez tege ze gdy bede miala te druty na zebach nie znajde sobie chlopaka!!! napiszcie mi jak u was zareagowano??? prosze i jeszcze jedno pytanie czy aparat na zebach nie przeszkadza w calowaniu sie i czy mozna sie w nim calowac???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra_rada
To jak na Ciebie zareagują w dużej mierze zależy głównie od Ciebie. Jeśli sama zaakceptujesz aparat, jako środek do poprawy urody na całe życie, i będziesz bagatelizować z początku uśmieszki, wszyscy się przyzwyczają. Nie komentuj głupich uwag - szkoda zdrowia. Myślę, że dlatego dziewczyny decydują się na prostowanie zębów późno, po 20 roku życia, kiedy zaczyna im zależeć na urodzie, a przestają przejmować się rówieśnikami:-) A co do całowania.... jeszcze masz całe mnóstwo czasu, żeby to robić - myślę, że kilkumiesięczna \"abstynencja\" nie zrobi Ci krzywdy:-) Za to później wszyscy będą ustawiać się w kolejce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łooooo matko jedyna
Pamiętaj, że większość osób, które będą Ci dokuczać, bedzie robiła to z zazdrości, bo to Ty będziesz miała proste zęby, a nie oni. Aparat to spory wydatek. Nie każdego na niego stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnaś się przejmować reakcją rówieśników. To są jeszcze dzieciaki a poza tym teraz więcej osób ma aparat niż nie - niedawno mówiło się nawet o modzie na aparaty stałe. W całowaniu aparat nie przeszkadza, bo jest idealnie gładki - gdyby był nierówny to najpierw przeszkadzałby tobie. Nawet jeśli coś takiego się zdarzym, to wizyta u ortodonty na pewno rozwiąże problem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz się, że kiedy później pójdziesz na studia czy do pracy, to będziesz miała już proste zęby! a w wieku 14 lat rzadko znajduje się chłopaka na całe życie, jest więc duże prawdopodobieństwo, że tego jedynego spotkasz, jak już nie będziesz nosiła aparatu :) aparat potraktuj po prostu jak modny gadżet ;) i zawsze mów o nim z zachwytem, opowiadając, jakie to są różne modele, kolory itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
co do wypowiedzi dobra_rada ja jestem moloda i chce korzystac z zycia!!!!! a wiec aparat nie przeszkadza tak?? i mona spokojnie sie calowac??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w całowaniu się przeszkadza
ale w bzykaniu wcale, więc to, co Cię zapewne najbardziej interesuje, dzieciaku, masz zapewnione, możesz spokojnie "korzystać z życia" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
przeszkadza w całowaniu?? Co ty bredzisz. Mi tam nie przeszkadza aparat w niczym, nawet w seksie oralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w całowaniu się przeszkadza
polecam lekturę słownika języka polskiego i pojęcia "sarkazm" oraz "ironia" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w całowaniu się przeszkadza
Że Ci w oralu nie przeszkadza to mnie w ogóle nie dziwi. Teraz dziewczynom w hurtowym robieniu lodów, nie przeszkadza absolutnie nic (pewnie też masz 14 lat) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Do robienia loda mam tylko jednego partnera i już dawno nie mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola14
widze ze moje pytanie wzbudzilo wiele komentarzy. pewnie macie mnie teraz za dziewczyne ktora mysli tylko o jednym.. jesli tak to sie mylicie. :))) a o calowanie wypytuje tak bardzo bo mam chlopaka juz od roku no i chyba to normalne ze sie calujemy>> prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorki
Ja też poznałam pierwszego chłopca w wieku niecałych 13 lat i też nie uważam, żeby całowanie kochanego czlowieka było czymś zlym. Nasi rodzice widząc jak bardzo się kochamy akceptowali nas w pelni. A aparat to tylko tymczasowy środek do zyskania ślicznego uśmiechu. Rób to, co dyktuje Ci serce. Życzę Ci szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×