Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam powaznie

ILE MOGE SCHUDNAC W 10 DNI

Polecane posty

Gość pytam powaznie

ile moge schudnac w 10 dni, prosze od razu z jadlospisami :PP mam 172 cm i 73 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
pomocy no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tettet
sama sobie poszukaj. Hrabina sie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
tettet, dziekuje uprzejmie ksiezniczko ;) to jest forum i pytam, nie chcesz nie odpowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie za duzo wymagasz??jadlospisów ci sie zachciewa...rusz glowa i sama ich poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaaa_
prosisz się o efekt jo-jo,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 10 dni ja chudne 3 kg jem rano płatki owsiane albo muslii z mlekiem potem owoc na obiad rybę duszoną z warzywani na kolacje cos wymyślam ciekawego kromka pełnoziarnista z twarożkiem albo sałatka z tuńczyka komponuję lekko około 800 kalorii ale jeśli wrócisz do normalnego jedzenie np 2200 kalorii to efekt jo-jo murowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
mama julki dziekuje :) dziewczyny skad w was tyle zlosc i jadu, skoro pytam o cos i prosze jadlospisy na ktorych ktoś chudl to chyba nie oczekuje odpowiedzi poszukaj sobie sama, mam w dupie takie wpisy i wasze zdanie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to tamto
W 10 dni Hmm 73 kg to jest z czego spadac Mysle ze na diecie 500 kcal, ok 5-7 kg Ja w 5 dni schudlam 2,5 kg A startowalam z wagi nizszej od twojej o cale 20 kg Na diecie 800 kcal , powinnas zleciec ok 3-4 kg Mozesz jesc 1000 i cwiczyc i tez powinnas poleciec tyle Kazdy org jest inny Ja szybko chude, szybko tez tyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
nie ma to tamto- bardzo dziekuje za Twoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to tamto
w tych 500 kcal jadlam glownie bialko i warzywa oraz jakies jablko np tunczyk i 3 wasy- 170 kcal 2 jaja- 160 kcal jablko- 70 warzywa na parze 500 g - 100/ 120 kcal zalezy jakie, ja np brokuly, kalafior, ew mix warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to tamto
Kiedys w 10 dni zgubilam 4 kg na diecie niełączenia Ale nie chce mi sie jej szukac, jadlam w kazdym razie ok 750 kcal Nie ma za co dziekowac, prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam powaznie
dodam ze nie jadam mieska , wiec to zarelko jest calkiem niezle jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka923
Ja w tydzień schudłam 2kg więc jak dla mnie to dobry wynik a to tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej jakoś waga stała w miejscu i nie chciała ruszyć mimo różnych sposobów;) dlatego jak odchudzanie to tylko African Mango mi pomógł więc może i wam pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×