Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwania

ginekolog WROCŁAW

Polecane posty

Gość poszukiwania

szukam dobrego ginekologa we Wrocławia.Ktoś może dać jakieś namiary??dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej to sie sprawdza
Jarosz na Krzyckiej 94:) lub Dr.Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwania
dziękuję ktoś jeszcze??a coś w okolicach ul.Legnickiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosim
Polecam Corfamed na Kluczborskiej i dr Zabielską, a blisko Legnickiej.......... przy ul. ZÓŁtej (bliżej raczej do Leśnicy) jest poradnia i tam kiedyś chodziłam do dr Studzińska , ale nie wiem czy ona jest tez połóżnikiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam nieopodal rynku
co prawda nie jestem ginekologiem ale potrenowac zawsze mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwania
dzięki sosim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosim
Proszem bardzom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam dr Kamilę Korczak - Kucharską, przyjmuje w Medarze na ul Rękodzielniczej, na NFZ. Rejestrować się trzeba z miesięcznym wyprzedzeniem, ale naprawdę warto - poprowadziła moją pierwszą i drugą ciążę, kontakt zawsze rzeczowy, ale i pożartować mozna było :) Nie pracuje w żadnym szpitalu - to niestety minus, ale trudno - nie mozna mieć wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach Legnickiej?? Dr Jan Korzeniwski... ordynator oddziału na klinikach A.M. Polecam... świetnie prowadził moją ciążę:) Super facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba
Osobiscie polecam dr Tomasza Fuchsa, przyjmuje przul. Armii Krajowej 12a/4, swietny lekarz, specjalista od "trudnych" ciaz, wspanialy lekarz !!!!! POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitas
a ja polecam dr Swidraka, prowadzil moja ciaze i ciaze mojej siostry, swietny fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludmiklaa
O, ja też do niego chodze, bardzo dobry specjalista i w ogóle miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwsssd
we wrocławiu na pewno jeden z lepszych lekrarzy ginekologow, duzo kobiet do niego chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez powiem
Fusch, Jarosz, Blok- to jedni z bardziej znanych i dobrych ginekologów we Wrocławiu, a Jarosz dobry przy problemach z zajsciem w ciążę- jego ojciec tez był znanym i bardzo dobrym ginekologiem... niestety juz nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amkillla
świdrak i długo długo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bzdura z tym świdrakiem. pierwsze slysze takie nazwisko! a do tego ma mega duzo złych komentarzy na znanylekarz.pl . Taka ilosc negatywów nie za dobrze o typie swiadczy. Ja na ciążę polecam profesor Hirnle (doskonały fachowiec i przemiła kobieta) oraz dr Kłóska (super USG, fajny człowiek). Z dobrych, których znam, to jeszcze dr Śliwa (kompetentny i konkretny lekarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DR-Jan Korzeniewski,wspanialy lekarz,fajny sympatyczny i ludzki wiele lat bylam jego pacjentka,oraz 2 moje siostry rowniez,ale niestety wyjechalam,i do tej pory nie znalazlam rownie dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Jarosz przyjmuje również na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dr Korzeniewski. Pytanie to samo - czy przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Wojciech Świdrak Jestem bardzo zadowolona z Wizyty u Pana doktora. Był to mój pierwszy raz u ginekologa i byłam bardzo zdenerwowana, ale czułam się dość komfortowo. Badania przeprowadzał bezboleśnie i delikatnie. Przeprowadził ze mną dokładny wywiad i w sumie teraz już nie będę bała się chodzić do ginekologa. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia91
Czytałam tutaj kilkukrotnie nazwisko mojego lekarza, Wojciecha Świdraka i także polecam. Godny polecenia lekarz z dobrym podejściem do pacjenta i specjalistyczną wiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie uczęszczam do Doktora Świdraka. Doktor trafnie zdiagnozował i pomóg przejść rzez trudny okres menopauzy ustalając odpowiedni dla mnie zestaw hormonalny. Teraz jestem już po kresie przekwitania i czuje się świetnie. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam mnóstwo dobrych opinii o Fuchsie, to podobno "lekarz wszystkich lekarzy" w tym mieście, sama się nad nim zastanawiam, ale jest strasznie drogi. Jeżeli ciąża jest wysokiego ryzyka to jak on nie pomoże to już nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Corfamedu i moją ciążę prowadził dr Barcikowski. Lekarz bardzo uprzejmy, o wysokiej kulturze i delikatny w badaniu, ale pomylił płeć mojego dziecka i zlekceważył cukrzycę ciążową. Na trudne przypadki się średnio nadaje, ale jak ciąża jest standardowa to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o dr Polaku? Dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Świdrak to świetny specjalista! Miałam bardzo bolesne miesiączki, do tego stopnia, że nie poptrafiłam w ogóle funkcjonować i spędzałam całe dnie w łożku. Czasami nie mogłam wytrzymać z bólu i jechałam do szpitala po zastrzyk! Opowiedziałam moją sytuację doktorowi i przepisał mi tabletki hormonalne. Teraz mój okres jest na tyle mało bolesny i dokuczliwy, że w "te dni" mogę normalnie funkcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ginekolog Witkowski to sprawdzona jakość. Korzystam z jego usług już długi czas i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×