Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubi-lu

DZIS SA MOJE UROOOOOOOOOOOOODZINY 27

Polecane posty

CZY WY TEZ LUbicie swoje urodziny bo ja lubie hahah:) bardziej niz imieniny:) czy po 30 -stce sie to zmieni?:)pewnie sie pojawia zaraz niezyczliwi ale co mi tam , nic nie popsuje mi humoru bo jest mój dzien i od rana bedzie super jakw kazde a wieczorem tez bedzie suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie- niezyczliwi pojawia sie z rana bo teraz spia:) a ja nie spie i swietuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 Wszystkiego naj naj naj naj naj naj najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 duzo zdrówka....kasy....usmiechu i pociechy z synia :) 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 Eeeee no nie ma jak WODNIKI:classic_cool: 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej przed chwilka dzwoniła net z zyczeniami i jej synek zaspiewł mi sto lat a mi łezy w oczach sie poajwiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim wielkie ,pozdrawiam wszystkich czuje sie jak gwiazda zaraz autografy zaczne rozdawac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska_ kawiatuszka
Noe wszystkiego naj lodzianko, myslam, ze moze starsza jestes i moze sie znamy ze studiow, klubow czy cos ale ja juz po 30 jestem tak ze pewnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - spadł snieg i juz niedługo pójdziemy na sanki i kulig a potem kiełbacha na ognisku w koncu:) czy musiałam czekac do swoich urodzin - zeby snieg sadł u mnie?:) dziewki wszystkim za zyczenia-pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaaa
wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaaa
wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeszce raz sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jasne ze wodniki sa SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszego
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny znak wodnik
ble:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj! Dużo zdrówka, bo to najważniejsze. Jak zdrówko będzie to reszta się ułoży :D Mój tata jest wodnik, bardzo fajny znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego znak wodnik jest ble? dzikei za zyczenia własnie jestem w trakcie przygotowania do małego przyjecia w gornie przyjaciół -zapraszam chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jutro urodziny net ar do mnie tez zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×