Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isztarek

i przyszedł mój wózek!!!!

Polecane posty

jestem bardzo zadowolona, wasze opinie nie sparwdziły sie ( na szcesie) wozek jest cudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Elena o kto
a testowalas juz go? kiedy rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ten wózek który kupiłaś rewelacyjnie wygląda. Mam nadzieję że będzie się dobrze sprawdzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, a jaki to wózek, bo nie w temacie jestem, podaj linka na stronkę, z góry dzieki, zobaczę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Elena o kto
chicco 3 kolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
ja pisałam, że mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JEŹDZIŁAŚ NIM
po schodach i krawężnikach ?? :P :P czy tylko po prostym i równym dywanie w mieszkaniu ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkirmnvu
mnie się on strasznie nie podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie musi!1 wazne ze mi sie podoba i ze jest szalenie wygodny, a dzidzia ma mnostwo miejsc gondolce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle szmalu za wózek dla
bachora, o jezu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co tyle szumu robicie. Kazdy kupuje takie wozki na jakie go stac, a tu na kafe jest taka moda ze jak ktos chce kupic droga rzecz dla dziecka, to inni zaraz na niego najezdzaja. Sama z wlasnego doswiadczenia wiem ze czasami lepiej postawic na jakosc a nie wkurzac sie za kazdym razem jak odbijesz sie od kraweznika. Najwazniejsze zeby zawieszenie mialo dobre amortyzatory i wtedy jazda jest płynna, a tych schodow to az tak duzo nie ma na naszych ulicach a kraweznikow jest mnostwo, tak samo jak krzywych chodnikow. Isztarek mi ten wozek tez sie podoba, chociaz ja akurat uzywam inglesiny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ten fotelik samochodowy nakladany na stelaz bo to ulatwia wiele spraw zwlaszcza przy jezdzeniu samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reqtrttyyyyy
wozek z ataka cene????? ja bym max 500 zł dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale można
zaszpanować przed sąsiadkami!Nie ma to jak metka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na takiej zasadzie
jeden jezdzi maluchem a drugi volksvagen a trzeci bmw Bo na tyle kazdego stac i po co robic szum przeciez taki wozek to zakup na conajmniej trzy lata wiec trzeba wziasc pod uwage wszystkie aspekty, a nie kupic byle gowno i potem sie wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Elena o kto
chyba sie nie dowiem kiedy Isztarek rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady,........... ale chyba Ty oszalalas stac Ciebie niby na mieszkanie 130m a na wozek za 3000zl nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz urodzilam! Widac ze tu wiekszośc kobiet jakies kompeksy ma, dobrze ze nie ydalalabys tylke pieneidzy na wozek i nik cie do teguszał nie bedzie. Wierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isztarek wózek jest śliczny!!!! Jest super, który masz kolor? Cena faktycznie od czapy, również dla mnie przegięcie, ale uważam tak dlatego, że mnie na niego zwyczajnie nie stać :) ale to i tak nie umniejsza wózkowi - nadal jest piękny :D ja będę jeździć volswagenem ;) (czy jak to się tam pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dzieki, dosc długo na niego odkładałam:) rozmieszył mnie ten volkswagen:) a ja co mam w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę mówic czy ładny czy nie. Mogę tylko powiedzieć czy mi się podoba - niestety nie :( I nie chcę Cię Isztarek martwić, ale póki dzidzuś jest maleńki, to ma sporo miejsca, ale jak będzie miał 6-7 miesięcy, to naprawde będzie miał ciasno. :( To są naprawdę małe gondole w porównaniu z innymi, bardziej tradycyjnymi wózkami. Jedyny, jak dla mnie, jego plus, to Twoje zadowolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesz co faktycznie
naucz się pisac bo kiepsko Ci to wychodzi :O a chyba nie chcesz dawac złego przykładu dziecku co nie ?? pojdzie to takie kiedys do szkoly a mamusia mu nawet w lekcjach nie pomoże bo nie bedzie umiała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isztarek no jak to czym, ty będziesz jeździć bmw :D pochwal sie jaki masz kolor? mnie się podoba ten fusion :) Ninka ty sie nic nie martw, jak dzidzuś będzie miał 6-7 miesięcy, to już to nie bedzie wielkie zmartwienie czy się zmieści w gondoli czy nie, bo już go pewnie będzie lekko Isztarek sadzała, przynajmniej tak na pół leżąco, więc pewnie bedzie sobie jezdzil w spacerówce, a zresztą będzie już wtedy lato i będzie ciepło, to dzidziuś będzie chciał wszystko oglądać i podziwiać świat, a nie leżec na płasko w gondoli ( w której poza tym, w upały się upiecze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
dla mnie generalnie trojkołowce wygladaja jak taczki badz trumienka-sorki ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - owszem i wcale się nie martwię. Ale moje dziecko w wieku kilku, a nawet kilkunastu miesięcy bardzo często np. spało na spaczerze. I to raczej na leżąco właśnie. Ale, co tam, to już sprawa właścicielki nowego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że skoro to już taki wypasiony wózek, to spacerówkę na pewno się będzie dało rozłożyć ;) ( w zwykłych do 1000 zł się da rozłożyć, to w tym się tym bardziej będzie dało ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×