Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isztarek

i przyszedł mój wózek!!!!

Polecane posty

Ja juz raz się wpisałam w poprzednim temacie, ale się jeszcze raz wpiszę tutaj :D Mnie się zakup podoba bardzo. Taki wózek, jak juz nie będzie potrzebny można za połowę ceny sprzedać, czyli w praktyce mieć BMW za cenę volksvagena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwy języka
Isztarek --- to chyba Ty masz jakies kompleksy bo juz od tygodnia drzesz sie na forum na temat swojego wozka :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yytui878o8o8o
wygląd ma swietny ale cena - szczyt durnoty tyle kasy dac a co an to ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety cena nie oznacza że da się rozłożyć spacerówke na płasko.Przykład wózek za 2400 bebeconfortu nie rozkłada się.Do tej pani co pisała,że nie zmieści się maluch 7 miesięczny w gondolce...no wybacz ale takie dzieci to zazwyczaj już kożystają ze spacerówki.A tak poza tym to zalatuje tu od więkrzości wypowiadających się pomarańczowych zazdrością.Stać ją to dobrze,mnie stać na wózek za 1600 i taki kupie i nic wam do tego.A kwestia gustu jest sprawą indywidualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwy języka
a co do kasy to kurwa co was obchodzi ile kto wyf=daje kasy i naco :O pilnujcie swoich portfeli !!! kazdy wydaje tyle ile chce i moze !!!!!!!!! co za narod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge pfff
ISZTAREK TY TO MASZ NASRANE WE ŁBIE od dluzszego czasu pierdolisz na prawo i lewo o tym wozku nie po to, zeby poznac inne opinie (bo z zadna sie i tak nie zgadzasz) ale po to zeby kazdy zobaczyl jakie to cudenko drogie było :O :O zamiast dzieckiem sie zajmowac to siedzisz tu jak jakas debilka i sie podniecasz :O wyrazy wspolczucia dla męża (że ma tak głupią zone a w dodatku materialistkę) i pozdrowienia dla jego kochanki (mając taką żonę jak Ty sama znalazłabym na boku jakąś normalną kobitę) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glukoza
A czemu ma nie mwydawać na swoje pierwsze dziecko?Jeżeli stać ją na to ,to powinna zbierać pochwały,że zdecydowała się na nie wtedy kiedy jest nia już na nie stać.To chyba dobrze ,że nie prosi jak inne o pomoc.Przecież wydatek na dziecko jest bardzo przyjemna rzecz tymbardziej jeżeli Cie stać na taki wydatek.Widać,że nie jedną z pomarańczowych skręca.Zreszta z takimi wypowiedziami jak wasze.......To waszym partnerom powinno się współczuć ,że maja tak mądre,oczytane i zazdrosne baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI KRZAK
ty tu GLUKOZA nie moralizuj, bo nie o tym jest rozmowa. Wózek jest w dechę, i chyba wszystko już zostało na ten temat powiedziane, dalej to tylko niepotrzebne bicie piany, obrażanie autorki, oraz podnoszenie ciągle tego tematu, który i tak się już wyczerpał. A o gustach się nie dyskutuje, bo nie wam sie ma podobać tylko autorce. Ile przyszłych mam, tyle podzielonych zdań na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To że wózek kupiłas
to powód do zakładania topiku, e chyba nie. Gdyby tak każda chciała założyc swój na temat wózka to ile by ich było ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×