Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

llilllu

Mikrofalówka - frytki

Polecane posty

W jakiej mikrofalówce mozna smażyć rytki itp ? Potrzebna jest odpowiednia funkcja czy naczynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promieniowanie micro...nie usmaży ci frytek :) jedynie mikropfalowka z opiekaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj bosze :D :D niedlugo w parowarze zaczna frytki robic :D co wy sie tych mikrofalowek tak uczepiliscie, przeciez wiadomo, ze kazde jedzenie jest lepsze zrobione normalna metoda, nie mowiac ofunkcjach zdrowotnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Wiem, że niektórzy robia frytki w mikrofali, szybko i bez duzej ilości oleju. Za krytykę z góry dziękuje jeśli nie macie nic do powiedzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa posiadaczka mokrofa
musisz mieć specjalne frytki do mikrofalówki, tam znajdziesz przepis, ja próbowałam takie zwykłe kupne i robiły mi się tak na talerzu przez 15 minut, a te przystosowane do mikrofali robi się ok 5 minut, to duża różnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczita bardzo ci dziekuje za uwagi ale już pisałam , że jak nie masz nic do dodania to nie zabieraj głosu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug rozkazu, panie komentancie :D :D aczkolwiek, jak widac zawsze mam cos do dodania, choc nie zawsze musi byc to zgodne z twoimi oczekiwaniami :) zycze wam niezapomnianych rozkoszy kulinarnych ze sztucznie przetwozonym jedzeniem :) do widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihii
super wychodzą też chrupiące ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa mrozone
mrozone frytki mozna jakos w piekarniku upiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×