Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łucja -o

siłownia tylko dla kobiet

Polecane posty

Gość łucja -o

Przymieżam sie do otwarcia siłowni,i zastanawiam sie czy siłownie połączyć czyli damsko męska,czy raczej zrobić oddzielną dla pań,i mam pytanie czy dziewczyny wolicie być same i w spokoju ćwiczyc czy może taki połączenie działa mobilizująco,i fajnie popatrzeć na ćwiczącego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahgahb
Ja wolę damskie siłownie. Jakoś lepiej mi się ćwiczy bez facetów, między samymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja -o
DZIĘKI,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1234
Ja ćwiczę z facetami, często jako jedyna kobieta i zupełnie mi to nie przeszkadza. Jest wesoło, dużo śmiechu, motywują mnie, kiedy już nie mam siły.Z dziewczynami można sobie poplotkować, choć przychodzą czasem takie obrażone księżniczki, co nawet cześć nie potrafią powiedzieć:D Siłownia dla kobiet zazwyczaj ma lepszy sprzęt na typowe kobiece "przypadłości", ale nie narzekam:)Pozdrawiam wszystkie ćwiczące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagruba zuzka
siłka tylko dla kobiet, z bardzo dobranymi instruktorkami. żeby atmosferka była. ja chodziłam na siłkę wspólną kiedyś, ale lalki prężące się przed kolesiami w siatkowych podkoszulkach, lalki gapiące się na moje ( w rozm 42) ciało i kolesie przychodzący czasem by sobie tylko popatrzeć, oj ble ble ble. więc tylko dla kobiet, bywamy dla siebie wredne, ale prawdziwe małpy z nas wychodzą kiedy samce zaczynają krążyć:D:D:D:D:D pozdrawiam, oby Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczkaa
Kobity z Warszawy, do jakich babskich siłowni chodzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym sie zapisala na damska silownie w wawie. Moze ktos by sie ze mna wybral. Chodzi mi o fachowe instruktorki, gdyz chce przede wszytskim zgubic brzuch, oponki i oczywiscie schudnac.wiec licze ze ktos ulozy mi grafik cwiczen.Ni echce wyjsc muskularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efahexe
do gosia24 a gdzie mieszkasz? bo na Kabatach jest taki klubik i własnie sie nad nim zastanawiam. łucja -o kluby tylko dla kobiet robią furorę. Sama ostatnio troche przybrałam i nie chce zeby faceci gapilli się ze tu czy tam mi fałdka wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcóweczka
ja chodzę na siłownie damsko- męską. Tylko dla tego, że tam mogę ćwiczyć z moim facetem. Razem dodajemy sobie otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do efaxe: Miszkam na Mokotowie, pracuje w centrum, wiec gdybym skoczyla metrem , to byloby blisko.Wiesz chodzi mi by z kims zaczac cwiczyc, do jakiegos milego, z profesjonalnymi instruktorami do jakiegos klubiku. Chodzi mi o to by zgubic brzuch i troszke schudnac w pasie, nogi, tylek itp. Jesli masz jakas fajna propozycje to chetnie podeslij, to sie wyboerzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efahexe
do gosia24: kurcze szkoda że się tak późno odezwałaś. Zadzwoniła wczoraj moja kumpela i namówiła mnie na Shape w Galerii Mokotów. Ona tam chodzi i jest bardzo zadowolona. Może się tez zdecydujesz od poczatku czerwca? Nie wazne jaki klub ważne żeby mieć z kim ćwiczyć i sie na wzajem motywować :) A jesli będziesz jednak chciała tylko dla kobiet to na metro Kabaty jest Puella.(http://www.puella.com.pl/) Zwiedziłam go wczoraj. Przyjemny, ale malutki. Instruktorzy to zarówno kobiety i meżczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczkaa
Gosiu, a może zapiszesz się ze mną do Galaxy na smolnej? Ja będę chodzić na początku pewnie 2xtyg w godz. przedpołudniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłaczkaa
A, na tej smolnej to babska siłownia, kiedyś chodziłam. Instruktorzy to niestety też faceci, ale tacy spoko, nie jakieś mięśniaki narzucające się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galeria Mokotow, to blisko mnie. Moglabym tam jezdzic z pracy. a jaka atmosfera, instruktorzy itd. chodzi mi o instruktorow kotrzy uloza profesjonalny plan zajaec cwiczen. gdyz nie chce sie rozbudowac.Bylas tam juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efahexe
Wiesz ja tam nie byłam. Ala koleżanka mówi że jest bardzo miła obsługa. jak sie zapisywała na silownie to ją zważyli, zmierzyli, wyliczyli współczynnik tłuszczu, ułozyli odpowiedni do jej mozliwości i czasu zestaw ćwiczeń itp. Ja będę miała karnet open i na pewno będę chodziła na różne zajecia. raczej 2 razy w tyg ok 18,ewentualnie w weekendy dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocięcie
Oczywiście, że z facetami! Jakby na moją siłownię przychodziły tylko kobiety to kto by mi pomógł w budowaniu siły? Ile z Was mogłabym poprosić o asystę w wyciskaniu ponad 50 kg sztangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzia z punktu skupu
jak otworzysz to koniecznie zafunduj zestawy kulek gejszy z odwarznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusii
Moim zdanie lepiej jest z facetami ... moga nam w czyms pomoc i zabawnie jest ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×