Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Kobiece kształty wyslalam ci na twoja poczte tabelke tam latwiej czytena jest ta dieta bo nie wiem czy bylas na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem jak optymistycznie zaczyna się dzień, jak wchodzi sie na wagę i widzi mniej o kg.... To jest takie zachęcające do zycia.... U mnie tez teak było no do pewnego momentu.... 19 lutego waga sie zatrzyamała , później jakies 2-3 tygodnie pokazywała 74-74,5kg... ale wróciło znów na stabilne 75kg.... i tak sie utzrymuje... a ja juz nie mam sama do siebie siły.... Cwicze - robią mi sie mięśnie... a tłuszcz nie ubywa.... :( dlatego musze sie oczyscić... i tez dlatego zadaje pytania- heh dzięki... czasem kombinuje jak kon pod góre ale cóż... każdy musi znaleźć cos dobrego dla siebie.... Ja jak dodałam węglowodany ok 100 dzinnie przestałam chudnąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poczte odebralas ?? napewno schudniesz na tej diecie zdradze jeszcze jedo zawsze jak juz ide spac wyobrazam sobie swoj idealny wyglad bo bardzo tez wierze w potege nadswiadomosci tez mozna o niej poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODZIA
cześć dziewczyny ,tak czytam wasze wypowiedzi na temat diety norweskiej i sie zastanawiam czy może nie przejśc na nią od poniedziału ,obecnie jestem na 13 i w niedzielę mi się kończy. jak przyjmiecie mnie do siebie to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzia kazdy tu wpada i nie pyta czy moze wiec bedzie fajnie jak jeszcze jedna bedzie sie dzielila swoimi wynikami ja jestem tak zadowolona z tej diety ze tryskam radoscia i energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za tabelkę... :) No pozatym BODZIA - czym nas więcej tym lepiej... jak chcesz zacząć od poniedziałku norweska ze mną to fajnie bo będzie raźniej.... BODZIA napisz cos na temat siebie... ile masz wzrotu, waga wyjściowa teraz itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece ksztalty jak myslisz cala sobote zamienila na niedziele a w niedziele na sobote to chyba nic nie przeszkadza jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODZIA
dzięki za miłe przyjęcie,a więc zaczynamy razem od poniedziałku.wzrostu mam niewiele gdyż 161 cm a z wagą jest problem bo nie wchodzę na nią od miesiąca ale po 13 widzę efekty diety w postaci lecących cm w dolnych częściach ciała ,biodra,brzuch niesteyt uda stoją w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... mi sie wydaje ze ma znaczenie w tej diecie posiłki tak jak w menu codziennym... nie ma w necie dokładnych info. na tematej tej diety wiec lepiej sie jej trzymac rygorystycznie... tak mi sie wydaje.... tzn tak na chłopski rozum... BODZIA TO OK... umawiamy sie na ta diete od poniedziałku ale tak całe dwa tygodnie dasz rade? ja sie nastawiam psychicznie na ten szpinak ... heheheh no i te grejfruty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzia no to bierzemy sie od poniedziałku dasz rade 2 tygodnie... bo ja sie juz nastawiam na ten szpinak i grefruty.... coż jak pomysle że od konca miesiąc moge miec 5kg mniej.... to odrazu robi mi sie lżej na sercu.... takie wyrzeczenie to dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODZIA
grejfruty czerwone uwielbiam,gorzej z tym szpinakiem chyba go pomine i nie bęe jadła.Postanowione od poniedziałku walczymy dzielnie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj waga spadla tylko 0.5 kg no ale zawsze w dol :) napewno dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja juz nie wiem jak sie odchudzac... niby bylo ok bo nie chcialam gwaltownie chudnac wiec jak zaczelam i zlecialy mi 2 kg w 3 tygodnie to powinno byc dobrze. ale czemu to jest tak ze biust mi zanika a tylek i biodra wciaz wielkie? jak sie odchudzac zeby nie bylo to az takim kosztem dla biustu? to mnie jakos zniecheca. z drugiej strony juz moze teraz biust nie ma z czego mi schudnac i wreszcie z tylka i ud mi zejdzie> boze, te hormony, czy one sie nie moga jakos rownomiernie ukladac? na uda i tylek stosuje jakies bloto drenujace, wyszczuplajace i antycellulitowe wiec tym bardziej powinnam chudnac dzis sie zmierzylam i nawet pokazalo 96 w biodrach a waga wciaz 58 aaa, kobiece - ja ci radze lykaj ty caly czas to siemie- w koncu dziala i zawiera troche oleju lnianego no i na tej norweskiej to moze jakis magnez, wapno,potas dodac- dla odkwaszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos do czytania :) ,,Jedzenie białek wyzwala naturalny hormon utraty wagi, twierdzą brytyjscy naukowcy. Wydzielany w jelitach hormon PYY zmniejsza głód. Ostatnie badania sugerują, że PYY należy uwzględnić jako część programu zwalczania otyłości. W porównaniu do osób z normalną wagą, otyli ludzie muszą dostarczyć organizmowi dwa razy więcej kalorii, by hormon PYY zaczął działać. Odkryliśmy, że zwiększenie zawartości białek w diecie wspomaga PYY, przyczyniając się do zmniejszenia uczucia głodu oraz utraty wagi — napisała Batterham w relacji prasowej. Aby sprawdzić, czy PYY rzeczywiście przyda się w walce z otyłością, Batterham i inni postanowili się dowiedzieć, jakie pokarmy najlepiej zaspokajają głód. Zwerbowali więc do badań 10 otyłych i 10 ważących w normie mężczyzn. Po krótkim poście panowie jedli jeden z 3 typów posiłku (bogaty w białko, wysokotłuszczowy lub wysokocukrowy), a każdy z nich dostarczał organizmowi tę samą liczbę kalorii. Wszyscy mężczyźni stwierdzili, że danie wysokobiałkowe najlepiej zaspokajało głód. Co ciekawe, panowie z BMI mieszczącym się w granicach normy uznali pokarmy wysokotłuszczowe za lepiej sycące od wysokocukrowych, a mężczyźni otyli nie wspominali o takich odczuciach. Subiektywne opinie badanych potwierdzono obiektywnymi pomiarami. Okazało się, że u wszystkich białka wywoływały największe wydzielanie PYY. U szczupłych pojawiło się jeszcze jedno zjawisko, które nie występowało u otyłych: pokarmy tłuszczowe powodowały większe wydzielanie hormonu niż dania wysokocukrowe. Czemu akurat pokarmy z dużą zawartością białek tak dobrze zaspokajają głód? Na razie naukowcy nie umieją odpowiedzieć na to pytanie, ale przypuszczają, że to spadek po naszych przodkach. Człowiek prehistoryczny jadał zupełnie inaczej niż my. Od 19 do 35% energii czerpał on z białek, a 22-40% z węglowodanów. W naszej diecie doszło do odwrócenia tej proporcji. Głównym źródłem energii są dla nas cukry (49%), a białka dostarczają jej tylko w 16%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi26
Hej viki33.Napisz mi prosze co jadasz w jakich ilosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli można to chciałabym coś napisać o diecie norweskiej na której byłam we wrześniu. Przez 2 tyg zgubiłam 5 kg bez ćwiczeń , dietę stosowałam jeszcze przez następny tydzień i ubyło 2 kg, czyli 3 tyg z ubytkiem 7 kg. Dietę miałam z bardzo starego numeru Super Lini i tam pisało: - nie można zamieniać kolejności posiłków - jeść wg tygodniowego men - jeść do syta i wszystkie wymienione produkty Szpinak......jest i na niego rada, ja kupowałam szpinak świerzy liściasty i dusiłam go z ząbkiem czosnku, przyprawy wg uznania i w takiej postaci jest już przyswajalny. Głośno się zastanawiam czy diety nie zacząć ponownie. A i jeszcze ja zaczynałam od wagi 87 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela43 ja zaczelam we wtorek od wagi 64,5 dzis waga wynosi 60,5 ale bardzo chcialam zamienic sobote z niedziela czyli z twoich info wychodzi ze nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno nic nie napisalas jak po diecie czy jakies kilogramy znow sie przybraly czy nie odpisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi26
Czesc dziewczyny.Mam pytanie do eli43 i anka2 odnosnie diety norweskiej.Jakie surowki warzywne i owocowe jadlyscie (jakie skladniki i proporcje)jaki ser bialy i ile jego bylo, ile szpinaku(w dag),ile miesa,ile zupy i kapusty gotowanej.Moze to glupie pytania,ale chcec zaczac ta diete i nie chce popelnic zadnego bledu.Z gory bardzo dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat co do ilosci nie patrze jem mieso natyle zeby nie byc gladna ser chudy a z surowek najbardziej upodobalam sobie marchew zniksowana z selerem naciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jem jajecznice, cammembert, mieso rozne - drob, karkowka, wolowina, placki z tlustego twarogu, jajak na twardo z majonezem, smietana tlusta z warzyw pomidory, ogorki, brokuly, pory tu masz przepisy- http://hafsa.republika.pl/diety/faza_poczatkowa.htm a czemu pytasz? ja nie wiem jak te teorie na temat dzialania zywnosci a\'la hormony, np soja- to co, jak bede jadla soje to biust mi urosnie, czy moze tylek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by mi sie przydalo, chyba... jesli bedziecie w ksiegarni to moze zajrzycie czy to faktycznie dobra rzecz ,,Rewolucyjna dieta odchudzająca Wzmaga prace hormonów, spala tłuszcz, wyzwala energię. Specjalista w zakresie medycyny sportu i hamowania zmian spowodowanych starzeniem się, dr Karlis Ullis uczy rozsądnie prowadzić gospodarkę hormonalną, zapanować nad apetytem, bezpiecznie pozbyć się nadwagi, wspomóc zdrowie i witalność. Hormony regulują wszystko - od przemiany materii i apetytu po poziom energii i popęd płciowy. Dlatego żaden program zwalczania nadwagi nie sprawdza się, jeśli nie uwzględnia roli hormonów. Program Rewolucji Hormonalnej nauczy cię, co i kiedy jeść, żeby pobudzić hormony spalające tłuszcz i budujące mięśnie oraz zyskać siły do skutecznego treningu. Dieta, ćwiczenia i suplementy omówione w książce dr Ullisa składają się na program wystarczający, by przez całe życie cieszyć się zdrowiem, szczupłą sylwetką i sprawnością fizyczną. http://www.lideria.pl/sklep/opis?nr=75157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzia
cześć wszystkim w poniedziałek,godzina zero wybiła ,od dzisiaj jestem na norweskiej,trzymajcie kciuki,bo napewno będzie ciężko,wszędzie pokus będzie wiele.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka2 gratuluje serdecznie takiego ubytku kilogramów, przez pare dni minus 4 kg to naprawdę super wynik a może będziesz w gronie tych szczęśliwców co chudną na tej diecie i do 10 kg. Po zakończeniu diety nie przytyłam bo dalej się odchudzałam już bardziej rozsądniej i do tego ćwiczyłam. Niestety jak zaczełam zmieniać ciuszki na mniejsze zamiast dopingu do dalszej walki nastał czas świąteczny i tak to jest do dzisiaj, niestety. Jogi26 jesz tyle abyś nie była głodna ale i bez przesady i tak np mięsko 0,2 - 0,25 kg, suróki robiłam z wszystkich wymienionych warzyw dużą miseczke, serek z piątnicy lekki cały cyba ma 200g, grejpfrut jak mały to cały lub połówka dużego. Szpinak kupowałam 0,5 kg i miałam na 2 razy, kapusta biała jest tylko w niedziele na obiad ale w tym posiłku jest sporo innych produktów więc nie za dużo. Zupa też jest raz i ja robiłam sobie np cebulową, kalafiorową, brokułową ale tylko czyste bez dodatków. Sałatka owocowa co kto lubi i aby się najeść bo jest to jedyne danie w sobotnim obiedzie. Sól ograniczałam ale tylko jedząc jajka, posypywałam je szczyptą ostrej papryki. Powodzenia dziewczyny, postanowiłam i ja zacząć od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzia
mam jeszcze pytanie odnośnie kawy ,gdyż mam niskie ciśnienie i jestem od niej uzależniona czy należy ją pić tak jak w przepisie czy można więcej ale bez mleko osłodzona słodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzia ja pije tylko te 3 no i jak narazie waga stanela w miejscu ale jeszcze cale 8 dni diety ta dieta naprawde nie jest ciezka tylko jak widze jak rodzinka sie opycha slodyczami to mam slinotok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jeszcze cos wam powiem dzisiaj snilo mi sie ze upieklam ciasto i strasznie duzo go zjadlam i mialalm tak ogromne wyrzuty sumienia ze rano jak otworzylam oczy to bylam szczesliwa ze to tylko sen teraz juz wiem ze musze wytrwac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODZIA
ODNOŚNIE CIASTA TO MOJA KOLEŻANKA Z PRACY WŁAŚNIE PRZYNIOSŁA IMIENINOWE ,JEST TAKIE PACHNĄCE ALE JA BĘDĘ DZIELNA I NIE TKNE ANI KĘSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×