Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maksa

A moze kacik miejsc wakacyjnych gdzie warto pojechac

Polecane posty

A moze tak kacik miejsc gdzie warto pojechac nad polskie morze w wakacje .Fajne pokoiki i nie drogie badz mieszkania na wakacje? Nie mam pojecia gdzie wynajac i jak cenowo sie ksztaltuja . A o rezerwacje teraz juz chyba czas myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnyTom
No jak to gdzie pojechać????Na Mazury.Sam jestem z Giżycka.I tego miejsca w życiu bym nie zamienił na inne.he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
A kiedy najlepiej rezerwować miejsca na wakacje,czy luty to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorris luty to dobry czas zalezy gdzie chcesz jechac... czesto w pozniejszych terminach ma sie problemy z rezerwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CzarnyTom
wybieramy sie w tym roku na mazury, jestesmy z wielkopolski, chcemy jechac nad jezioro pod namiot, jakie miejsca konkretnie polecasz(zeby bylo cicho, spokojnie i czysto, niekoniecznie w poblizu miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Wybieram się w bekid żywiecki nad jezioro żywieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simbadka
ja byłam w swinoujsciu i jastarni. polecam jastarnie. podobno tez w miedzyzdrojach fajnie. ale ja byłam niecaly tydzien nad morzem, dobrych kilka lat temu. mieszkałam w domu w ktorym kobieta wynajmowala pokoje (pelno tam takich) lazienka wspolna z innymi. za ten niecaly tydzien z dojazdem, noclegami, jedzeniem, jakims piwkiem, wesolym miasteczkiem itp. bez zbytniego szalenstwa wyszlo okolo 900 zl. a pogoda byla 1 dzien! reszte trzeba było w czapkach chodzic! w zeszlym roku bylam w egipcie w hotelu 4* na tydzien za 1200 zl! z dwoma posilkami dziennie w ceni, ubezpieczeniem itp. bylo cudownie. trzeba bylo jedynie dokupic sobie wize za 15 dolarow. i za wycieczki do kairu, na safari (ktore szczegolnie polecam!!!) trzeba bylo doplacic. ale warto dolozyc i zobaczyc egipt i miec pewnosc ze pogoda bedzie udana. podejrzewam ze teraz jadac nad morze wydalaby tyle co do egiptu. bo te 900 zl to bylo jakies 4 czy 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Grzybowo k. Kolobrzegu. Rezerwować mozna juz dzis. W maju na pewno bedzie za pozno - szczegolnie jesli chodzi o lipiec. Oferuje pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe w Grzybowie k.Kolobrzegu. Wszystkie bardzo ladne, nowe, z lazienkami, TV, czajnikami. Mozliwosc korzystania z kuchni. Jest tez pokoj z aneksem kuchennym i osobnym wejsciem. Mozna zrobic grilla, posiedziec przed domem, na zielonej trawce. Parking przed Domem (teren ogrodzony). Bardzo blisko do morza (jakies 400m), w poblizu mnostwo sklepow, barow, fast foodow. Pokoje w cenach od 30 do 40zł za osobe. Dzieciaczki do 2 roku zycia, nie wymagajace osobnego miejsca do spania, maja pobyt gratis. Bardzo ladna, czysta i szeroka plaza. W poblizu lasy, laki - mozna spacerowac i jezdzic rowerem. Niedaleko stadnina koni. Co 10min kursuja autobusy do Kolobrzegu. Nasza strona www (ze zdjeciami) www.domgrzybek.com E-mail: mdrobka@gmail.com lub mdrobka@o2.pl Telefony: 605 615 420 lub 607 397 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo toooooooooo
POBIEROWO JEST OK!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononi
Ja polecam Krym, spedzilam tam wakacje mojego zycia. Bylo po prostu cudwonie - cieplo, piekne widoki, cieple morze i do tego taniusko! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię pojezierze
drawskie...raj dla żeglarzy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×