Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla mnie ważne

tylko sex

Polecane posty

Gość dla mnie ważne

Pytanko do facetów ... bo wy nie potrzbujecie miłości, żeby uprawiać sex ...(generalizuję) Skąd mam wiedzieć czy dla niego to tylko sex czy coś więcej (to co jest między nami) skoro nie rozmawia ze mną o uczuciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provident
zobaczysz to w jego oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
boję się, że zobaczę to co chcę zobaczyć.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provident
ewentualnie między moimi posladami, które są wielkości solidnej dyni każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
:D hehehehe ...a poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provident
e tam lasencje maja intuicje ,powinnas wiedziec co on mysli o tobie ,to sie zawsze wie ten provident z góry z wielka dupa to podszywacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdbckjih
dlaczego nie zapytasz go wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
a co chcesz zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
może dlatego, że boję się odpowiedzi ...intuicja podpoiwada, że dla niego to nie to samo co dla mnie ...ale nie chcę jej wierzyć :O ...i boję się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
promyk... > w jego oczach? ....miłość.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provident
jak ma promyk w oczach to idź z nim do lekarza, takiego od oczu, ja osobiście w oparciu o moją wiedze i doświadczenie przypuszczam z dużą dozą prawdopodobieństwa że ów promyk może okazać się jakże groxnym ogniskiem jaskry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
:) tez tak mialam, ale sie zawiodlam niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz to w jego oczach- biada ci jesli kochajac sie z toba jego oczy beda zimne.ja tego doswiadczylam...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prov
miłość ?:D lol wierzysz w takie bajki jeszcze?:) no to bys to widziała ,a jak nie ma to nie ma :( proponuje zajśc w ciaze ,wtedy slub ,biała sukienka i te sprawy :) a pózniej dzieci i całe zycie przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
dlugo sie spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
promyk... > jakiś czas ...ale rzadko ...średnio raz w miesiącu... a znamy się już ze 3-4 lata Prov > nie wpadnę specjalnie ...no co Ty?? bez miłości i tak by pewnie z tego nic nie wyszło... buleparte > nie ma zimnych oczu ...jak się kochamy ma zazwyczaj przymknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
najlepiej bedzie jak go zapytasz wprost, po co masz sie meczyc..a tak bedziesz wiedziec co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
promyk... > wiem, że masz rację ...ale przy ostatnim spotkaniu tak chciałam o to zapytać ... tak układałam sobie w głowie różne pytania... ale żadnego z siebie nie wydusiłam... On nic nie wie, że się zakochałam w nim... teraz musze czekać na kolejne spotkanie bo przecież nie napiszę w smsie "Kotku co jest między nami? bo ja się angażuję coraz bardziej...i nie wiem co czujesz Ty" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
hmmm, czyli jak dobzre rozumiem to zaczeliscie o seksu czy jak?mialo to byc jakies niezobowiazujace a wyszlo inaczej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
wiesz ...ja nie wiem co to miało być? Kiedyś po prostu przegadaliśmy sobie całą noc o pierdołach ...położyliśmy się, żeby się zdrzemnąć bo nie było sensu, żeby on jechał do brata ...już było widno... No i z tego leżenia obok siebie wyszło, żeśmy się kochali. to było mniej więcej 7 miesięcy temu - nigdy nie rozmawialiśmy na ten temat ... ja nie wiem co to dla niego jest ...on pewnie nie wie co to jest dla mnie.... Nigdy słowem na ten temat: czy jesteśmy razem ... czy mam sobie nic nie myśleć, bo on się nie chce wiązać ...NIC Ani w jedną ani w druga stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
hmmm .... kiedy pierwszy raz u mnie nocował to położyłam go w drugim pokoju na podłodze (miałam tylko jedno łóżko) ... a za drugim razem juz widniało i nie chciało mi się juz robić cyrku ... ;) nie myślałam, że tak wyjdzie ...a tu wyszło ...żadne z nas z kamienia nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
czyli widujecie sie od 7 miesiecy? kurcze, no to musisz z nim pogadac i koniec kropka!!:) albo woz, albo przewoz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
ja bym chciała wóz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djevitza
Ja ci powiem, jak się dowiedzieć: jak wytrzyma z toba dwa lata bez seksu, chociaz będzie mu uszami wylewać, to znaczy, ze cię kocha i chodzi mu o ciebie, nie o twoja szparę:classic_cool: Mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
no ja Tobie z calego serducha zycze zeby wyslo tak jak tego pragniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehe
wóz z takim dziwakiem :o obydwoje jesteście dziwni :D naprawde nic ze soba nie rozmawiacie lol ,on przyjezdza do ciebie ,zostaje na noc ,mowisz mu dobranoc udajesz ze spisz a on sie na tobie klqadzie i robi swoje , a rano jakby nigdy nic ... :D dobra zartuje troche ale jestescie jakimis dzikami jak nic nie rozmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
djevitza > 2 lata???? ....ja tego nie wytrzymam!!! Chyba bardziej "lecę" na niego niz on na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×